Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
10. jún 2008

weji - ved prave, keby sa to podarilo, tak na 12 DPO by uz z ranneho mocu druha ciarka mala vyjst - porzri aj vitazne tehu grafy - tam to vacsine vyslo uz pozitivne na 11-12 DPO 😵 ...budem zajtra rano na teba mysliet
no ja uvidim co bude teplota robit zajtra, ale tieit moje mega cykly ma uz dobre stvu...ak mam za rok povedzme 5 ovulacii, to je sakra malo sanci 😠

weja
autor
10. jún 2008

jablonka 😵 vitazne tehu grafy studujem pomaly kazdy mesiac pred mrchou a hladam podobnosti 😀 asi som na hlavu... 😝
tak uvidime podla zajtrajsieho vyvinu situacie...
inak ja som si objednala ten Feminan elixir (bavili sme sa o nom, ze je dobry na upravu cyklu), mal by kazdym dnom dorazit, tak som zvedava, ci pomoze... dam ti potom vediet, mozno by pomohol aj tebe 😉

drobec123
10. jún 2008

no ja nemeram, pretoze tento mesiac som velmi rozcestovana, ideme na dovolenku takze to v podstate nema vyznam. M by mala dorazit na konci dovolenky takze na to som uz pripravena. cez dovolenku sa dam psychicky dokopy a potom uz bude lepsie a zacnem to viac riesit 🙂

jablonka
10. jún 2008

weji - som zvedava co povies na ten Feminan, ak budes spokojna, mozno by aj mne pomohol 😉 ...a vobec nie si na hlavu, ja som taka ista 😀
drobec - jeej, tebe sa uz blizi dovolenkaaa...pekne si oddychnete a budete plni sil do snazilkovania 😵

bubatenko
10. jún 2008

ahojte, práve som sa napapala.... tak sa mi chce spať.... to je hroznééé....
Drobec to je fajn, že idete na dovču... a kam vlastne, akosi mi ušla táto informácia... idete do Portugalska nakoniec?
A bobess je kde vlastne?

weja
autor
10. jún 2008

aj ja som uz napapana 😵
jablonka 😀 😉 no vraj to treba uzivat aspon 3 mesiace, ale uvidim, mozno uz po prvom mesiaci sa budem citit lepsie 🙂
drobec - len si pekne vycisti hlavicku - oddychnuta s novymi myslienkami sa budes na toto vsetko mozno pozerat inak 😉
bubatenko - bobess odchadza buduci tyzden na dovolenku, takze tento tyzden ma perno v praci... uz sa s nami rozlucila, ze sa ukaze az po dovolenke 😉

alexa27
10. jún 2008

weji a kam vlastne ide? vieme? lebo ja som tiez nejak mimo obraz

weja
autor
10. jún 2008

alex - no hanbim sa, ale v tomto som uz aj ja mimo... 😕 pamatam si, ked hovorila, ze prva mini dovolenka bude v Londyne (co uz bola), ale tato dalsia... nespomeniem si... 😔

alexa27
10. jún 2008

dievcata, sa strasne bojim toho zubara 😔 ...juuuuj, uz nech je vecer 😢
a kde ste? 😕

weja
autor
10. jún 2008

no ja som tuuu... MK mam otvoreny dole na liste, takze nazeram cely cas 😀 a zvysok neviem, kde sa flaka... 😕
alex - budeme drzat palce, neboj nic 😉 o kolkej tam ides?

drobec123
10. jún 2008

alex neboj sa ved to bude vsetko dobre, musis si dat zubky doporiadku skor ako budes tehu, potom to je vrajze nebezpecne !!!! tak mysli na to !!!!

jablonka
10. jún 2008

alex - drzim palce u zubara, urcite to prezijes a budes mat zubky - perlicky 🙂
utekam domov, mam toho dnes este dost 😝
papa 🙂

alexa27
10. jún 2008

dakujem kocky, ste zlate 🙂 , idem tam na pol siestu, brrrrrr 🙄 .....ale prezijem snad, no ved co uz mi ine ostava.

dnes vecer mame este aj schodzu domovu, sa tesim zase raz 😝

weja
autor
11. jún 2008

dobre ranko 🙂
fotky som vam uz poslalaaaa... takze ziadne sankcie nebuduuu... 😎
alex - no ako bolo u zubara? prezila si to v pohode? 😉

alexa27
11. jún 2008

hohohoooooo, tak to este zvazime ci ti nieco nevyrubime 😀 , ale fotky su nadherne, este raz diki 😉

u zubara bolo ok, aj ked nemohla mi dat injekciu lebo jedina kontraindikacia je pri ochoreni stitnej zlazy, zacala by som sa dusit, takze to neprichadzalo do uvahy. ale dala mi taky babatkovsky umrtvovaci sprej aspon a take tampony umrtvovacie, tak som to chvalabohu tak ci tak moc necitila. tak uz mam teraz zubky ako perlicky 😉

moj manzelik sa prave poti chudak na skuske. rano mi volal, ze uz ide, ze v noci spal asi hodku a pol co mal take nervy a ze este o stvrtej si to pozeral, no chudak, nezavidim mu. 😨

weja
autor
11. jún 2008

dakujem za pochvalu fotiek 🙂 fakt to bol pekny vylet...
no vidis, ved ty si hrdinka, ako si to paradne zvladla... 😉 juuj, normalne ti zavidim, mna to este len caka... 🤐
manzelikovi drzime palce, chudacik, nie je mu co zavidiet... 😒 potom nam napis, ked ti da vediet, ako dopadol... 😉 a potom asi odpadne od unavy a euforie rovno do postele 😀

alexa27
11. jún 2008

najhorsie je, ze nebude vediet vysledky hned, lebo ma tam aj kopec prikladov pisomne. ale aj tak to bude urcitym sposobom ulava, ze uz ma po tom. n oa to mas asi pravdu, ze pojde hned do postele 😀

a ty sa kedy chystas k zubarke?

kolko to od vas trva autom na ten spissky hrad vlastne?

drobec123
11. jún 2008

ahojte, krasne slnecne fotecy ! alex, no vidis a mas zubky v poriadku a uz bude len dobre. weji ani ty sa neboj !!! drzime palce na skuske. to uz je posledna ?

alexa27
11. jún 2008

hej posledna, ale uz ju raz nespravil a raz na nu pre istotu ani nesiel, takze ma z nej pekne nervy. no kiezby ju spravil, potom by uz mal len napisat diplomku a to uz nejak dame dokopy, len tato skuska je klucova.

drobec a ty sa mas ako? stale mas vela roboty? ty nevies kam isla bobess na dovcu?

alexa27
11. jún 2008

weji, inac pozeram si este raz tie vase fotecky a musim povedat, ze manzel je velky sympos a ty si ako babika, strasne ste zlati 🙂

jablonka
11. jún 2008

ahojte 🙂
prave som chcela povedat, ze weja je ako mala babika, velmi pekne fotecky su to 😵
weji - a co teplota? testovala si? 😕
alex - statocne dievcatko 🙂

drobec123
11. jún 2008

no musim povedat ze sa to trosku ustalilo, aj ked dnes mam opat akciu vecer ale uz poslednu !!!! dalsia najblizsia je az v septembri !!!!!
len mi je teraz uuuuuuplne hroooozne, prave som sa dozvedela za mojej blizkej kamoske sa zabil ex priatel. odisla do USA a tak sa dohodli ze si daju pauzu ze to na dialku nema vyznam a uvidia co bude ked sa vrati. ale bola stale z neho hotova. bola som pred dvoma rokmi u nej a stale tak pekne o nom rozpravala az som sa jej cudovala ze sa nechce vratit aspon kvoli nemu. tak hladala riesenie a vymyslala ze za akych podmienok by prisla naspat aspon do europy .... a teraz toto. prave som s nou dotelefonovala, v sobotu je pohreb, zajtra pride. pred dvomi tyzdnami mal 30 rokov !!!!!

weja
autor
11. jún 2008

alex - ze babika... 😅 tak teda dakujem 😀 budem tlmocit aj manzelovi... on bol chudak taky nestastny, ked sme po svadbe ukazovali nase svadobne fotky, tak kazdy sa tradicne rozplyval nad nevestou a jeho si chudacika nikto nevsimol... som to povedala potom kamoskam, tak ho vychvalili do nebies, tak ho to tak potesilo... 😀
ja idem k zubarovi o 2 tyzdne, uz som to stihla raz aj prelozit, mohla som mat po tom... 😒
autom nam to na ten hrad trvalo asi 1,5 hod., celkom v pohode...

drobec - ved uz nepracuj tolkoooo... 😉

alexa27
11. jún 2008

jablonka ahoooj 🙂
pozeram vase grafiky baby 🙂 , obom vam ide teplotka opat hore 😵 😵 , weja ozaj, ty ako? robila si test?

weja
autor
11. jún 2008

drobec ☹ to je ozaj strasne... 😢 a co sa mu stalo??? ona to chudatko musi asi velmi tazko znasat... 😔

jablonka
11. jún 2008

alex ahoooj - no teplotka trosku hore, ale podla mna je to stale nizka teplota ☹
drobec - to je hrozne ☹ ...a nebol nahodou pravnik? 😕

alexa27
11. jún 2008

drobec, to je hrozne 😔 😔 a co sa vlastne stalo? 😨

weja, tak za dva tyzdne budeme na teba mysliet, neboj zladnes to aj ty 😉
a s tym manzelom to bolo dobre, to je klasika pri svadbe, chudacikovia oni su tak v uzadi vtedy, no ale co uz, ked nevesty su take krasne 😅 . ale za spis ho chvalime, mozes odkazat 😉
no a ako s tym tetsom? testovala si?

jablonka
11. jún 2008

alex - no a samozrejme drzime palce manzelikovi, ale nepochybujem ze to spravi, ved sa vela ucil a mal aj pondelkove osobne povzbudenie od manzelky 😉 ...daj nam potom vediet vysledok

weja
autor
11. jún 2008

babyyyyy... vy ste teda neodbytne s tym testom... 😀
no tak dobre... testovala som... a zda sa mi, akoby som tam videla nejaky skoro neviditelny tienik... ale neviem ci mi z toho nepreskocilo a ci moze byt skutocny... 😅 si neviete predstavit aky je svetlulinky... bojim sa, ze si to iba namyslam... 😒 musim to poobede ukazat aj manzelovi, ci to vidi tiez... 😅 a zajtra skusim dalsi, ci sa tam znova objavi... som z toho magor... 😝

drobec123
11. jún 2008

jablonka bol, vies o tom nieco ? alebo si ho nebodaj poznala ?
mal autohavariu, ale neviem podrobnosti, nemala som to srdce sa pytat viac ......... bola uz aj tak dost v soku.