Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
28. máj 2008

ahojte, tak uz som tu 🙂
bola som na obede s kamoskou co ma male 2-mesacne miminko, Riska 😵 😵 , je krasny, celu dobu spinkal a kopkal si nozickami 😵 😵 ...tak so mzase plna zazitkov a dojmov 😵

weja, s tymi doktormi to je katastrofa, dobre ta poprehanali, mna by asi roztrhlo 😠

a jablonka, tie obchody, no des, vsade kopec tovaru a ked nieco konkretne potrebujes tak nezozenies, neuveritelne 😝

alexa27
28. máj 2008

no haloooooooooooo, akoze vy kde ste vsetci? 😕
ja sa s vami pomalicky lucim teda, a prejem uz aj krasny vikend, lebo ako som spominala, zajtra a pozajtra som na skoleni, takze sa uvidime az v pondelok. majte sa, papa

drobec123
28. máj 2008

cafte v pondelok, dnes som tu naozaj ale naozaj nemohla prist ale od pondelka som len vasa 🙂
krasny vikend

drobec123
29. máj 2008

no tak este raz sa s vami lucim !!! vidite ako na vas myslim !? 🙂

weja
autor
29. máj 2008

ahojteee 🙂
no neviem-neviem, ci tu dnes nebudem sama, ked ste vsetky nejake rozbehane...
alex - tak nech to nie su nejake nudne skolenia, nech to prezijes 😉
drobec - drziiiiiiim palce, nech vsetko dobre dopadne!!! potom budeme cakat na nejake fotky, nech ti mozme aspon trosku zavidiet 😉

bobess
29. máj 2008

ahojte
no a dovolenkovým obdobím to bude len a len horšie !!!
tak čo wejka - včera si všetko stihla?

weja
autor
29. máj 2008

ahoj bobess 🙂
akurat na predchadzajucej strane som opisovala moj zazitok s doktormi 😝 ale tie sestricky, co mi na gynde brali krv, boli zlate... 🙂 aponze to...

jablonka
29. máj 2008

ja som dnes tu 🙂
vcera som si kupila saty na promocie, som rada ze to mam vybavene a teraz uz len manzelikovi doladit koselu a viazanku 🙂
drobec - aj my na teba myslime, uzi si to a tesime sa na zazitky! 😉

weja
autor
29. máj 2008

jeeej jablonka a ake satocky si si kupila? trosku nam ich opis 🙂
inak tie problemy so zhananim topanok doverne poznam 😖 ja mam strasne malu nohu a kupit si nejake topanky ma vzdy stoji tak mesiac zhanania po obchodoch od vymyslu sveta, kym konecne cosi zozeniem... 😖

inak moja teplota akosi zchaosila - http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d podla tohto to vyzera, ze ovu bola na 12.DC, ale dufam, ze je to len nejaky omyl 😅 ved vacsinou ju mavam az okolo 18-20.DC, teraz sme vobec nesnazilkovali kvoli tomu, ze som bola chora a ja som myslela, ze je este cas ☹ Stale v kutiku duse dufam, ze to este ovu nebola a snad zajtra teplota klesne... 😒

jablonka
29. máj 2008

weji - ja topanky nastastie mam - cierne satenove, s plnou spickou a potom na remienok,su nadherne, take velmi romanticke, a tieto saty su uplne dlhe a ani mi ich nebude vidiet...no saty su takej tlmenej tmavozelenej farby, velmi jednoduchy princezovy strih, a pri kolenach su strihnute do takych cipov a tam sa nadpaja taka menava latka - zeleno-hnedo-zlato-olivova...a ide to az po zem a to je vlastne cela ozdoba tych siat... su to take elegantne saty, jednoduche, ale krasne...nemam rada komplikovane a prezdobene veci 😉
weji - fakt to vyzera na ovulku, ale este nemusela byt...uvidime co bude teplotka robit dalej 😕

weja
autor
29. máj 2008

jeeej, tak to dufam posles potom nejake fotky 😉 uz sa neviem dockat 😵
ja som mala tiez len velmi jednoduche saty na promociach - cierne, korzetove... ja som ich mala ale z pozicovne, nemala som cas zhanat, tak som si vybrala tieto... a potom som sa do nich tak zalubila, ze som vymyslala milion sposobov, ako by som si ich mohla nechat 😅 ale v salone mi povedali, ze ich nepredaju za ziadnu cenu, tak som sa na to potom vykaslala... 😀

bobess
29. máj 2008

jééé zelená je moja farba ... aj ja som mala na promóciách zelené, ale krátke. teraz sa mi strašne zmenil pohľad na farby. Celý dom som si vyzdobila na zeleno, od prestierania po kamienky na krba ... proste asi potrbujem kľudné farby ... a dnes vymýšľam že si aj povlečenie pôjdem nejaké pekné nové kúpiť ... mám na to chuť, teda mám chuť si niečo kúpiť ...
weji - to si ako ja so svadobnými - stále mi he ľuto že som im musela vrátiť ... ale zase čo by som s nimi robila, že?
dúfam že Vám rpejdú fotky z brusselu ...

bubatenko
29. máj 2008

ahojte dievčatááá,
ja som tak kúsok od psychického kolapsu... ja si nič nepamätám , fakt nič... nevládzem a už ma to nebaví , ale fakt nebaví..... bože Jablonka tak by som s tebou menila.... 😉
Nech už je utorok a ja sedím v práci a už s vami písmenkujem, len o pozitívnych veciach, lebo toto väzenie medzi štyrmi stenami mi už lezie na nervy.....
Tak som sa vyžalovala 🙂 Vidím, že ste dosť rozlietané aspoň bude veľa zážitkov a bude o čom písať....
Tak sa mávajte a ja sa opäť ozvem.... papa a pekný slnečný deň prajem
🙂

jablonka
29. máj 2008

ahoooj bubatenko 🙂 ...nebooj, este chvilku a mas to za sebou a potom oslavime...ja viem ze uz sa mi to lahko hovori, ale ked som to ja prezila 😅 prezijes aj ty a budes si vychutnavat potom ten dobry pocit ze uz je po tom 😉 ...uplne ta chapem, drz saaaa a v pondelok nebudem ani pracovat ako ti budem drzat palce! 😉
bobes - krasne fotky, muselo tam byt fajn...a mimochodom, aj ja mam velmi rada zelenu a aj do zelena ladeny interier, musite to mat krasne 😵

weja
autor
29. máj 2008

bobess - fotky presli, Brusel je ozaj naaadherny... 😵 aj pocasie vam nakoniec vyslo celkom dobre... 🙂
bubatenko - drziiiiiiime silno palceeeee...!!!! ale ved ty si sikovna, isto to zvladnes lavou zadnou 😉 tie pocity tesne pred poznam, ale urcite si spomenies na vsetko dolezite, ked pojde do tuheho... hlavne hore hlavu a s usmevom do toho! 🙂

bobess
30. máj 2008

krásne piatkové ráno ... ja sa tak strašne teším na víkend ako malé decko ... no veď aj bude deň detí !!!

bubatenko - neboj zachvíľu to máš za sebou ... a potom už nikdy viac ... maximálne na inej škole !!! 😀
a predsa na teba budeme tuto všetky myslieť takže to bude bezproblémov, možno iba to štikútanie bude trochu prekážkou v rozprávaní 😀 a hlavne sa nezabudni ozvať !!!

tak čo plánujete na víkend ?

weja
autor
30. máj 2008

dobre ranko 🙂
no veru, den deti... to by som mala mangelovi cosi kupit... 😀
na vikend neplanujem vooobec nic... to mam najradsej, ked nic nemusim a rozhodneme sa len rano, co budeme robit... 🙂 ale predpokladam, ze si mozno spravime nejaku prechadzku alebo pojdeme sa previezt na bikoch... 😎
a vy co?

bobess
30. máj 2008

weji až som sa zľakla - ja som na bikoch prečítala ako na býkoch (čítaj ako píšem) - fúúú 😀 😀 😀

no ja nechcem robiť tiež nič, naši boli dodnes u nás a mama mi každý deň upratala, takže mám predupratované na celý mesiac vopred 😀 čo mi teda dáva možnosť cez víkend len pracovať, motať sa v záhrade a variť ... strašne sa teším ... a ešte dočítam knihu ... a budem vstávať bez budíka ... hlavne teda musím ísť do obchodov dnes, lebo cez víkendy sú všade same deň detí takže sa im budem vyhýbať !!!

weja
autor
30. máj 2008

bobess 😀 😀 😀 tak byky zrovna moc nemusim 😅 😀 radsej ten bike 😉
ja som trocha upratovala vcera, takze dnes alebo zajtra uz len umyjem dlazky, to sa mi uz vcera absolutne nechcelo... 😝
ja som si dnes zrusila budik na mobile, to si kazdy piatok vychutnavam, ze ho mozem odstavit 😀 aj ked iba na 2 dni...
bobess, tu zahradu ti schvalujem, ale aspon cez vikend NEPRACUJ !!! popolievaj kvietky, sadni kdesi do kresla, vyloz nohy a docitaj knihu... nech je to relax vikend ako sa patri 😉

jablonka
30. máj 2008

ahojte 🙂
no my ideme s Di dnes k nasim, budeme tam sice len same s babkou, lebo nasi avizovlai ze nieco maju a pridu najsor o desiatej vecer, manzelik pride za nami az v sobotu na obed...tak si budeme s Di uzivat jahodky, malu Meggie a mozno pojdeme do dediny na preliezky k veceru 😉 ...v sobotu doobeda pojdem s babkou do Malaciek -ma tam objednany kostymcek a pojdeme ho vyzdvihnut a este chcem pobehat obchody - Di pozriet tie sandalky a drahemu koselu a kravatu - kedze uz viem ake farby mu hladat, aby ku mne pasoval 😉 ...no a poobede si budeme grilovat a oslavovat babkine narodeniny a meniny - mala oboje tento a minuly tyzden - a vecer, okolo deviatej pojdeme spat do BA, lebo v nedelu ide drahy do roboty a ja sa mam stretnut s kamaratkou, ktora som pride na tyzden z Prahy aj s detmi...takze vikend vyplneny do bodky 😉

weja
autor
30. máj 2008

jablonka, no ty to mas rozplanovane ozaj do poslednej minuty 😉 tak to vyzera na skvely vikend 😵

ja tu dnes nemam sefa a nejako sa mi tu nechce byt... 😖

jablonka
30. máj 2008

jaj, a celkom sa mi zacalo rozbiehat hladanie novej prace 😉
v pondelok idem na dva pohovory mimo firmy a v utorok na nove pohovor na nove miesto v ramci firmy...tak som zevdava, ale je super, ze som v pozicii, ze sa neponahlam a fakt zoberiem len to, ked pocitim, ze to je to prave co chcem 😉

weja
autor
30. máj 2008

waw, tak to drzim palce!!! 😵 a vo firme vedia, ze si hladas nove miesto?
a tykaju sa vsetky tie miesta toho, co si vystudovala?

jablonka
30. máj 2008

no moj sef to este velmi nevie....ale ved ked som sem nastupovala, tak sme hovorili o nejakej docasnej dobe...len asi by som s nim mala zasa hodit rec 😖 ...na odd. ludskych zdrojov to vedia, ved tam mi hned aj navrhli poziciu, ale neviem co z toho bude, kedze chcem vyrazne zvysit plat 😀

weja
autor
30. máj 2008

😀 no to ti mali navrhnut miesto rovno aj s platom, aby si sa vedela zariadit 😉
inak s nasou firmou to ide akosi dolu vodou 😒 dost ludi si uz tiez hlada novu robotu... ale tu v LM zas nie je ktoviekolko moznosti... 😖 ja to zatial neriesim, v najhorsom ak do konca roka firma skonci, tak si pockam na odstupne a dovtedy uz hadam bude v dohladne aj nejaka MD 😎

drobec123
30. máj 2008

ahojteeeeeeeeee z monte carla !!!!! 🙂 poprcha tu, je ale teplo. musela som utiect od mojej sefky, lebo uz by som jej asi vrazila !!!! to si neviete predstavit aka je popletena a ake chaosy mi tu robi, dievcata skoncim na psychiatrii ak nebudem skoro tehu alebo neodidem do inej firmy .....
nestihla som vas teraz precitat co pisete ale mozno neskor. tak sa mi majte krasne a poslete nam tu prosim trosku slniecka !!!!

jablonka
30. máj 2008

ahoooooooj drobec! 🙂
som velmi rada, ze si sa nam ozvala...a prajem pevne nervy so sefkou, nejako to vydrz a uzivaj si krasy monte carla! ...ja by som s tebou menila aj za cenu pritomnosti tvojej sefky 😉 😝
tesime sa na teba na Slovensku! 🙂

weja
autor
30. máj 2008

drobeeeec ahoooj 😵 ako pise jablonka, zelame pevne nervy... a vybodni sa na nu, skus si viac uzivat noveho prostredia 😎
drzim palce, nech vsetko dobre dopadne!
a vsetkym prajem kraaaasny a slnecny vikend!!! 😎

bobess
30. máj 2008

drobec - na tej psychiatrii bude spolu, neboj !!!

no tak vidím že všetky máme relatívne easy víkendy - na rozdiel od drobca, tak dúfam že aj počasíčko nám bude naklonené...
jablonka držím palce pri novej práci !!!

mám nejaké strtnutie teraz, takže určite do 18 neskočním a to tu už nebudete, tak Vám rpajem krásny víkend a vidíme sa v pondelok ... majte sa

weja
autor
2. jún 2008

dobre ranko 🙂 uz som skoro nasu temu nenasla - az na 3.strane 😝
ako sa mate po vikende?
drobec - prezila si to v pohode? 😉