Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bardott
27. máj 2009

Dievčence no supéééér . Alex paráda, jablonka to je normálna reakcia, keď dieťa opúšťa brány škôlky a ide v ústrety "dospeláckemu" životu a povinnostiam 🙂 Wejuš a ty ako? Čo nové? Ja sa vám chcem pochváliť s mojou radosťou. Dnes som úplne zmaturovala a stala sa zo mňa plnohodnotná farmaceutka 🙂 Jednu školu mám teda už za sebou a tešííím sa ............. len škoda, že ešte musím stále sedieť v knihách a skriptách ...páááá

weja
autor
28. máj 2009

Bardott, u nas vsetko po starom... ale uz pomalicky pozerame po nejakych dovolenkach, aj ked este je na to cas, last minute na september to istiii 😀 😎
a samozrejme veeeelka gratulacia!!! 😵 😵 😵 si sikulka, urcite zvladnes takto lavou zadnou aj tie dalsie 😉

bardott
28. máj 2009

Wejuš ďakujem. A kam by ste tak chceli vyraziť na dovolemku? Už máte nejakú konkrétnu predstavu? My tento rok zasa k moru nepôjdeme a mne to tak veľmi chýba ☹ ....... no prerábanie domčeka musí mať prednosť pred zábavou. Nám sa risuje dovča do Chalmovej s kamarátmi ale ešte ktovie ako to dopadne xi xi xi xi Do leta je ešte fakticky dosť ďaleko 🙂 ......

jablonka
31. máj 2009

ahojte, v prvom rade gratulujem bardott, si sikulka, a urcite tak zvladnes aj to ostatne co ta este caka...fakt velke uznanie, ze to vsetko pri rodine, prvacikovi a ostatnych povinnostiach zvladnes /skoda ze tu nie je tlieskajuci smajlik/ 🙂
no my vikendujeme doma, vcera boli u nas nahvilku moji rodicia, inak sme stale doma...aj som dnes poobede chcela ist s Di von, ale je uplne nechutne pocasie a este k tomu zacala Dianka aj trosku kaslat...tak sme radsej doma, poobede sme si vsetci traja spolu tri hodinky pospali 😀...aj take raz za cas dobre padne 😉
a cerpame teda sily do noveho tyzdna...a caka ma toho teda dost 😕

weja
autor
31. máj 2009

pekný víkend všetkým 😎 aj keď to počasie je hrúúúza... 😝
Bardott, no jednoznačne niekam k moru, krajina nerozhoduje... 😀 proste min. na týždeň-dva vypnúť a oddychovať 😎 takže uvidíme, čo to bude - Egypt, Grécko, Tunisko... to poriešime asi až v auguste... 🙂
Jablonka, no vidím, že pekne relaxujete doma... 😉 ale ja mám celkom rada aj také papučové víkendy, niekedy to doslova človek potrebuje... 🙂 a čo v práci? ešte stále máš toho toľko?

tak pekný začiatok týždňa 😉

bardott
31. máj 2009

Ahojte. Aj tu dnes bolo desné počasie, desné ..... ďakujem za podporu a želám krásny vstup do nového týždňa
🙂

bardott
4. jún 2009

Teda holky ..... musím nás oprášiť lebo na 6 strane sme hádam ešte ani neboli. Vy vôbec žijete? Kde ste sa stratili ? Hm hm hm hm ..haló halóó halóóó halóóóóó 🙂 😀

jablonka
5. jún 2009

je pravda ze nejako tu zapadame 😖
my sa dnes chystame na jednu akciu MDD s Diankou, dufam ze nebude prsat a Di si to uzije 🙂
postrehla som na FB, ze bubatenko s Adamkom boli v nemocnici, neviem preco, co bolo Adamkovi, tak snad sa tu bubatenko coskoro ukaze a povie nam ☹ ...dufam ze uz ste OK!

bubatenko
5. jún 2009

ahojte,

tak, tak, tak Jablonka... boli sme s Adamčekom v nemocnici od minulého piatka do utorka....pravdepodobne na krstinách bol niekto chorý a malého nakazil... dostal teploty a začal hnačkovať... to bolo ešte v pohode, začali sme dietovať, ale potom začal grckať a to bol koniec aj z hora, aj z dola... začal byť dehydrovaný, tak sme museli utekať a nechali si nás na infekčnom na infúzkach.... nikomu neprajem väzenie v bielom.... záver je ale taký, že mu nič nezistili, všetky výsledky mal negatívne, tak nakoniec nevieme čo mu bolo... možno sme skončili na infekčnom, len kvôli tomu, že mu zúbky idú.... neviem... našťastie sme už v poriadku , malý je úžasný, kričí, rehoce sa.... pekne papa, keď nás prepúšťali mal už 6780g..... 🙂

Drobec pýtala si sa na kočík... lepší výber som nemohla spraviť, veľmi ľahko a dobre sa s ním manipuluje, ocením to hlavne vtedy, keď si musím stále otvárať dvere sama a jednou rukou si viem kočík nasmerovať kam chcem.... hlavne vanička je dosť veľká, na to že je to 3kombinácia... hovorím to kvôli tomu, že budeš mať zimné dietko... takže sa ti tam v pohode zmestí ... Adamček je strašne dlhý a má tam miesta kopu, takže viem, že hlbokú verziu využijeme naozaj dlho, min. kým nezačne sedieť, ale čo ja najviac oceňujem zatiaľ je aj to, že ta hlboká vanička je zároveň aj ako autosedačka, takže malý tak pekne spinka a nemusím ho stále prenášať s kočíka do autosedsačky a naopak a budiť ho, lebo tak na 99% vždy v aute zaspinká, takže keď mám pravdu povedať, normálnu autosedačku sme použili tak do 10krát, keď sme potrebovali , aby vzadu mohli sedieť dvaja ľudia, inak stále používame vaničku ako autosedačku.

Jooj tie dovolenky pri mori tíško závidim, my pôjdeme na Moravu na chatu, tak na týždeň , nech vypadneme z domu a odpočinieme si všetci traja pokope... už sa teším, len musím ísť vybaviť pas pre mňa, aby som si malého mohla dať zapísať... už to odkladám mesiac.....

Tak baby, kedy hodíme stretko, aby som Vám predstavila nášho juniora? 😉

jablonka
8. jún 2009

ahoj bubatenko, som rada ze ste s Adamkom v poriadku a nic zle sa nepotvrdilo...velmi by som chcela Adamka vidiet, uz je teda na case 🙂 ...musime sa minimalne s Alex dohodnut a urcite sa ozveme s nejakym terminom prechadzky v parku 😉
inak drobec by sa aj mohla ozvat ako sa maju 🙂
ja idem teraz na tri dni na sluzobku, prave sa balim...potom sem nakuknem a dufam ze sa polepsite a nieco pekne si precitam 😉

drobec123
9. jún 2009

ahojte, no ja sa mam celkom ok. nestazujem sa 🙂 byva mi tazko od zaludka rano do 11.00 a potom od cca 17.00 pokial nejdem spat. ale nie je to nic tragicke, len sem tam musim predychavat. aj prve krvne testy a UTZ ukazal ze je zatial vsetko ok, takze som kludna a snazim sa si vsugerovat ze asi sme fakt tehu .... ale neviem sa z toho este nejako zvlast radovat. nejaky vnutorny pocit mi to blokuje 🙂
ale samozrejme ze sa tesime ale tak opatrne ...... blbe je ze clovek ma uz prilis vela informacii co sa moze stat a preto som opatrna ....
verim ze vas skoro uvidim. najma teda velkeho adamka ! 😀
krasny den vam prajem

alexa27
13. jún 2009

caute kocky, soraaaaaaaac, ze vas zanedbavam......nemam ale nic nove, tak vas len precitam vzdycky ako sa mate, ale nemam velmi cim prispiet.
bardott, gratulujem!! 🙂
bubatenko, som volala s jablonkou, nedame v nedelu o tyzden stretko? niekedy poobede, prisposobili by sme sa ti, ako ti to bude vyhovovat. drobec, ak mozes aj ty, budeme sa len tesit 😵 .
cmuk, objimam vas vsetky, drzte sa, alex

jablonka
13. jún 2009

cafte 🙂
v prvom rade tak ako Alex pise, mohli by sme konecne hodit nejake stretko, tak hlavne Bubatenko a vsetky ostatne, ozvite sa ci vam napriklad ta buduca nedela vyhovuje 😉 ...hlavne nech uz na bubatenko konecne predstavi juniora 😵
no, a musim sa vam potichucku pochvalit, ze asi aj my mame fazuliatko v brusku 😵 , ostala som dost v soku, lebo to na tehu vobec tento mesiac nevyzeralo 😅 , ale snad je to pravda 😀 ...drzte nam palce!

alexa27
13. jún 2009

jablonka, tak uz konecne moooozem 😵 som ta nechcela dopredu bonznut 😀 tak GRATULUJEEEEEEEM zlaticko moje este raz !!!!!

alexa27
14. jún 2009

dobre ranko 😀 ,
teraz ma tak napadlo, ze este som vam zabudla napisat, ze som bola na kontrole so stitnou zlazou, tu vo viedni a vsetko mam super, vhodne nastavene aj pre tehu. tak som rada 😵 . papa

jablonka
14. jún 2009

sasi, tak to je super, ta stitna zlaza je dost dolezita, snad vam naozaj nic nebrani v tehulkovani, len sa proste doteraz nezadarilo 😔 ...
...dnes som si robila este jeden test, inej znacky, a boli tam tiez dve // 😀 ...stale tomu ale nemozeme uverit 😵

alexa27
14. jún 2009

supeeeeer, sa velmi tesim 😵 . len tomu verte a vychutnavajte si to 😵 😵 .

alexa27
14. jún 2009

a zmen si snz na tt 😉 ...ci chces pockat na dokiho?

alexa27
14. jún 2009

xi xi, super, krasne 6tt 😵

jablonka
14. jún 2009

tak teda som to zmenila, nech fazulka vie ze jej verime 🙂
...aj ked neviem ci sedi ten datum co tam hodilo 😕

alexa27
14. jún 2009

xi xi, super, krasne 6tt 😵 ....nevadi, tyzden dva hore dole, ved uvidis, co povie doktor, pripadne to potom upravis.
co sa chystas dnes porabat?

jablonka
14. jún 2009

praveze este neviem co budeme robit, je vonku krasne, tak urcite pojdeme niekam von, ale este nemame napad ze kam 😕
a ty? 🙂

alexa27
14. jún 2009

hm, tiez neviem, mozno skocim sa opalovat k dunaju, alebo sa len vylehnem tu na terasku, uvidim. som sama, muzik sa uci jak drak, chudak, takze pride az v noci. v stredu ma tu skusku. uz ma asi slahne, ked ju teraz nespravi....taaaak by sa nam ulavilo, keby urobil 😝

jablonka
14. jún 2009

no tak v stredu budem na vas mysliet, drzim moc palce, ale verim ze to spravi 😉 ...viem si predstavit ako sa vam potom ulavi 😝
tak peknu nedelu moja, pri dunaji alebo na teraske 🙂

alexa27
14. jún 2009

dikeees, peknu nedelu vsetkym co sem este nakuknu aj tym co nenakuknu 😀

weja
autor
14. jún 2009

ahojtee 🙂
tak ja vždy nakuknem, že aké nové správy, ale až takéto skvelé som nečakala... 😀 Jablonka, mooooc moooc gratulujem, dávaj na seba pozor a pekne sa šetri, nech sa má fazuliatko ako v bavlnke 😉 kedy sa chystáš k dr.?

Alex, drahému držím palce, nech to už má úspešne za sebou a môžte si obaja vydýchnuť... 🙂 a super, že štítna žľaza je ok...
chystáte sa aj niekam na dovolenku?

Drobec, tebe tie tt krásne pribúdajú... 😵 v robote už vedia, že si tehu? 🙂

všetky pozdravujem, držte sa... 😉 a môžte aj častejšie písať takéto dobré správy... 😀

jablonka
14. jún 2009

ahoj weji, dakujem 🙂 ...tesime sa, ale zatial opatrne...k lekarovi by som mala ist v sobotu, snad uz bude nejaka bodecka vidiet 😵
mala by som ist v utorok na styri dni do Prahy, ale premyslam ze zajtra to zrusim, predsa len je tam narocny program, potom v noci z piatka na sobotu by som este musela balit Di do skolky v prirode a v sobotu ju do Nizkych Tatier odviezt...tak neviem sa rozhodnut co spravit 😒 ...

alexa27
14. jún 2009

wejiiiiiiiiiiiiii, ahoj, taka som rada, ze ta tu vidim. dlho si sa u nas neukazala, no ale vsetky sme nejak mimo, co uz s nami. aspon ze raz za cas si dame vediet co mame nove. v poslednej dobe mame pozitivne novinky, najprv drobec, teraz jablonka 😵 .
ty sa mas ako moja, co robotka? a ako sukromie? riesite teraz nieco aj s lekarmi, alebo to nechavate tak a uvidi sa?
co sa dovci tyka, chceli by sme ist niekedy na predlzeny vikend do pariza ako darcek k 30-ke, no a v lete este na par dni do chorvatska. na taku klasicku letnu dovcu neviem ci niekam pojdeme, lebo do oktobra bude musiet este drahy makat na diplomke, takze asi by bolo dost zmiznut niekam na dva tyzdne, tak neviem, mozno potom este na jesen vymyslime nejaku exotiku, sa vsetko uvidi, lebo ja potom planujem ist na tu laparku, takze tak. a vy?

alexa27
14. jún 2009

jablonka, ked sa ti da, tak tu prahu zrus. nebudes sa musiet stresovat.

jablonka
14. jún 2009

no musim zistit ci tam nie je nejake strono co sa tyka hotela, mam tam rezervovany totiz dost drahy hotel a ako zaruku davam svoju sluzobnu kreditku . ked tam nieco strhnu nehodlam to platit 😠 ...ale je to rezervacka cez oficialnu stranku CZ predsednictva v EU, tak snaaaad to bude ok 😒