Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
17. dec 2007

bubatenko-september to istí...veľa šťastia ku skúške. verím že to ľavou zadnou zvládneš.

bubatenko
17. dec 2007

hmm... no neviem, neviem...zajtra mam totiž DANE a mam v tom dosť veľký guláš..... nie , že by mi to nič nehovorilo.... ale už sa mi to dosť pletie... 😝

bobess
17. dec 2007

moja obľúbená téma ... vymeníme sa? v čom pre boha v daniach môžeš mať guláš? 19% na všetko okrem liekov a hotovo 😀 😀 😀

weja
autor
17. dec 2007

dobre ranko 🙂
bobess - tak pevne verim, ze ste "zamiesili" uspesne... 😉 Obchodov mam uz aj ja plne zuby 😖 minimalne do Velkej noci 😀
bubatenko - no skoda... ja som si bola ista, ze je z teba uz tehula 😔 Ale nevadi, tak si to vsetky naplanujeme na september 😵
Drzim palce na skuske, ako pisala bobess, urcite to zvladnes lavou zadnou 😉

Inak ja som mala cez vikend taky nejaky divny vytok - bolo to skor spinenie... 😕 netusim, co to zase mohlo znamenat 😖 no uz je to prec, tak snad s tym nebudem musiet bezat k dr...

bubatenko
17. dec 2007

bobess... poď za mna 😀 .... idem rátať DPH dnes... a vyplniť pár priznaní... dievčatá lúčim sa s vami pre dnes... prajem ešte pekný dnik

bobess
17. dec 2007

bubatenko-tak sme na tom rovnako, tiež ich zopár vyplním a "vyrátam" tak nech sa ti darí a prajem veľa nadmerákov ... 😀

alexa27
17. dec 2007

ahojte dievcata, tak ja uz som konecne zase tu po PN. vsetky vas zdravim, ste mi chybali.
bubatenko, drzim palce na skusku.

weja
autor
17. dec 2007

ahoj alex, to je dobre, ze si uz ok 🙂
babyyy, ja uz sa tak tesim na Vianoce a hlavne to volno 😵 normalne sa mi lahsie vstavalo, ked som si pomyslela, ze je to posledny pracovny tyzden v tomto roku... a este k tomu skrateny, v piatok uz chcem mat dovcu... 🙂

jablonka
17. dec 2007

ahojte 🙂
tak dnes som uz skusala robit test, som 34 DC, a bola tam len jedna ciarka ☹
este zopakujem v stredu a ked nic, tak pojdem na vyvolavacku - zasa 😠
juuj, no nejako sa nam tu nedari 😢

alexa27
17. dec 2007

jablonka, nesmut, to len rok 2007 nie je nasej partii sudeny, ale v 2008 to uz pojde ako po masle, so msi ista 😀 . a ty este nemas nic stratene ani teraz, mozno predsalen si tehulka, ved uvidis pri dalsom teste 🙂 .
weja, ani mi nehovor. ja sa uz neviem dockat vianoc. moj kolega dostal vypoved a hodil sa do konca roka na marodku, tak sa teraz na mna zrutili vsetky jeho rozpracovane projekty, tak som velmi zvedava ci sa tu tento tyzden nezblaznim. este ze mam vas, sa tu aspon vzdy odreagujem 😝 .
a hrozne sa tesim na vianoce aj preto, ze ideme k nasim do tatier a nasi kupuju po dlhej dobe zivy stromcek, rozkazala som si velky cez celu obyvacku, tak sa uz neviem dockat. zboznujem zive stromceky, ta vona sa neda nicim nahradit, jaaaaaj... 😵 😵 😵

jablonka
17. dec 2007

no ved este v stredu uvidim, ale davam tomu malu nadej 😅
alex - aj my mame kazdy rok zivy stromcek, ani doma sme nemali nikdy umely, ta vona stromceka v byte sa neda nicim nahradit 😵
uz mam komplet vsetky darceky, ale este to treba pobalit 😅 ...a este ma caka pecenie, a nakupy v potravinach...tak na to sa vobec netesim 😖
bobess - taka krasna vianocna nalada ide z tvojich prispevkov 😵

alexa27
17. dec 2007

presne tak. my sme u nasich mavali posledne roky umely stromcek a potom s drahym sme mali minule vianoce len taky malilinky umely, lebo sa nam iny nezmestil, ale mala som vo vaze aspon, aby prevonala izbu. no a teraz sa fakt tesim na ten zivy. bude to krasa 😵 .
inak to balenie darcekov caka este aj mna 😝 , ale mam uz papiere aj tasky, takze snad to pojde od ruky. asi budem inak balit az v tatrach, aby sa to nejak nedokrcilo a nedotrhalo po ceste.
a Dianka je uz zdravucka?

jablonka
17. dec 2007

ano, nastastie sa drzi, dufam ze uz vydrzi co najdlhsie 😅
aj ja sa velmi tesim na oddych a volno, vyzera to tak ze do roboty pojdem len na Silvestra, a to s velkou pravdepodobnostou budu na obed pustat domov, tak to urcite prezijem 😉

alexa27
17. dec 2007

tak to mas super. ja nemama ziadnu dovcu, tak musim ist do roboty aj stvrtok a v piatok, ale silvester mam volny, to budeme na tom ladovci zarabat maleho chrusta 😵

weja
autor
17. dec 2007

jablonka, to mi je luto ☹ no este je tu nadej, ze by to v stredu mohlo byt vsetko inak 😵 a ked nie, zacneme vsetky s cistym stitom v novom roku...
ja sa chystam testovat najskor po Vianociach alebo mozno az okolo Silvestra... uvidim, ako na tom budem s nervami 😅 ale mozno to necham az na Silvestra - aspon si nebudem kazit sviatky 😔

alex, ty si tiez zo stredneho Slovenska? 😕

alexa27
17. dec 2007

nie som, ja som cista ba 😅 , ale rodicia sa mi pred rokom prestahovali do tatier 😉

weja
autor
17. dec 2007

ahaaa... a kde v Tatrach? Ostanete tam cele sviatky?

jablonka
17. dec 2007

alex - 😀
ja som si tiez nemyslela ze budem doma medzi sviatkami, ale kolegynka ma teraz pred sviatkami tri dni a sama mi navrhla, ze na vymenu si mam zobrat tie dva dni medzi sviatkami ja 🙂

alexa27
17. dec 2007

v Starej Lesnej, je tam krasne 🙂 . ideme tam v nedelu a odchadzame v stredu. stvrtok a piatok musime robit 😖 .

weja
autor
17. dec 2007

u nas je to akesi samozrejme, ze vsetci beru medzi sviatkami volno... a ja dufam, ze si vybavim dovcu aj na piatok 🙂 manzel je doma uz od minuleho tyzdna a ja mne sa zakazdym taaak strasne nechce vstavat, ked vidim, ako sa on este len otaca na druhy bok... ☹
takze cez sviatky asi nebudete online, ze? zase nebudeme vediet, ako dopadla drobec, ta ma testovat myslim okolo Vianoc... zasa budu fungovat smsky 😀

jablonka
17. dec 2007

ja budem online...ale kto este okrem mna sem nakukne? 😕

alexa27
17. dec 2007

ja kuknem stvrtok piatok co ste popisali 😉
weja, tvojmu muzovi tisko zavidim 🙄 , ja som dnes myslela po niekolkych dnoch marodky, ze nevstanem 😝

weja
autor
17. dec 2007

ja tiez budem online 🙂 nakuknem sem urcite kazdy den, len asi sporadickejsie ako teraz z prace 😀 ale urcite sa zastavim, ved budem zvedava, co mate nove a ako sviatkujete 🙂

bobess
17. dec 2007

dnes zase nestíham k vám chodiť. ja od 22.12. do 6.1. na maily nebudem, takže dúfam že nejaká milá sms príde že niektorá resp. "všetky" ste tehu. po vianociach ideme na chatu a tam aj signál je len občas, čo mi vhyovuje a celkom sa teším že si oddcýhnem od mailov. ale vy my budete hrozne chýbať. tak budem na vás myslieť.

weja
autor
17. dec 2007

bobess, keby sa nieco dialo, urcite sa ozveme 😉 dufajme teda, ze to bude nejaky mily dovod 😵

bubatenko
17. dec 2007

ja budem online stále... ako teray... ja sem chodím aj cez víkendy, ale neprispievam, lebo tu nikto nie je... aspon si myslím... ale pokiaľ zistujem... tak jablonka, weja aj drobec... môžu nakuknúť aj cez víkend....

weja
autor
17. dec 2007

bubatenko, no vyzera to tak, ze asi vela z nas nakukuje, ale kedze tu nikto nie je, nikto neprispieva 😅
tak uz sa zastavim castejsie, ked budem vediet, ze ste tu 😉

bobess
17. dec 2007

ja vždy keď nakuknem napíšem-len niekedy to nestihnem "odoslať" alebo na to zabudnem a Vy už riešite niečo iné...
dnes tu mám úplné peklo a zajtra to snáď bude ešte 100x horšie, mám 18 termínov po celom meste a ráno pracovnú poradu s kolegyňami - to bude deň ...
aha-a ešte mi manžel vybavil lekára kvôli srdiečku a bolestiam hlavy, tak som zvedavá ...

alexa27
18. dec 2007

dobre ranko vsetkym, dnes som konecne prva 😀

weja
autor
18. dec 2007

dobre raaanko 🙂 druha... 😵
ja mam dnes tiez dost napraty den, o 9,00 mame este k tomu poradu, ach jo... 🙄 no uz nech su tie Vianoce...
bobess - bolieva ta hlava? 😕 Tak dufam, ze tie vysetrenia dopadnu dobre...