Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
27. jún 2008

weji držííííím moc palce a určite daj vedieť ako si dopadla.

jablonka aj my v nedeľu opekáme, lebo je Petra a Pavla a môj chrusťo má meninky, tak sa stretávame cleá rodinka na chate a ideme opekať... takže máme podobné víkendíky..... 😉

bubatenko
27. jún 2008

ja sa pre dnes lúčim , prajem pekný víkend. Nabudúci týždeň som celý mimo office - mám školenie. Jablonka, všetky info ohľadom stretnutia mi píš do IP, si to večer prečítam a dám vedieť. Majte sa krásne a pekne sa zregenerujte 😉

weja
autor
27. jún 2008

kontrola dopadla uspesne - mame 0,57 cm 😵 na srdiecko si este musime asi pockat, aj ked dokine sa miestami zdalo, ze uz vidi akciu srdca, ale nebola si ista...
nasu prvu fotku som uz pridala do albumu, strasne sa z nej tesiiiim !!!!
ale na dokinu som cakala 1,5 hod. 😝 bola na operacke... no fakt som uz myslela, ze tam zapustim korene... ale stalo to za to 😉

bubatenko
27. jún 2008

weji to som rada, že je všetko ok a fazuľka ti rastie do krásy.... tak si tú krásnu eufóriu s dnešnej návštevy, čo najdlhšie vychutnávaj a uži s mangelíkom krásny víkendík 😉

weja
autor
30. jún 2008

dobre ranko 🙂
ako ste vikendovali? opekacky sa vydarili?
zajtra by som chcela skocit za dokinou porozpravat sa o PN, lebo uz to fakt nejako nezvladam... 🙄 je mi stale zle, cele dni... no uplne som mimo prevadzky, ale az tak mi to nevadi, keby som sa nemusela v robote tvarit, ze je vsetko v najlepsom poriadku... no momentalne mi je najlepsie v horizontalnej polohe 😅 vtedy aspon zaludok neplava...
bubatenko ty si na tom ako? tento tyzden tu vlastne nebudes, skoda... 😒

bubatenko
30. jún 2008

čaute ulievam sa na školení...... 😀

wejka, čo ti poviem....včera som bola úplne off, neschopná, ale musela som zabezpečiť s mangelíkom tu opekačku, čo ti poviem....vôbec som si to nevychutnala... dnes ma bolí podbruško celý deň , opäť sa zväčšujem.....

ospravedlnujem sa, že nemam album, ale stratili sme fotoaparat, nahnevaná som ....

ok odmlčím sa idem opäť počúvať.... papa

weja
autor
30. jún 2008

ahoj bubatenko, dnes boli podbrusko aj mna - drobec asi rastie 😵
to ti verim, ze si si opekacku neuzila, unava + nevolnosti robia svoje... 😒

jablonka - dnes som ti poslala ten pakost 🙂

weja
autor
1. júl 2008

halooo... bude tu dnes niekto? 😕 ☹

bubatenko
1. júl 2008

čau weja ja som tu celý deň, ale nedá sa moc prispievať.......ako sa dnes cítiš? Kedy vlastne ideš najbližšie k lekárke. Jablonka má tuším dnes promócie, takže dnes asi len mi dve 🙂

weja
autor
1. júl 2008

dnes ma promocie...??? 😕 mne sa zdalo, ze 4.jula... 😕 😕 😕
ja sa citim dost na figu... 🙄 dnes uz mam za sebou aj prve grcanie, takze nic moc... poobede by som chcela skocit za dokinou dohodnut sa na PN, lebo uz to moc nezvladam, chodim ako tien... 🙄 ale na vysetrenie az o nejakych 10 dni...
a ty mas ist kedy do poradne?

bubatenko
1. júl 2008

weji ja mám 4. júla v piatok, asi si si to pomýlila......ja chcem ísť zajtra zavolám, č už má všetky krvné výsledky a idem pýtať kartu.......

musím končiť...už začína kecať skoliaci sa ozvem keď budem môcť..... držím palce u dokine 😉

jablonka
1. júl 2008

ahojte, ja som dnes tuuu 🙂
vcera som mala promocie 😉 ...dnes sa mi ukrutne nechcelo ist do prace, ale co uz ☹
weji - to mi je luto ze ti je zle 😢 ....chod si cim skor pre PN, nema zmysel to takto tahat 😒

weja
autor
1. júl 2008

ahoj jablonka 🙂
tak uz to mas za sebou - gratulujem 🙂 ako to prebiehalo? a ako si to nakoniec poriesila s tou kadernickou?
ozaj a praca co? pred par tyzdnami si hovorila, ze sa rysuje cosi lepsie aj u vas, ako to nakoniec dopadlo?

bubatenko
1. júl 2008

čau jablonka.... no gratulujem.... aké to bolo?

jablonka
1. júl 2008

dakujem 🙂 , bolo dobre, mala som to o 13.45 tak kadernicka v pohoda sa stihala, aj manikuru som stihla 😉 ...pocasie bolo tiez dobre, doobeda sice prsalo, ale poobede uz vobec a bolo prijemne teplo, sedeli sme aj na terase, okolo male karpaty - bolo tam krasne, vsetko sa vydarilo, jedlo, kolace, darceky 😉
samotna promocia bola dost zdlhava, bolo tam velmi teplo ako na nas svietili reflektory, inak OK 😉
co sa tyka prace zatial sa mi nic nerysuje, cakam co bude po lete, zatial nic nenahanam /najradsej by som isla na tu matersku 😉 /

bubatenko
1. júl 2008

no super tak gratulujem ešte raz....dúfam, že keď budú nejaké fotky , tak nám pošleš, sa veľmi teším 😉

weja
autor
1. júl 2008

joj, tak to je parada, ze vsetko dopadlo tak super... 🙂 dufam, ze nam posles nejake fotocky... 🙂
no ved praca neutecie a po lete sa mozno vsetko zmeni... 😉

jablonka
2. júl 2008

kde steee dnes? 😕
mam tusaka ze chudatku weji je asi dost zle - ze by ostala doma? 😕

bubatenko
2. júl 2008

no už som sa vrátila od lekárky.... bolo to síce dosť nepríjemné stretnutie,lebo som si bola vyzdvihnúť kartu od starej lekárky a išla som k novej..... nová bola úplne super, urobila mi všetky vyšetrenia a mám prvú fotku nášho drobčeka , podľa uzv sme 9+6 a máme 2,48 cm a spinkal ako zabitý, lebo aj ked doňho štukala stále spinkal,len srdiečko mu začalo rýchlejšie biť... sa mu tu neľúbilo, ale spinkal pekne ďalej😉 Na budúci týždeň idem na prvé genetické testy a dá mi aj tehuknižku... ale teraz som najšťastnejšia mamina na sveteeeeeeeee 😀

bubatenko
2. júl 2008

weja chcela ísť včera k lekárke kvôli PN, takže dúfam je doma a pekne odpočíva..... chúda moje, taká som šťastná, že som takého stavy nemala.....

jablonka
2. júl 2008

bubatenko - tesim sa, ze je vsetko OK, viem si predstavit, aka si stastna 😵 🙂 ...nech sa drobcekovi aj dalej dobre dari, a mamine tiez 😉
weja je na PN, bola dnes odovzdavat v praci, a ked pride domov, ozve sa nam 🙂

weja
autor
2. júl 2008

ahojteeeee 😵
tak uz som domka a uz mienim len odpocivat... 😎
ale unavena som horsie, ako keby som bola cely den v praci, lebo kym sme sa dohodli, komu co popresuvam a kym som ich uviedla do problemu... aj tak tam budem musiet priebezne sem-tam skocit a zaucat... 😖 no snad to do 2 tyzdnov uzavrieme...

inak kvoli PN som musela k mojmu staremu dr... 😖 dokina mi vcera povedala, ze ona ako nemocnicny dr. nemoze vypisovat PN ak nelezim v nemocke, ze to moze iba ambulantny... Tak mi nakazala, nech dnes rano idem za nim ako keby sa nechumelilo, ze mam pozitivny tehu test a chcem zostat 1.trimester doma... A viac ho vraj nebudeme potrebovat... Tak sice s nechutou, ale sla som k nemu - a znova - zobral mi krv, urobil UTZ... a do dalsej poradne ma zavolal o 3 tyzdne 😅 ja teda neviem, ci to budem teraz sledovana dvojmo, ci ako... 😅 😝 🙄 to sa musim este dokiny spytat, lebo ona nechcela, aby som mu hovorila, ze chodim uz k inemu dr....

bubatenko
2. júl 2008

weji tak pekne odpočívaj.... nech máš veľa sily...... a u toho lekára si to viem predstaviť, dnes ráno som zažila podobnú nepríjemnosť, ale naroziel od teba dúfam, že sa tam nebudem musieť nikdy vrátiť.
A čo v práci, tvoji šéfovia - ako reagovali?

jablonka
2. júl 2008

ahooj weji, som rada ze si ostala doma a budes odpocivat, babetku aj tebe to len prospeje 🙂
a co v praci? 😕 ...hovorila si s nimi len o prvom trimestri? potom chces spat do prace? 😕
inak mne moj lekar hovoril /tiez nemocnicny/ ze on napise mojej obvodacke listok, ze mam byt PN a na zaklade toho mi ma ona vypisat PN...ale je mozne ze to obvodaci nechcu bezne robit, lebo hned sa ma pytal ci s nou mam dobre vztahy 😨 ...ale teraz to je jedno, zatial nemam co riesit ☹
a co UTZ? uz ste poculi srdiecko? 😕
a vracala si dnes zasa? 😕
ja som mala vcera asi ovulaciu, aj teplota vyskocila, fakt sa mi to asi s tym Duphastonom posuva 🙂

weja
autor
2. júl 2008

joj, v praci boli zlati... 😵 vsetci mi gratulovali a hned ma posielali domov oddychovat... 😀
dokonca aj sefo sa celkom uprimne potesil, lebo vedel o mojich predchadzajucich problemoch... ja som zopar veci robila este pre jeho dalsiu firmu, to som si myslela, ze budem robit z domu, ale povedal mi, ze to da na starost niekomu inemu, ze nech sa uz nicim nezatazujem... 🙂 To bolo take mile... dokonca ma prekvapil a slubil mi nejaku odmenu k vyplate za doterajsiu pracu, co som prenho robila... 😵 no som zvedava, ci nezabudne, lebo do vyplaty este daleko 😀

bubatenko a tvoji sefovci vedia, ze si tehu?

bubatenko
2. júl 2008

vedia všetci.... lebo keď mi ponúkli povýšenie musela som ho odmietnuť a vtedy pravdou von... takže moji šéfovia vedia všetci a boli veľmi zlatí, všetci sa so mnou tešia.... dnes na školení tu všetci obzerajú fotku našho drobca...ale najviac ja........som najpišnejšia mamina na svete. Bohužial mi zistila, že mám pleseň, lebo som sa sťažovala na tie výtoky a zistila mi pleseň - veľmi som sa zlakla, ale ukludnila ma, takže budem používať taký gel a ešte niečo na výplach..... dúfam, že to zaberie a všetko pôjde ako doteraz. 🙂

weja
autor
2. júl 2008

bubatenko - no teda... 😨 a to ako sa taka plesen prejavuje? len tym vytokom? ten mam aj ja, ale mala som ho aj pri prvom tehu a nejako mi to nevadi, povazujem to skratka za dalsi tehu priznak... 😕 ci mala si aj nejake ine problemy?

jablonka - az teraz vidim tvoj prispevok... no zatial som hovorila len o 1.trimestri (cca do polky augusta)... potom by som chcela PN na par dni prerusit, lebo od septembra mi zacina platit ta zvysena sadzba (co som si priplacala dobrovolne nemocenske) a bez prerusenia by mi platili po starom... takze na chvilku sa asi vratim a od septembra by som sa chcela znova dat vypisat - totiz PN mi vyjde vyssia ako cista mzda 😖 tak by som bola blba, aby som chodila nadalej do roboty...
s tou obvodackou je to dobry napad, ale ta moja je aj tak taka pribrzdena... 😖
o srdiecku zatial dr. nehovoril 😕 ale drobcek pekne podrastol od piatku 😵 uz sa dala pekne rozoznat hlavicka od bruska, uz to nebola len jedna mala bublinka 😀 a zle mi je stale skoro bez prestania, vraciam kazde rano, takze verim, ze je vsetko v poriadku... 🙂
som rada, ze Duphaston pomaha... 😵 kolky DC si? ked ti to skratilo cas cakania na ovu, tak to je dobre znamenie... drzim palce! 😉
inak ktovie, co je s maja.kou... 😕 pred tyzdnom mala ist k dr. a odvtedy sa neozvala... no hadam je doma tiez na PN a oddychuje... 🙂

bubatenko
3. júl 2008

weji ako som písala, bežný tehu výtok, bez zápachu, priesvitný , alebo biely, ale občas pri veľkých množstvách mi to bolo nepríjemné a jemné svrbenie a včera keď som tam prišla, tak mi povedala, že to nie je len tehu výtok, ale aj pleseň a nasadila mi taký krém a výplachy každý večer.... musím priznať, že sa dosť bojím, ale ona ma ukludnila, že krpcovi to neubližuje, len to môže vyvolať odtok plodovej vody, ak sa to nesleduje a nechá sa to prejsť do najhorsích štádii.... najhoršie na tom celom je, že mi povedala, že tým pravdepodobne budem trpieť celé tehu, keď som teraz už tak veľmi náchylná ☹

weja
autor
3. júl 2008

tak to je ozaj neprijemne... ☹ ale nastastie ste to podchytili hned v zaciatkoch, takze verim, ze to hadam ustupi... a krcok by mal byt v tomto stadiu pevne zavrety, takze ozaj by sa ku krpcekovi nic nemalo dostat... 😉
mna nastastie nic nesvrbi, takze snad je to len bezny tehu vytok...

ja som hore uz od 6,30 😖 vstala som na wc a hned ako som sa postavila, mi zacalo byt taaak zle, ze uz sa mi pri tom rozplavanom zaludku nedalo zaspat ani nahodou... 😠 tak teraz predychavam a cakam, kym to prejde, aby som si mohla spravit nejake ranajky... 🙄

bubatenko
3. júl 2008

tak ti držím palce skorým raňajkám a hlavne úspešným 😉 Celkom ti závidím,lebo ja som strašne vyčerpaná a moj pracovný výkon stojí za veľké ...... Dnes vybavím nejaké drobnosti na zajtrašok a idem domof spať,lebo už teraz som rozbitá ako pes. A dnes mám taká pačlivú náladu.... všetko ma rozplače od rána aj pohľad na mačičku na ulici, čo ti poviem..... hrúza dnes so mnou 😒