Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
13. máj 2008

no to mas pravdu a keby si si ich len tak do bananu vypla?

weja
autor
13. máj 2008

jeeej, my sme mali promocie 4.7. 🙂 tiez bolo hrooozne teplo, ale tiez som sa upravovala sama... len tam bol ten rozdiel, ze som skolu som mala blizko...

boooze, boli sme na obede, a za kolegynou prisla jej dcera - s bruskom ☹ teraz konci skolu a tiez sa im neplanovane zadarilo, v septembri budu mat babo... no v dnesnej dobe sa ozaj dari kazdemu, kto o to babo nestoji 😔

drobec123
13. máj 2008

inac ja som to riesila tiez velmi podobne ako alex, nic extra som kvoli promociam neriesila, jedine restiku aby sme sa spolu naobedovali a to bolo vsetko. kupila som si slavnostny cierny kostym, bielu bluzku a bolo.
alex, David S.... odchadza ?

bobess
13. máj 2008

ahojte
dnes som mala strašný fukot ... makám už o 5,30 takže teoreticky už mám po pracovnom čase - žiaľ budem tu trčať zase určite až do ôsmej ...
alex - zdravím mažela a všetko dobré !!!
jablonka - ja som promócie neriešila vôbec - šaty zo stužkovej, vlasy vypnuté jednou sponkou a ideš ...
weji - tak ako každý hovorí o plánovanom rodičovstve a jeho výhodách, tak si myslím že to neplánované je asi istejšie ... či výhodnejšie? v podstate áno, pretože tieto stresy čo z toho máme sú už podľa mňa úplne s ničím neporovnateľné, ale zase kto nezažil nevie
drobec - kostým na promócie - to by mi moja matka nezniesla - už tak ťažko prežívala moje "obnosené" šaty

wejka aj môj manžel mal 4.7. promócie v deň mojich 25. narodenín !!! najkrajší darček aký mi mohol dať

alexa27
13. máj 2008

bobess, ty si 4.7.? moj otec je 5.7. 🙂

drobec123
13. máj 2008

alex, si mi neodpovedala !!! 🙂

alexa27
13. máj 2008

drobec, kukni ip 😉

drobec123
13. máj 2008

uz je to vsetko jasne a vyriesene 🙂
boooze na mna ide taka unava, dnes som uz stihla tolko veci co moje kolegyne mozno za tri dni. normalna mam az tlaky v hlave ..... idem si spravit kavicku

alexa27
13. máj 2008

halo haloooooo, ste tu niektora?

bobess
13. máj 2008

áno ja som túúúúú - pozerám že lauritka má 6tt tak sa vytešujem - vôbec ju nepoznám ale teším sa s ňou

alexa27
13. máj 2008

ano, aj ja sa z nej moc tesim. bola som s nou trosku v kontakte lebo mi radila s jednym grafom, vyzera to byt velmi mila kocka a kazdemu sa snazi pomoct. super, ze im to vyslo 😵

bobess
13. máj 2008

no veď práve - ja ju sledujem len z diaľky ale strašne jej to doprajem - vždy ma to tak poteší a verím že tentokrát jej to vyjde !!!!

alex - ku kt. homeopatovi chodíte? moja svokra bola včera a dnes celý deň o tom počúvam že tam musím ísť ... robí to tým kovovým (zabudla som ako sa to povie) presne zistí kde máš čo v neporiadku !!! rozmýšľam že by som za ním skočila, či niečo nevie na tehuľkovanie

alexa27
13. máj 2008

my chodime na polikliniku na Bajzovu k pani doktorke Luptakovej, robi nam akupunkturu plus nasadi homeopatika. je uzasna.
najblizsie tam idem niekedy zaciatkom juna.
ozaj, bubatenko, ty kedy ides?

smejko1
13. máj 2008

saska, ty mas dnes sefa fuc? uz davno si tak vela nekonikovala - je super ta tu "stretnut"a nielen vo sne 😀
vies, ze pride dusanka 20-27 maja

alexa27
13. máj 2008

xi xi, nemam sice sefa prec ale skapal tu pes a nudim sa jak slak 😝
ale o piatej uz zdrham 😀

poslala som ti do ip o tom safety pase

smejko1
13. máj 2008

dik papa cmuk

alexa27
13. máj 2008

ahojte dievcata aj ja to tu uz pre dnes balim 🙂

bobess
13. máj 2008

závidím Vám - majte sa 😢

drobec123
13. máj 2008

aj ja ☹
aj ked sa idem zbalit, lebo zinfarktujem, doma pokracujem .... bobess budem na teba mysliet, si bojovnicka za nas vsetky !!!!

bobess
14. máj 2008

no ja som tiež o šiestej dobojovala na pracovnom poli a presunula som boje domov ! klasicky - notebook to istí !

dobré ránko ...

weja
autor
14. máj 2008

dobre raaanko 🙂
veru, lauritke svieti krasna 6tt 😵 Uz naozaj neviem, kto by si to zasluzil viac ako ona - po 6 rokoch trapenia... uz to musi dobre dopadnut... 🙂

ja som vcera prisla domov a nejako som nemala co robit - uz davnejsie som zistila, ze ked manzel nie je doma, nemam po kom upratovat 😅 nema mi kto zaspinit riad, ani narozpratovat... tak som aspon zacala upratovat skrine... 😅 ale drahy by mal dofrcat uz zajtra... 😵 tak sa tesiiiim..., nie sme nejako zvyknuti byt taaaak dlho od seba... 😀

inak dnes ma skoro vystrelo, ked som rano pozrela na teplomer - 14.DPO, cakala som teplotu uplne nizko, lebo v tento den chodi mrcha a ona sa o cosi zdvihla...! 😨 http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d Ale tehu nie som, samozrejme, ze som hned utekala testovat (naivka 😖 ) a okrem jednej / bol cisty ako lalia... 😠 ☹ Tak neviem, co to ma zase znamenat... 😒

alexa27
14. máj 2008

dobre ranko 😀
weji, ale ty predsa mavas dlhsie cykly, nie? mozno ti test ukaze az neskor dve ciarky, podla mna to vyzera viac nez nadejne 😵 juuuuj budem drzat palceky 😵

weja
autor
14. máj 2008

alex - no mavam take 32-33DC, teraz bola ovu asi o cosi skor ako inokedy... no co uz, teraz len cakat... 😒

alexa27
14. máj 2008

hmmmm, no nic, nedoriesime to, musis pockat, ale este by som uplne flintu do zita nehadzala, ked teplotka zacina znovu stupat. ved uvidis zajtra 😉 .

alexa27
14. máj 2008

weji, citala som v diskusii "grafy bt", takze ovu je teda az potom ked testy prestanu ukazovat dve ciarky? takze v mojom pripade bola teda v pondelok, tak sme ju potom netrafili, resp. netrafili az tak presne ako som si myslela 😒 . bozeeeeee, neviem sa ani trafit, uz som z toho na nervy 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/1a3509

weja
autor
14. máj 2008

no a ta moja kolegyna, co som vam o nej vcera pisala, ze jej 2 tyzdne meska ms, mi dnes oznamila, ze test vysiel pozitivny... ale velkou radostou teda neoplyvala... 😖 a este mi aj povedala, ze kludne by mi to s najvacsou radostou prenechala, keby to islo, lebo oni dieta este neplanovali ani omylom... aaaach jo... 😒 jasne, ze jej to doprajem, ale aj tak ma to skrie... 😔
a od vcera ma picha na lavej strane v podbrusku, uplne na nervy, lebo vcera som to povazovala za samozrejmy priznak mrchy a dnes si uz namyslam kraviny... 🙄

weja
autor
14. máj 2008

no alex - vidis, ja som tiez zila v tom omyle, ze ked vyjdu //, tak ovu prebehne do 24 hodin... ale vraj je lepsie, ked si uz spermijky pockaju na ovu vo vnutri, takze je dobre snazilkovat den vopred, lebo im chvilu trva, kym sa dostanu tam, kde maju byt... 🙂 takze ste to dobre trafili... 😉

alexa27
14. máj 2008

wejka, mozno to nie su az take kraviny 😉 , vydrz pekne, my ti verime 😵
....a k tej kolegyni, no comment, nechapem ako moze niekto zahlasit, ze nechcel dieta ani omylom, ked uz raz zisti, ze ho caka, ved to musi zlomit aj tu najvacsiu nematku 😕 😔

drobec123
14. máj 2008

dobre ranko, citam citam vas pekne.... ja som teda vcera prvy krat robila ovu test a ani tam mi nebolo dopriane vidiet // ciarky, no nevadi, este mam dva testy tak skusim dnes a zajtra.
weji, nezavidim ti mat taku kolegynu, mna by slahlo keby som to mala akoze s nou riesit a vediet ze nam sa nedari. ale vsetko zle je na nieco dobre, takze verim sa cez to prenesie... ved co ty vies ci nebudes hovorit kolegyni na buduci tyzden to iste ze si tehu 🙂

alexa27
14. máj 2008

drobec vitaj 😉
a aku mas dnes teplotu?