Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

biba
15. nov 2007

Toto psikovia vedia, tvarit sa tak strasne utrapene, ze neodolas a vyhovies mu vo vsetkom, viem o com hovorim, mame ich dvoch u nasich na dvore. 😀

weja
autor
15. nov 2007

bubatenko, tak to je blbe, ze manzel bude na Silvestra makat 😖
alex, no bude sa musiet v nas prebudit skryta energia, inac neviem, ako to okolo tych deti ubehame 😅
biba - sankovanie v lese... dobreeee, len si dajte pozor na medvede 😀

bobess
15. nov 2007

ináč ako ste s prácou cez sviatky. ja sa hrozne teším lebo ja som dala v práci všetkým 2 týždne voľna - už sa neviem dočakť. normálne 16 dní - na to sa teším najviac. určite síce robiť budem ale nie v kancelárii ale pri krbe ...

alexa27
15. nov 2007

nuz ja sviatkujem v robote, lebo som si vsetku dovcu vycerpala cez leto, ved viete tych pat tyzdnov 😝 . na stastie ale teraz vychadzaju vianoce super, takze tak ci tak mam 5 dni volno 😎 sa moc tesim.

drobec123
15. nov 2007

bre ranko ... pekne veci ste zazili, vecer mi bolo hned veselo ked som si to predstavovala 🙂 jablonka, najma s tym zispsom to bolo dost dobre !!!
vidim ze vy uz sviatkujete, no my este nevieme ani kde budeme na Vianoce a nie to este na Silvestra. ja by som brala ist na chatu, ale nemame teda ziadne kontakty ze kam. posledne roky sme boli v BA, ale to sa mi uz nechce. Alex a kam idete na lyzovacku ? to je moj sen takto stravit silvestra ....

alexa27
15. nov 2007

ideme do rakuska na ladovec, ale neviem este presne kam. minuly rok sme boli, sice nie na silvestra, na dachsteine, tiez aj na ladovci a bolo uzasne. toto ma byt niekde inde, tak uvidime.

drobec123
15. nov 2007

my sme boli par krat na Molltaler ladovci, tam bolo supeeeer !!! hned by som si to zopakovala ! moj drahy je neuveritelne dobry lyziar a uz od augusta nehovori o nicom inom ako o snehu a o lyzovani. slubila som mu na narodeniny (bude mat 30tku) nove lyze, tak sa tesim kolko nas to bude stat .... ale viem ze si ich zasluzi a bude mat najvacsiu radost na svete z nich 🙂

jablonka
15. nov 2007

bobess - hlavne ze je psikovi lepsie - a aka je to rasa? ja milujem psov, ja som aj jeden cas uvazovala profesionalne sa im venovat, a mozno este v buducnosti si to splnim.
inak si teda dobry zamestnavatel - s tym volnom by som to brala aj ja, ja budem doma asi len stvrtok a v piatok a na Silvestra pojdem do roboty, ale dufam ze na Silvestra budu pustat hromadne skor domov, tak to nejako prezijem.
ja sa este velmi tesim do Prahy, idem na zaciatku decembra ku kamaratke na styri dni, ma dvojmesacne babenko 😵 , tak si ho pomojkam, prebalim, okupkam 😵 🙂 ...no neviem sa dockat
drobec - to si pis ze vcerajsi zazitok bol fakt dobry 😅 , ale aspon ze som mala suknu, keby som tam mala sediet s holou.... 😎 - tak to by som uz fakt neprezila 😅 😀

drobec123
15. nov 2007

dnes nema nikto podobne zazitky ? 🙂

weja
autor
15. nov 2007

uff, uz mam za sebou zasa dalsiu poradu 😖 je to na nervy...
ja este neviem, ako budem cez sviatky robit, ale mam este par dni dovolenky, takze pevne dufam, ze si ich budem moct zobrat cez sviatky, nech mam nicim nerusene Vianoce 😵 vychadza to na 11 dni volna, jeeee tesiiiim saaaa 😎
Inak zatial to vychadza tak, ze by sme do BA mohli ist prave ten vikend 1.-2.12., ak tomu kamaratovi nieco do toho nepride... tak sa tesim, ze niektore z vas konecne uvidim 😵

alexa27
15. nov 2007

weji, to by bolo super, budeme sa na teba tesit.

bobess
15. nov 2007

weji super.
alexa-aj ja som bola so ségrou na dachsteine. a pred rokom sme boli na Kitzsteinhorne - to bolo ešte lepšie ale ja nemám šťastie na "katalógové počasie" (modrá obloha, slniečko...) a teda v mne vždy v rakúsku sneží, mrzne a je hmla ... ale keďže sa tam na silvestra nechystám, takže alex kľudne - bude dobré počasie 😀
jablonka-je to labrador retriever - krásnučký bielučký samočistiaci

alexa27
15. nov 2007

bobess, tak my sme mali fakt katalogove pocasie. bolo nadherne minuly rok. dufam ,ze teraz bude podobne.

bubatenko
15. nov 2007

no ja mam dovolenku od 24.12-7.1 celé dva týždne, ale strávim ich nad knižkami.... mna už to fakt nebavííííííííííííííííí..... ja sa normálne premáham každý večer... bobess daj mi prosím nejaké rady, lebo ja fakt nevládzem..... bereš nejaké lieky na prírodnej báze... ako hroznový cukor, guarana... alebo niečo také... alebo ti to do tej hlavy ide samé... 😒
wejka je mi veľmi lúto, že sa asi nestretneme... lebo ako som ti písala moja mamina oslavuje 60-tku v sobotu... ja by som mohla ak tak v nedeľu, ale to už asi cestujete späť ☹

weja
autor
15. nov 2007

aj ja sa budem tesit 😵
bubatenko - skoda ☹ ano, v nedelu pravdepodobne pojdeme uz domov, ale ved verim tomu, ze to nebude posledny krat, co bude prilezitost na stretko 🙂
Inak k tomu uceniu - ja som pred statnicami brala guaranu, pretoze na mna kava ani ziadne redbully neposobia... dala som si vzdy dve-tri naraz (denne maximum je asi styri, ak sa nemylim), ale super ma to prebralo, normalne som citila, ze sa aj mozog zobudil 😅 akosi lahsie sa mi vsetko pamatalo... Potom som sice este v noci niekedy citila ucinky, ze som nemohla zaspat 🙄 ale na ucenie to vrelo odporucam...

bobess
15. nov 2007

bubatenko-mne to do hlavy teda nejde. viem o čom hovoríš - ja sa premáham už ráno vstať lebo viem že zase do práce, potom sa učiť, spať, vstať, práca, učiť ... na rozdiel od Teba mám tu silnú morálnu podporu všetkých klientov, rodiny - ktorí mi volajú a vždy mi hovoria -uč sa uč sa... vydrž veď už len 4 dni a potom nikdy viac ... takže prežívam. ale verím ti je to o ťažké - i keď na štátnice som sa učila len 2 týždne a večer pred štátnicami som bola v jednom bare do 2,00 ráno a o 7,30 som už odpovedala pred komisiou. vrelo doporučujem. na štátnice som sa tak nebála. a na skúšky som sa nikdy neučila viac ako 3 dni pred, a chvalabohu som ani nič nikdy neopakovala. však by ma ... keby som aj musela. ale nejaké triky - na štátnice to bola cola s celaskónom. bolo to otrasné na pohľad ale fungovalo to na výdrž. teraz pri tom kukám telku a občas varím/pečiem. to ma tak povzbudí. a hlavne počítam stránky ešte 4258, ešte 4 knihy a pod. ...

drobec123
15. nov 2007

aka som ja rada ze toto uz mam za sebou ! 🙂
podla mna by som teraz uz skolu neskoncila keby som to mala zopakovat !
ale guaranu som brala aj ja, dokonca ju dostat v PET flasi ako mineralku, to som pila tiez.

jablonka
15. nov 2007

bobess - labradorov milujem 🙂 , to su strasne inteligentni psikovia
a kedy mas tu skusku? tusim v pondelok?...tak to ti budem straaasne drzat palce 😉 ...a nepochybujem o tom, ze to zvladnes 🙂
ja sa tesim, ze sa stretneme s wejou, dufam ze mi do toho nic necakane nepride 🙄

weja
autor
15. nov 2007

bobess, ja som tiez mimo kedy mas tu skusku, daj vediet v predstihu, nebudem ani v robote nic robit, iba drzat palce 😉
A inak - cola s celaskonom... 😕 to prvykrat pocujem... to myslis ten rozpustny? Rozpustas to v cole alebo ako? Asi sa fakt pytam ako debil, ale nepoznam to... No ak to ma povzbudive ucinky, tak to urcite vyskusam 😵 bo aj dnes som na tej porade klipkala ockami, som sa bala, aby som nezaspala ako bubatenko 😉 sefa by isto slahlo 😀

biba
15. nov 2007

No nemusime si davat na medvede pozor, lebo je to v BA a pokial viem tak tu medvede nie su 😀 😀 Moji rodicia maju v dubravke dom a tak to nemame ani daleko 😀 😀 😀

jablonka
15. nov 2007

baby na rozptylenie vam napisem pokracovanie mojho pribehu zo vcera 🙂
rano som sa zobudila s tym, ze ukazovak na pravej ruke ma boli /ten ktorym som mikslovala ten zips na cizme/, a kedze som sa ponahlala som to velmi neskumala, chytila naplast a zalepila a vyrazila do roboty...a ked som doobeda uz ani pero nemohla chytit a bolel ma cely prst ze ani dotknut, tak som si strhla tu naplast - a po tym 😕 😲 samy hnis 😕 😲 ...auu 😢
tak som isla do lekarne pre Framykoin zasyp, ale to bezne nechcu predat, ze je to na predpis, ale uz som mala nachystany moj hnisajuci prst ze jej to strcim do okienka a opytam sa, ci mam dostat otravu krvi 😅 ...ale tetuska bez reptania mi predala a teraz uz sa mi prstek hoji v zasypceku 😎
prosim polutujte ma... 😀
vidite co vsetko patri k utrpeniu snaziliek??? 😀 😀

weja
autor
15. nov 2007

jablonka - no teeeeda, co clovek vsetko pre to babo nevytrpi... 🙂 Mala si ten prst podstrcit aj doktorovi, nech sa pozrie k comu si chudatko prisla kvoli tomu, ze ti hned s tym zipsom nepomohol 😀
aaaau, ale to musi asi boliet 😨

biba
15. nov 2007

No normale by som od dokiho ziadala odskodne, kedze sa hodnu chvilu na tebe dobre zabaval a nechal ta aby si si tam priotravila prst 😀 😀 😀

weja
autor
15. nov 2007

holky - teraz som na to natrafila a tak vkladam pre inspiraciu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... no nie su nadherneeee????? 😵 😵 😵 😀

drobec123
15. nov 2007

uzasne !!! 🙂

alexa27
15. nov 2007

kraaaaasneeee 😵 😵 😵

biba
15. nov 2007

Aj my budeme mat take nadherne 😉 😵 😵

bubatenko
15. nov 2007

najkrajšie na svete... 🙂 už sa teším teraz ako sa budeme stretávať s kočíkmi niekde na ihrisku 😉

weja
autor
16. nov 2007

dobre ranko,
tak dnes som tu prva 🙂 Aj u vas je take "skvele" pocasie? Tu od vecera vkuse snezi 😖 brrrr, ja sneh nemam rada... Esteze je uz piatok, zajtra nevystrcim z domu ani paty... Co planujete na vikend?

bobess
16. nov 2007

ahoj
tak som dnes druhá. mám úplný frmol už od rána. weji-ja som si ten rozpustný celaskón rozpášťala v cole, bolo to potom také biele ale keďže som sa vždy učievala až po práci takže do tej 3,00 som nejak vydržať musela, tak mi to pomohlo
jablonka-tak to je gól - prísť od gynekológa s navrehým prstom - to tak divne znie?!?!?! 😀 😀 😀
môj plán na víkend - ako celý týždeň okrem vynechania cesty do práce ... ☹