Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
25. jan 2008

majka - ahooj, a co sa stalo tvojej kamoske? 😕

maja.ka
25. jan 2008

weji neviem ci by som to mala pisat je to velmi smutne a nechcem vam zkazit naladu na koniec tyzdna 😔

drobec123
25. jan 2008

weji mas pravdu, ten graf je cudny 🙂 ale aspon kvoli drzaniu teploty sa oplati v merani pokracovat.... ja zacinam v podstate novy cyklus a kedze ideme na vikend do Tatier k nasim, tak teplomer ani so sebou neberiem. dolezite bude merat buduci tyzden a cez vikend sa snazit 😎

weja
autor
25. jan 2008

majka - to je to take zleee??? 😨 ☹
drobec - hej, riadne cudny... 😀 mas pravdu, zatial to meranie nie je take podstatne, dolezite to bude cez tyzden a o vikende potom ani nehovorim 😉
a ten cajik pijes?

baby, mna z tohto mojho sefa porazi 😠 este je tu len pol hodiny, ale uz stihol zjazdit koho sa len dalo a cely tyzden po kazdom len steka... normalne ma z neho uz boli zaludok... 😖 dufam, ze sa coskoro nado mnou "niekto z hora" zlutuje a budem od tohto uchranena... 😝 😀

maja.ka
25. jan 2008

weji ja sa tiez modlim, aby som uz cim skor z tadial vypadla a bola konecne doma 😉
dopadlo to predcasnym porodom a tym ze mala zomrela po niekolkych hodinach 😔

drobec123
25. jan 2008

weji, vydrz to, ved je piatok !
cajik nepijem lebo nemam aky, nezohnala som vsetky prisady takze som to zatial posunula, ale pijem aloe vera. ale davam si pozor na stravu, papa, veeeeela zeleninovych salatov ale kedze potom som vzdy hladna tak doplnam to cokoladkami 🙂 ale aspon tu zeleninku jem viac ako kedysi. a kazdy den si donesiem do prace aspon jeden ks ovocia ..... mam z toho celkom radost 🙂

drobec123
25. jan 2008

ufff ... brrrr to je majka veeelmi smutne.

weja
autor
25. jan 2008

jeeezis majka ☹ to musi byt pre matku uuuplne najhorsia vec v zivote... 😢 a to bolo to babatko take malinke, ze ten predcasny porod neprezilo...??? ☹ to si clovek ani nevie predstavit, ako by sa s takym niecim vyrovnal... a ako to preziva chudatko ona?
drobec - ja sa tiez snazim zjest denne aspon 1ks ovocia, ja som bohuzial tiez ten typ, co sa zo zeleninovych salatov nevie najest, takze na obed sa ladujem komplet hlavnym jedlom, esteze aspon tie ranajky a veceru si davam take zdravsie... a sladkosti - to je osobitna kapitola... 😵 tie skratka musia byt... 😎
ja zacnem zhanat tie bylinky v pripade, ze dojde mrcha, ale tak samozrejme v kutiku duse dufam, ze ich nebudem potrebovat... 😅

maja.ka
25. jan 2008

narodila sa v 33tt, nemala este celkom vyvinute plucka a napila sa vela plodovej vody pri porode, tak jej zacal opuchat mozocek 😔 v utorok sme boli na pohreb, aj sme ju videli, taka bola drobnucka, a velmi sa podobala na mamicku
dnes by sme mali ist k nim, ale mam z toho taky divny pocit, chcem ju nejako povzbudit, ved aj ona bola pri mne v tom najhorsom a podrzala ma hoci to bolo hrozne, lebo ona bola tehulka a ja uz nie 😔

weja
autor
25. jan 2008

no 33tt nie je zas tak malo... 😕 clovek uz fakt tomu prestava rozumiet... ☹
chapem, ze sa ti tam ani velmi nechce ist, ale tak skus ju nejako povzbudit, aj ked to isto bude tazke... 😔

maja.ka
25. jan 2008

aj ja som si myslela, ze v 33tt uz babo prezije, ale ako vidim, nie kazde 😔
budem sa snazit ju niejako utesit, hoci to bude tazke, ved obom nam nebolo dopriate donosit deticky do uplneho konca, hoci ona uz nemala vela k uspesnemu koncu

jablonka
25. jan 2008

boze aka smutna tema 😢 ...je pravda ze po vytuzenych dvoch // zacina aj strach, aby vsetko dobre dopadlo - ale to nebude pripad ani jednej z nas 😉
skusim sem dat ten moj graf este raz, dufam ze je to OK - teda ten graf urcite nie je OK, malo by to byt podla mna opacne 😒
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?in...
vcera k nam prisla moja mama, aj u nas prespala, Dianke bolo veselsie 🙂 a teraz premyslame, ci pojdeme s Di k nasim na vikend, ale moj manzel ma zasa same nocne, museli by sme bez neho...ale aspon sa v klude cez den vyspi 🙄
prajem vam vsetkym pekny vikend plny oddychu 🙂

weja
autor
25. jan 2008

jablonka - mne ten tvoj graf zasa nezobrazilo 😕
takze vy budete vikendovat u rodicov 🙂 tak aspon budete mat zmenu, hlavne Dianka to urcite oceni, po celom tyzdni, co musela trcat doma... 🙂

drobec123
25. jan 2008

jablonka, musis dat sharing/home page set up a skopirovat tu URL linku ....
no ked je dianke lepsie tak mozno to bude fajn aj pre nu trosku zmenit prostredie. urcite si to uzite 🙂

weja
autor
25. jan 2008

baby, mna dnes brutalne boli brucho... citim normalne take slabe krce ako pri ms... 😖 je to na porazenie, minuly mesiac mi tiez bolo takto blbo - uplne som sa z toho zmagorila a aj tak nic z toho... 😠 nakoniec som skoncila na Silvestra na pohotovosti... a teraz je to tu zas... 😠 esteze je uz zajtra ten vikend, aspon nieco pozitivne... 😒

drobec123
25. jan 2008

weji, davaj si na seba pozor ! mozno to je este cistiaci mechanizmus, alebo slabsia maternica alebo nieco podobne ...

weja
autor
25. jan 2008

drobec - ved aj minule som sa zlakla, preto som aj isla na tu pohotovost, ale vsetko je ok, tak ktovie, co to moze byt... 😕 no kaslat na to, pokial to nerobi nejaku sarapatu, tak to neriesim... 🙂
babyyyy, sefo konecne odisiel, tak idem aj ja...
pekny vikend vsetkym prajem, papaaa 😎

bobess
25. jan 2008

ja som práve tiež dobehla a už sú všetci preč. dobre vychovaný tím je to, keď im nakážem vypadnúť tak vypdanú 😀 takže idem teraz so sovkrovcami do obchodov a potom hor sa domov. ináč som cestou od klienta neodolala a kúpila som si anjelika a valentínskú výzdobu na dvere - teda veci k tomu, ešte to musím celé porobiť. hurááá teším sa ... krásny víkend všetkým ...

drobec123
25. jan 2008

ja som tu dnes posledny mohykan co ?! 😒
tak baby krasny vikend vam prajem a tesim sa na pokec buduci tyzden ..... packo ...

weja
autor
28. jan 2008

dobre raaanko 😎 aky ste mali vikend?
bobess - co teplota? drzi sa hore?
mne sa tu taaaak strasne nechce byt.... ☹ 😖 🙄 neznasam pondelkove rana, najradsej by som zaliezla naspat do postele... ale nastastie tento tyzden budem vstavat uz len 4x 😵 😀
dnes ma drahy narodky, vacsina mu uz blahozelala cez vikend, tak som chystala oslavu, ale dnes este chce ist von s kolegami... z coho moc nie som nadsena 🙄 su to take "prasata" tak dufam, ze im nepodlahne a nepride v prilis podnapitom stave... 😅 😖

poleva
28. jan 2008

ahoj wejka tak ako snažilkovanie ?

weja
autor
28. jan 2008

ahoj poleva,
no uvidime, co nam tento mesiac snazilkovanie prinesie, buduci tyzden je ten rozhodujuci, kedy ms bud pride alebo nie, tak uvidime...

poleva
28. jan 2008

a ako teplotky ?
nemáš grafík ?

bobess
28. jan 2008

nedobré, hnusné pondelkové ráno ... je vám teda všetkým všetko jasné, že??? nóóó už som Vám ráno pokazila, idem pracovať - dúfam že kto môže sa mi bude v nasl. dňoch vyhýbať ... žiaľ mám dnes dva audity, tak dúfam že to prežijú ... 😒 😠 😖
weji manžílkovi všetko dobré a hlavne nech už ste traja a nech mu takéto výpadky s kolegovcami môžeš zatrhnúť napr. príkazom " dnes kúpeš a uspávaš !"

alexa27
28. jan 2008

ahojte dievcata, hlaism sa len velmi narychlo, aby ste vedeli, ze zijem. mam v robote totalny frmol, takze nestiham konikovat ☹ 😠 😖 .
nemam dokopy nic nove.
a vy ako? bobess, drzim palceky, ze by tento cyklus nieco bolo?? 😵 😵
weji, tebe uz nie je zle?
papa, bezim. snad sa tu cez den aspon raz dostanem.
pekny dnik

drobec123
28. jan 2008

dobre ranko ..... mna to mrzi ze dnesny den takto zacina .... ja tu dnes tiez nebudem, mam celodenny trening 😠 ale budem na vas mysliet nech z dnesneho slniecka naberiete co najviac pozitivnej energie !

weja
autor
28. jan 2008

bobess - jaj to mi je luto ☹ skoda..., co si ta hnusana konecne neda na 9 mesiacov pauzu...? 😠
alex - mas to tiez nejake perne... mne je uz celkom ok, chvalabohu, ono je to take narazove... 😒
len sa tu zastav, nech tu trosku vnesies svojho optimizmu 😉
dnes tu bude asi ticho, ked vsetky tak "tuho" pracujete... 😕 tak pekny den vam zelam...

jablonka
28. jan 2008

no fakt je tu dnes ticho 😨
my sme boli s Di cez vikend u rodicov, v sobotu bolo krasne tak sme s Di a mojim otcom boli nasypat krmivo do krmelcov, boli sme asi hodinu a pol vonku a velmi mi to prospelo, a myslim ze aj Di, ona miluje prirodu tak ako cela nasa rodina...samozrejme s ohladom na jej rekonvalescenciu sme sa hlavne vozili autom, aby sa pesi drobcek zatial nenamahal 😉
ja poctivo meriam teplotu, drzi sa stale dost dole, pozerala som aj inym snazilkam grafy, ale ziadna ho nema ani len podobny so mnou 😖
weji - blahozelam tvojmu manzelikovi k narodeninam 🙂 ...a ten dnesok s kolegovcami neries, ked ma tie narodky!
vsetkym prajem uspesny a prijemny den!

jablonka
28. jan 2008

skusim vam sem dat ten moj graf tak ako mi poradila drobec, dufam ze uz to je vidiet:
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480
myslite ze to tam vyzera na ovulku? 😕 ...ak ano, tak sme to tento mesiac velmi nestihli ☹

weja
autor
28. jan 2008

jablonka - ahoooj 🙂 dakujem aj za draheho za vsetky blahozelania 🙂
hej, dnes je tu extremne ticho... 😕
no ovulka si mozno mala ten 15DC, ved teplota sa ti zvysila, aj ked nie sice o 0,2 st. ako je pri ovu bezne, ale to nemusi nic znamenat...
alebo je mozno pravdepodobnejsie, ze ovu este len bude... ja som ju mala tiez az okolo 20-22 DC, co je vraj normalne u dlhsich cyklov, a ty mavas tiez take, nie? Takze je fakt dost mozne, ze ovu este len pride... ake dlhe cykly vlastne mavas?