Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
9. apr 2008

droec - v práci sa niečo stalo? alebo niečo iné? ☹ ešte že tých manžílkov doma máme ...

weja
autor
9. apr 2008

bobess - ty si pripad - brat si pre istotu ranajky do Londyna 😀 😉
na tu svagrinu som sa inak chcela spytat aj ja - to je co za osobu...? 😖 ona je manzelova sestra, ci len privydata do vasej rodiny?

drobec - a co sa stalo...??? ☹ niekedy to velmi pomoze si poplakat, vlastna skusenost... tak dufam, ze dnes sa uz nenechas vytocit nikym a nicim... nech uz za tym bolo cokolvek... 🙂

drobec123
9. apr 2008

vcera bol velky meeting vedenia a manazerov (cca 30 ludi) kde im bola prezentovana oficialna struktura nasho noveho s teamu s mojou sefkou na cele. a prislo mi to strasne smutne a nefair. najma ked ona bola ta hviezda ze bude viest team a bla bla bla .....

drobec123
9. apr 2008

nic sa nestalo len proste sa ma to tak osobne dotklo. dostala som dalsiu ponuku od kamarata zalozit oddelenie v jednej novovznikajucej firmy na SK pre nove sluzby. veeeelikanska spolocnost inac, len vytvaraju novu dcersku spolocnost so sluzbami. tak sme to vcera riesili doma ze ktora ponuka by bola ok a ci s tym prost prastit a ist inam, alebo radsej vytazit z tohto prostredia co poznam a naozaj urobit vsetko pre miminko.... ja som sa priklonila k druhej variante. proste ked to nepojde prirodzenou cestou tak budeme prirode musiet pomoct. takze idem bojovat tu ..... ale som sa rozpisala.... 🙂

bobess
9. apr 2008

weji - zase až tak nie 😲 ... raňajky máme v cene, ale keďže letíne ráno o 6,50 takže kým budeme na letisku asi neumriem od hladu, nie???? minule sme leteli do Paríža tiež takto skoro a naša letišná hala bola ešte hlboko v spánku. Otvárajú tam až po 6,00 takže aspoň niečo si musíme zobrať. Dva rožky sa nikdy nestratia.
moja švagriná je osobitný prípad. nebudem riešiť. tých pár spoločných chvíľ prežijem ... už som si zvykla, a nebudem sa predsa ja prispôsobovať v mojom živote jej. ona nech si babre svoj.

bobess
9. apr 2008

drobec - k tomu niet čo dodať ... je to nefér, ale nepomôžem, jedine také rameno moje ti môžem poskytnúť na vyplakanie sa ... a vidím že už aj Ty rozmýšľaš nad skutočnou lekárskou pomocou ... holt sme staré rašple ...

weja
autor
9. apr 2008

drobec - tak to je mrzute... 😖 fakt je to asi zbytocne komentovat, spravodlivost je fakt niekedy hlucha... 😠
co sa tyka tej zmeny prace - velmi vela zien otehotnelo prave v case, ked zmenili pracu - niekedy mi to pripomina nas (teda mna urcite), ze som tiez povedala, ze novu pracu si budem hladat az po MD, ale mozno by celej veci velmi pomohlo, keby sa clovek zameral na novu robotu s tym, ze to tehu bude asi este na dlhe trate... a ono vacsinou v takych pripadoch (ako to uz byva) pride, ani sa clovek nenazda... 🙂
ale dobre, ked si sa uz rozhodla dobojovat na starom fronte... 🙂 ved ja to tiez hovorim len teoreticky, ale tiez to uz teraz nechcem riesit... 😉

bobess - nieco podobne poznam - aj moji svagrovci su kapitola sama o sebe... 😖 ale tiez tych par stretnuti predycham, aj ked mi niekedy adrenalin stupa az do nebeskych vysok a musim si veeeelmi drzat jazyk za zubami, aby som nevybuchla... 😠

bobess
9. apr 2008

pre zvýšenie depresie na dnes chcem len povedať že som včera bola v hornbachu a za 10 min. čo som sa tam zdržala som stretla 6 tehuliek ... mne už začína byť do plaču nad každým bruškom ...
ináč čo robí vaša zeleninová záhradka ... mne ešte tie cherry nevyšli ... začínam byť aj z tohto smutná ...
drobec - tak kedy to ideme celé zapiť? kým ešte môžeš piť?

weja
autor
9. apr 2008

bobess - a ako si na tom ty s vysetreniami? sorry, ak je to moc chulostiva tema a nechces o tom rozpravat, pochopim... 😉 len ma to zaujimalo, lebo pred casom si hovorila, ze po danovych priznaniach to zacnete intenzivnejsie riesit...

drobec123
9. apr 2008

tak baby, aspon tomto to mam ja uuuuplne v pohode. sestra mojho manzela mi je ako sestra v podstate. mame sa veeelmi rady, len skoda ze od nas zije 1000km. a moj bracho s mojim drahym chodievaju hrat squash a ked ja mam nejaku akciu firmnu tak oni idu na pivko alebo len tak na pokec.

drobec123
9. apr 2008

bobesss ani mne este cherry nevysli som smutna ....... podla mna asi na tom nieco je ze boli po zaruke ☹ skusim zasadit tento vikend ak si to nerozmyslia 🙂
ja mozem zapijat stale, mam taky zial na dusi posledne tyzdne (vsak sa tu stale stazujem, takze to viete ....) ze dovod si najdem, hovorim ako alkoholicka 😀 ked prides z londyna ? dame stretko ?
a co sa tehuliek tyka, ani nehovor, boli sme cez vikend na hradzi na korculiach, same mamicky a oteckovia s kocikmi, bociany poletovali a ja v pondelok dostanem mrchu... co je toto za spravodlivost !
bobess inac aj ja som ti chcela polozit otazku ci mas nejake plany ako zmenit tento negativny status ...

bobess
9. apr 2008

weji-ja mám prehliadku až v jún/júl (takú tú zase nejakú konečnú). ale v máji by som chcela absolvovať všetky vyšetrenia na gyn. aby sme tomu nejak lekársky pomohli. keď už mám tých lekárov na krku tak poriadne nech potom máma zsae kľud ...

drobec - môj manžel chodí s mojou ségrou a jej manželom sám na víkendy, aleob chodia lyžvať ... žiaľ mne druhá sestra dopriiana nebola a to by som ju tak strašne potrebovala keďže moja je 400 km ďaleko ... ho ale ja mám len jedny nervy ... a tie už sú mierne narušené, takže schádzame sa minimum ... ale aspoň spolu hovoríme ...

drobec123
9. apr 2008

ja idem ku gyn. 22 aprila, lebo hormonalne vysledky mam ok tak nech mi povie co dalej ..... a kde mas sestru, ked je tak daleko ?
weji, ako ta tvoja teplota ?

bobess
9. apr 2008

drobec-tak počkaj tak ešte to nemáš isté ... do pondelka sa ešte natrápiš 😒
ja to plánujem tiež na 22 - len ešte neviem či budem môcť kvôli tým ostatným vyšetreniam - uvidím. no tiež idem s cieľom ak to nejde po dobrom tka na to poďme nejak inak ... zatiaľ čo som zistila je že musím absolvovať všetky možné vyšetrenia, cca 2 mesiace to trvá, potom podľa potreby ďalšie vyšetrenia a najneskôr teda prirozdenej metóde dávam šancu do septembra - tzn. mesiace júl/august/sept. Potom skúsime niečo umelo .. ďalje ak sa bude dať tak to nebudem odkladať ...
no a aj manžel musí ísť ešte raz na spermiogr. - no ale zatiaľ to ešte nevie ...
ségru mám v Mladej Boleslavy v CZ - ale aspoň mailujeme ... len občas potrebuješ takú ženskú podporu - manželia to nie vždy tak nejak cítia rovnako ... hlavne také tie babské veci

drobec123
9. apr 2008

bobess, mam to iste pondelok som ju dostala .... to je tvrda realita 🙂 asi som to len zle napisala.
a na ake vystrenia sa chystas ? mne moj gyn povedal ze ked budu vsetky vysledky ok tak by som mala absolvovat laparoskopiu, len toho sa bojim ako cert. a ked to nepomoze tak potom uz len pomoct tomu inaksie ......
hej ta zenska podpora chyba aj mne, len ja nemam segru a tu "moju" vidim 2x do roka a to je prilis malo .... uz to nie je to co byvalo, kedze zijeme uz trosku inaksie.

weja
autor
9. apr 2008

ten moj svagor je vlastne manzelov brat, ale manzel s nim vychadza dobre, ja tak vlazne, lebo je vzdy najmudrejsi 😖 a niekedy lezie na nervy aj manzelovi 😀
inak ja som jedinacik 😒 tak manzel bol svagrovcov usetreny... 😀

tie vysetrenia vas snad posunu zasa niekam dalej... to mi inak rozpravala jedna holka, ked sa informovala svojej dr. na nejaku "cudziu pomoc", tak vraj musi mat clovek komplet vsetky vysetrenia a dokonca aj laparku za sebou, az potom je odsuhlasene umele oplodnenie... (alebo zeby to bola "len" inseminacia? teraz uz neviem... 😕 )
ale ak to ma pomoct, tak to clovek nejako vydrzi... 😉

drobec - moja teplota sa stale drzi hore... ale som len 10DPO... 😒

bobess
9. apr 2008

drobec-no veď sa mi zdalo, ale aj to by som brala že ja som popleta ...no takže bud. týždeň môžeme zapíjať a budem Ti robiť aj sestru - keď chceš ... napr. ti môžem požičať nejaké očné tiene ???? alebo za Teba zaplatím to čo vypijeme ... 😀 to robím aj mojej sestre ... takže ja som fakt dobrá sestra a ešte aby si vedela tak som s mojou sestrou hovorila na pôrodnej sále keď rodila a bola 400 km odomňa !!! takže keď budeš rodiť tak s tebou dám reč ... ale najradšej by som rodila niekde vedľa 😀 😀 😀

weja
autor
9. apr 2008

tak to co je...??? vy to tu flakate... 😠
a co je s alex, jablonkou a bubatenkom...? 😕 🤐

drobec123
9. apr 2008

bobess prist k sestre cez chatovy portal - tak to je neuveritelny sen, to by som naozaj neverila ze sa to moze stat ! 😀 a urcite beriem tvoju ponuku vsetkymi desiatimi ! pod jednou podmienkou ze ked si budeme volat pri porode tak ta druha ked uz aj nebude hned rodit, tak minimalne sa bude na to pripravovat alebo to uz mat aj davno za sebou 🙂
weji, neflakame, ale je cas obeda, a na to aby sme boli silne a pripravene na materstvo musime aj papat.... a ostatne spolubojovnicky asi zarabaju na nas aby sme sa mali dobre 😉

weja
autor
9. apr 2008

ahaaa, tak to su ospravedlnene... 😉
ja som uz tiez bola papat... hned mi je lepsie na dusi... 🙂

bobess
9. apr 2008

aj ja som bola papať ... mňamka
drobec-k tvojmu poslednému mailu mám len jednu výtku ... nie dávno za sebou, ale len za sebou !!!

alex, weji - keď teda tie tri na nás zarábajú ... načo sme mi ešte v práci???? to sme tu potom zbytočne !!! dokelu, mohla som radšej zasadiť tie uhorky ... moja babka mi totiž povedala že už som aj tak nejaká omeškaná (keby len v záhradníctve !!!)

weji a čo dobrého si mala na obedík? a ináč máš nejaké tehu pocity?

weja
autor
9. apr 2008

co sa tyka tehu pocitov - veskere zaaadneee... 😅 tento mesiac som si povedala, ze sa nebudem pozorovat a naozaj sa citim lepsie... 😀 take nejake divne pocity v podbrusku mavam uz kazdy mesiac, takze ozaj nic...
na obed som mala zapekane kuracie prsia - nic moc to nebolo, ale nemala som na nic specialne chut, tak toto bolo take neutralne... 😒 ale zajtra si dam asi vyprazany syyyyyr... 😵 teraz som nan dostala chut... 😀
a vy ste mali co dobre...? 🙂

bobess - to sadis vsetko do sklenika? lebo u nas este po sadeni ani chyru... Liptov je Liptov - tu je este stale zima a prizemne mrazy... 😝

bobess
9. apr 2008

weji- no naši bývajpú v šali čo je 70 km juhovýchodne od BA a boli prekvapený ako to všetko máme tu vykvitnuté a krásne zelené ... takže asi chápem prečo u Vás ešte je táto téma nereálna.
no len mi rob chute ... ja vyprážané nesmiem nič, takže ... ešte šťastie že ja to ani neľúbim. ja som mala pečené mäsko so šmpionovou omáčkou a ryžou. ja som robila, takže mi to chutilo a ešte šalát z mojej reďkovky, cibuľky a kukuričky.a teraz si dávam kávu ... a tak by som si pospala ...

weja
autor
9. apr 2008

to vazne uz sadis do zahradky...???? 😨 tak to je fakt uplne iny svet... sa teraz citim, ako keby ste boli aspon zo Spanielska... tam uz hadam tiez vsetko zasadili 😀
nosis si papat z domu? pri tvojej diete sa ani nedivim, aspon vies, co si do toho dala... 😉 ale teraz si mi ty narobila chute s tym salatikom... 😵 😝 mnam, to by som si veru dala... ale tu redkovku si asi nestihla vypestovat v zahrade 😅 alebo...? a ty cibulu mozes? ta je dost tazka na zaludok, tebe problemy nerobi?

bobess
9. apr 2008

nenosím si, ja chodím s manželom domov obedovať ... ja to mám 2 min. do práce, takže večer niečo dobrého vždy navarím, upečiem a je to. šalát robím priamo pred obedom, hodíš nejakú zeleninu do stroja, nakrája sa to a je to ... zeleninu môžem - a cibuľku obzvlášť - hlavne by som mala jesť varenú cibuľu ... a to ja milujem.... 😀

weji-naozaj mám v skleníku - reďkovku, cibuľku, ľadový šalád, pažitku, rukolu ... takže šalát pre mňa spraviť nás stojí cestu do skleníka, umytie a nakrájanie ... a môže sa papať ... 😀 môžem Ti to nafotiť a j tulipánmi, kt. mám v kvetinovej záhradke - ale zatiaľ je vykvitnuý len jeden - červený ...

weja
autor
9. apr 2008

no tym fotkam by som sa potesila - nafot a bud posli na mail alebo hod do albumu na modru strechu... som zvedava na tu vasu zahradku... 😉
salaty mam strasne rada aj ja... hlavne v letnych mesiacoch, to ich vtedy jem namiesto hlavneho jedla... teraz kym je este chladno, tak sa napchavame samymi nezdravymi vecami 😝 - ale niekedy o to lepsimi... 😀 vcera napriklad som varila smotanovu polievku s fazulovymi strukmi 😵 taku istu robim aj sampinonovu, ale teraz sme mali chut na tu fazulku, tak sme sa riadne nadlabli... 😅

bobess
9. apr 2008

weji- už na nás zarábajú až štyri - mali by sme ísť domov ... ostatné na nás zarobia, už je to 2:4 takže sa nám bude sveta žiť ...

ja budem dnes v práci dlho ale musím počkať kým všetci vypadnú, lebo robím jednu vec na kt. potrebujem absolútny pokoj a kým tu mám ľudí tak na to nedá ... no dúfam že si nedajú načas ...

drobec123
9. apr 2008

wau.... bobess tu cerstvu zeleninu zavidim aj ja, aj ked my si ju nakupime na bio trhu, predsa len to je ine ako ked si ju cerstvu odtrhnes v zahradke. inac to mas aky velky sklenik ked tam mas vsetky tieto dobroty ?
a suhlasim s tvojou pripomienkou ktoru si mala este k mojmu predchadzajucemu prispevku 🙂 samozrejme ! 🙂
ach jaj... takze 22. aprila budeme na seba mysliet na koze 😀

drobec123
9. apr 2008

bobess ake styri ????

bobess
9. apr 2008

drobec - no už si sa nejak neozvala tak som myslela že aj ty zarábaš na materský príspevok.
fúú na koze vždy myslím na niečo iné ... niekedy ani nemyslím ... ja fakt nechápem ako niekto môže byť gynekológ ... teda som im vďačná za to že sú, ale ja sama seba si neviem predstaviť ... ale na lekárky som sa zvykla hrávať .. ozaj čo ste chceli byť ako malé?