Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
12. jún 2008

drobec - no zlaty... 🙂 pokial ide o vlastne dietatko, tak zmakne asi kazdy chlap 🙂

jablonka - no dovolenka pri mori padla 😅 drahy vcera hned povedal: no a mame po dovolenke 😀 ale to len podpichoval, to sme si povedali rovno, ze ak budem tehu, nebudeme nic riskovat... asi si urobime dovolenku len tu kdesi na SVK, mozno pojdeme niekam k vode aspon na par dni... 🙂

bubatenko - no comment... ked sa dari, tak sa dari... skoda, ze ti to neponukli skor, ale asi cakali, kym zostatnicujes, co? 😒 ale nevadi, ved pracovne prilezitosti sa vzdy najdu... dolezite je, ze fazulka je konecne v brusku... 😉

bubatenko
12. jún 2008

tiež vravíím..... pre mna je alfa omega tá mala žubrienka v brušku....hlavne nech rastie a srdiečko jej bije ako zvon...

aj naše plány na dovolenku tak skončili..... z dvojtýždnového pobytu USA bude týždeň na chate..... ale postačí aj to 😀

jablonka
12. jún 2008

weji - to je rozumne, aj my sme si to povedali, ze ak nahodou, dovolenka maximalne do Ciech...tiez by som sa bala, aj ked pri prvom tehu som ziadne problemy nemala, ale nikdy nevies co sa prave stane a potom tie vycitky by som nechcela zazit 😖 ...ved pojdete aj s mimi, deticky do dvoch rokov maju vsetko zadarmo 😉
bubatenko - skoda s tou pracou, ale zasa za mimi by sme to ziadna nevymenili 😉

jablonka
12. jún 2008

weji - ja sa z vas tehuliek fakt tak velmi tesim, ze tusim na jesen pojdeme na Liptov aby som ta videla 😀 , aj manzelovi som uz hovorila, chudatko sa pytal ze kedy ma ist k tomu lekarovi - aby sme aj my cim skor mali ☹
prave cez obed som bola v skole - fakulte masmedii - nie tam kde som studovala -toto je nova fakulta v BA, poznam sa s dekanom aj s veducim katedry - a ponukli mi doktorandske studium od jesene a manzelovi som hovorila, ake by to bolo fajn robit si to na materskej, inak popri praci sa mi do toho nechce 🙄

alexa27
12. jún 2008

dievcata ja sa s vami pomaly lucim. zajtra tu nie som, ideme do tej prahy. tak sa majte krasne a vidime sa v pondelok. a tehulky, poriadne odychujte cez vikend, nech si vas muzikovia strazia ako oko v hlave 😵
papa
alex

weja
autor
13. jún 2008

dobre piatkove ranko 😎
alex - tak krasny vikend ti teda prajeme 🙂 ani s tym pocasim to nevyzera az tak tragicky, tak snad si uzijete krasne predlzene volno 😉
bubatenko - male fazulky nam tie plany trosku rozhodili, ale nemenila by som s nicim 😵
jablonka - 😵 super, to by ste veru mohli dojst 😵 to by som sa potesila...
a s tym doktorantskym studiom to mozno nie je az taky zly napad... vacsinou sa to babo stane realitou, ked sa clovek pusti do niecoho noveho... 🙂 a to je studium na 2 roky ak sa nemylim, ze? tak to by si si potom mohla dokoncit aj cez matersku... 😉

bubatenko
13. jún 2008

dobré ránko.......
weji s tým, že babo príde keď sa pustite do niečoho nového s tým plne súhlasím. Neviem, či si spomínate mangelík mi kúpil k narodkam a k promóciam nový bicykel za 15 000,00 - myslíte, že som sa na ňom povozila? Druhá kamarátka si zase zaplatila do posilovne taký vstup za 3 000,00 aby mala motivaciu tam chodiť - po prvej návšteve zistila, že je tehotná 😀 Investujte do niečoho a uvdite, že ono to na just príde 😀

Jablonka s tým doktoranskym ťa obdivujem... to je keby si išla dialkovo ďalších 5 rokov.... ani za svet.... ale držím ti palce keď sa preto rozhodneš 😉

weja
autor
13. jún 2008

bubatenko - byciklovat sa uz budete potom chodit traja 😉
dnes mi uz naskocilo 5tt 😵 a na ranajsom testiku ciarka zasa zosilnela, takze dufam, ze vsetko je tak, ako ma byt.. 🙂 cez vikend to pekne pofotim a urobim si prvy tehu album 😵
inak rozhodla som sa, ze zavolam dokine uz dnes... manzel mi nakazal, nech to neflakam 😅 mozno ma pravdu, len si aj tak myslim, ze nic neuvidi, ale mozno za pokus to stoji... 🙂 uvidim, co mi povie...

maja.ka
13. jún 2008

dobre ranko 🙂
konecne piatok 😀
weji manzel ma uplnu pravdu, zovolaj este dnes za to nic nedas 😉

weja
autor
13. jún 2008

ahoj majka 🙂 sestricka mi povedala, ze mam zavolat okolo obeda, teraz je vraj na operacke...
co planujete na vikend?

drobec123
13. jún 2008

dobre ranko prajem, ja sa tak tesim ze je dnes piatok !!!!! dnes nebudem robit nic, mozno pojdeme vecer na navstevu ku kamaratom, ale neviem ci sa nam bude chciet po tychto narocnych tyzdnoch co mame za sebou. zajtra rano ideme k mojim rodicom do tatier, v nedelu sa vraciame, takze budeme trosku ucestovani, uponahlani ale chceme ich este vidiet pred dovolenkou. no a potom uz len pondelok, utorok a huraaaaaaaaaaa......... ani si to neviem predstavit ze nebudem robit !!!!!
ake plany mate vy ?

weja
autor
13. jún 2008

drobec - tak ty si uz v podstate tak dovolenkovo naladena... 😎 no parada, tesim sa s vami, ze si oddychnete, ved po tejto pracovnej vytazenosti si to zasluzite... 🙂
potom budeme cakat kooopec fotiek, nech vidime zase nieco nove... 🙂

jablonka
13. jún 2008

ahojte 🙂
weji - super ze ciarka silnie a manzel ma pravdu s tou lekarkou, chod radsej cim skor 😉
ja som po odbere, hovorila som aj s doktorkou, o tyzden pridem na komplet vysetrenie aj ked asi este nebudu vysledky z odberov, opisala som jej moj cyklus - 40 dni a ovulacia ak vobec je tak az na 31 DC a potom ta kratka lutealna faza - tak sa zatvarila dost kyslo, ze to nie je dobre...a ze teda asi nas posle do Gin-Fivu

weja
autor
13. jún 2008

jablonka - pozerala som tvoj graf, to uz dosla mrcha? ☹
drzim palce, nech su vysledky ok, aj tie z vysetrenia... co je vlastne Gin-Fiv? 😕 nejaka specializovana klinika? ale je dobre, ze to chce dr. riesit, ved dnes existuje vela sposobov, ako sa da cyklus upravit a predlzit LF... uvidis co ti povie ona, ale viem, ze v snazilkach vela bab spominalo vselijake prirodne pripravky, ktore im predlzili LF... bud to bol Gynex alebo Sarapis alebo Femigard... teraz uz neviem... (jednu chvilu som sa o to dost zaujimala, takze som to horlivo studovala 😀 )
ak na to niekde natrafim, hodim ti link... 😉

jablonka
13. jún 2008

weji - ano vcera mrcha dorazila ☹ , tak som hned isla na HP...ten gin-fiv je klinika kde sa zaoberaju neplodnostou, proste si myslim ze nieco nie je v poriadku, ked sa nam nedari a evidentne ked sme v poriadku tak dieta mat mozeme...tak na co mam stale cakat, ideme behat po doktoroch, snad bude stacit len nejaky liek a upravi mi to cyklus a bude to a potom si este budem hovorit ze to som mohla uz davno...nejako neratam s umelym oplodnenim a pod, snad len upravit ten cyklus 😖

weja
autor
13. jún 2008

jablonka - tak hovorit o nejakom umelom oplodneni este naozaj vo vasom pripade nema zmysel... podla mna sa upravou cyklu urcite vela veci vyriesi.. 😉
s tym, ze naco to odkladat uplne suhlasim... preto som si aj ja "vydupala" ten HP, hoci povodne sme sa dohodli na september... chcela som proste vediet, ako na tom som a ak by bola potrebna nejaka liecba, tak nech sa s tym zacne co najskor... nemam rada tie formulky "este pockame a uvidime..." 😠 naco cakat?
tak drzim palce 🙂 kedy vas tam vlastne chce poslat? a manzel uz bol na SPG ci vas odoslu az z Gyn-Fivu?

maja.ka
13. jún 2008

jablonka myslim, ze ste sa spravne rozhodli, ked sa nedari, treba tomu nejako pomoct, poznam kopu bab co maju problemy s cyklom a celkom im pomohol duphostan, su to lieky na upravu cyklu a na udrzanie plodu, ked je uz zena tehotna, silno drzim palce aby vam to cim skor vyslo 😉

jablonka
13. jún 2008

dakujem za podporu, ste zlate 🙂
manzela asi tam poslu na spg...ale som fakt presvedcena, ze u neho nie je chyba, ale chape to, ze je taky postup...

weja
autor
13. jún 2008

majka - a tebe ten duphaston pomohol?
jablonka - no ved to... postupy nepustia... 😒 ja som mojmu drahemu nakupila kopec vitaminov na posilnenie spermii 😀 a ani nenamietal..., na jednej strane si aj on strasne zelal, aby sa to uz konecne podarilo a mozno sa aj obaval, aby mu v septembri vysiel dobry SPG 😀

jablonka
13. jún 2008

no su to jesitaci ti chlapi 😀 ...velmi tazko znasa ich ego ked nemaju najrychlejsie spermie na svete 😀

weja
autor
13. jún 2008

no veru 😀
ale poznam jednu holku, jej sestra absolvovala uz tiez vsetky mozne vysetrenia, mnohe bolestive 😝 a nevedia stale prist na to, v com je problem... ale jej manzel na SPG ist odmietol... 😖 vraj on vie, ze je v poriadku, tak ziadne vysetrenie nepotrebuje... 😠 ta chuderka by sa kvoli tomu, aby mohla byt tehu aj rozkrajala a on je taky totalny sebec a ignorant 😠 takeho chlapa by som ja vedla seba asi nepredychala... 😝

maja.ka
13. jún 2008

weji ja ho neberiem na upravu cyklu, ale preto, keby nam to vyslo, aby vajko malo lepsie podmienky na uhniezdenie,
ale viem co pisu baby co ho beru na upravu, tak po vysadeni na 25 DC dostanu mrchu do 3-5 dni, takze sa mi to vidi OK, ked ma niekto dlhe cykly 🙂

weja
autor
13. jún 2008

no uz som sa dovolala k dr., tak ako som predpokladala, povedala, ze som este malicko tehu na to, aby bolo nieco vidiet... 😒 ale ked som jej pripomenula, ze som mala MA tak nakoniec povedala, ze mam prist v utorok, ze uvidime, ci uz bude cosi zretelne vidno... ale lieky mi vraj zatial tiez nemoze dat, pokym nebude potvrdena vnutromaternicova tehotnost... 😖 ale dufam, ze v ten utorok uvidi aspon nejaky gestacny vacok, lebo potom ma vraj dlhsie volno, tak neviem, kedy sa k nej zasa dostanem... 😒

maja.ka
13. jún 2008

weji neboj vsetko bude ok, mne dr povedal, ze hned ako zistim, ze som tehu, tak mam prist, hoci este nebude nic vidno a hned mi da lieky na podporu 😉
neboj bude dobre, musit verit 😵

weja
autor
13. jún 2008

dakujem majka 🙂 no ved jasne, ja mojmu drobcovi veriiim 😵
aj pri prvom tehu ma dr. strasil mimomaternicovym tehu a vsetkym moznym, az som bola z toho na nervy a o tyzden uz bola fazulka jasne viditelna 😵
ja sa nenecham odradit 😀 😉

weja
autor
16. jún 2008

dobre ranko 🙂
v piatok pisem posledna, v pondelok prva... dufam, ze sa niekto ukaze v priebehu dna, aby som sa tu sama nebala... 😅
cez vikend som si urobila aj taky minialbum, ale vytesujem sa z neho poriadne... 😀 pofotila som aj testiky...

ako ste vikendovali?

bubatenko
16. jún 2008

ahoj weji.....a už si si založila albumík? Ja uvidím po zajtrašku - idem k dokine... a strašne som z toho nervózna.... úfam, že bude všetko v poriadku......
My sme mali prvý spoločný víkend po štátniciach.... tááák sme sa vytešovali a pekne sme ho aj strávili - v sobotu sme strávili v Hodoníne u mangelíkovej babičky a včera na chate s vyloženými nohami na stoličke..... lebo poobede my začína byť strašne zle a najlepšie je keď sedím , alebo ležím a som už strašne unavená 😒

bubatenko
16. jún 2008

ako sa ty cítiš? už ti začína byť zle?

weja
autor
16. jún 2008

ahoj bubatenko, no uz som si ho zalozila... predtym som sa ho bala zalozit skoro, aby som to nezakrikla, chcela som ho zalozit az po 1.trimestri a co mi to bolo platne...? teraz som rozhodnuta sa vytesovat od zaciatku z kazdeho dna... 😵

tiez idem k dr. zajtra... som zvedava, aj ked viac ako gestacny vacok asi nebude viditelne... ale nevadi... 🙂
unavena byvam aj ja - dost ma bolievaju krize, hlavne, ked som dlhsie na nohach... zle mi este zatial nie je... ale dnes rano som vstala s pocitom, ze mam zaludok ako na vode... 😝 a pri umyvani zubov ma zacalo trochu natahovat... 😅 som prekvapena, lebo predtym mi zacalo byt zle tiez az v 7-8tt, toto je teda dost skoro, ale zase kazde tehu je individualne... a ja som velmi vdacna aj za to, aspon viem, ze babo je tam a v poriadku... 🙂

bubatenko
16. jún 2008

aj ja som bola v 5. týždni a bol vidieť iba gestačný vak o priemere 1,1 cm tak som zvedavá na zajtrašok, už by malo byť vidieť aj srdiečko.......
mne je zle keď som hladná a chvílu aj keď sa najem.... ale večer je to hroznéé... to sa ani nemôžem postaviť, lebo sa so mnou točí celý svet, tak len ležím a ležím 😉
Ufam, že všetko tento krát dobre dopadne a zajtra ti potvrdí krásnu fazuľku v brušku..... budem na teba myslieť 😉