Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
4. apr 2008

aj tebe pekny vikend 🙂

drobec123
4. apr 2008

baby sorry, ja som meetingovala cele poobedie. tak teraz sa idem vypnut a bezim domov.
pekny vikend packo !!!

bobess
7. apr 2008

dobré ránko,
tak aký bol víkend? Čo teplotky a pocity?

ja som unavená ako hrom. v sobotu sme maľovali kancelárie, ja som umyla okná (36ks +balkóny a strešné) a poobede sme pokosili, rylovali, sadili,čistili jazierko ...). v nedeľu po minioslave sme prerobili dve kancelárie, poskaldaôli nábytok, upratali celé ... takže večer som padla do postele ako mŕtva ... ale tento týždeň zakončím dovolenkou takže sa tešíííím

weja
autor
7. apr 2008

dobre ranko 🙂
bobess - tak to si mala riadnu brigadu... a to ti nemal kto pomoct? aspon v tom kancli myslim... No ale aspon mas prijemny pocit z dobre vykonanej prace... 😉
ja som mala tiez taku podobne pracovnu sobotu - manzel isiel v piatok na chatu so spoluziakmi so strednej, vratil sa az v sobotu vecer a ja som za ten cas vyriadila komplet cely byt... Akurat, ked som vecer skoncila a konecne som si vylozila nohy, tak sa drahy dovalil... chlapi si to vzdy vedia paradne nacasovat... 🙂
ale v nedelu sme uz oddychovali... 🙂

co sa tyka teplotky http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d a co sa tyka pocitov, tak nie su ziadne... ani priznaky... 😒 ale nevadi, necham sa prekvapit... 🙂

drobec123
7. apr 2008

dobre ranko, tak to ja som mala paradny vikend, v sobotu sme dopoludnia upratali, boli sme na korculiach, navarili, vecer v kine a v nedelu velmi podobne len kino sme vymenili za divadlo 🙂 takze som stihla toho vela ale vsetko bolo prijemne ...... len mam zase take nervy ze som dnes v praci ze az ... takto to dalej nejde !
a teplota pekne klesla, je to jasne ..... tak ale co uz mam robit ?! 😠

bubatenko
7. apr 2008

dobré ránko prajem aj ja,
no u mna v normale - škola a učenie sa.... takže nič moc.... wejka pekný graf.... tak nech pekne držííí teplotka tam kde doteraz....

bobess
7. apr 2008

weji - graf - dosť dobré 🙂 a cez víkend mi pomáhal manžel (teda ja jemu nie on mne) a v nedeľu moji rodičia. ale myslím že všetkým štyrom nám to dalo zabrať. dnes máme krásne Londýnske počasie - ja asi umriem keď bude takto, našťastie mám aj náhradný plán na takého upršané počasie - takže múzeá to istia !!!

drobec na čom ste boli v kine a divadle?

bubatenko - ako si na tom s diplomovkou? ja som takto pred 6 rokmi už mala odovzdané. kedy máš státnice?

alexa27
7. apr 2008

ahojte dievcata, prepacte, ja dnes toho asi vela nestihnem popisat, tak vas len chcem pozdravit a zelam vam pekny dnik. 🙂

bubatenko
7. apr 2008

bobess... tak ja nie som tvoj prípad...kebz bola len diplomovka ok - ale mame teraz jednu skúšku, kde od nás chcú projekt približne v takom rozsahu ako je diplomovka.... neviem čo skôr... je toho strašne veľa a začínam bzť v ťažkom strese... štátnice máme posledný májový, prvý júnovy a teraz v apríli mam este tri skúšky k tomu..... ☹

bobess
7. apr 2008

chúďatko, no ale aj som mala štátnice prvý májový týždeň, tak len rpeto sa mi to nezdalo ... a tiež si pamätám že posledné skúšky boli najťažšie ... a dvaja u nás ani nesravili takže síce mali všetko ale nemali jednu skúšku ... takže štátnicovali v septembri ... a u manžela tam snáď aj piati nespravili posladnú skúšku ... to som ťa moc neukľudnila, že? ale neboj Ty si šikulka ...to zvládneš

drobec123
7. apr 2008

ja som bola na film "Vaclav" a na "Modelky" v divadle.
obidve veci stali za to ! aj ked ten film nebol uplne to co som cakala .....
bubatenko, je mi luto ze mas taketo fasa obdobie pred sebou, nezavidim ! ☹ ale o to viac sa musis potom tesit na leto !

bobess
7. apr 2008

no vidno že dnes je pondelok ... tak dúfam že zajtra sa ozveme viac ... ale aspoň ušetríme weji čas na čítanie ... mám stretko a už neprídem ... ahoj zajtra

drobec123
7. apr 2008

ja tiez dufam, ja uz nevladzem a to je este len pondelok ☹

alexa27
7. apr 2008

baby, ja mam zase choreho sefa, tak zastupujem 😝 , neviem kde mi hlava stoji, snad teda zajtra....papa

bubatenko
7. apr 2008

hehe... ja budem mať takéto pondelky až do začiatku júna .... ja sa ozvem až v stredu.... zajtra mam školenie mimo officu........ ☹ papa

drobec123
7. apr 2008

ja sa vzdavam ked mam takto fungovat .... ved uz mam novu sefku a stale nic nestiham, to je fakt super zivot !

weja
autor
7. apr 2008

no babule... ja som sa tesila, ze idem precitat, co ste vsetko popisali a akurat som sa dozvedela, ze v najblizsich dnoch tu ani nebudete stihat chodit... ☹
bubatenko - drzim palce, viem si predstavit, v akom strese zacinas byt, ale nakoniec isto vsetko zvladnes lavou zadnou a este budes mat zo seba aj dobry pocit... 😉
dufam, ze zajtra popisete viac... a dufam, ze zajtra uz budem mat pristup sem obnoveny... tak pekny vecer 😉

drobec123
7. apr 2008

weji, ja budem mat zajtra veeeelmi narocny den, takze sa skor bojim ze sa tu ani nedostanem, iba dopoludnia. ale budem na vas vsetky velmi intenzivne mysliet !!!
papa

drobec123
8. apr 2008

dobre ranko.... som opat ale dnes len dopoludnia, aj to obmedzene. dufam ze vy budete mat krajsi den ako mam ja. vcera dosla mrcha tak som opat na zaciatku. aj ked to prezijem, cele ma to tak akurat dobre hneva (slusne povedane) a s tymto co sa deje v praci okolo ma to privedie akurat do blazinca .... moj drahy mi dnes rano povedal, ze ved to nebudes mat daleko kam sa stahovat (v PK je velky blazinec .... len pre ozrejmenie) fakt ma potesil ..... 😀

bobess
8. apr 2008

a drahý to nebude mať ďaleko ťa navštevovať ... 😀

dobré ráno,
drobec - čo na M povedať - proste už nemám slov ... pekne pracuj ...

drobec123
8. apr 2008

no to povedal ako dalsiu vetu, bobess ty ho nejako moc dobre poznas !!! 😀
no ved hej, nic radsej ani nehovorte, ved k tomu sa neda ani nic povedat. len ma prekvapuje moj kratky 26DC. to je celkom malo. teraz by som mala mat ovu cez vikend ked budem u svokrovcov, to budu mat z nas radost ze preco sme tak dlho v izbe 🙂

bobess
8. apr 2008

no jasné že ho poznám - všetci chlapi sú rovnakí, len mi sme všetky iné takže si vyberáme ... 😀

no svokrovci budú mať radosť potom ... za pár mesiacov ...

mne sa v noci snívalo, že nám naši dali - mne a ségre ultimátum že do konca roka chcú vnúča a že o tom s nami nebudú diskutova takže bu´d jedna alebo druhá a hotovo ... a nevedel pochopiť že ségra mimi už nechce a nám sa nedarí ... no takého blbé sny ja mávam 😖 😖 😖

drobec123
8. apr 2008

ani mi nehovor, rozmyslame ist tento vikend k mojim rodicom a bojim sa tychto pripomienok ako cert. najma ja s nasimi tieto veci neriesim, cize oni nemaju ani len sajnu ze ci chceme/nechceme, ci sa snazime/nesnazime alebo o co ide. z nich len z casu na cas vyhrkne ze teda co a kedy a my sa tvarime hrdinsky ze ked to bude, dame vediet. ale bojim sa toho ze zacnu pritvrdzovat ...... ach jaj.

bobess
8. apr 2008

ja som našim povedala že sa snažíme a že to nejde ... takže sa nepýtajú ja sa skôr bojím slávnostného obedu pre celú našu rodinu keďže babka s dedkom majú 60 výročie svadby ... to bude otázok ...
svokrovci o tom nehovoria, svokra stračne chce aby sme mali bábo, ale nepýta sa a svokor - ten by sa v živote nespýtal, tkaže z tej strany máme kľud ... a moja úžasné švagriná mi minule povedala že dúfa že beriem antikoncepciu ... to ma fakt vtedy dostalo ...

drobec123
8. apr 2008

no nasi to sem tam zmienia, najma ked sa dozvedia ze niekto v okoli caka babatko ..... a svokrovci vedia ze by sme chceli, lebo to nejako netajime pred nimi ale este tiez nenabrali odvahu aby sa spytali ze kde je problem, alebo teda ci je nejaky problem ze o tom hovorime a stale nic .....
a s tou antikoncepciou som to nepochopila, preco sa ta to pytala ? nechce aby ste malo alebo ???

bobess
8. apr 2008

drobec- presne tak ... ona nechce aby sme sa mali radi, aby sme mali svdbu, aby sem spolu bývali, aby som viedla firmu ... no proste ona nechce nič čomu mi sa moc tešíme ... takže najradšej by bola keby som mala natikoncepciu a prípadne bola aj neplodná ... no možno sa jej to nakoniec aj splní ☹ ☹ ☹

weja
autor
8. apr 2008

ahojte 🙂
takze u mna ziadna zmena - pan IT sa na to pozrel, cosi mi preinstaloval a vraj by to malo ist (totiz viacere stranky som mala zablokovane)... takze som vyskusala, ci to ide a vseeeetky stranky mi uz fachcia okrem slovenskeho MK... 😠 😠 ☹ 😔 Ja uz neviem... neviem, co by som si vymyslela, aby to znova skusil, nemozem mu predsa povedat, ze mi nejde chat na konovi... 😀 poradte cosi... 😅
aaach jo, je to blbe, lebo na ceskom MK to nie je taka zabava ako tu... 😅 😒

a k tym blbym otazkam - mna sa to nastastie nikto nepytal a nevyzvedal, dokial som neotehotnela... to boli vsetci prekvapeni a zaskoceni, ale tesili sa... odkedy som prisla o babo, tak to mam na tanieri takmer zo vsetkych stran... ☹ ze kedy chceme dalsie a ci sa uz snazime a ci po kyrete nebudem mat ziadne problemy s otehotnenim... 😠 najblizsia rodina je nastastie chapava a zdrzuje sa poznamok, ale kolegyne v praci, susedia v bytovke, este aj niektore kamaratky v kuse vyzvedaju... 😠 ani netusim, odkial sa to vsetci dozvedeli, ale dokaze to paradne nahnevat... z toho vyplyva ponaucenie, ze sa voci tomu treba asi len obrnit a jednym uchom dnu - atd...

tak vam zelam pekny den a ukazem sa zasa asi az vecer... ☹

weja
autor
9. apr 2008

ahojteeee 😎
poprosila som adminku, nech temu zverejni aj na MK.cz, takze som tuuuu.... 😀
dufam, ze to tu dnes nebudete bojkotovat... 😉

bobess
9. apr 2008

dobré ránko,

ja by som dnes cca mala byť stále v práci ... ale to nikdy neviem isto.
weji teplotka sa ti stále drží hore, že? kedy by si to mala nedostať?

ja dnes idem nakúpiť do toho Londýna - teda niečo na raňajky a nejaké cukríčky a keksíky. aj tak to prinesiem naspäť ale keby náhodou v tom londýne nemali 😀 😀 😀

drobec123
9. apr 2008

dobre ranko, ja by som tu tiez mala byt. super weji ze si si to takto vybavila.
inac bobess to co za svagrinu preboha mas ? ona je adoptovane dieta alebo preco je taka ziarliva na teba ?
ja som vcera mala take zle poobedie ze som sla domov s placom, normalne som si po ceste v aute poplakala. potom som sa vyplakala doma manzelovi a uz mi bolo dobre. aj dnes som uz kludnejsia a snad mi to dlho vydrzi ! 🙂