Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
19. jan 2009

xi xi, akurat mi volal, ze mozno teda nebude az tak dlho, tak snad do deviatej sa dovali a potom bude este romantikus 😵 😵

weja
autor
20. jan 2009

ahojte 🙂
alex - tak vy mate teraz romantikus snazilkovsky tyzden... 😵 dufam, ze "misia" bude uspesna.. 😀 😉
my sme to s tym "potvrdzovanim" robili predtym... ale nemalo to na nas nejaky dobry vplyv, po case sme to pocitovali ako povinne milovanie a to teda ee-ee... 🙄 teraz to nechavame viac na prirodu, ale manzelovi to zjavne prospieva, uz sa sam vypytuje, kedy mam plodne dni 😀

bubatenko - a TP mas taky isty ako v pase - 31.1.?

bubatenko
20. jan 2009

ahoj,

weji hej....prvý termín mám 29 , potom 31.1. a potom ešte aj 1.2.... u mňa nemôžu hovoriť o termíne podľa poslednej menštruácie, lebo to by som už malého dávno kočíkovala, tak mám tieto termíny podľa uzv, čo mi robili v 10,20 a 30tt. Uvidíme dnes , idem od 30tt prvý krát na uzv, tak som zvedavá čo mi povie, ale už druhý deň sa s so mna odlupuje hlienová zátka, takže sa to už blíži - no uvidíme kam to dotiahneme... ale itak by som bola najradšej keby to bolo 4.2. - ty máš meninky a môj muž narodeniny 🙂 Mne to tehulkovanie až tak neprekáža, takže by mi to až tak moc nevadilo keby som prenášala, ale na druhej strane sa už neviem dočkať... lebo toto čakanie, my pripadá ako čakanie na Godota 🙂

alexa27
20. jan 2009

dobre ranko, no bubatenko tak to neviem neviem ci vydrzis do 4., ked uz teraz mas taketo naznaky, to tak tyzden a je to tu 😵 😵
dnes daj vediet co povedali na uzv.

my sme romantikus nakoniec vcera nemali lebo sme si dali veceru, pozreli film a potom sa nam uz nechcelo 😝 🙄 , uz asi starneme 😀 , nemvadi mozno dnes. tiez to nechceme moc silit, ved pride kedy ma, teraz mam aj tak dva testovacie mesiace kvoli ovu, takze povinost je mat ovu, tehu by bol uz len taky "drobny" bonus 😀 😵

alexa27
20. jan 2009

o kolkej vlastne ides na ten ultrazvuk?

weja
autor
20. jan 2009

Alex - ze "drobny bonus" 😀 takemu bonusu by sa asi kazda potesila 🙂

Bubatenko, tak uz sa to bliziiii... 😵 daj vediet, ako dopadla kontrola... ktovie, ci ta neposlu domov len po tasku 😉

bubatenko
20. jan 2009

na uzv idem až okolo 14,00 takže dám vedieť až ked prídem podvečer.... weji ešte nééééé... ja si to neviem ešte predstaviť..... ja som nejaká divná....mne to občas ešte nejak nedochádza a zrazu ked mám nejaké príznaky, tak som veľmi prekvapená, že užžžžž... a potom si poviem a čo chcem však mám dva týždne do pôrodu..... sú to také zmiešané pocity....... však uvidíte...... nebudete rozumieť sebe samej, že čo vlastne chcete 🙂

alexa27
20. jan 2009

bubatenko, inak pozerala som album, mate krasny kocik 😵 😵

bubatenko
20. jan 2009

Ahojte,

tak sa hlásim po poradni..... no čo poviem - z mojej hlienovej zátky sa vykluľa prasknutá cysta, ktorá mi zavadzala celé tehu.... taká som rada, že je vonku... aspoň nebude malému zavadzať, keď sa bude tlačiť von..... som na 2cm otvorená, všetko pripravené na pôrod, krpec tiež a vážime medzi 3400-3600g . No uvidíme aká bude realita, ale poviem vám, ja som úplne hotovson... ja som sa ledva dogúľala domof......a rozlúčili sme sa tak, že ak neporodím, tak v utorok znova.... ale že v sobotu má službu, takže kľudne môžeme prísť 😀

Alex dik, no keby si ma videla - v piatok som si ho priviezla domof a odvtedy si tu s Peťom robíme okružné jazdy, len tak s prče........ že kočíkujeme...... 😀

alexa27
20. jan 2009

bubatenko len kocikujte, aspon poriadne nacvicite 😀

a super, ze malinky je zdravy a v poriadku, vidis som ti hovorila, ze tak za tyzden, aj ked ja som teda myslela, ze kvoli zatke, ale neva 😅 .
a to, ze ti ta cysta tera praskla nevadi? nemoze sa nic stat? ci to je prave dobre, kvoli tomu, ze nebude zavadzat pri porode, ako pises?
no drzim palce, zatial sa pravidelne hlas nech vieme ci si este doma a potom ked sa zrazu nebudes hlasit tak budeme na teba intenzivne mysliet, aby islo vsetko ako po masle 😵 😵

bubatenko
20. jan 2009

nie alex, lebo ja som tu cystu mala tesne pri východe a ona vlastne robila prekážku ... a teraz prekážka sama odišla... čo ma veľmi teší....lebo sme sa práve rozprávali, že ak nepraskne tak bude musieť byť po skončení šestonedelia odstránená dodatočne. Ale sila bola v tom, že ja som lekára presviedčala, že to musela byť zátka taký hustý želatinový hlien, lebo on mi hovorí keď ma vyšetruje, že on tam žiadnu cystu nevidí a ja jemu , ale však tam musí byť, že keď som sa o 12,00 sprchovala tak tam ešte bola a on že není a keď som prišla domof, tak som išla zase do sprchy a fakt tam už nebola.....

budem sa hlásiť pravidelne a keď to príde tak bude tu zrazu nastane ticho pred búrkou 😀

alexa27
20. jan 2009

😀 😀 no pekne, to muselo byt teda prekvapko, o 12.00 je tam a za par hodin nic, no ale hlavne, ze je teda prec potvora jedna. a nebolelo ta to?

bubatenko
20. jan 2009

práveže nie... ja som bola v meste ešte niečo vybaviť, kúpiť peťovi darček k narodeninám, lebo keď sa malý narodí nebude čas a išla som sestre do firmy a keď som bola na Wc tak som našla další hlien, ale taký masívny a hovorím si, že no tak to je určite tá hlienová zátka,,,, v takom množstve a hovorím si , že super a išla som na Kramáre ..... a tam mi doktor povie toto.... ale som rada...... naozaj, lebo som sa strašne bála, že mi to skomplikuje pôrod.....

alexa27
20. jan 2009

no tak potom to je ozaj super, ze sa to takto podarilo.
pocuj a ty chodis este k tej pani doktorke na akupunkturu?

bubatenko
20. jan 2009

hej chodím.... predpísla mi homeo na lahší pôrod, zajtra ich začínam brať , povedala, že každá jej pocientka mala pohodový pôrod, keď brala tie homeo ako predpísala......dohodli sme sa, že potom sa ozvem, keď budem vedieť si to zariadiť..... a dala mi homeo aj na kojenie a tak.... strašne milá osôbka

🙂

alexa27
20. jan 2009

to hej, ona je zlata 😵
tak dobru nocku a zajtra cakame na hlasenie 😉

weja
autor
21. jan 2009

ahojte 🙂
Bubatenko - super, ze to takto dopadlo 🙂 hnusna cysta je prec a Adamko uz hadam aj na ceste 😵 drzim palce, a ako Alex podotkla, teraz cakame, ze sa budes hlasit 2x denne, nech vieme, ci si sa este nerozpadla 😉
a ake homeo ti dala? 😕 da sa to kupit aj normalne v lekarni, ci len na predpis? raz som si niekde poznacila nazov jednych homeo na lahsi porod, kdesi som to vycitala na konovi, ale samozrejme, ze som ten papierik uz viac nenasla 😠

bubatenko
21. jan 2009

dobré ránko,

hlásenie 1: som sa vynikajúco vyspala dnes.... konečne po nejakom týždni môžem zodpovedne povedať, že som spala ako normálny človek.

Tie homeo sú bežne dostať v lekárni, ide o homeo z rady Boiron... je ich ale dosť veľa, teraz budem brať 3 druhy do pôrodu a ked začne pôrod tak nejaké 4 druhy berieš až kým neporodíš... a po pôrode zase 3 druhy pre rýchle zotavenie, otestujem a potom dám vedieť, či to naozaj tak zabralo 🙂

alexa27
21. jan 2009

no bubatenko, tak v prvom rade obrovska pochvala za poctive hlasenie 🙂
a potom vsetkym dobre ranko, teda uz skoro obed ako vidim 😀
weji a ty ako v praci, este sa vam to trochu neukludnilo?
neviete co je s jablonkou? ma stale problemy s netom alebo tolko vela prace? 😕

jablonka
21. jan 2009

ahojte vsetky, konecne som sa sem dostala a musim vas pochvalit, ze som nas dlho nehladala, tema bola rovno na prvej strane, takze pekne nas udrziavate a myslim ze v najblizsich dnoch to tak bude, kedze bubatnko nas musi kazdy den informovat co je nove a potom tu budeme zasa Adamka obdivovat 😵
ja som chcela v pondelok napisat par riadkov, ale neslo mi prihlasit sa 😠
o polnoci som sa vratila z Bruselu /zasa/, strasne unavena som, ale aspon sa tato praca neda nazvat stereotyp 😅 , to som fakt necakala ze toho cestovania bude tak vela 😕 , ale v nedelu naobed zasa idem do Prahy, vratim sa v pondelok o deviatej vecer, prebalim kufor a poobede letim zasa do Bruselu a vratim sa az vo stvrtok okolo deviatej vecer 😝 ...dost je toho
Dianka je obcas za maminkou smutna, ale snazim sa jej to max. vynahradit ked sme spolu, nastastie ona nebola nikdy na mna strasne fixovana, rovnako je jej dobre aj s muzom alebo s nasimi, tak pohoda...
inak baby, ak by ste chceli nejake parfemy, znac. kozmetiku a pod. za dobre letiskove ceny, tak sa ozvite, stale tam znuchavam po parfumeriach a tie ceny su fakt dobre, tak dajte vediet a prinesiem vam 🙂
bubatenko - ty moje kinderko, myslim na vas...a porodu sa neboj, pri M. sa nemas coho bat, som rada ze budes v dobrych rukach 🙂 a netrpezlivo cakam na spravu ze "uz to na mna ide" a "uz je Adamko na svete", nech budem prave kdekolvek, cakam!
alex - no my dve uz len stretnut sa!
weji - moc drzim palce, aby babetko co najskor k vam prislo, a s tym snazenim je to tak - ked vies ze je sanca, veeelmi tazko je nechat to plynut len tak, bez sledovania 😒
inak, mam vysledky z histologie, v podstate nic tam nebolo, len ze "zvysky tehotnosti"...to som vlastne aj cakala...mrchu som este nedostala, je to mesiac od zakroku, este ma cas...

bardott
21. jan 2009

Ahojte. Tak som rada, že sa to tu dobrými správami len tak hemží..... bubatenko no pekne sa to rozbieha ..... jablonke zasa fandím v práci .... pááá

bubatenko
21. jan 2009

ahojte,

hlásenie 2: držíme pokope a dnes mám neskutočne veľa energie , nič ma nebolí a cítim sa báječne...... vôbec sa necítim ako dva týždne pred pôrodom...... ale som rada, že som po tejto stránke ok, že nevzdychám, neojkam pri každom úkone čo spravím a možno je to tým, že som v podstate do 13,00 dnes spala, okrem prestávky na raňajky 🙂

alexa27
21. jan 2009

vyborne bubatenko, sikulka si ty nasa 😵 a to je fajn, ze si si dobre pospinkala. ja som inak teraz prave vstala z postele sa musim priznat 😅 , som si citala knizku asi hodku a potom, ze na pat minut si zdriemnem a zalomila som uplne tvrdym spankom na hodinu a teraz som cerstva ako rybycka 😀 😎 .

weja
autor
22. jan 2009

dobre ranko 🙂
Bubatenko - no niektore tehule sa citia tak fantasticky prave pred porodom 😀 ale ty sa tak citis v podstate cele tehu, takze tvoj pripad to asi nebude 🙂

Alex - no pani, a co si robila potom celu noc, ked si o 9tej vstala ako rybicka? 😀

Jablonka - fuuuha, mas to nejake narocne v tej praci... 🤐 ale hlavne je, ze ta to bavi... priznam sa, ze ta teda obdivujem, ja cestovanie neznasam (jedine tak na dovolenky 🙂 ), takze fakt klobuk dolu, ze to tak zvladas... 😉

Bardott - rozbehana ako vzdy 😉

alexa27
22. jan 2009

dobre ranko 😀 ,
weji, som si sla este citat a zrazu pocujem, ze niekto mi vola na skype, tak som isla ku compu, ale uz som ho nestihla, bol to muzov kamarat, ale napisal mu odkaz a tak som s nim zacala komunikovat, ze muz neni doma a kedy pride a tak a prosim ta, na koniec sme spolu kecali dalsie dve hodiny 😅 az prisiel moj poklad domov a ten s nim potom pokracoval v debate do polnoci 😀 😝 no sme skratka ini zavislaci, ale sme mali strasne vtipne diskusie tak sme sa narehotali a aj trocha unavili, tak sme potom mohli ist veselo spinkat 🙂 .
bubatenko, kde siiiiiiii???? 😵

bubatenko
22. jan 2009

hlásenie : tu soooooooooooooooooooooom.... neviem čo sa deje, ale mám pocit, že malý ma necháva spávať posledné dni, aby som dočerpala energiu a našla silu , pre to čo nás onedlho čaká ...... 😀 Práve som sa zobudila , vypila kakao s bebe keksami a ideme do terénu s mužíkom povybavovať ešte nejaké veci.........

Inak skype je hrozný zabijak času, ja niekedy preskypujem pol dna, keď mám z dotyčným o čom....... tak ja sa ľúčim zatiaľ, dnes mám toho na pláne haba-dej.... večer sa ozvem....majte sa zatiaľ a pekný dnik želame 😉

alexa27
22. jan 2009

krasny den aj tebe a opatrneeeeee, cmuk 😵

alexa27
22. jan 2009

baby, kuknite, nechce sa mit o pisat znova, tak vam skopcim co som pisala drobcovi na skype:

ma pozvali prave vcera z dellu na pohovor, ale v ba, tak neviem ci sa mam tesit alebo plakat, mam z toho zmiesane pocity, keby som vedela, ze si dajme tomu do pol roka nieco najdem tu, tak tam ani neviem, ale ked clovek nema istotu a zase do nekonecna ma nebude bavit byt doma, teraz je to super, ale vies ako, bohvie kedy sa fakt zacnem nudit...ale nechce sa mi do blavy ;(. fakt neviem co spravit. ako na pohovor idem urcite, ide az o tri miesta, dost zaujimave, takze nechcem to nechat plavat, ale neviem...
[10:35:14 AM] alexandragettler says: v podstate by som to brala vsetkymi desiatimi ale odradzaju ma dve najpodstatnejsie veci a to je odchod od manzela a tym padom opat minimalne sance na bejbi.

bubatenko
22. jan 2009

ahojte,

júúúj saši neviem čo povedať

ja to cítim ako boj srdca a rozumu .... srdce hovorí zostať vo Viedni a nechať všetko tak ako je teraz a Viedeň znamená aj väčšia šanca mať babatko, rozum na druhej strane hovorí treba to skúsiť, také šance sa neodmietajú ......... čo by som robila ja? Teraz žiadne rozhodnutie, lebo cítim že si spokojná a šťastná a ja by som si vybrala, teraz to čo mi hovorí srdce..... ty si šikovná baba a myslím, že keď budeš veľmi chcieť prácu si nájdeš.... toš môj názor 😉

Inak u nás všetko ok...... baby inak ešte k tej práci , ja si tiež neviem dať pokoja... zatial pracujem externe z domu pre ľudí ktorých mám rada a sú vonku na úradoch a potrebujú pomoc, necítim sa tak zbytočná... ja som mala rada svoju prácu, tak si to takto vynahradzujem, ale môj chef mi oficiálne ponúkol externé poradenstvo z domu.... tak som zvedavá ako to dopadne. Dohodli sme sa tak, že uvidíme keď sa krpček narodí, aké bude babatko a či mi to dovolí... takže som mu nič nesľubovala......

Ok ideme pred TV natiahnúť nohy... dobrú nôcku a sladké sny prajeme 🙂

weja
autor
23. jan 2009

ahojte 🙂 krasny piatok zelam...
Alex - juuuuj, tazke rozhodovanie... 😒 na pohovor jendoznacne chod, nemas co stratit a aspon budes o tom mieste viac vediet.... ale na druhej strane od manzela by sa ani mne nechcelo... 😖 keby sa take nieco tykalo konkretne mna, asi by som ostala pri nom, ako sa poznam... 😔 samu by ma to v BA nebavilo...
ale drzim palce, nech sa rozhodnes spravne... 🙂

Bubatenko - ako sa dnes mate? ziadna zmena? 🙂