Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
20. dec 2007

no tak ja som sa vcera na tu vyvolavacku nedostala, ani dnes sa nedostanem 😠 ...tak som sa s lekarom dohodla, ze sa zastavim 26.12 ked bude mat sluzbu...mozno mi ms dovtedy pride aj sama /ale skor nie/ a uz by sme sa dohodli len na liecbe...som z toho smutna, ze sa mi to tak natahuje, ved nez ja prejdem jednym cyklom tak ostatne snazilky maju dva 😢
Dianka chudatko vcera skonstatovala, ze ten bocian ten cukor vobec nezerie ☹ 😀

drobec123
20. dec 2007

Dianka je zlata ! ti ju tisko zavidim ....

weja
autor
20. dec 2007

drobec - juuuj, tak som zvedava, drzim silno palce, nech to uz vyjde 😵
No ja sa chystam testovat az okolo Silvestra, vtedy by mala prist aj ms... Sice uz po Vianociach bude 14 dni od ovu, co by teoreticky uz mohlo byt cosi vidno, ale nechcela by som sa s tym testovanim unahlit... dufam, ze to do toho Silvestra vydrzim 🙂
co sa tyka tej teploty, kedy to vyskoci hore na tych cca 37? 😕 Ja som uz tyzden po ovu, je sice pravda, ze zatial ms v nedohladne, ale mam stale len 37,4-37,6... 😒 som z toho jelen 😅

bobess - neblazni... preco chces pracovat aj na chate??? Ved uz aspon na sviatky si oddychni... 😠 babatka maju radi oddychnute maminky 😉

jablonka - je to na figu s takym rozhodenym cyklom 😖 Ale ja verim tomu, ze Dianka toho bociana coskoro nalaka 😉 😵 😀

weja
autor
20. dec 2007

tam malo byt "naláka" nie "naľaká" 😀 aby to nevyznelo mylne bez tej diakritiky 😉

drobec123
20. dec 2007

weji dakujem, fakt by mi padol velky kamen zo srdiecka, ja uz totizto nevladzem pracovat a toto by ma povzbudilo kedze by som vedela ze o chvilu to vsetko aspon na cas skonci ...
co sa tyka tvojej teploty, ta je po ovu vyssia a mala by sa drzat hore, ked klesne tak je to predzvest mrchy, alebo ked klesne len na jeden - dva dni moze to znamenat aj implementacny pokles, cize uhniezdovanie.

weja
autor
20. dec 2007

jaaaj, zle som to napisala, malo to byt 36,4-36,6... uz neviem co pisem 😅
no aj tak neviem - cez ovu som mala 36,2 no a odvtedy su tie teploty len take ako som pisala... 😒 to ma byt akoze ta vyssia teplota? 😅 mozno este stupne, necham sa prekvapit...
inak videla som graf jednej tehulky, ktora mala najvyssie teploty 36,8 a predsa vysla z toho ako tehu... 😕 to je asi fakt u kazdeho individualne...

drobec - na margo tej tvojej roboty - rataj s tym, ak budes tehulka, ze musis trochu ubrat... nechces predsa ohrozit babo... nemyslim si, ze tolko cestovania, kolko absolvujes ty, je zdrave pre tehulku... niektori doktori vypisuju na PN aj ked niekto len cestuje dlhsiu dobu do prace, nie to este cestovat takmer denne po celej republike... 😒

bubatenko
20. dec 2007

weja.. ten tvoj vzostup, to stačí, ono to po ovulke stúpne tak o 0,2- max 0,5 nie viac.... ja mávam normálne 36,5 a po ovulke tak okolo 36,8-36,9...37 som nemala ešte nikdy...

weja
autor
20. dec 2007

ahaaa... bubatenko a potom pred ms ti to zase klesne na tych 36,5? alebo az cez ms? 😕

drobec123
20. dec 2007

weji, to ja som mala len teraz taky maraton. inac cestujem max raz do mesiaca do prahy a to je vsetko ....ale je mi jasne ze budem musiet zvolnit, ved na to sa uz tesim ! 🙂

bobess
20. dec 2007

až teraz som sa k vám dostala. moje teploty sú 36,5 počas a po MS, pri ovu klesne na 36,3 a potom pekne stúpa až na 37 - 37,1. a potom strmím vrškom na 36,5 a sme zase na začiatku ... výška teploty závisí aj od teplomera. ortuťový mám len 36,8 max.
drobec-na chatu ideme do kremnických vrchov. máme tam chaty (naši aj manžel) už od malička, takže nič nového. robiť musím, lebo kvôli skúškam mám dosť zameškané takže mi nezostáva nič iného. a od 7.1. je aj tá moja kolegyňa čo mi otehotnela už na naterskej takže mi roboty len pribudne. nohovoriac o daňových priznaniach. ale nevadí, tam sa mi robí dobre. dnes som dokúpila posledný darček a okrem ryby teda už nič nekupujem.
takže ráno ...

drobec123
21. dec 2007

dobre ranko vsetkym ... a mame posledny den a koniec pre tento rok !!!!
no ja sa priznam ze este mam nejake resty co sa darcekov tyka, takze budem musiet dnes vybehnut asi najlepsie cez obed este niekam ... baby neviete kde by som nasla nejake pekne prestieranie do zlata ? vsade maju len take gycove ....

bobess
21. dec 2007

dobré piatkové, predsviatkové ráno. no už krajšie by bolo len tehu ráno (a myslím že aj keby nám bolo špatne by nám bolo krásne 😀 )
dorbec máš zlatú vianočnú výzdobu? ja mám zlatohnedú. ale všetky vecičky - obrus, sviečky, podložky pod taniere, na servítky ozdôbky a pod. veci do zlatohneda som kupovala ešte v 9-10/07 - v tescu v centre a v baumaxe. ale zlatá je teraz in, takže by to nemal byť problém.

drobec123
21. dec 2007

v baumaxe som este nebola pozriet, problem je ze v ikea a kika tento rok maju strasne slabu vianocnu vyzdobu ... este by som chcela kupit aj ozdobky na servitky, alebo nejake drziaciky ale to neviem ci zvladnem.

jablonka
21. dec 2007

ahojte 🙂
konecne posledny den v robote, ale dnes uz bude fajn 😉
Di si dnes na obed beru nasi, zajtra vecer pre nu muz pojde, takze budem mat cas trochu na pecenie a upratovanie este 🙄
vcera sme kupili ten televizor, tu Oravu, taky ten najnovsi typ, zatial vyzera fajn 😉
aj velky nakup sme absolvovali, ale este manzela s Di vyslem pre ovocie a na Stedry den pre cerstve rozky ku kapustnici 🙂
drobec - alex kupila pekne prestieranie v auparku, ale nebolo zlate, ale krasne a vynimocne, len neviem v ktorom obchode presne to kupila, ale snad ti povie ked sem nakukne 😕

bubatenko
21. dec 2007

dobré ránko sviatočné prajem,

musím sa k Vášmu názoru pridať, tento rok ohľadom vianočných ozdôb je to veľmi slabé... aspoň, čo mi mama hovorila, alebo to ja prirovnávam k Aténam... také krásne ozdoby aké mali tam, tu nikdy nebudú snaď mať.....
Nás dnes o 13,00 púšťajú domof..... ešte zbehnem na posledné nákupy , rýchlo poupratovať a vianoce nám začínajúúúúúúúúúú 😀

bobess
21. dec 2007

práve som sa vrátila z centra-žirelatívne žiadne autá. aj ráno neboli žiadne zácpy. super. i keď obchodné domy to dnes budú amť ťažké.
ozdobky na servítky som kúpila s tescu, také zlaté krúžky (starozlaté - nie také tie lesklé), servítky jednofarebné som zohnala len hnedé a zlaté s takými hviezdami - celkom znesiteľné. a v baumaxe majú aj tú organku (zlatú) a podložky pod taniere zlaté. ináč ikea a kika ma tento rok tiež veľmi sklamali. fakt o ničom. všade tá fialová - ja tú farbu fakt nemusím. alebo čierna.
jablonka-tak dobré sledovanie TV a nech vydrží.. už ste ju aj zapli alebo to prinesie ježiško?
včera som zbalila darčeky ježiškovi. keďže naši dostanú kufor na kolečkách , tak som všetky dárky pre našu robinu zabalila so kurfa a kufor do papiera. vyzerá to super. malej neterke povieme že to tam nechal ježiško celé a môže si ho rozbaliť. už ju vidím ako trhá ten papier
ozaj čo vám kupujú manžílkovia? môj niečo vraj vymyslel - používajú to dvaja (ja a on) ale robím s tým len ja - neviete čo by to mohlo byť? ja som taká zvedavá čo to bude za blbinu. odo mňa dostane penu na holenie, gel nejaký k tomu, dlhé spodky (to je problém zohnať na dlhých chlapov) a konečne som zohnala šál. viac som nič nevymyslela.

bubatenko
21. dec 2007

bobess aj ja som zvedava, čo mi kupil mangelíček, len viem, že jeto už skované u našich, lebo včera ich organizoval, či môže prísť a tak... a potom sa mi aj priznal, ale potreboval auto k tomu, aby to tam doviezol... tak som zvedavááááááááá a moc 😀 , ale všimla som si, ked som prišla večer domof, že surfoval po športových web stránkach..... to znamená, že mi kupil niečo na športovanie 😀

jablonka
21. dec 2007

no neviem...priala som si pyzamo jednej konkternej znacky...ale neviem ci ma prave vtedy moj manzel pocuval ked som mu to hovorila 😅
a tusim ze mal v plane nieco od Swarovskeho, ale vcera som ho presviedcala ze to nemusi byt, tak neviem ci ma aj vcera pocuval 😀

alexa27
21. dec 2007

ahojte dievcata 🙂 ,
my tu mame dneska celkom klud, vsetci maju uz nejaku vianocnu naladu, takze aj ked mam porady, nesu sa v takom celkom priatelksom duchu (aspon ta prva sa zatial niesla, uvidim co bude na dalsej). a inak tie cesty su dnes paradne, kiezby to tak bolo stale, dnes som bola v praci za 15 minut, uplne neuveritelne, vacsinou mi to trva raz tolko.
drobec, ano ja som kupila velmi pekne podlozky v auparku v obchode s tovarom Sia, ale neviem uz presne ako sa vola, nieco s "art", ale sia je aj v poluse, alebo v starom meste. je to nadherny obchod s luxusnym tovarom do domacnosti, rozne doplnky, niektore hroooozne gycove, ale krasne, nie take tie lacne gycove. ale ci mali aj nejake prestieranie do zlata, to si nie som ista, ale skus tam mrknut, ked budes mat cestu a nezozenies nic v baumaxe.
a mne manzelik kupuje potreby na bicykel. som si vypytala komplet oblecenie + prilbu a rukavice, lebo dedim po nom super bicykel, tak musim mat aj nejaku peknu vystroj 😀 . sa hrozne potesil, ked som mu oznamila, ze chcem veci na bicykel, lebo on je bicyklovy maniak a ja som si vzdy nahlasovala darceky typu parfem, oblecenie, sperky a podobne a teraz bol manzel uplne hotovy, ze chcem konecne nieco sportove. myslim, ze prvy raz v zivote mal nakupene darceky skor ako ja, tak bol strasne rad 😀

drobec123
21. dec 2007

alex, dakujem. a kde je pls ten obchod v starom meste ? chcem vybehnut do stareho tesca mrknut co tam maju, tak by som sa mohla po ceste zastavit. vobec neviem o ktorom obchode hovoris, ale znie to dobre.
no moj drahy tiez nieco specialne pre mna vymyslel, bol na nakup s mojou najlepsou kamoskou a ta sa ma cez vikend vypytovala ze co by som chcela (aj ked nenapadne) ale tak mi to bolo hned jasne .... tak som povedala nejaky pekny set (nausnicky a retiazku) . tak asi to, ale este mi drahy prezradil ze ma tri darceky pre mna, tak tie dva dalsie faaaakt neviem .... ale hrooozne sa tesim. uz druhy den od kedy ich kupil sa ma pyta ci mi ich uz nemoze ukazat a dat .... tak stale odolavam 🙂

alexa27
21. dec 2007

chi chi, to poznam, moj muz je tiez vzdy totalne netrpezlivy ked mi nieco kupi. tesi sa z toho viac ako zo svojich darcekov a nikdy sa uz nevie dockat kedy mi to moze dat, aby videl ako sa vytesujem 😵 .
ten obchod je, ...do certa si neviem spomenut jak sa vola ta ulica, ale ked ides od stareho rozhlasu z vrchu po tych strmych schodoch dole, dostanes sa na tu ulicu zo zadu michalskej a hned par metrov za schodami po lavej strane je ten obchod.
ked pojdes od tesca, tak pojdes okolo dpoh az prejdes na michalsku a z nej takou tou velkou branou na ulicu za nou a pojdes hore k tym schodom a z tejto strany budes mat obchod po pravej strane.
boze, sorry, ja neviem moc popisovat cestu, ale snad si ma pochopila 😅

bubatenko
21. dec 2007

alex ak ťa to poteší... ja som pochopila kde to je.... 🙂
moj pre istotu to odniesol hneď mojim rodičom, aby mi to nemohol dať, lebo on je taký istý ako tí vaši 🙂

drobec123
21. dec 2007

alex, je to v postate obchod oproti Tatra banke ? myslim ze ta ulica sa vola Klariska..... uz viem ktory, urcite sa tam zastavim ! dakujem za tip

alexa27
21. dec 2007

ano ano, klariska, presne 😉
bubatenko, dik za solidaritu 🙂

alexa27
21. dec 2007

bubatenko, inac nedostanes bicykel? ked potreboval auto? mozme potom chodit spolu bicyklovat 😀

jablonka
21. dec 2007

alex - nove fotoooo? 😕

jablonka
21. dec 2007

alex - dobre si to vysvetlila, aj ja som to hned pochopila...a to mam doost dlhe vedenie 😀

jablonka
21. dec 2007

som sa rozhodla, ze na Stedry den rano este budem testovat 🙂
este si uchovavam malu nadej, dnes ma to napadlo, ked sa od rana nucham ze mi inac voni parfem na mne 😕 ...ale mozem mat aj napachnute z manzelovho parfemu, lebo som mala oblecenie cez noc polozene na sluhovi na jeho veciach 😎

drobec123
21. dec 2007

no zlati su 🙂 my sme si do minuleho roka nedavali "tajne" darceky, vzdy sme si na vianoce kupili nieco spolu - velke. ale kedze teraz sme druhy rok sami na vianoce tak som zaviedla tradiciu ze aspon jedno prekvapko musi byt, aspon take malicke. ja som mu kupila tachometer na bicykel, ale dost drahy, on je alex tiez taky bicyklomaniak a pred casom aby povzdbudil mna a aby som zacala s nim bicyklovat kupil tachometer mne, ze nech sa pozeram kolko uz mam za sebou, kolko kalorii som spalila atd. a ja prosim pekne aj zabudnem ze mam tachometer, vzdy sa ma pytal kolko km sme uz spravili, ako rychlo teraz ideme atd .... tak som si povedala ze by mal mat vlastny tachometer, bude mat radost 🙂 prilby uz mame od minulych vianoc 🙂

alexa27
21. dec 2007

dakujem jablonka, to ma tesi, mozno na stre kolena zo mna aj bude dobry vysvetlovatel 😀
a hej, zmenila som foto. toto je z poslednej dovci. nejak sam i zaziadalo dat si tu spolocnu fotku, mozno prinesie stastie 😵