Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
11. dec 2007

to vaaazne? 😨 a preco v Kc? ved ty mas potom asi tiez tu cesku verziu nie? 😕 No a tam som sa docitala, ze minimalna cena objednavky do zahranicia (teda aj na SK) je 450 Kc 😖 Tak zase tolko tehu testov sa nechystam kupovat...

jablonka
11. dec 2007

inak teraz je vseibecne nejake plodne obdobie, chodim obcas aj do diskusie na babetku, medzi snazilky ktore uz maju deticky, a tam teraz tri kocky otehotneli 😕 , aj take co sa im dlhsie nedarilo...no nestacim sa cudovat a radovat...musim tam byt viac aktivna, nech sa tie bacilky na mna od nich prilepia 😀

weja
autor
11. dec 2007

inak aj tu na MK v jednej teme otehotneli za posledny mesiac 3 baby 😵 aj ja dufam, ze sa na mna cosi nalepiiii.... 😵 😀

maja.ka
11. dec 2007

ved je teraz take pekne obdobie pred vianocami a kazda z nas by si urcite priala taky pekny darcek pod stromcekom...

bubatenko
11. dec 2007

neviem uvidím, ale to by ma vyzvalo pri platbe... a nebolo to tam uvedené a tam bolo evidentné, že sa to zasiela do SR a nevypýtali si ďalších 450 Kč.
Weja podľa mna funkčná bude už len tá česká verzia a to ti prepočítavajú potom na SKK pri platbe kartou... no ja som zaplatila, iba to čo bolo uvedené ako cena + 100 Kč poštovné... to svjo.... takže podľa mna SR nepovažuju za zahraničie....

bubatenko
11. dec 2007

baby nezabudnite na naše heslo: Šťastné brušká ..... aj tu bude o chvíľu veľký booom 😉

weja
autor
11. dec 2007

bubatenko - nemyslela som to tak, ze by si vypytali dalsich 450 Kc, ale ze taka je vyska minimalnej objednavky... ale to je jedno... pojdem ich kupit do lekarne ked bude treba a hotovo 🙂
ano, ano, teraz je plodne obdobie, takze snad sa nezabudne ani na nas, nie? 🙂 Podla mna ti nasi anjelikovia cakaju kdesi v nebicku kym pridu k nam do bruska... len im asi niekto zabudol povedat, ze uz mozu, ze ich uz netrpezlivo ocakavame... 😵 😀

alexa27
11. dec 2007

jeeej, weji, to si pekne napisala 😵 ..tak im podme spolu zakricat, ze uz mozu dobehnut 😵 😵

weja
autor
11. dec 2007

alex 🙂 dobre, tak kricme: haloooooooo deticky, vase maminky sa vas uz nevedia dockaaaaaaaaaaaaaaaaat a velmi sa na vas tesiaaaaaaa... tak uz prosim priiiiiiiidte 😵 😵 😀

drobec123
11. dec 2007

🙂 baby ste sa rozpisali, a tom som tu len chvilku nebola ! jasne ze je plodne obdobie a nas sa to tiez tyka ! ved uvidite pod xmas stromcek 🙂

alexa27
11. dec 2007

ano ano, babatka, maminky aj ocinkovia na vas cakaju, tak sup sup maminkam do brusiek, tam vam bude dobre teplucko 😵 😀

maja.ka
11. dec 2007

weji velmi pekne si to napisala 😵

bobess
11. dec 2007

aaaaaaj jjáááááá chceeeeéééém kričááááááťťťť
ja myslím že by sme mali spraviť zápis do guinessovej knihy rekordov a otehotnieť všetky počas decembra. takých 5 - 6 tehu naraz, tj. 12 ľudí a to jest 18 + Dianka najšťastnejších ľudí na svete, + naši rodičia a súrodenci, rodičia rodičov ... no to by bol zápis

bubatenko
11. dec 2007

bobess.... nerobíš náhodou s číslami 😀 .... nezaprieš sa ... ale pekný nápad 😉

alexa27
11. dec 2007

bubatenko, ty by si mala augustove babatko, ci uz septembrove? lebo keb ysi sa chcela inspirovat uz zalozili temu augustovky 😉

weja
autor
11. dec 2007

tak ja som za ten zapis vsetkymi dvadsiatimi 😵 tak teda podme na to... 😀 upovedomim aj draheho, nech si uvedomi tu zodpovednost, ktoru teraz mame - nepokazit zapis... 😀 pod tlakom zodpovednosti niekedy vzidu zaujimave veci 😉

bobess
11. dec 2007

hej s číslami ale väčšími napr. ak naše mimčo urobí v každej rodine šťastným len 50 ľudí (rodina, známy) a jeho narodením urobíme šťastnými ich "budúce" polovičky, tj. 2x toľko, a ich deti a deti detí ... tak to by sa mi páčilo - taký milión -dva - to sú čísla vhodné pre naše deti a to som skromná na 5-6 budúcich tehuliek, že? 😀 😀 😀 bubatenko si nás navnadila -teda mňa tak že keby tu bol môj manžel ... tak možno zamkneme kanceláriu .... 😀 😀 😀

drobec123
11. dec 2007

weji ty si odbornik vo vytvarani novej temy ! ja to rada prenecham tebe, ak sa bubatenko nenahneva ....

weja
autor
11. dec 2007

drobec a aku temu by som mala zalozit? 😕 mozno jedine tak septembrovky, za predpokladu, ze bubatenko a jablonka budu augustovky 😀
noooooooo.... tak to uz stoji za uvahu.... 😵 😀

alexa27
11. dec 2007

viete co, co keby sme rovno zmenili nasu temu na septembrovky? 😵
+ bubatenko a jablonka, aj ked su augustovky 😉

weja
autor
11. dec 2007

alex 😀 super, takze plan mame jasny 😀
idem papat, z tychto reci som aj vyhladla 😅

alexa27
11. dec 2007

dobru chut vsetkym a vidime sa poobede

drobec123
11. dec 2007

🙂 aj ja pojdem o chvilu na obed .... no ved mozme spojit dve temy do jednej, nie ? tehu holky zo starej partie 🙂

jablonka
11. dec 2007

dnes sa mi velmi paci nasa diskusia 🙂 ...taka krasne pozitivna 😵
no ja neviem, ale keby som bola predsa len tehu tento mesiac, tak by som bola veeelmi na rozhrani augusta a septembra, tak ja by som bola aj-aj 😀
niekedy si predstavujem, ako by som dala ten darcek pod stromcek...ci az vecer ked mala zaspi by som dala manzelovi pod stromcek este jednu malu krabicku...a nechali by sme si to pre seba, alebo by sme to povedali aj Dianke...ale tym padom by to uz vedeli vsetci... 😕 😅 ...nechcela by som to tak skoro velmi rozsirovat /susedia, ucitelky v skolke 😅 ...atd./

bubatenko
11. dec 2007

tak ja by som bola druhá polovica augusta... nejak tak.... ale ja by som išla do septembriviek... ked tam budete všetky... ja budem dohvarať krpcovi.. že bude musieť vydržať do začiaktu septembra... 😀

drobec123
11. dec 2007

aj ja som si to predstavovala ako to poviem manzelovi na Vianoce 🙂 to by bolo uuuuuplne ze supeeer. on ma po Vianociach 30tku takze to by bolo 2v1 🙂

bubatenko
11. dec 2007

halooo kde ste.. ja už som poobede... sa mi normalne robiť nechce...
drobec a kedy ty budeš vedieť ako dopadol tento mesiac?

weja
autor
11. dec 2007

aj ja som uz naspat z obeda...
ak sa nieco podarilo, ja to budem vediet az po Vianociach... ale to vobec nevadi, pre nas to bude sviatok tak ci tak, ked objavim na teste dve // 😵
babyyyy, normalne ste ma navnadili... dnes som chcela dat drahemu pokoj, nech sa trosku "zotavi", ale asi predsa len vyskusam, ci ho este "neprehovorim" 😀 😀 😵

bubatenko
11. dec 2007

tak, tak... weja... netreba nechať nič na náhodu 😀 neboj aj ja si vypýtam dezert od mangela dnes 😀

drobec123
11. dec 2007

bubatenko, no ja by som uz na Vianoce mohla vediet, mozno, tazko povedat kedy presne, lebo na Vianoce +/- jeden den by som mala dostat mrchu.