Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
6. jún 2008

dakuejme za gratulacie, odkazem 😉
a kolko nas teda v pondelok bude? 😕 len tri? ☹
a bobes sa kam chysta na dovolenku? 😕

alexa27
6. jún 2008

jablonka, no dufajme, ze aspon tri. snad bubatenku bude uz dobre do pondelka a pride.

maja.ka
6. jún 2008

ahojte 😉
vprvom rade chcem zablahozelat bubatenku k malej fazulke, aby sa im darilo a mali bezproblemove tehulkovanie 🙂 a zaroven blahozelam aj k statniciam, samozrejme aj jablonke 😵 😵
aj ja sa pripajam k blahozelaniam, inac aj moj brat je Robert 😅
weji aj moj mazel je Marian 😀

bubatenko
6. jún 2008

maja.ka dakujeme......dúfam, že sa nám bude dariť a budeme rásť len do krásy....... 🙂
alex ked mi bude dobre, tak určite prídem. V pondelok už idem do práce, len musím teraz ešte dva dni poriadne ležať, aby som bola fit....... a blahoželám všetkým Róbertom a pekne to oslávte cez víkend......

weja
autor
6. jún 2008

maja.ka - ahoooj, dlho si sa neukazala 🙂 co mate nove? ako sa vam dari? este nie si tehulka? 😉
bubatenko - len sa liec 😉
dufam, ze nam potom zreferujete ake bolo stretko 😉
inac aj u vas fuka taky vietor? 😠 to je zasa tak na chorobu... 😠

alexa27
6. jún 2008

tak tu teraz trosku svieti slnko, takze fajn 🙂
bubatenko, jasne, liec sa v provom rade a uvidis ako sa budes citit, ale v kazdom pripade ta velmi radi uvidime 🙂
vitaj majka, ako sa mas? 🙂

maja.ka
6. jún 2008

ahoj weji, tehulka zatial nie som, dajak sa nedari, asi ako vam ☹ vysledky su vsetky dobre, tak neviem kde je problem 😔
a vy ako, ktora je z vas dalsia v poradi?

jablonka
6. jún 2008

maja.ka - ahoj, sme radi ze si sa ozvala a dakujem za gratulaciu 🙂 ...a co ty? snazilkujete?
alex - tak aspon my tri to istime, hlavne bubatneko nech je OK - len uz sa nemozeme opit, ako sme si slubovali 😀

weja
autor
6. jún 2008

majka, to ma mrzi ☹ ale pokial je vsetko po zdravotnej stranke v poriadku, tak tomu treba asi len cas a velku davku trpezlivosti... 😔 na dovolenku sa niekam chystate? 🙂

maja.ka
6. jún 2008

zatial nemame nic konkretne, uvidime vysledok snazenia, ked sa nezadari, ideme robit babo k moru 😉 asi najskor do Chorvatska
vy uz mate vybratu dovolenku?

bubatenko
6. jún 2008

jablonka to nemôžeme - máš pravdu, ale vieš ako som práve kvôli tomu podozrivá? Aj v práci keď mi blahoželali, aj doma s rodičmi... ani kvapku no vymýšľaj si prečo nie..... 😀 Ale zatiaľ sa dá - som vynaliezavá 😀
maja.ka... on to príde keď to najmenej čakáte a keď budete pri mori, na novom mieste, v novej posteli.... jooooj ako to príde, ani nebudeš vedieť ako 😉

maja.ka
6. jún 2008

bubatenko v to dufam, ze to pride, ved ty si sama zivym prikladom toho, ze ked na to tolko nemyslis a nesustredis sa na to, tak to pride, lenze ako sa od toho odputat? tak na to som este neprisla

weja
autor
6. jún 2008

majka - chystame sa na dovolenku aj my, nevieme presne este kde, ale urcite niekde k moru... 😎 Vkladam do toho svoje nadeje...
odputat sa od toho je ozaj tazke... mozno ked clovek musi riesit nieco dolezitejsie ako napr. statnice alebo trebars aj zmenu prace, tak to cloveka zamestna natolko, ze ostatne ide bokom... ale inak je to fakt asi nemozne nemysliet na to... 😒

jablonka
6. jún 2008

bubatenko - a kedy to povies rodicom? urobis prekvapko na promocie? 😀
inak uz som spat, definitivne mam teda cervene saty, kolegynky schvalili 😀

alexa27
6. jún 2008

jablonka, my dve sa zatial mozeme a bubatenko, ako zodpovedna buduca matka, bude na nas davat pozor, aby sme moc nevyvadzali 😀 😀 😀

bubatenko
6. jún 2008

to bol môj plán povedať to na promóciach..... ale, trocha som bola aj nahnevaná na môjho mangelíka, ale keď som ho poslala na víkend k rodičom tam to nevydržal a pochválil sa mamine, ale s tým, že má byť ticho kým to nepovieme spolu. Samozrejme ona to povedala mojej švagrine.... a keď som išla od lekárky tak som ju stretla a ona na mňa vyrukovala s hotovou vecou..... tak som zistila, že mangelíkova rodina to vie už celá, ale z mojej rodiny nikto. Tak sme sa dohodli, že to povieme na spoločnej opekačke, čo mala byť včera, ale kvôli mojej chorobe sa to zrušilo......ale nechcem to už dlho naťahovať, lebo by ma mrzelo, aby sa to dozvedeli od niekoho iného, lebo pre moju rodinu toto babatko znamená veľmi veľa - je to druhé vnúčatko po 22 rokoch. Moji rodičia sa stali babka a dedko keď mali 40 a odvtedy nič a môj tatino nehovorí o ničom inom.... sa strašne teší.
Teraz má mamina prísť ku mne doniesť mi teplý obed, tak som na stôl položila knižku Deväť mesiac otázok a odpovedí a chcem jej to povedať, lepšie povedané nech jej to príde samej 🙂

alexa27
6. jún 2008

jeeeej, to je krasne, normalne mam slzicky v ociach, ked si to predstavim ako sa bude tesit 😵 😵
potom nam nezabudni popisat priebeh 😵
a vlastne manzelikovi si to povedala ako? teraz neviem ci si nam to uz pisala 😕

weja
autor
6. jún 2008

baby no uz vidim, ako sa vy dve idete opit 😀 ved jablonka nepije, ak si dobre pamatam, ci sa to uz zmenilo...? 😕 alex, aby si na to neostala sama 😀 😉

bubatenkooo - to je krasne 😵 verim, ze si aj poplacete spolu... mne je uz teraz do placu, ked si to predstavim... 😅 😵

alexa27
6. jún 2008

😀 weja nikdy nevies, mozno nas to oslavovanie bubatenkovho tehu tak pohlti, ze netrafime domov 😀

atima
6. jún 2008

ahojte snažilky

bubatenko
6. jún 2008

mangelíkovi - nevydržala prišiel z práce a bežala som za nim s testom, či aj on vidí tu druhú paličku.. tak skúmal so mnou a na druhý deň ráno bežal do lekárne kúpiť ešte jeden test, aby som to skúsila ešte raz... tak som skúsila a tešil sa so mnou, ale povedal, že si to musím ešte zopakovať po štátniciach...... tak sme zopakovali, ale to už bolo len také potvrdzovacie. Ja by som povedala, že sa teší o mnoho viac, ako ukazuje navonok..... musím končiť prišla mamina... yatiaľ

jablonka
6. jún 2008

weji - no ved prave ze vobec nepijem a ani sa to nezmenilo, ale clovek niekdy nevie na co sa necha v slabej chvili nahovorit 😀
bubatenkooo - krasne si to napisala a netrpezlivo cakam az nam napises ako s maminou 😵

alexa27
6. jún 2008

ahoj atima, vitaj 🙂 si tu nova?

bubatenko, super, tak potom napis ako bolo s maminou 😉

weja
autor
6. jún 2008

no esteze ide s vami aj bubatenko, hadam vas aspon rozvezie domov, ak to veeelmi prezeniete 😀
aj ja som zvedava, ako dopadne to "priznanie" 😵 bubatenko kvoli tebe asi zapnem pc aj doma, ak sa do tretej neozves 😅

weja
autor
6. jún 2008

idem ja pomaly domov, este sa musim zastavit vo wustenrote, konci mi stavebne sporenie 😝
tak pekny vikend vsetkym prajem, uzite si ho a vidime sa zasa v pondelok 😉

jablonka
6. jún 2008

ahojte, idem uz zachvilu domov, krasny vikendik vsetkym 🙂

bubatenko
6. jún 2008

no už som tu.... no čo vám poviem... slzičky boli veľkééé, priveľkééééé a hneď po prvom šoku som schytala prvú nádielku skúsenej ženy, čo odchovala tri deti, čo môžem, nemôžem a tak.... no jednoducho bola zlatááá, ale myslím, že jej to príde tak úplne keď večer ľahne do postele... lebo teraz bola v takom tranze, no jednoducho mamina 😉

maja.ka
6. jún 2008

jeej bubatenko, tak to je super, ze uz to vie a aj to, ze ta poucila, to su typicke mamicky 🙂 musime pocuvat rady starsich a skusenejsich 😉
tak vela sil, aby si to vsetko v pohode zvladla 😵

alexa27
6. jún 2008

bubatenkoooooo 😵 😵 , no zlata maminka 😵 , musi byt velmi stastna 😵

alexa27
6. jún 2008

babenky, ja pomaly pojdem. majte sa a krasny vikend vsetkym, cmuk 🙂