Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
17. jan 2008

bubatenko, presne tak, dnes ma meninky nasa Nataska 🙂

bubatenko
17. jan 2008

hej bolo to bláznive, ale my sme boli tak prespatí, že čo budeme robiť, tak sme išli nakupovať....lebo väčšinou nakupujem sama, lebo manžel je stále v práci, tak my chcel teraz pomocť, lebo tie ťažké veci to ja nemusím... viete - dnes ideme spolu von, tak zase by sme nemali kedy nakúpiť a potom tri dni robí... 😒

bobess
17. jan 2008

dnes ideme spolu von?????
čo auparku odfúklo strechu???? ja zmrznem 😀

drobec123
17. jan 2008

🙂
stretavame sa v auparku a ja si vybehnem po stretku este nakupit do terna, musim povedat ze sa mi tam lepsie nakupuje ako v tesci ....

bubatenko
17. jan 2008

vieš bobess... pre niekoho , ktor posledné dva mesiace... pozná len cestu do práce a cestu z práce je dnešný deň výnimočný.... ja idem von do zastrešeného priestora....a sa veľmi teššíííííííím 😀 . Platí to ufam o 18,00 - nič sa nezmenilo?

weja
autor
17. jan 2008

a kde je dnes jablonka? 😕

jablonka
17. jan 2008

ahojte 🙂
no Di chudatko mala v noci horucku a stale kaslala, nemohla spinkat 😢 ...ona je cez den relativne v pohode a na vecer a v noci je to zle ☹
este neviem ci dnes na stretko dorazim, ja sa ozvem tesne pred stretkom Alex na mobil ci idem alebo nie, OK?
alex, chcela som sa spytat, ze ked si brala ten Clostil, ci si mala problemy s pletou...vcera sa mi spravila jedna nechutna vyrazka, tak ze ci to mozem mat z toho 😠
inak ja som chodila v noci do Tesca, ked Di bola male babetko, a ked som potrebovala nieco kupit co vyzadovalo moju pritomnost v obchode, tak sme malu ulozili vecer spat a budievala sa na dojcenie okolo jednej v noci -dovtedy som vedela, ze mozem byt vzdialena, tak som tiez chodievala v noci do Tesca...ach jaj, kde su tie casy 😅 🙄

alexa27
17. jan 2008

ok, jablonka, tak daj potom vediet ci prides.
dufam, ze Dianke bude coskoro lepsie. to je blbe, ked je jej najhorsie v noci, potom nemoze ani spinkat 😔 .
k tomu clostylu, ja nie som asi dorbe meratko lebo ja mam stale nejake problemy s pletou, ale ked som brala clostyl tak to bolo uplne strasne nieco, to bol aj jeden z dovodov preco som ho vysadila. bol to fakt des, takze moze byt, ze sa ti to vyhodilo z toho, hormony su svina 😠

weja
autor
17. jan 2008

jablonka - tak nech sa len Di lieci... chudatko, isto to ma z tohto pocasia... 😖

drobec123
17. jan 2008

jablonka, to nam je luto, ale neboj sa mala Di bude v poriadku, teraz je take hnusne pocasie ..... len to vydrzte !
alex, mam pre teba tu knizku, len si ju popr. pytaj keby som ti ju zabudla dat 🙂

alexa27
17. jan 2008

aj ja mam pre teba 🙂 , spravime vymenu, len aby sme obe nezabudli 😅

jablonka
17. jan 2008

jezisi to mi ani nehovor Alex ze budem "krasna" 😠 ...sa ma zlaknete ked dojdem na stretko 😅
inak uz sa tesim zajtra na cvicenie 😉

alexa27
17. jan 2008

aj ja velmi 🙂 len dufam, ze budem mat uz slabsiu mrchu, dnes mam uz lepsiu ako vcera ale stale dost silnu 🙄 .
a clostilu sa neboj, tebe to nemusi tak dramaticky zareagovat.

bubatenko
17. jan 2008

kde ste všetky? máte veľa robotky? Dnes je strašné počasie vonku, sa mi chce spať 😒

weja
autor
17. jan 2008

ja som tuuuu... ale tiez som nejaka zaspata... 🙄 nic sa mi nechce a to som si na dnes naplanovala, ze budem doma upratovat.... 😒

alexa27
17. jan 2008

aj mne sa chce strasne spaaaaat 🙄 🙄 🙄

maja.ka
17. jan 2008

ahojte, ja som si myslela, ze ste uz na stretku 😉

alexa27
17. jan 2008

ahoj majka 🙂
nie, my mame stretko az o siestej vecer. dufam ,ze sa dovtedy nejak prebereme, lebo inak bude veselo, ked tam budeme vsetky zyvat 🙂 .

maja.ka
17. jan 2008

prajem vam prijemne stretko a neboj, stretko vas urcite preberie 😉

weja
autor
17. jan 2008

ahoj majka 🙂 joooj, veru stretko by prebralo aj mna... len skoda, ze som tak daleko... 😒

weja
autor
17. jan 2008

baby natrafila som na jeden clanok - dost drsny... 😝 http://www.mamaaja.sk/index.php?lang=sk&page=ak... je to dost dlhe, ale ak sa vam chce, precitajte si to, stoji to za to...
mne sa tu uz taaaaaaaak nechce byt.... 😖

drobec123
17. jan 2008

baby ja tiez zivam, ale dnes ficim na 100% !!!

bobess
17. jan 2008

práve som prišla a hneď mi blahoželala svokra, preposielam text blahoželania:
" všetko najlepšie k meninám a nech už je to bábo" cmuk cmuk
evidentne si svokra ešte počká ...
ale dostala som sladkosti, ktoré som okamžite zjedla a teraz si tu odfukujem ...
dnes sa mi fakt nič nechce, ale fakt - nanešťastie moji kolegovci tu stoja v rade ako na rožky a furt majú nejaké starosti a problémy ...
jablonka-neviem ako rped tehu, ale mne všetci hovoria že počas tehu sa pleť krásne upraví a že je žena tak krásna ... ja už na to čakám snáď od 16 že budem krásna, moja pleť by už to tehu obdobie veľmi potrebovala

drobec123
17. jan 2008

no ja som mala len taky nejaky zeleninkovy obed tak prave spekulujem ze si idem dat nieco sladke .... aj ked to vlastne ja papam vzdy poobede ci sa napapam dobre alebo zle 🙂
joj baby, som strasne nervozna uz druhy den. mam dostat zajtra alebo v sobotu mrchu a straaaaaaaaaasne sa bojim ze pride, a budem smutna ....... aj ked viem ze to prezijem, ale fakt uz neviem ako sa mame snazit a co mame robit aby nam to vyslo.

weja
autor
17. jan 2008

drobec - tak to by som uz aj ja mala asi nervy... 😝 tak drzim silno palce, nech pride najskor az v oktobri 😀

holky ja sa pomaly s vami lucim (konecneee, uz ma isli zozrat mrle, dnes mi je akosi dlho... 😠 ), prajem vam prijemny vecer pri cajiku alebo kavicke alebo co si uz date... budem na vas mysliet a vy myslite na mna... 😉
majte sa krasne do zajtra...

bobess
17. jan 2008

drobec-ale noo ☹ ☹ ☹ ešte vždy je nádej že nepríde. potom smutná budeš, s tým Ti nepomôžeme, ale zase Ti môžeme povedať že nabudúce to už vyjde. a raz určite a možno aj dva krát (alebo tri???) 🙂 🙂 🙂 a super si napísala, prežijeme, žiaľ aj ja si vždy myslím že to neprežijem (ale teraz si myslím že to tiež neprežijem) a nakoniec to prejde a začíname zase odznova. neviem čo už robiť aby sa poradilo, keby sme tak vedeli, myslím že by nikto nebol taký že by nám to nepovedal, ale ten základ máme - manžela, relatívne zdravi, manžel má živých a pohyblivých chlapíkov, Ty máš ovulku, máte sa radi, milujete sa ... čo nemáme sú nervy, ale zase nemôžeme mať všetko, nie??? a neboj možno v pondelok budeš mať pre nás // fíha dúfam že máte digitálny foťák ... tak nezabudni na baterky nech sú pripravené ...

drobec123
17. jan 2008

bobess, neprovokuj s fotakom ! 😠
no ved hej, nabuduce to uz klapne ..... a mam motivaciu aby to aj neklaplo, lebo to som uz pisala ale ked to teraz nevyjde tak ideme na letnu dovolenku ! 🙂 takze aspon na to sa potom budem tesit ze to mozem organizovat, musim potom booknut letenky, urobit nejaky navrh cesty atd 🙂

drobec123
17. jan 2008

inac asi baby spravim test zajtra rano, nie ze by som to nevydrzala, ale vecer idem k tym kamoskam a nechcela by som pit alkohol ked zistim ze naaaaahodou sa ukazu // ciarky ..... aj ked ja nie som velky pijak, ale aj jeden pohar vinka si mozem odpustit......

bobess
17. jan 2008

drobec to ja som mala v pláne už teraz na silvestra, ale manžel kúpil pozemok takže mi nevyšli na to peniaze, ale teraz môj klient robí zájazdy na seychely alebo mauritius, takže odkladám každú korunu a keď nebudeme tehu tak ma od dovolenky nič neodradí ... a potom 30 treba osláviť ... (resp. zapiť)

drobec123
17. jan 2008

no ja tento rok neplanujem az take velke a drahe nieco (minuly rok sme boli v Thajsku) kedze tiez mame nejake podobne plany ako vy..... ale skor trosku cestovatelske tu v europe. mna velmi laka portugalsko alebo skandinavia.
ale portugalsko vyhrava zatial, lebo sa tam da v lete aj kupat, je tam teplo a je tam aj co pozerat ..... takze kombinacia relaxacne-poznavacia dovolenka je to prave pre nas.