Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
7. okt 2009

Haloooooo dievcataaaa, niekde nikto? 😕

bardott
8. okt 2009

Ja sem chodím pravidelne ale dajako to tu zaniká ..... ☹

weja
autor
8. okt 2009

ahojte 🙂
no sem už veru málokedy niekto nazrie... ☹
ako sa máte? čo nové?

bardott
9. okt 2009

Ahoj wejka 🙂 Máš pravdu, že sem už nik nechodí ☹ ..... tak mi napísmenkuj aspoň Ty ako sa máš, ako sa Ti darí? U nás je všetko OK. Malý je už druhák a veru sem-tam sa pri ňom zapotím, keď píšeme domáce úlohy ... xi xi xi xi ...ale to je údeľ rodiča ..... inak je zlatý a snaží sa .... Tak zatím páááá 🙂

alexa27
19. okt 2009

Ahojte dievcata, tak sa hlasim naspat z nemocky. Skopcim vam tu mailik co som pisala do temy spinenie, lebo sa mi to nechce pisat znova:
Mala som ist na tu laparku a na koniec ma poslali domov a nic mi nerobili. Zacala som spinit viac ako bolo na operaciu pripustne!!! 🙄 😠 . Ja som myslela, ze ma tam slaktrafi, uz som bola ubytovana, zjedla som poslednu polievku pred operaciou a isla som na vysetrenie a lekar hovori, ze bohuzial ale nemozu mi to spravit, som nevedela, ci mam plakat alebo sa smiat alebo sa s nimi hadat nech ma zoberu. Lekar mi to vysvetlil, ze mi nechce komplikovta zivot, ze pre neho to je tiez horsie, ale ze mohli by mi vyvolat endometriozu, tym, ze sliznica maternice je velmi prekrvena, keby do nej zacali pri laparke rypat, mohli by ju nejak narusit a mohlo by sa tam nieco ucpat, no skratak narobili by viac skody ako uzitku a tak teda idem 4.11. na druhy pokus. Lekar mi nasadil proveru, co su nejake silne hormony, ktore by mali 100% zabrat. predtym mi ich nechcel dat, lebo zena pri nich nesmie otehotniet, lebo by to mohlo poskodit babatko a kedze my sme sa snazilkovali a to bola priorita, tak provera neprichadzala v uvahu. teraz si teda az po laparku musime davat velky pozor ale to v podstate by sme museli tak ci tak uz len kvoli samotnej lpk. No uz nech mam potom lebo som uz uplne na nervy. Aj ked teraz ked uz som to trosku rozdychala, tak aj ja uznam, ze to je lepsie ak mi to spravia v spravnom case a nie silou mocou co najskor s rizikom, ze sa nieco poskodi. ...len uz som to proste chcela mat za sebou 😔 .

Takze takto uzasne som dopadla, no ale 4.11. je tu coby dub tak snad to uz potom vyjde.

Bardott, tak ty uz mas druhacika? Bola som akurat s jablonkou v sobotu a ta tiez pise s Di ulohy, uz su na pisanom L 😀 . Podareni su ti skolaci mali.
Inak v sobotu bola s nami aj bubatenko s malym Adamkom, je to uz velky chlapisko, uz to neni take malinke babatenko ako naposledy ale uz take vesele zvedave dietatko. Je rozkosny 🙂 .

A inak sa mate ako?
alex

bardott
29. okt 2009

Ahojte. No Alex veru Ti poviem , že radšej treba počkať a vydržať .. uvidíš bude všetko OK ... raz to predsa musí vyjsť 🙂 Áno mám už druháčika a je s ním teda poriadna sranda. Prvú triedu to bolo hrozné ale už teraz sa rozbehol. No o Jablonke neviem vôbec nič ... našla som si ju na facebooku ale neodpovedala, takže nič. Keď s ňou budeš, tak ju pozdravuj, a že im obom želám pevné nervy pri učení.... No a Adamka som ešte nikdy nevidela ani na fotke takže ... ☹ ... tu na MK foto niet. No nevadí. Sem už naozaj takmer nikto nechodí, čo je dosť veľká škoda lebo ste tu boli super partia a veľmi rada som si sem-tam popísmenkovala .... no čo už. A manželovi sa v škole ako darí? Už skončil?

bubatenko
29. okt 2009

ahojte,

bardott ja viem, že tu nemam foto , už som si aj povedala, že kvôli tebe sem pár photo dám, ale tu je to tak blbo obmedzené veľkosťami fotiek a nemam čas to upravovať. Dám ti na mna do IP kontakt na FB a tam uvidím najčerstvejšie photo našej modrej gule.

Teraz zase soplíkujeme, tak sme trochen nervoznejší, ale inak v pohode... malý už je samostatná jednotka, ktorý presne vie, čo chce a len tak ho niekto neokašle.... už sa plazíme po celom byte, štvonožkujeme dozadu a najnovšie si už vieme aj sadnúť so štyroch, každý deň nás prekvapí niečim novým. Už vie povedať baba, skôr než mama.... to som dopadla 🙂

Idem odsať rýclo mliečko a spať, lebo vyzerrá to dnes sa super noc, nevieme dobre dýchať a preto sa stále budíme a strašne plačeme.... tak držte palce, nech spím súvisle aspoň hodnu....

papa babenky moje a slubujem, že sas polepším 😉

weja
autor
30. okt 2009

ahojte 🙂
dlho som tu nenazrela, už som akosi ani nerátala, že sem niekto napíše... 🙂
Alex, to ma mrzí, že máte takéto komplikácie... ☹ ale neboj sa, za chvíľu to budeš mať za sebou a potom už dúfam bude dobre... 😉 raz musí dôjsť aj na nás...
Bardott, no je to sranda učiť sa s týmito školáčikmi... ja som minule písala úlohy so sesterkiným synom - štvrtákom, akurát sa učili deliť a písať to tak pod seba a dalo mi to veru aj zabrať 😀 fakt som to od základnej školy nepoužila...
Bubatenko, no Adamko už musí byť veľký chlap... 🙂 pozerala som minule vaše fotky na FB, ale úprimne sa musím priznať, že mi to nerobí ktovieako dobre, stále to porovnávam, že už aj naša malá by bola v takom úžasnom veku a potom chytím z toho zbytočne depku... 😔 niekedy to budem snáď vnímať aj inak, ale zatiaľ si nemôžem pomôcť...

novinka u nás - druhý novembrový týždeň ideme do Heliosu na konzultáciu a vyšetrenie... moja dr. zatiaľ nemieni robiť žiadne vyšetrenia z toho dôvodu, že už 2x som spontánne otehotnela, ale nám už dochádza trpezlivosť - snažíme sa 11 mesiacov a bezvýsledne... nechce sa mi čakať ktovie dokedy a potom sa trebars zistí nejaká komplikácia (teda dúfam, že nie) a zasa sa to bude naťahovať... 😖 takže tam ideme z vlastnej iniciatívy a uvidíme, čo nám povedia... aspoň budeme vedieť na čom sme... 🙂

s Jablonkou nie som ani ja v kontakte,vôbec neviem, ako sa jej darí... 😕
a čo Drobec????

tak sa zatiaľ majte pekne, a napíšte, čo nové... 😉

alexa27
9. nov 2009

No caute kocky,
tak som doma z nemocky. Laparka sa zase nekonala, zase som zacala krvacat den pred operaciou. No nekomentujem. Napriek tomu si ma tam ale nechali a spravili mi kyret a rovno aj pozreli priechodnost vajickovodov. Nastastie to dopadlo dobre a vsetko je v poriadku, takze mozno ani na ziadnu laparku na koniec nemusim ist a navyse je tu velka sanca, ze mi ten kyret pomoze odstranit to moje spinenie/krvacanie mimo cyklu. Kiezby, bolo by to super. 20.11. idem na kontrolu k mojmu doktorovi a mam mat uz aj vysledky z histologie, kam poslali ster z maternice a krcka. Tak snad budu aj tie v poriadku.
Inak manzel konecne urobil uspesne skusku, tak sa vsetci hroooozne tesime. Konecne si mozme vydychnut.
No a mne sa crta jedna fajn robotka, nechcem zakriknut tak viac napisem, ked to bude istejsie. Mozno uz buduci tyzden budem vediet. Drzte mi palce.
a este mam jednu novinku, ideme konecne do toho pariza, co sme planovali uz od leta. konecne mame letenky aj hotel, od 4.12. do 7.12., chcela som ist sice v teple, no ale taka vianocna vyzdoba v Parizi tiez nemusi byt zla 😵.

Weji, myslim, ze robite dobre, ze to idete trosku potlacit, urcite tym nic nepokazite a zase zbytocne vyckavat nema vyznam. Napis ako ste dopadli a co vam povedali. Myslim na vas.

Drobec, ty sa nam ozvi ako sa ti dari 😵 . uz mas pokupene aj nejake vecicky?

Bardott, super, ze maly si uz nasiel urcity system na skolu a je kvazi samostatny. Prva trieda urcite nie je sranda, Jablonka si to prave zaziva s malou Di, mohla by o tom popisat svoje. No vy uz to mate stastne za sebou a uzivate si pekne druhy rocnik ako tak sledujem 😉.

Bubatenko, ako maly? Uz spinkate trosku lepsie?

pekny vecer vsetkym,
alex

weja
autor
11. nov 2009

Alex,
super, že laparku možno ani nebude treba robiť 😵 držím palce na 20teho...
aj manželovi gratulujem ku skúške 🙂
s robotou to teda vyzerá sľubne, to je dobre, takáto zmena ti môže iba prospieť... 🙂

nám spravili v Heliose základné vyšetrenia a uvidíme o mesiac - ideme pre výsledky....
držte sa všetky 😉

bardott
1. dec 2009

Tak ženy som nás takmer nenašla ... oprašujem nás z 12 strany.... teda to je ale smutné, však??? Sem už naozaj nikto nechodí??? Inak bubatenko má nádherného Adamčeka, rozkošný je . Alex a ako sa darí? Weja a Ty ? No napíšte osôbky aspoň pár slov.... pááááá

bubatenko
2. dec 2009

ahojte babeny,

no u nás je to tak , že moc nestíham, odkedy mám mobilné dieťa, tak des a hrúza 🙂 aj túto vetu som písla tri minúty, čo sja my jýžyžyžá (odkaz od Adamka) s juké= s klavesnícou hrá.

Máme sa super, z malým je to teraz zábava, musím povedať, že si to z Peťom užívame každý deň. už štvornožkujeme, yačíname sa staviať a máme 5 zubov a dalšie tri nám idú, takže už je poriadna šelma zubatá.

Bardott dakujeme veľmi pekne.... snažili sme sa , hehe 🙂

Inak dali sme sa fotiť, lebo chceme dať ako vianočný darček kalendár na rok 2010 s malým, potom pridám pár foto na FB, abz ste videli naše mini dielo ako mikuláša, čerta, alebo ako anjelika....

alex, jablonka, wejka napíšte ako máte, nech sa to tu trochen ožije.... posielame Vám taaaaaaaaaaaaaaake veľké uslintané pusinky......

bardott
30. jan 2010

Ahojte .. ja len keby nás chcel niekto nájsť aby to mal jednoduchšie ..... z 22 strany som nás vytiahla ... škoda ☹
A želám všetkým krásny celý nový rok ....