Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
24. apr 2008

ahojte, aj ja dufam ze uz to tu bude lepsie s dochadzkou 🙂
weji, ano uz je to dobre, vcera sa mi vyraznejsie ulavilo... 😎
dnes pekne vykuklo slniecko, dufam ze aspon par dni vydrzi...po dlhej dobe sa mi crta dobry vikend, v piatok vecer by som mala odniest diplomovku do tlaciarne a tym padom si mienim urobit cez vikend volnoooo 😝 😀 ...pojdeme s Di k nasim pozriet Meggie a v nedelu vymyslime nieco podla pocasia 😉

weja
autor
24. apr 2008

juuj, jablonka, to je fakt krasny vikend v dohladne... 🙂 ja si pamatam na ten pocit ulavy, ked som mala po statniciach, to som druhy den len sedela s nohami vylozenymi a cely den sa prihluplo usmievala od ucha k uchu a uzivala si ten pocit, ze uz nic nemusiiiiiiim... 😀 😉
mne zajtra dofrci mangel z turnaja, tak sa tesim... a buduci predlzeny vikend mi vychadza ovulka 😵 neviem, ci nenahovorim aj jeho, nech si zoberie na piatok volno... 😀

drobec123
24. apr 2008

ahojte, no ja si myslim - som presvedcena ze dnes tomu na MK vela nedam, som totalne zaneprazdnana meetingami, ale budem sa snazit. slubujem ...

alexa27
24. apr 2008

weji a podarilo sa ti dostat sa ku knizkam kym mas manzela prec?

weja
autor
24. apr 2008

co je s tymto konom, ze je taky pomaly...? 😠

alex - podarilo, ale stihla som len par stran... zacala som upratovat, ked som prisla domov... medzi tym sa este zastavila svokra... takze ked som si konecne sadla, bolo 7 hodin a bola som uz skoro k.o., takze som vela tomu citaniu nedala... 😖 uvidim, ci dnes stihnem viac...

brnkla som mojej dr., takze buducu stredu mam za nou poobede prist, spravi nejake vysetrenie a dohodneme sa na konkretnych odberoch... normalne sa celkom tesim 😅 asi som uz "postihnuta", ale mam z toho dobry pocit, ze sa konecne mozno niekam pohneme... 😵

bubatenko
24. apr 2008

ahojte... po dllhšo čase, ale predsa,
dnes som prvý krát po dvoch týždňoch v práci a neviem sa tu nejak nájsť, ako keby som nastúpila do novej práce. Čo máte nove?

alexa27
24. apr 2008

ahoj bubatenkoooo 🙂 🙂
som rada, ze ta tu opat vidim 😉. nemame nic nove, vsetky mame toho asi posledne dni dost vela lebo nikto nestiha pisat.
a tebe sa ako dari? co diplomovka?
inak teraz som prave poslala cv na jeden job vo viedni, business controller aj pobocky na slovensku, takze slovencina je vyhodou, nemcian nemusi byt a najdolezitejsia je anglina, co znie uplne super. tak uvidime ci sam i odtial aspon ozvu. celkom by ma to potesilo 😉. drzte mi prosim palce 🙂 .

weja
autor
24. apr 2008

ahoj bubatenko, tak ako si na tom s DP? po 2 tyzdnoch by som ani ja asi netrafila do prace 😅
alex - drzime palce, jasneee... znie to celkom dobre, tak snad sa ti ozvu a potom uz "len" zvladnut pohovor... 😉

bubatenko
24. apr 2008

diplomovka teraz stojí, lebo spracovavam jeden projekt a ten by mal finišovať tieto dni, tak čakám na záverečnú prácu a terím odovzdania mám 9.5.... to musím stihnúť... teraz sa trápim so skúskovým, lebo nám v pondelok začalo skúškové... tak v pondelok, dnes skúšky a poslednú z posledných bz som mala mať na budúcu stredu.... nech už je to tu.... 🙂

bubatenko
24. apr 2008

alex už teraz silno držím palčekz... tfuj, tfuj, tfuj..... nech to je ten správny inzerát, čo zmení tvoje cesty 😉

alexa27
24. apr 2008

bubatenko, dakujem. aj ja tebe drzim moc palce, aby sa ti vsetko podarilo, aby si si uz mohla vydychnut a uzivat si pocit skoncenej skoly 🙂 .
drz sa moja, budeme na teba mysliet 🙂

alexa27
24. apr 2008

weji, aj tebe dakujem za drzanie palcekov. jasne, ten pohovor este bude oriesok, ale to uz ma clovek predsalen viac vo svojich rukach, dolezite je, aby ta tam vobec zavolali, to moc neovplyvnis, jedine dobrym cv, tak dufam, ze to moje ich zaujme 😉

bobess
24. apr 2008

tak dnes som vás zase nestihla.
alebo tu niektorá ešte je???
bubatenko - tak držím palečky ... nech je už streda ... plne s Tebou súhlasím ... nech je streda čím skôr ... som egoista ale nepomôžem si - vidina predĺženého víkendu ma proste nadchýbna ... samorzjeme aj tvoje skončené skúškové 😀 a wejkinu lekárku ako čítam ... no proste nech už je streda

alex - dúfam že job vyjde ... veď ja už fakt neviem čo by ešte chceli ... vrelo ťa doporučujem ... kľudne im to povedz ... a je jedno či nemecky, anglicky alebo inak ... 😀
zajtra to vidím tiež biedne ale určite nakuknem . .. takže žiadne ohováračky ... majte sa

weja
autor
25. apr 2008

dobre ranko... tento tyzden mi nejako rychlo zbehol a uz je zrazu piatok 😎 takze spokojnost je maximalna 😀
bubatenko - tak vela stastia pri uceni... ako povedala bobess, nech uz je streda a mas zasa o nieco lahsiu hlavu 😉
alex - keby sa niekto pytal, tak, ze aj ja ta doporucujem 😀 odkazujem, ze nestihas ani poriadne chodit na MK, takze si riadna pracantka, ktoru potrebuju 😉
bobess - ty co si robila o takom case na nete? dufam, ze si nebola este v praci...? 🤐

alexa27
25. apr 2008

jeeej baby, ste podarene, dakujem vam velmi pekne 😀 😀

a teda vam budem drzat palce nech uz je ta streda 🙂 ...potom sa nezabudnite vsetky hlasit. wejka od doktorky, bubatenko po skuskach a bobess v ramci predlzeneho vikendu 🙂 ...a samozrejme aj jablonka a drobec by mohli hodit nejaky ten prispevok 😉

inak dievcata mne dnes stupla teplota este o desatinku a zacala som mierne krvacat 😝 , ja som teraz z toho jelen, mam taky pocit, ze som ovu asi vobec nemala tento mesiac, ale zase na tych ovu testoch boli dva pasiky, tak ja uz neviem.

drobec123
25. apr 2008

dobre ranko, ja som tu vcera pisala asi tri prispevky a MK to stale ignoroval a nic neuvernil. asi sa so mnou nechcel MK rozpravat ☹
alex, bubatenko aj weji drzime palce - vidim ze ten buduci tyzden by mohol byt pre vas zlomovy !
bobess - ach je mi luto ze busy season sa ti vratila, teba to musi velmi bavit a si asi straaasne huzevnata ked tolko vladzes.
a jablonka ty mas kedy skusky ?
inac sa mam tak vselijako, dnes by mohol byt menej meetingovy den, sefka ma dovolenku tak konecne budem aj na niecom pracovat. a vcera vecer som sla rovno po praci o pol siedmej na korcule, baby to je paradna ulava po praci sa vyvetrat, len tak na 30 min, dala som si kofolu a cigansku a domov 🙂 5 kalorii som schudla a 15 nabrala 🙂 ale stalo to za to !!!! 😀

jablonka
25. apr 2008

ahojte 🙂
ja som dnes doma, vecer chcem tu diplomovku odniest do talciarne, ako som spominala, tak si posledny krat maaaknem 😝 ...uz mam toho dost veru 😅
alex - aj ja ti drziim palce, snad nebudu slepi a si vsimnu tvoje kvality 🙂
ja mam statnice posledny majovy tyzden, este neviem presny den, ale okolo 26 -28 maj 😖
inak myslite ze antibiotika mozu zvysovat BT? lebo mne sa drzi hore tak ako este nikdy a teraz neviem ci sa stal zazrak a mala som ovu alebo za to mozu antibiotika 🙄

bubatenko
25. apr 2008

ahojtee.... diki moc... ja sa strašne teším na ten pocit, že posledná skúška.... jooj....
drobec jablonka už má dávno po skúškovom.... lebo niektoré univeryitz vedia aj rozmýšlať... a nedávajú skúškové, odovzdanie diplomovky a štátnice do rozhrania 1 mesiaca. Ked som sa rozprávala s inými , tak mali skúškové v marci, apríli ked bol čas... nám začalo skúškové len tento pondelok...... a do 2 mája to musíme postíhať.... no comment.....
ja neviem čo sa zase deje... alex tz máš s tým skúsenosti - od pondelka mávam krvavé výtoky, len tak máličko v strede dna a potom je všetko ok a na druhý deň sa to zopakuje... trvá to od pondelka.... čo to môže byť? Ja to prikláňam stresu a tým, že strašne malo spávam... prvý krát som sa vzspala až dnes...... ovuka neviem, lebo mikroskop nič neukazuje.... poradte, už sa začínam obávať.

jablonka
25. apr 2008

ano, ja som mala poslednu skusku minuly tyzden v stredu 🙂
bubatenko - neboooj, zvladnes to, ja som to tak isto ako ty mala pri Bc., ale ked som to ja zvladla urcite to budes mat uspesne za sebou aj ty, a potom to spolu oslavime 😉

weja
autor
25. apr 2008

alex - a uz ocakavas mrchu? preco myslis, ze ovu nebola? ved ak si mala // na testoch, tak by mala prebehnut, nie? 😕
drobec - ja sa uz tiez tesim, ked vytiahnem bycikel a pojdem si prevetrat hlavu 😵 len mi musi mangel najprv kupit pumpu a dofukat kolesa 🙄
jablonka - pozri si toto - co ovplyvnuje BT http://www.merenibt.xf.cz/index2.html dufam, ze sa to zobrazi spravne... ale neviem, preco by si ovu nemala mat... ved je jar, aj telo sa prebudza k zivotu... 🙂

alexa27
25. apr 2008

weji, lebo medzi teplotami pred moznou ovu a po nej mam minimalny rozdiel a okrem toho by bola na 11 dc co je dost skoro a hlavne tent test som robila az 12dc a ta ciarka co ma byt silnejsia ako ta kontrolna, bola o dost slabsia, takze nemam istotu ze na ten 11dc bola silna. mrchu mam dostat az o tyzden, ale mohol sa mi aj zase skratit cyklus ked som mala naozaj ovu ten 11dc, tak sa mi mozno cyklus o tyzden skratil....no ja neviem 😖

bubatenko, ten vytok moze byt aj kvoli stresu, je to mozne, alebo mozno budes mat teraz niekedy ovulku, alebo aj naopak moze ist o anovulacny cyklus, vtedy su vytoky dost bezne. moznosti je fakt vela, ale nemalo by to byt nic nebezpecne, nemusis sa bat.

jablonka, tak si pekne uzi vecer po odovzdani diplomky do tlaciarne. juuuj, normalne sa tesim za teba na ten super pocit 🙂 .

drobec, parada 🙂 ...korcule, ciganska a kofola...vyborna kombinacia.....citit z nej letnu pohodu 😵

my mame buduci piatok celodennu a celonocnu opekacku na zlatych v lodenici, sa straaaasne tesim, tam byvaju uzasne akcie, plno srandy vzdycky 😀 😎

jablonka
25. apr 2008

alex - si zlata, ze sa tesis so mnou 😀
inak ja milujem cigansku a kofolu 😝 , to je pre mna symbol letnej pohody 😀 ...a opekackyyy 😵 ...ja vzdy jednu velku kazdy rok organizujem pre priatelov, je nam vzdy uuuuzasne 🙂 😵 ...okrem toho opekame u nasich na dvore, mame tam altanok a v tom ten velky gril...uz sa neviem dockat kedy mi odbudnu povinnosti a vikendy budu patrit takymto akciam 😵

alexa27
25. apr 2008

super, jablonka, to musi byt tiez perfektna opekacka u vas 🙂

jablonka
25. apr 2008

ved mohli by sme si nieco spolocne zorganizovat niektory vikend aj s polovickami 😉 ...hmm? 😕

bobess
25. apr 2008

tak to je perfektný nápad ...

ináč ahojte ... moja kontrola trvala 10 minút ... (a 24 hodín roboty a nervov predtým)... ale som teraz taká vláčna a spokojná ... a idem nakupovať ... huráááá

cez víkend dám dokopy fotky z londýna ... a začnem čítať ... no konečne tie dni začnú vyzerať sľubnejšie ... a máj je predsa lásky čas ...

medzi rečou deň pred zaslaním diplomovky na vytlačenie sa mi celá vymazala !!! našťastie som mala zálohu na diskete doma ... okrem záverečných grafov ... tak si viete predstaviť ako mi asi bolo, našťastie som to zmákla ... ono druhý krát sa robí vždy už niečo ľahšie ... ale nervy s tým spojené nedoporučujem !

drobec123
25. apr 2008

ahojte, no pekne ste sa tu rozpisali o grilovackach, opekackach 🙂 my to vacsinou spajame s nejakym vyletom napr. na bicykloch ze si zoberieme do rupsaku veci a niekde po ceste si urobime oddych a napapame sa !!!!
zajtra prave chceme ist na bicykel, inac weji my sme kupili taku normalnu pumpu (nie len na bicykekl) minuly tyzden v hypernove aby sme mali na dlhsie a na viacere roznorode pouzitia. baby este chvilu a je viiiiikend !!!!

alexa27
25. apr 2008

baby, ja vam zelam krasny vikend, musi muz pomaly ist na vlak. tak sa majte krasne a oddychujte.
mimochodom, jablonka, s tou spolocnou opekackou, to je dobry napad 😉

weja
autor
28. apr 2008

dobre ranko 😎
ako sa mate po vikende, ale s vidinou skrateneho tyzdna...? 😵
nas vikend bol uplne fantasticky - v sobotu sme vybehli na bikoch (drahy konecne dofukal kolesa...) a trosku sme sa vyvetrali... aj ked som teda skonstatovala, ze som po zime dobre zlenivela 😝 A v nedelu sme boli u nasich na zahrade... 😎 takze sme si slniecka uzili dosyta...

jablonka
28. apr 2008

ahojte 🙂
my sme boli s Di v sobotu u nasich, tesili sme sa z malej Meggie, velmi vyrastla a je nadherna 😵 ...pofotila som ju, tak ked stiahnem fotky tak poslem 😉
a v nedelu som skoro cele poobedie upratovala 😠 , musela som...manzel bol s Di na korculiach, ja som to musela ozeliet ☹
inak podla grafu to vyzera, ze ani mrcha sa zatial nechysta...normalne to vyzera ako ovulacny graf 😕