Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

maja.ka
14. nov 2008

my sa mame super, drobcek krasne rastie a kopka, takze sa vytesujeme 😀 mas pravdu, ze sa to uz blizi, strasne to rychlo bezi, este stastie, ze som doma na PN, lebo by som si poriadne nestihla ani uvedomit, ze som tehotna...
verim ti, ze tomu nemozes uverit, ked clovek nieco najmenj caka, tak vtedy sa to stane, to bolo aj v nasom pripade... takze este raz drzim palce a hlavne sa drz a vytesuj sa.. a kedy sa chystat k DR?

jablonka
14. nov 2008

na bud. tyzden by som chcela ist na krv, ale v utorok aj nastupujem s Di do nemocnice na vyber tych dratov, tak dufam ze sa mi podari odskocit...a ten dalsi tyzden by som rada isla na UZV...nemozem sa dockat! 😀
majka, drzkam palce, deti su naozaj stastim zivota 😵 ...a uzivaj si este toto ktasne obdobie s bruskom! 😵

weja
autor
14. nov 2008

jablonka - gratulujeeeem 😵 😵 😵 tesim sa s tebou, ze to konecne vyslo... 😵 ozaj to vzdy vyjde, ked to clovek neplanuje... to ti verim, ze sa nemozes dockat, az pojdes na USG... tak nech len ciarocka pekne rastie a drobcek s nou 😵

maja.ka - ahoj, som rada, ze ste ok... takze chlapcek vo vasom pripade? super 🙂 drzte sa!!!

a pekny vikend vsetkym...

drobec123
16. nov 2008

dlhsie som tu nebola a ked som si nasla "nasu" temu na 3tej strane tak som si myslela ze sa tu nic nove nestalo a trapime sa dalej vsetky .... ale TOTO je naozaj paradna novinka !!!! jablonka skvele ! a verim ze to nam doda energiu a naladu a tebe tiez silu prekonat tie prve tazke mesiace a tesit sa z toho co pride ! velmi gratulujem !!!! 😀
a uz teraz budem kazdy den ocakavat len nove a nove informacie, ktore budu viest k splneniu tvojich tuzob ! prajem vam krasny predlzeny vikend a tesim sa na dalsie novinky ....

jablonka
16. nov 2008

ahooj drobec...ano, je to v mojom pripade necakane prekvapenie 🙂 ...dakujem za gratulaciu, a verim ze coskoro aj ty uz budes tehulka 🙂 ...a ze tu teba, Alex aj wejusku postupne nakazim tehu virusikmi ...
este stale tomu nemozem uverit, kazde rano este testujem, ci tam ta ciarka bude 😀

weja
autor
17. nov 2008

jablonka - tak to od teba aj ocakavame, ze nas tu vsetky nakazis... 😉 len si davajte v tomto obdobi chripok a virusov na seba pozor, pekne sa opatrujte... 🙂
ozaj, neviem, ci som sa ta to uz pytala, ale teraz este chodis do starej prace, ci si doma?

drobec - tak dufam, ze teraz uz castejsie nazries, ked sa tu deju taketo veci... 😉

jablonka
17. nov 2008

ahoj weji 😉
no som doma teraz, a myslim ze v prvych tyzdnoch tehu je to fajn 🙂 zajtra nastupujeme s Di do nemocnice na druhu operaciu - vyber dratov, potom rehabilitacia, zo zaciatku to bude istotne casto, tak neviem ako by som to pri praci zvladala...
a neviem ci ma do tej novej roboty teraz vobec zoberu, bolo by to na 5 mesiacov, a ked im poviem ze som tehu ani sa nebudem cudovat ked mi povedia ze radsej nie 😒 ...rozhodla som sa im to cca dva tyzden pred nastupom povedat, ved aj tak by to bolo na mne zachvilu vidiet...a potom by to mohli brat horsie 😒 ...uvidime ako to dopadne 😉

weja
autor
17. nov 2008

no myslim si, ze to je ozaj to najlepsie, co mozes urobit... mohli by ocenit, ze zatajovat to pred nimi nebudes, tak uvidime, ako sa rozhodnu... 🙂 drzim palce, aby sa nezlakli toho, ze ako tehulka mozes ostat kedykolvek na PN, aj s pripadnymi sluzobkami by to asi bolo zlozitejsie... 😒
ale ak aj zostanes doma, aspon si to tehu pekne uzijes... 😉

weja
autor
17. nov 2008

ozaj a Dianke drzime palceky na dalsiu operaciu... 😉

bubatenko
17. nov 2008

baby po dlhej dobe sa hláááááááásim.... a neverím vlastným očičkám 🙂

jablonka ani nevieš ako sa táto strana perfektne čítala.... strašne sa teším a držím všetky pršteky na nohách a rukách nech všetko dobre dopadne a v lete príde na svet najočakávanejší súradenec pre Di 😉 ...... jooooooooj neviem sa z toho spamatať....ešte raz tfuj, tfuj, tfuj

a samozrejme aby som nezabudla.... zajtra držím palčeky Di, aby ste to perfektne zvládli a boli čoskoro v poriadku doma... btw. aj môj brat ma zajtra nástup na druhú operáciu ... tak nech to majú úspešne za sebou 😉

weji pravdu máš s tými vírusmi... ja som tu preto tak dlho nebola lebo som už 4 dni úplne KO.... našťastie nemám teploty, ale nosné dutiny a krk mám totál zapálený... zajtra idem do poradne a potom k obvodacke nech ma vypíšu a zostanem doma a možno už ani do práce nepôjdem však uvidíme 😒

dievčatá moje dávajte na seba pozor, nech ste všetky v poriadku a všetky vírusy vás obchádzajú.....keď budem schopná pozerať do monitoru dlhšie ako 5 min. a nebudem plakať a sopliť sa ozvem.... držkajte sa idem opäť do polohy ležmej 🙂

bardott
18. nov 2008

Bubatenko prajem rýchle uzdravenie.
Kočky taká som z vás šťastná ........ len tak ďalej. Musím súhlasiť, že táto posledná strana sa číta vééééľmi fajn. Dávajte si na seba pozor. Veľa šťastia.

weja
autor
18. nov 2008

bubatenko - tak sa len liec a rychlo uzdrav 😉 tiez si myslim, ze je zbytocne, aby si sa nahanala naspat do prace, teraz budes mat po chorobe oslabeny organizmus, tak si pekne doma oddychni 🙂
bardott - ahoj, pekne, ze si nas prisla pozriet... 😉

bardott
19. nov 2008

Weja omyl. Ja som tu každý deň len neprispievam, to ale neznamená, že na vás zabúdam. Som tichý pozorovateľ. 😀 😀 😀 😀

bubatenko
19. nov 2008

ahojte,

tak sa hlásim z domu.......tento týždeň ma nechala doma a v piatok idem na kontrolu.... ale do práce určite pôjdem,,,, musím minimálne odovzdať agendu a doškoliť moju nástupničku......prácu mám aj doma, tak po troche robím, ale roztrhnúť sa nemienim..... na to sa mám moc rada a pre Adama urobím všetko... hlavne nech je on v poriadku 😉

a vy sa ako máte? My sme mali včera poradnu, dokina potvrdila, že malý je ok a ja úspešne priberám 4 kg za mesiac.... prvých 5 mesiacov ani gram a teraz 8 kg za dva, no nechcem vidieť ako budem vyzerať na konci januára 😀 1.12. ideme na veľký uzv , tak dúfam, že malý bude ok a vypíše mi MD... v podstate bez tohto týždna mi zostávajú už iba 2tt v práci..... je to také nepredstaviteľné, ale toto nič nerobenie doma sa mi páči 🙂

Idem si opäť ľahnúť, snažímsa veľa spať ešte ak sa dá, lebo väčšinou neviem dýchať, tak veľa toho nenaspím, ale cez deň to ide.... tak zatiaľ papa a pekný deň želáme 🙂

weja
autor
19. nov 2008

bardott - a kedy sa uz zmenis z ticheho pozorovatela na pravidelneho prispievatela...??? 😀 😉

bubatenko - no waw, Adamko sa s tym rastom nejako rozsupol... 😉 len sa pekne kremikuj, aby ti nepopraskala koza, ked zacalo to priberanie tak nahle... 😉
isto sa uz nevies dockat MD... ta 30ka za tvojim menom je neuveritelna, zda sa mi to, alebo to ozaj ubehlo ako voda...? a co TP - este ti ho nezmenili?

bubatenko
19. nov 2008

ahoj weji,

práveže ja nepriberám na seba, moja mama hovorí, že sa jej zdá, že som už dlhšiu dobu rovnaká, ja neviem, kde sa tie kilá berú.... bruško tiež rastie tak primerane... nie nejak skokovito..... no uvidíme , čo za valibuka tam mam skovaného.... termín ostáva zatiaľ 1.2., tak to bolo aspon v tom 21tt ked som bola na poslednom uzv..... uvidíme toho 1.12. ked idem na veľký uzv... sama som zvedavá koľko važí a ako to vyzerá aj s prípadným posúvaním termínu.... však ten týžden nejak vydržím...

aj mne sa zdá, že to nejak rýchlo ide a ja nemam ani polovicu veci pripravených, stále sa mi zdá, že mám veľa času.... neviem.... som asi nejak divná .... ale zatiaľ nestresujem.... 🙂

bardott priklánam sa k wejinej výzve 😉

jablonka
20. nov 2008

ahojte, konecne sa hlasim, sme s Di doma z nemocnice...vcera ju operovali, dratiky ma vonku, ale bohuzial ma velmi tazko poskodeny nerv na tej rucicke ☹ ,boli sme na specialnom vysetreni, ale aspon ten nerv vedie vzruchy, tak po dlhomesacnej rehabilitacii by sa to malo obnovit, teda slubuju ze do septembra - nez nastupi do skoly- urcite 😒 ...ale aj tak sa obavam, ze to pisanie v skole nebude take ako by bolo bez toho urazu...uvidime 😒 ...hlavne je rehabilitovat, plavat, trenovat jemnu motoriku a verim, ze to pomoze...zatial tu rucicku vobec nepouziva, ma ju uplne nevladnu, ziadny uchop ani nic ☹
zacinam pocitovat tehu unavu, v nemocnici sa toho vela v noci nenaspi, stale svetlo a ruch, tak poobede som byvala riadne ospala... 😅 ...este k tomu mam uz tri dni hnacky, co ma trochu v tomto citlivom obdobi trapi, neviem z coho, dufam ze to prejde 😖
v pondelok som skusila prvy UZV, ale este nebolo nic vidiet, len na jednom mieste v stene maternice sa tvoril taky "ring" kde sa zrejme drobec uklada...idem 29.11. opat, nevieme sa dockat 😵
bubatenko - spravne ze oddychujes a tesim sa ze Adamko rastie 🙂 ...rada by som ta videla, musime nieco naplanovat 😉

weja
autor
21. nov 2008

ahojte 🙂
som rada, ze tu sa obe tehulky maju dobre a vsetko je ok 🙂

bubatenko - a kde mas nejaku najnovsiu fotku bruska? 🙂 s tymi vecickami a vybavickou si kludne mozes pockat na vianocne alebo januarove vypredaje, podla mna nic nezmeskas... 🙂

jablonka - tak Dianku pozdravuj a ze drzime palce, aby mala rucicku coskoro fit... ale regeneracia detskeho tela a hlavne kosti je ozaj zazracna, tak nepochybujem, ze za par mesiacov si uz na to ani nespomeniete... 😉
ty si davaj na seba pozor, hnacky nic neznamenaju, niekto trpi zapchou, niekto ma hnacky, ja som tiez na zaciatku chodila na wc castejsie... 😅

pekny vikend 😎 aj ked zasnezeny... 🙄

bardott
24. nov 2008

Ahojte dievčence 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 Ako sa máte?

bubatenko
24. nov 2008

dobré ránko prajeme,

tak mi sa pekne liečime doma, už nám je lepšie , možno vo štvrtok pôjdem do práce, potom ešte týždeň a koniec.... len sa neteším na to, čo ma tam čaká

Jablonka som rada, že to s Di tak dobre dopadlo a úfam, že tie problémy s narušeným nervom sa dájú, čo najrýchlejšie do poriadku.

Tie tt vedľa tvojho mena veľmi pekne vyzerajú, len nech to pekne rastie a ste v poriadku . Ako sa cítiš, aké sú tvoje príznaky okrem únavy, zvládaš to fajn?

Weja fotku by som veľmi rada dala, ale máme foťák v aute a vždy ho zabudneme vyložiť Rada, by som si urobila foto tpho môjho súdka ......

Inač s tým stretkom to nie je zlý nápad, mohli by sme ešte niečo zorganizovať pred vianocami, také vianočné stretko ... kto sa pridá a kedy by Vám to vyhovovalo? .... 😉

bardott
24. nov 2008

Jeejda škoda, že už do BA do vianoc nemám cestu. Prišla by som vás okuknúť či ste také kočky ako si myslím 🙂 Ja som bola v BA teraz v sobotu a podľa toho ako som dopadla ( čo ešte neviem ) sa do BA možno predsa len do vianoc vyberiem.
Bubatenko tak sa pekne doliečujte a som rada, že už ste vlastne fit. Ani sa mi to veriť nechce, že odkedy si oznámila pozit. tehu test už ubehlo 31tt. Uteká to veru.
Jablonka pozdravuj Dianku a verím, že nerv jej dorastie a bude OK. Len pravdou je aj to, že rehabilitáciu netreba vôbec podceňovať.A tie týždne pri tvojom mene sú fakt nááádhernééé. Dúfam, že bude všetko ok aj naďalej.
Wejka zlatko a ty ako sa máš? V práci čítam, že si spokojná a to je teda základ. Keď je človek v pohodke tak potom je hneď život krajší.
Jéééjda tak som sa tu dajako neobyčajne rozkecala
😀 😀 😀 😀 Páááááá

jablonka
24. nov 2008

ahojteee 🙂
bubatenko - veru to vianocne stretko je dobry napad, vyzyvame tymto ostatne kocky nech sa vyjadria 🙂
weji - ako je u vas doma? sneh sa drzi? na jednej strane je to krasne, na drzhej strane strasna otrava 🙄 ...weji, kedy vam vlastne dovolia znova snazilkovat?
bardott - verim ze pre to co spominas sa do BA do Vianoc nevratis 😉 , ale inak je to skoda, veeelmi rada by sme ta spoznali 🙂
ja som cez vikend povedala nasim o babetku na ceste, mamina stala pri kuch. linke a nalievala si vodu, a ja som sa jej opytala co by chcela v lete k narodeninam /ma ich 22.7./ a ona sa otocila a pozera na mna a hovori, ze jezisi to co sa ma uz pytas, to je taaak velmi daleko, co ja viem 😀 ....a ja ze : moze byt vnuca? a ona ze: ty si tehotna? a ked som prikyvla tak klesla do kresla a pol hodiny plakala a nebola schopna povedat slovo 😀 , potom hovorila ako si myslela ze uz nebudeme mat deti, a ze je straasne stastna a nevie sa dockat...potom dala do chladnicky sampanske a zavolala ocina a chudatko aj jemu vypadla slzicka, ako sa velmi tesili a potom si vsetci traja aj s muzikom pripili tym sampanskym 🙂

weja
autor
24. nov 2008

ahojteee 🙂
bubatenko - a uz mas aj nejakeho nasledovnika v praci? inak zaucanie je strasna otrava, to fakt nemam rada 😝 ale tyzden vydrzis aj so zatatymi zubami... 😉

bardott - to sme radi, ze si sa rozkecala 😀 a ako sa mam? no mohlo by to byt aj lepsie, ale nejako si to nepripustam... v praci sa mi paci, som velmi spokojna, takze sa mi celkom dari nemysliet na to zle...

jablonka - jeeej, to je krasna story 😵 to muselo byt fakt dojimave... 🙂 drzim vam palce, nech pekne rastiete...
tu je snehu fakt vela 🙄 ved snezilo skoro cely vikend... v meste sa to este ako tak topi, ale v Jasnej sme dnes rano vystupili z busu a cestou do prace sme sa brodili v snehu po kolena 😅 chodime totiz skratkou pomedzi stromy 😀 to je fakt uplne iny svet a dnes tam navyse bola este aj snehova burka, ledva sme prisli domov 😖
co sa snazilkovania tyka, chceme to skusit po novom roku, to uz bude 4.cyklus... dr. sa priklanala k 6 mesiacom pauzy, ale jeden hovori tak, druhy inak - clovek sa v tom nevyzna 😖 aj tak ktovie, kedy sa nam to zasa podari...

bubatenko
25. nov 2008

ahojte,

jablonka strašne pekne si opísala zážitok s oznamovania babatka, som sa skoro rozplakala 🙂 a Di to ako berie, už ste jej to povedali?

weji mám nástupcu, ale najhoršie je to , že do štátnej správy ti nechce isť nikto pracovať, keď povieš plat, tak všetci sa na konkurze otočili a povedali , ďakujem neprosíme 😒 Tak môj riaditeľ nevedel, čo má robiť, tak zaúčam našu sekretárku, ktorá ma vysokoškolské ekonomické vzdelanie, tak jej dáva šancu postúpiť trocha vyššie, ale ja ju účtovníctvo nenaučím a ťažko sa odovzdáva agenda takémuto človeku.... ona je strašne fajn človek, snaží sa, ale len celý október som jej dávala zákony a smernice nech študuje a sa učí, lebo ja jej vysvetlím len to čo bude potrebovať k práci a to ostatné je len na nej... a teraz dotoho moja choroba, takže nám zostane len týždeň a to budem mať čo robiť so sebou, aby som postíhala čo mám (nehovoriac, že mám robotu doma), obehala celú budovu s výstupným listom ( pozná len kto robí v štátnej správe - byrokratické kolečko) , vyčistiť počítač ... a ešte sa musím jej venovať... no nechcem vedieť čo ma čaká budúci týždeň... dnes som kvôli tomu ani nespala.... a celkovo veľmi zle spím posledné dni.... len tak na jedno oko.....

tak som sa vyrozprávala....nech už je budúci piatok a ja posledný krát zavriem dvere na kancli a dovi-dopo a už budem len ja a Adamček doma odychovať a pripravovať sa na jeho príchod 😉

Čo sa týka stretka, tak ja môžem po 5.12. hocikedy, len nie v stredu, to mám jógu .... takže mne je to v podstatne jedno.... 😉

weja
autor
25. nov 2008

bubatenko - tak to poznam, to co si opisovala... ja uz 2.tyzden zaucam kolegynu, ktora potom pojde na ekonomicke na dalsi hotel a je to nieco podobne - kazdy den robime v podstate tie bezne rutinne ukony a ona sa ma dnes znova a znova pytala na tie iste veci, ktore sme uz za tie 2 tyzdne presli asi 100x 🙄 tak ja uz neviem... nevravim, ze zaciatky su jednoduche, ale ked som tam pracovala ja akurat 2 tyzdne aj s cestou, tak uz mi pridelili ju, aby som ju zaucila... no a najlepsie je, ze jej to vobec zily netrha, aj ked vie, ze je stale mimo... ozaj som uz z nej niekedy na prasky... 😖 a to ma od buduceho tyzdna uz robit sama 😅 fakt neviem, ako to dopadne...
neboj sa, po buducom tyzdni sa uz poriadne vyspis, to uz budete doma len pekne oddychovat a max. zdobit stromcek 😀
(btw. vystupny list tiez poznam a to som ani nerobila v statnej sprave 😀 )

bardott
28. nov 2008

Dievčence ahojte 😀 😀 😀 😀 😀

weja
autor
28. nov 2008

ahoj bardott 🙂
tu je zasa akysi utlm 🙄

bubatenko
28. nov 2008

ahojte,

nie je.... len som nahnevana, táááááááááááááááák veľmi... po dvoch týždňoch doma som sa dnes dopracovala k celkových antibiotikám.... lebo stále som pociťovala takú vnútornú teplotu, ale teplotu som nemala, tak mi včera robili krvné testy a vyšli zle, že mám veľmi zvýšenú hladinu nejakej baktérii, tak mi nasadili celkové antibiotika..... som z toho smutna a bojim sa ako pes, aby to neublížili malému.... to znamená u mna, že musím nasadiť lieky na moju mykózu, lebo antibiotika by ma úplne po tejto stránke zabili.... keď si spomeniem koľko chémie budem mať v sebe, tak mi je zle z toho.......

a vy ako , čo máte nové, pochválte sa.....

weja
autor
29. nov 2008

bubatenko, to ma mrzi... 😒 ale neboj sa, aj ked nie je bohvieco uzivat tolko liekov, ked sa inak neda, co narobis... 😖 ja si pri takychto situaciach vzdy spomeniem, ze dr. v akejsi poradni hovoril, ze pocas zvysenej teploty alebo chripky v tehu je lepsie zobrat Paralen, lebo ten babu uskodi menej ako ta choroba... tak hlavu hore, lekari isto vedia, co robia... 😉 skore uzdravenie vam prajem 🙂

jablonka
30. nov 2008

bubatenko ☹ , to mi je luto ze si skoncila na ATB, a este ta hnusoba mykoza ☹ ...verim ze to Adamkovi nijako neublizi, netrap sa pre to, je velmi dolezite aby aj mamicka bola v poriadku 😉
a to uz asi ani nepojdes do nastupu na MD do prace, ze? 😕
no my sme s drahymn v piatok oslavili narodky, nasi si zobrali na vikend Di, tak sme vecer boli v pizzerii, vyskusali sme taku kde sme este neboli, a bolo tam skvele 🙂 , uuuuzasna pizza a este uuuzasnejsie farfalle 😵 , strasne sme sa najedli a ledva sme prisli domov 😀
v sobotu sme boli na USG, konecne sme videli nasu bodecku, srdiecko este nebolo, ale vraj je to primerane na 6+5 tt...stale tu fotecku nosim so sebou a pozeram a hladkam 😵 ...potom som ale poobede zacala spinit, tak som isla k doktorovi este raz pre recept na Duphaston a pre istotu som ho zacala uzivat, to spinenie prestalo, je mozne ze to bolo sposobene vaginalnym USG 😒
inak mam dni kedy sa citim vyborne, mam dni kedy horsie, ale nic hrozne, stale som v euforii z toho ze mam bodecku v sebe 😵
alex vas pozdravuje, zajtra sa stretneme, nechodi sem teraz lebo je v BA a tu nema net, ale mam jej zajtra vsetko zreferovat ako sa mate a ked bude zasa vo Viedni ozve sa 😉