Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
11. apr 2008

dobre ranko 🙂
dnes tu budeme asi len my drobec, ze? 😉 teda dufam, ze ma tu nenechas samu... 🤐

drobec123
11. apr 2008

asi ano weji, aj ja len tak ojedinela, mam zase meetingovy den. tak bobess uz sedi v lietadle a je jej dobre 🙂 co planujes na vikend ty, okrem tej svadby ?

weja
autor
11. apr 2008

bobess som rano kyvala, dufam, ze ma videla... 😀

na vikend ziadne velke plany nemam... v nedelu akurat ocakavam prvu varku gratulantov - pridu mi kamosky zablahozelat k narodkam 😀 takze nedelu budem mat taku hostitelsku... 🙂
a co ty?

drobec123
11. apr 2008

wau..... a kedy je ten den N - narodeninovy ?
my uvidime, ale tesim sa ze pojdem niekam von opat, ci uz na korcule alebo na mensi vylet do prirody alebo ked bude pocasie ok tak este zalyzovat 🙂 v kazdom pridade pojdeme zajtra rano na trh, kupit cerstvu zeleninku, upraceme, premoceme sa a pojdeme vonku 🙂 uz sa straaaaaasne tesim !

weja
autor
11. apr 2008

no narodky mam az v utorok, ale vacsina kamosiek byva uz mimo LM, takze ked uz su tu, chcu mi zablahozelat teraz... aj ked neviem, ci by sa to malo uz vopred... 😒 no ale co uz, nemozem ich len tak zrusit...
inokedy som to vyriesila tak, ze som ich pozvala niekam do podniku, ale teraz, ked je nejaka sanca, ze mozno by som mohla byt tehu, tak nechcem chodit po baroch... radsej som ich pozvala k nam, aj ked je s tym viac roboty, upratovania a chystania pohostenia... 😝 ale nevadi... 🙂

inak cez vikend ma prsat, tak ktovie, ci sa bude dat niekam vybehnut... 😒 ako je teraz u vas? tu je uz od rana tma ako v rohu, ale zatial este neprsi... 🙄

drobec123
11. apr 2008

weji, a ako teda vyzeraju tvoje tehu ocakavania ? kedy by si mala dostat ? mozno budes mat ten najsamlepsi narodeninovy darcek 😉 to by som ti veeeelmi priala .....
u nas je nadherne slniecko a veeelmi teplucko. uplna jar 🙂 hej viem ze nema byt uplne krasne cez vikend, ale zajtra by malo byt este ok, v nedelu horsie, tak to urcite na nieco vyuzijeme.

weja
autor
11. apr 2008

no ved to, darcek by to bol nezabudnutelny... 😵 ne/dostat by som mala v nedelu, teplota sa zatial drzi ako kliest 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d
esteze ide ten vikend, aspon sa trosku odreagujem, lebo takto za pc na to myslim kazdu chvilku a to je do zblaznenia... 🙄 ale priznaky nemam ziadne, takze ktovie... 😒

drobec123
11. apr 2008

weji, straaaaaaaaasne moc ti budem drzat palce aby sa to splnilo ! a kasli na priznaky, raz mozu byt inokedy nie ...

weja
autor
11. apr 2008

🙂 pekny vikend prajem vsetkym a dufam, ze buduci tyzden sa objavite castejsie... 😉

drobec123
14. apr 2008

dobre ranko ..... tak weji ako ????? som tu nakukla aj cez vikend ci si nepodala nejake spravicky ! a nic ..

weja
autor
14. apr 2008

dobre ranko 🙂
no keby som mala nejake dobre spravy, tak by som ich urcite podala, ale bohuzial.... ☹ test bol negativny v sobotu, aj v nedelu a dnes ma uz priserne bolia krize aj prsia a teplota uz zacala klesat, takze viac-menej je to iste, ako to skonci... 🙄 cez vikend som mala uplne na figu naladu, ani sa mi sem nechcelo nakuknut, este som sa k tomu pohadala aj so svagrovcami... 🙄 oni su neznesitelni, ale vacsinou si zahryznem do jazyka a ignorujem ich, ale v takejto situacii to bola posledna kvapka v pohari a tak som sa v sobotu poobede dorevala ako male decko... 😢 nejako to na mna vsetko dolahlo...
ale vcera to uz bolo o cosi lepsie... 🙂 poobede sme sa boli pozriet na nase nove auto, co si chceme kupit a vyzera to tak, ze koncom tyzdna ho uz mozno budeme mat aj doma, tak aspon nejaka pozitivna vec... 🙂

drobec123
14. apr 2008

weji, tak to je uplne naozaj na figu, taky vikend ! strasne som verila ze to aspon tebe tento mesiac klapne ! musime sa k tomu postavit hlavou hore a tvarit sa ako keby o nic neslo, inac sa zblaznime !
a ake auticko chcete kupit ? uplne nove, alebo nejake ojazdene ?

weja
autor
14. apr 2008

no ved to, ze musime to len nejako prehryznut a ist dalej... aj manzela to trochu vzalo, potom bol z toho nejaky rozcarovany a zacal o tom, ze by som asi nic nemala sledovat, lebo sa na to moc upinam a tym padom sa nam to nedari... tak este aj pre to som sa rozculila, aj ked viem, ze to nemyslel v zlom, ale hnevala som sa, ze to vyznelo, akoby to bola moja chyba... 🙄 no skratka bola to kriticka sobota... 😅 😖 ale nastastie drahy je zlaticko, vie, ako ma utesit, esteze ho mam... 🙂
kupujeme octaviu, nie je uplne nove, ale velmi zachovale, ma najazdenych len malicko km... 🙂

drobec123
14. apr 2008

jej, octavka je super ! tak to gratulujem k vyberu. aspon si spravite pekny buduci vikend a pojdete sa niekam povozit.... aj moj drahy nie je uplne rad, ze sa sledujem a ze som na to plodenie nejako nastavena, ale tak co mam robit ? 🙂 aj ked musim povedat ze su obdobia kedy na to az tak intenzivne nemyslim. tento vikend sme mali navstevu kde jedna kamoska je tehu (planovali pustit sa do toho asi az pol roka neskor ako sa podarilo) a druha medzirecou spomenula ze bola na umelom oplodneni a nic. takze dva paradoxy vedla seba .... a ja niekde v strede.... ale raz sa nam to podari !!!

alexa27
14. apr 2008

dobre ranko 🙂
weji, tak tento vikend bol asi nejaky divny. ja som zase prerevala celu nedelu. dnes som si musela dat po dlhej dobe okuliare lebo mam totalne opuchnute oci, tak cocky by mi asi nespravili moc dobre. vcera som mala totalnu krizu co sa tyka toho, ze nie sme s drahym spolu, obcas to na mna dolahne a vcera bolo prave jedno z tych obcas. myslela som, ze uz to dlhsie nevydrzim, prislo m ito strasne luto, ze som cez tyzden sama, ale na stastie manzelik bol hrozne zlaty a aj ked je z toho tiez smutny, tak predsalen ako chlap je racionalnejsi a dokaze ma ukludnit. ach jo......tak na cas mam zase odplakane a snad uz tento nas stav dlho nepotrva 😔
wejka, s tym tehu mi to je luto, som tiez verila, ze dnes nas tu budes vitat so super spravou, ale mozno to este nie je stratene. teplotku mas stale hore?
a ospravedlnujem sa za zanedbavanie v poslednej dobe, ale mala som v robote hrozny frmol 😝

alexa27
14. apr 2008

jaj, weji a este som zabudla, gratulujem k auticku, super 😉

alexa27
14. apr 2008

aha, teraz citam ,ze teplota zacala klesat, ach jo..... 😔

drobec123
14. apr 2008

ahoj alex, no uz ste nam tu chybali, ja mam tiez dnes frmol, o 10:00 meeting velky, ale nejako sa nad tym nevzrusujem - ved nejako to dopadne. este dokoncujem prezentaciu a musim ju vytlacit, potom si dve hodiny odsediet a a tvarit sa ze to vsetko je fasa 🙂 ach jaj uz by som bola radsej doma na materskej, no co vam budem hovorit ....
alex, nebojaj ono sa to vsetko vyriesi a budete s drahym zvysok zivota spolu, ale chapem ta ze taka depka raz za cas padne na kazdeho a potom to treba len vyplakat a bude lepsie !

bubatenko
14. apr 2008

ahojte, dobré ránko...
ja stále doma... teplota neklesá, tak bojujem ako sa len dáááá.... nechcete myslieť na babo,, také štátnice majú čo do seba, nechte niektorá si to zopakovať 😀 Ja už nevládzem ani teplotu si ráno zmerať 🙂
wejka ......milovaný muž po tvojom boku a zobudiť sa do druhého rána so širokým úsmevom.... inak sa to nedáááá 😀
weji a gratulujem k autičku - je to dobrý výber, ale už mam pred octávkami rešpekt.... bol to môj miláčik, ale bohužiaľ veľmi žiaduci aj pre tých na druhej strane.... poistite si ho aj proti krádeži a čo najviac zabezpečovakov napchajte do vnútra, čo existuje - my sme mali iba 3. Policajt kamarát mi povedal, že jediné, čo ich zastaví je nejaký vlastný mechanický zabezpečovací systém, ktorý nepoznajú, alebo tajný vypínač - to je druhá vec. Neviem ako je to u vás s krádežami, ale tu v BA tak 5-8 áut denne a z toho 5 je značky Škoda.

alexa27
14. apr 2008

ajoj drobec 🙂
citala som, ze mas v robote tiez fofry a ako to teraz vyzera s tou tvojou novou sefkou, je to lepsie?
a ktovie ako sa ma bobess, som zvedava na jej zazitky 🙂
a ta depka svinucha, no hej, co uz s nou, nie som dost silna na to, aby som sa jej vzdy dokazala vyhnut. tesi ma len to, ze to snad nepotrva dlho a raz budeme s drahym spolu, ale niekedy uz skratka nevladzem 😔 .

alexa27
14. apr 2008

bubatenkooo ahoooj, 🙂 tak potesis nas ty s vytaznym tehu grafom? 😵 to by bolo skvele. hod sem grafik nech vidime ako to s tebou vyzera 🙂

weja
autor
14. apr 2008

mali sme teraz poradu... 😝 az ma usi bolia, co sefo vyse hodiny ziapal... 😖 co ste to hovorili o tej materskej? aj ja chceeeeeem....

alex - tak to bol fakt nejaky kriticky vikend... asi bol vysoky zatazovy stupen, alebo co... 😖 ale neboj sa, isto to dlho nepotrva a budete s drahym spolu... 😉 ozaj, ako to vyzera s pohovormi?

drobec - ozaj, co sefka? uz je trosku znesitelnejsia?

bubatenko - bez tych statnic sa zaobidem, dakujem 😀 tak o tebe naozaj nikto nemoze tvrdit, ze myslis len na dieta... 😅
co sa tyka kradezi, u nas sa nekradne az tak vo velkom, aj ked... doteraz sme mali Fabiu, ale tu sme pred Velkou nocou predali, lebo sme chceli nieco vacsie... tyzden na to, ako sme my nasu predali, ukradli cez noc z parkoviska pred nasou bytovkou znamej uuuuplne rovnaku ako bola nasa - presne ten isty typ, nasa bola dokonca o nieco novsia a v lepsej vybave... tak sme normalne zostali v soku, ze to bol zasah prozretelnosti, ze sme ju tesne predtym predali, inak by isto isla aj nasa... 🤐
takze toto auto urcite poistime...

weja
autor
14. apr 2008

alex - bubatenko hovorila o teplote z choroby... 😅 minuly tyzden bola chora, takze podla mna myslela tie teploty, ze sa jej drzia... 😉

a jablonka je kde...? 😕

alexa27
14. apr 2008

ahaaa 😅 , pardon , musim sa dostat spat do obrazu, po takom dlhom vypadku 🙂

jablonka
14. apr 2008

ahojte, no tu som 🙂
weji, dokelu, to som ☹ z tej teploty...ved to takto nemalo byt 😠 ...
a na auticko /oktavka je inak super/ Vam odporucam tajny vypinac, ten moze byt hocikde v aute a za tych par sekund to zlodeji tazko najdu 😅 , aj my mame 😉
alex, chapem ake je to tazke ked nie ste s manzelikom spolu 😢
bubatenko - hod graf, nech sa potesime 🙂

weja
autor
14. apr 2008

ahoj jablonka 🙂
chudatko manzel dnes ani poriadne nemohol spat, lebo sa tak tesil z toho auta... ale rano mi povedal, ze ked ho uz budeme mat doma, tak ze sa nevyspi uz vobec, lebo sa bude bat, ze nam ho ukradnu... 😅 to myslel samozrejme zo srandy, ale sranda to ani moc nie je 😅 ale keby clovek stale myslel len na to najhorsie, tak by sme si ziadne auto ani nekupovali - pre istotu 😉

jablonka
14. apr 2008

weji, to poznam, my ked sme kupili auto tak som stale pozerala z okna ci tam je, aj v noci 😅 , ale potom to jasne ze preslo...no tiez sa bojim aby nam ho neukradli, ale mame ten tajny vypinac, je to taky system ze je niekde skryty magnet, to moze byt hocikde v aute, a tam prilozime taky druhy magnet a do par sekund musime nastartovat...inak este lepsie je dat si take vypinace aj dva-tri, minule muz hovoril, ze v noci mali pripad pokusu o ukradnutie nejakeho draheho tuningoveho auta, a ze ten majitel tam mal tri rozne skryte vypinace, a z toho mu dva aj objavili, ale treti uz nevedeli najst, tak sa na to vykaslali 😅 ...ale to je uz jasne ze extrem tu v BA 😒

drobec123
14. apr 2008

cafte baby, meetingovala som 3 hodiny, uz ma boli cely clovek a nic sa mi nechce... ja som potom vzdy taka unavena. ach jaj a o 20 min mam dalsi meeting, dnes je uplne fasa den. uz aby bol piatok !!!! to by som mala mat ovu 🙂

alexa27
14. apr 2008

dievcata, ja som tu ale som ako mechom prastena, strasne sa mi chce spat, najradsej by som sa tu rovno natiahla 🙄 .
weji, k tym pohovorom...zatial som na dalsich nebola. dnes som poslala cv do nejakych headhunterskych spolocnosti, ktore maju vo svojom portfoliu aj vieden, tak uvidim ci sa nieco najde, ale co som pozerala konkretne joby, tak v mojej oblasti toho moc nehladaju. isla by som kludne robit aj nieco "obycajnejsie" trebars asistentku alebo inu administrativnu silu, ale obavam sa, ze to si povedia, ze som prekvalifikovana a dlho tam nevydrzim, respektive aj plat by bol asi problem. je to taky zacarovany kruh. aaaach keby si clovek vedel to tehu pricarovat. bolo by vsetko jednoduchsie.

weja
autor
14. apr 2008

jablonka - tak o tych vypinacoch som este nepocula... 😕 ale skusim to nadhodit mangelovi, mozno bude vediet, o co ide... je to asi dobra vec, len ktovie kolko bude trvat zlodejom, kym objavia sposob, ako rychlo najst vsetky vypinace... 😅 😉
drobeeec - to sa crta pekny vikend pred tebou 😉 juuj, ako vam zavidim, ktore mate ovu na 14.DC... ja vzdy cakam skoro o tyzden dlhsie... 😖
alex - no to mas pravdu s tymi "obycajnejsimi" pracami - mna tiez na jednom mieste odbili, ze to moze robit aj osoba so SŠ, takze ma nechcu, lebo by ma nevedeli zaplatit a okrem toho by som im urcite odisla... 😅 tak som si uz robila srandu sama zo seba, ze na niektore miesta ma nechceli, lebo nemam prax a pre inych som zasa az moc kvalifikovana... 😅 je to na nervy... no kazdopadne drzim palce... 😉

ja som sa pred chvilou dovolala mojej dr., takze mam prist po mrche za nou a dohodneme sa na nejakom postupe... to je taky svetly zachytny bod... 🙂
inak rozoberala som tie moje grafy aj s lauritkou, bolo mi totiz divne, ze sa vsade uvadza, ze implantacny pokles sa moze vyskytovat aj u netehu kriviek, ale len velmi ojedinele... a ja som ho mala tento mesiac a pred 2 mesiacmi tiez... 😕 napriek tomu ziadne tehu z toho nebolo... tak si myslim, ci ten implant.pokles nemohol byt skutocny, ale z nejakych pricin sa to potom neujme, kedze nie je produkovane ani HCG... 😕 no uvidime co na to dr....