Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
15. máj 2008

ahojte, ja som tu 🙂
drobec, zas nemusis uplne nic nepit, trosku mozes, len to neprehanaj. trosku obmedz pitie poslednu hodku v praci a potom plus cesta a je to v pohode. ja som pila a ukazali sa ciarky v pohode. ale cez obed neviem, to som este neskusala 😅 a zajtra uz bude neskoro? ovu bude urcite dnes?
weji a on ti povedal, ze ti neico zaplati? ked hej, tak by s tym nemal byt problem, nie? kolko je to stran? mozno by som to spravila na koniec tak ako povedala bobess, ze dajme tomu si vypytaj 500.-Sk, zavisi kolko toho je.

weja
autor
15. máj 2008

ved hej, dnes poobede sa po to zastavi, tak sa nalezite ocenim 😀
boooze, zajtra je uz piatok 😵 ale to beziiii... nedavno sa tyzden len zacal... 😨
co budete robit cez vikend? ja budem v sobotu zasa sama... 😖 manzel musi do prace 😝 ale dnes pride domov, tak sa tesim 😵

alexa27
15. máj 2008

ja budem tiez sama, este az do soboty vecera, tak cez den poupratujem a vecer mi pride drahy. chcem mu upiect aj tortu, ked uz mal tie narodky a trosku pooslavujeme. v nedelu asi pojdeme zase na zlate a budeme vegetit 🙂 .

jablonka
15. máj 2008

ahojtee 🙂
ja som nakukla, alex caka krasny vikend, ved v nedelu ma byt vraj az 27 stupnov 🙂 ...a gratulujem manzelikovi k narodkam, uzite si to 😉
baby ako to je s teplotami pri ovulacii? oni stupnu uz ked je po ovulacii? cize ovulacia je vtedy ked je posledny den teplota nizka? 😕

alexa27
15. máj 2008

ahoj jablonka,
vacsinou v den ovulacie teplotka dokonca trosku klesne, ale nemusi bezpodmienecne 😉
kuk u mna: http://www.fertilityfriend.com/home/1a3509

a fakt ma byt v nedelu tak teplo?? no supeeer, sa tesim 😎
a dakujem, manzelovi odovzdam

weja
autor
15. máj 2008

ahoj jablonka 🙂 ano, ovu je posledny den nizkych teplot 🙂 ale niekde som uz aj natrafila na tvrdenie, ze prebehne prvy den, ked teplota stupne... 😕 ale aj FF ju znaci pri tej nizkej teplote... 🙂
inak, co sa mojho grafu tyka, baby z Grafov BT mali asi pravdu, ze u mna bola ovu az ten 18.DC ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d to by akurat vychadzalo, ze dnes som 13.DPO a zajtra pride mrcha 😔 v mojom pripade asi platilo, ze mi ovu testy ukazali, ze ovu prebehne do 2 dni 😠 tu sa uz clovek fakt nemoze na nic spolahnut 😠 😖 ☹

jablonka
15. máj 2008

jeej, alex, krasnu ovulku ti to zaznacilo, vyborne 🙂
no mna pobolievalo v utorok v robote brucho - tak jemne ma v nom trhalo, v sterdu rano /ale merala som o hodinu skor ako obvykle/ som mala teplotu nizsiu a dnes rano o tri stupne viac...tak rozmyslam ci to pobolievanie nemohla byt ovulka, co by u mna bolo velmi necakane, kedze ak mam, tak az po 20 DC 😒 ...a mala som aj zvyseny vytok, ale nejako som to neskumala, kedze som nad ovulkou ani len neuvazovala 🙄 ...ved uvidime co bude teplotka robit v najblizisch dnoch 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480
mohla byt podla vas ovulka v utorok poobede, ked ma pobolievalo to brucho? 😕

alexa27
15. máj 2008

mohla byt niekde medzi utorkom a stredou, ked si mala aj vytok, ale ako pises, potvrdis si to s teplotkou v najblizsich dnoch 😉 .

jablonka
15. máj 2008

alex - teplotka by mohla este stupnut 😉
weji - skoda ze to vyzera tak, ze ta mrcha mrchata sa chysta dorazit ☹
baby, mimochodom, keby ste chceli nieco z Tupperware, tak mi povedzte 😉 ...poznate to vsetky? 😕

alexa27
15. máj 2008

ja nie, co to je? 😕

alexa27
15. máj 2008

baby, idem teraz na gastroenterologicke vysetrenie, bleeeeee 😝 🙄 , drzte mi palce nech to nie je moc hnusne 😝
maju u mna podozrenie na alergiu na lepok a mlieko 🙄
poobede vam poviem ako som dopadla 🙄

jablonka
15. máj 2008

alex, nebjkja, je to neprijemne vysterneie, ale zvladnes to 😉 ...a drzim ti place a verim, ze vsetko dobre dopadne 😉 ...myslim na teba!
inak som ti chcela napisat IP, ale uz dvakrat ma to vyhodilo 😠 , blbne to 😠 , tak neskor si najdes 😉
cele to dnes blbne!!! aj prispevky mi stale vyhadzuje! 😠

jablonka
15. máj 2008

😀 😅 to nebjkja malo byt nebojkaj 😀

weja
autor
15. máj 2008

jablonka - uvidis, co budu robit teploty dalej 😉
alex - to ides na tu "hadicu"? fuuuha, tak to ti drzim palce... 🙂
ja sa tu tiez nemozem uz od obedu dostat 😠 neviem, co je zasa za problem... 😖

alexa27
15. máj 2008

no kocky, tak uz som naspat. gastroskopii som sa uspesne vyhla, skoro som odtial zdrhla ked mi to chcela ist robit, tak mi navrhla, ze mi teda najprv spravi iba sono a krvne testy a az ked tam bude nejake podozrenie tak mi bude robit tu hadicu 😝 ...fuj, ale nateraz som to aspon nemusela absolvovat.
sono mi teda urobila, vyzera vsetko v poriadku chvalabohu. teraz mam dva tyzdne jest normalne chlieb a ine mucne veci a mliecne vyrobky a za dva tyzdne mam prist na krv, potom uvidime tie vysledky a potom ma chce este poslat na alergologicke testy, lebo ked som jej vymenovala na co vsetko mam alergiu a ze neberiem ziadne lieky tak bola dost prekvapena 😕 .
no ale hlavne ze uz aspon nieco mam za sebou, rovno som nas aj s muzom objednala k zubarke na preventivku buduci piatok, to uz sa tiez "neviem" dockat 🙄

weja
autor
15. máj 2008

no alex... 😨 tak to je teda fajn, ze si to zatial nemusela absolvovat... dufajme, ze ani nebude treba...
a to ako si zistila, ze mas na to asi alergiu? opuchla si alebo si sa vyhadzala alebo ako? moj mangel ma alergiu na mrkvu a vsetky orechy, jemu chudatu hned zacne puchnut jazyk... 😝 ale po normalnej tbl. proti alergii to prejde...

ja som mala ist k zubarovi tento pondelok, ale nakoniec som sa preobjednala, uspesne som si to sama pred sebou "obhajila", ze sa mi toho v robote vela nakopilo po dovolenke... 😅 brrrr... mna zo zubara chyta panika 🙄

alexa27
15. máj 2008

no ja mam tak isto ako tvoj muz, na mrkvu, orechy + jablka, ceresne, hrach.....puchne mi jazyk, pery, cela sliznica, takze mam pocit, ze sa zadusim, ale tepelne upravene mi to nevadi. plus mama alergie na zvieraciu srst, prach a pele. v detstve som trpela na ekzem, na stastie ten mi presiel.
co sa tyka toho podozrenia na muku a mlieko, to sa mi neprejavuje nijak ocividne, to mi povedala ta pani akupunkturistka ku ktorej chodime, ze nech si to dam radsej vysetrit.

jablonka
15. máj 2008

teda s tymi alergiami je to neprijemne ☹ ...my nastastie nemame v rodine ziadne alergie, len Di asi na nieco bude mat, nejake pele alebo prach, uvidime ake budu vysledky odberu 😒
prave mi prisiel posudok k DP, mam navrhnute A /od konzultanta/, uvidime este co povie oponent 😖

jablonka
15. máj 2008

idem s muzikom na zmrku, lebo potom ide do roboty, tak si ideme dat prechadzku a pokracujem v drteni ☹ ...vooobec mi to nelezie do hlavy 😠

weja
autor
15. máj 2008

alex - no boze... na vsetky dobre veci... 🤐 este ze v tom nie je aj alergia na cokoladu, to by som si ja rovno hodila... 😀
ja mam tiez alergiu na pele, roztoce, plesne a trochu aj na prach... zaujimave, ze sa to zistilo tak, ze som v detstve mavala kazdu zimu zapal priedusiek... podotykam, ze ZIMU a nakoniec mi z toho zistili alergiu na pele.. 😅 neviem co to ma spolocne so zapalom priedusiek v zimnom obdobi, ale budis... ale po puberte som uz z tych zapalov nastastie vyrastla... 🙂
ako to, ze neberies ziadne lieky proti alergii...? 😕 ja uzivam take kvapky uz asi 3 roky a este rok budem... ale su drahe ako slak, ale mala by som byt po nich uz uplne imunna, tak dufam, ze to tak aj bude... 🙂

no idem aj ja dom, tak pekny zvysok dna 🙂

bobess
16. máj 2008

dobré ránko
včera som nestíhala, takže dnes som tu prvá, nech Vás aspoň pozdravím ...

a zabudla som hurááááá je piatok .... teda pre nás pracujúcich, pre študujúcich je to len info ako ten čas letíííí (blbé že?)

weja
autor
16. máj 2008

dobre ranko 🙂
veru, veru, konecne piatok 😵 manzel je dnes doma a mne sa taaaak nechcelo vstavat... 🙄 ale ked som si pomyslela, ze posledny krat tento tyzden, hned mi to zdvihlo naladu... 🙂

alexa27
16. máj 2008

ahojte 🙂
ja som tu uz tiez. vcera, som bola v pezinku za kamaratkami a videla som tehulku smejka 😵 , je krasna, velmi jej to svedci. poslem vam foto 🙂 .
ako sa dnes mate?

bobess
16. máj 2008

alex ď za fotky ... dúfam že aj Ty si už aspoň v 3 týždni !!! a tiež Ti to veľmi pristalo 😀

weja
autor
16. máj 2008

a mne este nic neprislo... ☹

alexa27
16. máj 2008

dakujem bobess, tfuj tfuj tfuj, mooohla by si mat pravdu 😅

alexa27
16. máj 2008

weji, uz prislo?

weja
autor
16. máj 2008

alex, uuuuz ano.... 🙂 bobess ma pravdu, velmi vam to tam pristalo 😵 tak drzim palce, snad ste tam sedeli min. 2 tehulky 😉

alexa27
16. máj 2008

jaaaj weji, neviem, mam moc nizke teploty oproti druhym babam 😒, viem ze mozu este stupnut, ale nechcem si robit plane nadeje. rozhodla som sa, ze sa nebudem teraz na to tak upinat a necham to viac na leto, vtedy budeme s muzom snad castejsie spolu. len neviem kolko m ito vydrzi tento plan, za tyzden budem mozno vyfnukavat, ze nic 😨 ach jo...

http://www.fertilityfriend.com/home/1a3509

a ty ako? teplotka sa nespamatala?

weja
autor
16. máj 2008

alex - neporovnavaj sa s inymi grafmi, kazdy je individualny... a si este len 4.DPO, teplotka este len vystupi hore, ved uz aj dnes bola vyssia... 🙂
no ja dnes definitivne cakam mrchu 😖 teplota uz spadla uuuplne dole... ☹ trochu som si upravila graf - pridala som pozitivny ovu test aj na 17.DC a podla toho bola ovu naozaj 18.DC ako mi hovorili baby 😖 a tym padom vsetko sedi - dnes som 14.DPO a mrcha je na ceste... 😔 http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d

ale tentokrat ma to az tak nezobralo - uvedomila som si, ze mozem byt rada, ze mam pravidelny cyklus a kazdy mesiac ovu a ze nemusim brat ziadne lieky... Ked si niekedy na fore citam, ake vselijake problemy tu baby mavaju, tak sme tu asi vsetky z tych stastnejsich... 🙂