Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
19. dec 2007

bobess, tak si mala zazitok 😅 mne by uz asi bolo aj do revu, keby sa mi nieco take stalo 😅 🙄
holky, co ste kupovali svokram? dajte daky tip, lebo to, co sme mali vyhliadnute pre tu moju, to padlo a teraz musime nieco urychlene splasit... 😕 dakujem uz vopred... 😉

bubatenko
19. dec 2007

jablonka... teraz som počúvala reklamu na Exprese, že v TPD je nejaký super televízor zn. SONY + všeličo k nemu v akcii za cca 22500,00. Tá reklama išla strašne rýchlo, tak si nepamätám všetko presne.
Weja kúpila som jej teplákovú súpravu .... aby sa cítila doma príjemne...
Bobess len pre môjho profesionálneho kuchtíka to nie je také easy... ja musím kúpiť profesionálny nôž.. zn. Zelfinger (alebo niečo také), tie nože čo on používa 1 ks stojí neuveriteľné peniaze. Naposledy som mu kúpila nôž na mäso za 2,5 tis., teraz chce profesionálny nôž na chleba... som zvedava, čo vybavím.... by ste neverili aká veda je okolo profesionálnych nožov, hlavne keď máte doma "úchylaka" na nože 😀
Inač tie trapasy, čo sa stávajú niekedy s autami..bobess viem si predstaviť, čo si prežívala. 😉 Mne sa včera tiež jeden podaril.. vychádzala som z podzemných garáži, kde je východ v takom dobrom kopčeku... samozrejme, že som zastala polmetra od toho automatu, kde musíte vopchať tu kartičku.... to bol prvý zážitok pre bohov, ako sa tam bubatenko nadrapuje, no a následne sa treba rozbehnúť do kopca a vy sa samozrejme strašne musíte ponáhlať , lebo za vami je kopec netrpezlivcov... tak mi to pre istotu dva-krát skapalo... no záver z toho je, že za tých pár minút som mala pocit, že som zostárla o jeden rok 😀

bobess
19. dec 2007

aha-už mi je ten nôž jasný. tak potom neviem.
a čo sa môjho crossridingu týka, môje auto je unikát, všetci ho obdivujú - jeden klient si to aj odfotil že to ešte nevidel ... 😀 no čo už dnes dostane moje auto predčasný vianočný darček - umyvárku ... a teraz ma napadlo s tými nožmi v avione je špecializovaná predajňa na tieto nože a kvalitné nástroje. a myslím že aj v poluse. vždy to tam je také nablískané a neskutočné sumy sú tam ... tak možno skús

alexa27
19. dec 2007

baby, tak ja som volala tomu mojmu doktorovi. povedal, ze vyvolavackou by to v mojom pripade neriesil, ze aj to spinenie moze byt u mna ako menzes. takze uvidime kolko bude trvat, snad do piatka skonci. vraj som si tomohla sposobit aj tou chorobou, aj tym ze so mzacala viac cvicit, mala v prci pred vianocami stresy, atd.. objednal ma na januar, s tym, ze mi da asi zase nejake uplne ine lieky. ze sa chcel vyhnut nejakym silnym liekom, ale tieto co mam mi nezaberaju podla predstav, tak mi bude musiet dat tie silnejsie 😨 .takze v januari tam idem a zacneme s nejakou novou liecbou. 🙄
a bobess, to muselo byt dost dobre 😀
a bubatenko v podzemnej garazi, ani nehovorim 😀 , ja mam tiez vecne fobiu z podzemnych garazi kvoli kopceku a kvoli tomu, ze sa netrafim k tomu automatu 😀

weja
autor
19. dec 2007

bubatenko 😀 tiez "mily" zazitok 😀
bobess - tak dnes si v meste za raritu, hej? 😉 😀 pohlad to musi byt uzasny 😅

jablonka
19. dec 2007

bobess - chudatko takto si sa natrapila 😅 ...ale muselo to byt zabavne divadielko 😀 ...hlavne ze si sa vyhrabala a stretla dobrych ludi! 🙂
a co to mas za auticko ze ti ho obdivuju? 😕
bubatenko - diki,pojdem kuknut 😉
alex - ver svojmu doktorovi, urcite vie o com hovori...a verim ze sa to da do poriadku 😉

weja
autor
19. dec 2007

alex - no co clovek nespravi pre toho maleho drobceka 😵 Ak treba zmenit lieky, tak to vyskusaj, nikdy nevies, co zaberie 😉

alexa27
19. dec 2007

ved hej, musim skusat a dufat. len ma to uz nebavi lebo sa to taha strasne dlho 🙄 . uz by som fakt chcela zacat bez problemov snazilkovat a nie stale riesit vsetko ostatne, aby som mala vobec sancu zacat.

drobec123
19. dec 2007

weji, ked ti to poslem kurierom pride ti to domov a vzydvihne tvoj muzicek nevadi ? nemam ti to poslat radsej do firmy ?

drobec123
19. dec 2007

prave som vas docitala a celkom dobre som sa nasmiala na tych vasich zazitkoch ... ja som prosla dnes poobede naspat do prace po takmer 3 dnoch, mam tu pekny bordel, kopec prace a nevladzem ... ideme dnes na vianocne trhy s kamaratmi tak mozno sa s bubatenkom stretnem 🙂 ale zajtra som uz tu a verim ze sa budem castejsie zapajat 🙂

drobec123
20. dec 2007

prva som ? 🙂 tak dobre ranko .... uz len dnes a zajtra a konieeeeeeeeec, ja som uz taka unavena ! a taaaaaaaaaaaaak sa tesim !!!!

bobess
20. dec 2007

dobré ránko
ani sa mi nechce veriť že už len 1x budem musieť takto skoro vstávať do práce. hurááááá. a zajtra zdobíme stromček. už sa teším. dúfam že to rýchlo ubehne i keď tieto poslené týždne boli rýchlovka ... ako bolo na trhoch? ja som sa tam ešte nedostala - dúfam že snáď do vianoc to stihnem. dajte tip na dobré vínko či punč.

weja
autor
20. dec 2007

dobre predvianocne raaaaanko 🙂
ja som dnes posledny den v roboteeeee 😵 😀 sa tesiiiiiim 😀
vcera moj drahy postavil stromcek... trosku predcasne, ale nemal doma co robit a ja som aj rada, aspon mame takto skor Vianoce 🙂
ja som vcera piekla medovnicky, nasla som si nejaky recept, z ktoreho vraj budu medovnicky hned makke a naozaj... hned po upeceni boli makulinke, takze som rada, ze sa vydarili, lebo to bola moja medovnickova premiera 😀

drobec - este raz vdaka za tu vonavku, tesim sa, ze uz budem mat vsetky darceky pokope 🙂

drobec123
20. dec 2007

no kedze ja som sofer, tak som si dala len lokse s pecienkou ... a tie su zarucene najlapesie v stanku s napisom: Grobske lokse ... pri rolandovej soche smer k vianocnemu stromceku, nie smer k hviezd. namestiu ... mala by si sa poponahlat mam pocit ze su len do zajtra...

drobec123
20. dec 2007

weji, nemas za co ! sa tesim ze som mohla pomoct 😉
inac za to by si nam mohla do IP adresy poslat recept na tie medovniky ked su fakt dobre.... co este idete piest ? ja teda vobec nie som typicka gazdinka, ale nieco budem musiet mat na stole aj ja 🙂

alexa27
20. dec 2007

dobre ranko 🙂
weji, aj mne prosim recept na zarucene makke medovniky 😉 . dakujeeeem.
inak na volno sa tesim uz aj ja. dneska cez obed idem este do tesca nakupit papier a tasky na darceky a este mozno nejake drobnosti, lebo inokedy uz nemam kedy.

weja
autor
20. dec 2007

drobec - ved to, ze ani ja nie som typicka gazdinka... varenie a pecenie beriem ako nutnost. Ale sem-tam ma to chyti a mam chut uvarit alebo upiect nieco dobre 🙂 tak to vtedy musim rychlo vyuzit, kym ma to neprejde 😀
nejake kolace nam daju nasi, nejake svokra, mozno este nieco jednoduche upeciem aj ja a skoncila som...
poslem vam recept do IP, ale asi az z domu, vedela by som si podla mna spomenut aj takto z hlavy, ale pre istotu to este odkontrolujem podla receptu... 😉 alebo brnknem drahemu, ked sa zobudi a potom vam ho poslem, ok? 😉

bubatenko
20. dec 2007

dobré ránko....ja sa tiež veľmi teším, že už len jeden deň. Ja neviem, čo sa so mnou deje.... ja každé ráno zaspávam, posledné dva týždne ja nie som schopná vstať. Keby dnes nebol môj mangelík doma , tak ja spím snaď teraz. Nevadíííí, už len jeden deň a mam dva týždne voľno. Vy ako robíte počas sviatkov, idete niektorá do práce?
Bobess ja ti môžem dať dobrý tip na vínko... dobré víno má Matyšák a v tej časti ako opisuje drobec je aj jeden stánok, kde predávajú ríbizlové varené víno a môžem potvrdiť, že je famózne.

drobec123
20. dec 2007

bubatenko mas pravdu, par stankov dalej od loksi je matysak stanok a ten je naozaj dobry na vinko ! 🙂 ja teraz prve sviatky co nebudem pracovat, mam tri dni volna, takze naspat tu budem az 2.1. to je absolutne neuveritelne ...ale urcite sa tu cez sviatky zastavim, ani si neviem predstavit ze nie 😀
weji dakujem za receptik uz vopred.

alexa27
20. dec 2007

drobec, 2.1.? tak dufam, ze mi prinesies nejaky pekny darcek (dobru spravu) k meninam 😵

weja
autor
20. dec 2007

no ja tiez pridem do roboty az 2.1. 😵 tiez sa mi to zda neuveritelne a hrooozne sa tesim, ze si budem moct rano pospat, nebudem sa musiet nikam nahlit, budeme len papat nejake fajnoty a pozerat rozpravky... 😵 paraaaada... 😀
ale ako som uz pisala, urcite sem nazriem kazdy den, ved som uz zavislacka, ktora bez vas nevydrzi ani den 😀

alexa27
20. dec 2007

jaaaj baby, jak vam zavidim. my sme si vycerpali vsetku dovcu cez leto, takze tu trcim cele sviatky. esteze tento rok tak dobre vychadzaju. stvrtok a piatok som teda v praci. predpokladam, ze tu budem len ja a vratnik, takze vam budem vdacna, ked sem sem tam nakuknete a budete mi robit spolocnost, lebo asi sa budem dost nudit. mozno si sem prinesiem niektoru z mojich asi siedmich rozcitanych knih a konecne aspon jednu docitam 🙂 😝

drobec123
20. dec 2007

alex ! 🙂
ja vam neviem kocky, sice mam relativne vyssiu teplotu, ale kedze uz meriem nejaky ten cyklus, tak mne vzdy padne v den ked dostanem mrchu ... takze na to sa nespolieham. inac vobec nic necitim. takze asi skor nic ... aj ked ovu sme trefili 🙂

alexa27
20. dec 2007

drobec, ved to nevadi, ze ti padne teplota, ked dostanes, ved to ma tak byt, nie? a ked ste trafili ovu, tak mozno nas fakt 2.1. potesis 🙂 . tfuj tfuj tfuj, drzim palce 🙂

drobec123
20. dec 2007

ved prave preto hovorim, ze to ze mam este relativne vysoku teplotu neznamena ze sa to nezmeni ....uvidime, bolo by to krasne a super prave teraz na Vianoce a este k tomu drahy budem mat na buduci tyzden 30tku, ale ked nie tak nie .. ved pojdeme dalej 😝

drobec123
20. dec 2007

weji, ty ako ? kedy chces testovat ako vobec ?

bobess
20. dec 2007

ale ste sa rozpísali.
ja prídem do práce až 7.1.
ďakujem na tipy na mňamku na trhoch, dúfam že sa dostanem.
ja milujem pečenie, takže máme už pekníky, kokosvé guľky, čokoládové rožteky a ešte budem piecť 4druhy muffinov, medvedie labky, citrónové rezy.
dorbec-aj mne vždy telopta klesne až po MS, ráno ešte 37,1 a zrazu ... takže je to ešte horšie, človek vždy už tak dúfa. Ja by som to mala vedieť na 100% 1.1.2008. Teda nie na 100 ale takých 98 by to mohlo byť. Ináč ja si prácu beriem na chatu, takže nebudem celkom vegetiť, ale apoň nebudem v BA.

alexa27
20. dec 2007

cink, uz chapem, som pribrzdena, sorac 🙂 . no ved uvidis, nic sa nedeje ak nie, ale budem na teba mysliet. bolo by super, keby to tu uz konecne niekto prelomil a vyslo to niektorej 😵 .

drobec123
20. dec 2007

no ja by som to mala vediet bud 24. alebo 25.12. keby sa to podarilo budete po mojom drahom druhe co sa to dozviete ! slubujem !
ale voooobec nic necitim, ziadne tlaky, pichanie, vobec nic.

drobec123
20. dec 2007

bobess kam ides na chatu ? my este nemame nic na silvestra a som z toho celkom smutna, je nechcem byt v BA ☹