Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
27. mar 2008

poslite mi potom sms ak oste sa dohodli, kedze tu zajtra nebudem.
dikes 😉

drobec123
27. mar 2008

baby, ja dnes robim cely den skolenia, takze som tiez viac mimo ako tu., teraz som vas rychlo precitala, poslala som vam tel. na mna. ok, alex, tak ja budem o cca 17:30-17:45 na obchodnej, vyhovuje ?
a co bobess ? baby inac len aby som nezabudla zobrat listky z domu ! 🙂

alexa27
27. mar 2008

drobec tak daj do telefonu dalsiu pripomienku 😉
a ten cas na obchodnej vyhovuje, jasne 🙂 tesim sa 🙂

bubatenko
27. mar 2008

a kde na obchodnej sa stretávate?

jablonka
27. mar 2008

super, to by som mala ja ja pekne stihat, tesiiim sa 🙂
inak po robote idem k tomu lekarovi, tak som zvedava...zajtra pozorpravam 😉

alexa27
27. mar 2008

to este uvidime, ja budem v meste uz skor, takze kto budete na obchodnej tak crnknite a ja pridem kde budete. mohli by sme ist tam do toho cofee shopu oproti forumu, tam sa myslim nefajci, tak aby sme neboli smradlave potom v divadle 😅

alexa27
27. mar 2008

jablonka, drz sa, budeme na teba mysliet

bubatenko
27. mar 2008

alex a kedy budeš asi v meste, lebo ja končím okolo 16,00, tak aby som vedela čo so sebou ten čas...🙂

alexa27
27. mar 2008

ja budem tak okolo pol stvrtej, ale mam stretko s jednou kamoskou tak do piatej ratam. potom som k dispozicii 😉

drobec123
27. mar 2008

alex, super napad --- myslis Coffee & Co ? alebo Bugles ?

alexa27
27. mar 2008

myslim ze Coffee&Co, take oranzovo kremovo hnede, je tam pred tym elektrickova zastavka

drobec123
27. mar 2008

ano to je ono, aj ked mam pocit ze sa tam fajci. ale asi len v nejakej casti. tesim sa, takze okolo 17:30-45 tam ?
ja ti alex zavolam ked budem vyrazat z prace, ved to mam len krizom cez namestie ....

bubatenko
27. mar 2008

ok.... nechcem ta otravovať na stretnutí, ale môžeš mi napísať potom sms, žesi ready , aby sme sa mohli stretnúť.... ja sa budem flákať po meste 😉

alexa27
27. mar 2008

a co teda v tom bugles? tam sa fajci? a ktore to je?

weja
autor
27. mar 2008

ahojte, idem uz domov, precitala som vas, ale aj tak som trochu mimo vasu debatu 😅 😉
zajtra tu teda niekto bude? 😕 ak nie, tak prijemny divadelny zazitok vam prajem 🙂
a samozrejme aj krasny vikend 😎

drobec123
27. mar 2008

ten coffe shop je prijemnejsi 🙂 skusme sa stretnut pred nim a uvidime, ten bagels je nedaleko smerom k Michalskej brane.
weji, nebojaj my ti potom vsetko napiseme a vysvetlime 🙂 ved ty mas zajtra super tehu stretko tek drzim palceky nech sa na teba nieco nalepi ! a potom sa s tebou stretneme 😀
no inac bubatenko to je fakt skoda ze to nakoniec takto vyslo ze by si v podstate mohla ist s nami ...

bubatenko
27. mar 2008

drobec hej.... ale dúfam, že to nebude posledné kultúrne stretko? Tak aspoň na tú chvíľu pred vystúpením sa s vami stretnem.... keď neprší, tak aspoň kvapká 😉

alexa27
27. mar 2008

Ahojte dievcata, tak ja sa s vami lucim. Weji, tebe prajem uz teraz pekny vikend a s ostatnymi sa vidime zajtra vecer 🙂 . papa

drobec123
27. mar 2008

aj ja sa na vas tesim zajtra, keby som zabudla listky do divadla tak aspon dlhsie pokecame 🙂

bobess
27. mar 2008

ahojte
no neviem či to stretko stíham, lebo zajtra mám jednu pani o 15,00 kt. je fakt rýchla ako dva týždne po ovulácii takže uvidím - drobec začína to o 19,00 ?
ináč ma napadá -

bubatenko

nechceš ísť namiesto mňa???? ja som to už aj tak videla a fakt mi to nebude vadiť keby si išla TY? určite si to rozmysli a ponúkam ti to úplne bez nejakých neviem čo myšlienok ... fakt nie že nechcem ísť, ale na druhej strane prečo by som to ja videla 2x a Ty ani raz ?????? nemám na teba mobil že by som ti teraz volala ak to čítate niektorá kt. na ňu mobil máte tak bubatku zavolajte ...

ináč len strašne dúfam že ma nebudete veľmi mlátiť že som Vás na to poslala ale mne sa to predstavenie páčilo ... tak som zvedavá na Váš názor ... ak to nebude ono tak už sa nabudúce nevyjadrujem ku kultúre 😀

drobec123
28. mar 2008

dobre ranko, bobess zacina to o 19.00 keby si si to predsa len rozmyslela inaksie popr. sa nedohodla s bubatenkom. myslim si ze kazda z nas je happy ze si nam dala podnet ist na hocico na kulturu, takze si to urcite vsetky uzijeme !!!
a s tou ovulaciou to bolo dobre !!!! 😀

weja
autor
28. mar 2008

dobre ranko 🙂 tak a mame znova piatok... supeeeer... 😎
drobec - tak to sa potom tesim na referencie, ake bolo divadlo 😉 a na to stretko (nielen) s tehulkami sa uz tiez tesim, snad by sa uz mohlo na mna nieco nalepit... 😒
bobess - 😀 dva tyzdne po ovulacii su fakt neuveritelne rychle, to mas pravdu... 😀
ja cislo na bubatenko nemam...

co planujete inak na vikend?
mnam... prave vyzuvam krovky - kolegyna bola vcera na sluzobke v Polsku, tak nam doniesla cely sacok, aby sme si mali cim obalovat nervy... 😵

bubatenko
28. mar 2008

dobré ránko prajem,

bobess si zlatá..... a ďakujem veľmi pekne za ponuku, ale navrhujem nasledovné riešenie:
Prijmem tvoju ponuku, ale len v prípade ak nebudeš naozaj večer stíhať a tvoje miesto by malo zostať prazdne, čo by bola škoda. Ja sa večer pred vystúpenim stretnem s dievčatami a budeme na teba čakať, poprípade na tvoj telefón. Pošlem ti do ip moje telef. číslo. 😉

drobec123
28. mar 2008

ja tu dnes budem menej, mam tu sefa a caka ma tazky den☹

bobess
28. mar 2008

ja tu dnes nebudem vôbec, nemám tu šéfa a už mám ťažký deň 😀 😀
prajem pekné divadlo ... hlavne sa veľa hláste a pýtajte !!!! uvidíte pochopíte a hlavne sledujte všetky drobnosti ...

drobec123
28. mar 2008

ja teda vobec nechapem o com pise bobess ... asi budeme mudrejsie vecer 🙂 uz sa tesiiiiiiiiiiiimmmm
weji, ty mas dnes tiez po praci to stretko ?
ake mate plany na vikedn :

weja
autor
28. mar 2008

drobec - ano po praci 🙂 tehulky maju za ulohu plut na nas intenzivnejsie, lebo tie minule tehu virusy sme reklamovali - nezabrali 😠 😀
ja chcem cez vikend len oddychovaaaaaaaat a relaxovaaaaaaaaaaat...! poslednu dobu zasadne cez vikend nic neplanujem, nechcem mat pocit, ze nieco musim, lebo som si to naplanovala... 😖 cez vikend robime len spontanne veci 😀 jedine, co planujem, je snazilkovanie 😀 cez vikend by mala prist ovu, tak sa budeme s drahym cele dva dni tulkat... 😵 ,
a co vy?

drobec123
28. mar 2008

my zajtra velmi podobne, potrebujeme dat doporiadku domacnost kedze sme tu dlhsie cez vikend neboli, mozno nejake kino alebo len vybehnut sa prejst. v nedelu keby bolo krasne pocasie, tak lyzovat, ale len ked bude krasne, nie za kazdu cenu. a uz sa tesim ze budem moct lenosit v posteli 🙂

jablonka
28. mar 2008

ahojte, predsa som nakukla 🙂
uz som prisla zo skoly, dnes som to tam celkom rychlo vybavila 😉
no a teraz o vcerajsej navsteve u lekara...bohuzial, mam 5 cm cystu na lavom vajecniku ☹ ...mala som pri odchode z ambulancie pocit, ze uz sa mi ani nechce zit 😢
takze uz nebrat Clostil, a cakat na dalsiu mrchu a potom zasa na kontrolu...takze uz som prestala dufat, ze snad kazdym mesiacom uz budu dve ciarky, uz len dufam, ze raz este budem mat dieta 😢

weja
autor
28. mar 2008

jablonkaaaa 😲 ☹ co sa to prepana deje... 😔 ved ked si k nemu chodila pozerat folikuly, bolo vsetko ok, nie? 😨 straaaaaaaaasne ma to mrzi..., ale neboj sa, isto vsetko dobre dopadne... ake ti vlastne navrhol riesenie? niekedy sa cysty zvyknu vstrebat prave pri tehu... aaaach jo... ☹ ale dnesna medicina uz dokaze zazraky a velmi vela zien otehulkovalo aj ked ich potrapili cysty...
hlavne hlavu hore a verit, ze druhe babo je uz niekde na ceste k tebe do bruska... 🙂 ale z nejakeho dovodu ta chce este osud predtym trosku potrapit... 😔
drzim vsetky palce a verim, ze vsetko bude ok 😉