Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
31. jan 2008

kuk graf
http://www.fertilityfriend.com/home/1bf320
je velmi podobny ako tvoj, aj s terminom ovulky a aj s tym vyraznym poklesom medzi vysokymi hodnotami, a je vitaznyyy!!!

drobec123
31. jan 2008

weji, naozaj tvoj graf vyzera ukazkovo vitazne !
desmod ma novy album, ktory vysiel niekedy v novembri/decembri. Vola sa kyvadlo a paci sa mi ... taky akurat do prace ked musim pracovat ale nie uplne sa sustredit co sa deje okolo mna !
aj ja som si to prso predstavila v stredem preto mi to bolo straaaaaaaaaasne zvlastne a cudne 🙂

weja
autor
31. jan 2008

tak uz som sa stihla aj napapat 🙂
jeeej jablonka... 😵 ano, vyzera to podobne..., ale vooobec si to nejdem pripustat, snazim sa tento mesiac zachovat chladnu hlavu... 😀 budem musiet vydrzat do konca buduceho tyzdna, skor netestujem... 😖

drobec123
31. jan 2008

uff weji, tak to mas co robit aby si bola trpezliva. a ako ca citis ? pisala si ze pri prvom tehu si citila pichanie, teraz je to ako ?

bobess
1. feb 2008

dobré ránko a máme tu zase piatok ... strašne to letí
no ale musím Vám na piatkové ráno popísať fatálnu chybu môjho manžela, kt. urobil včera. a to - zobral ma pozrieť sa na šteniatka. a to bola chyba pretože okrem toho že na necelých 30 by som už mala mať trochu rozmumu tak som sa správala ako 10 ročné dievča. psa už nemali ale majú 4 fenky. všetci 6 boli vonku, špinavý, zablatený ale zlatý. teda nie tak pekní ako bola jedna fenka a tak som si ju vybrala. bola nádherná, čierna s hnedými packami. fakt krásna. manžel bol rozhodnutý na 50% ale žiaľ ja na 95% takže celý večer som doňho húdla húdla a vyzerá to sľubne !!! možno o 2 týždne by sme si ju mohli zobrať. zajtra jej idú narážať číslo na uško, tkaže si ma pán chovateľ zobral na bok, a evidnentne videl že manžela asi spracujem a dovolil mi vybrať si meno. A neuveríte, okrem demy, demy a pod. tam bolo moje obľúbené - Darma. Takže som neváhala a keď mu to dnes potvrdíme tak našej dá číslo Darmy. Ráno som manžela kusla do uška a on mi povedal- darma fuúúúj, tak myslím že to bude ok a že budeme mať psíka .. tedy fenku. Ale bola nádherná

drobec123
1. feb 2008

bobess, tak si si nasla novu zabavku a radost pre tieto dni ! mal by ti toho maleho, teda malu kupit - prisla by si na ine myslienky a nesustredila by si sa iba na to jedno !
ale ako o tom pises, tak si myslim ze je to uplne jasne ako to skonci 😀

weja
autor
1. feb 2008

dobre raaaankoooo 😎
ja piatky milujeeeem 😵 dufam, ze dnes uz kon nespadne... 😠
drobec - co sa priznakov tyka, z casu na cas mam take divne pocity v podbrusku, ale tak to som mala aj minuly mesiac a nic... 😖 a tak som dosla k poznaniu, ze sila povedomia je hrozna vec... 😠 takze netusim, co a ci vobec nieco to moze znamenat... ale inak sa nijako specialne necitim... neviem ani, kolky den som po ovu, kedze vtedy niekedy sa mi pokazil ten teplomer... 😖
bobess - a to kde ste boli tie steniatka pozerat? tak to je super, budete mat dalsieho psika... beriem to uz ako samozrejmost, lebo manzela isto zlomis... 😉 Darma je teda velmi pekne meno...
ozaj, aky dlhy cas pred operaciou nesmie zviera zrat...? 12 hodin...? 😕 nas mackokocur ide dnes o 16,00 na tu sterilizaciu - rano sme mu zobrali vsetky granule aj vodu, zase bude nasr...ty 😀

bubatenko
1. feb 2008

dobré ránko prajem všetkým...

bobess gratulujem k novému prírastku 🙂 Aká je to rasa? Nemáš foto? To som ale zvedavá takto z rána 🙂

drobec123
1. feb 2008

bubatenko ... vitaj medzi nami naspat, kde si sa stratila ?

bobess
1. feb 2008

weji - nesmie jesť 12 - 16 hodín, ale napr. náš starouš sa nažral a o 2 hod. ho rezali a nič, ale nemalo by sa už večer pred operáciou nič dávať, a keďže psy žerú len 1x denne tak potom to je viac ako 12 hod.

bubatenko- vlčiačik je to, a foto nemám lebo ma nenapadlo brať aj foťák ... ale potom nejaké urobím a možno vložím, ale nie sem, lebo toto je mimnkovský album a prvé budú //

drobec-vieš že mať nové zvieratko počas snaženia sa a začiatkov tehu nie je dobré??? ale čo už keď bola taká krásna. Vraj to totiž pôsobí na psychiku a mimčá v brušku by sa mohli cítiť ohrozené a zase po narodení sa ohrozené cítia zvieratká. Ale možno zase iné myšlienky mne pomôžu. No uvidíme. Hlavne čo na to povedia naši chplaci psíčkovia - takú "kosť" im sem dáme, to bude radosti 😀

drobec123
1. feb 2008

viem ze macky su nebezpecne mat pri sebe pocas tehu, ja teda ani nie som velmi zvieratkovsky typ cloveka, teda mam rada zvieratka ale nie doma. takze sa ani nebojim ze by ma to mohlo nejako ohrozit ..... ale pridem sa pohrat s vasimi domacimi milacikmi 😝

bobess
1. feb 2008

no ja tiež "doma" zvieratko nemám a ani nebudeme mať, budú tu v práci, strážiť dom a tu sú stále v záhrade, takže "doma" v byte alebo v dome, to by som ja neprežila. pohrať sa možete prísť ... budem rada

drobec123
1. feb 2008

no ked budeme mat detiska, tak urcite povolime mat doma nejake zvieratko, tak ale dufam ze to uz nebudeme v byte ale niekde v domceku.
takze ty vlastne cez pracovnu dobu sa hras so psikmi ? 😀

bubatenko
1. feb 2008

nestratila, len nestíham....veľké zmeny v práci sa dejú a školenia dotoho.... ale dnes sa mi nič nechce a zatiaľ ťažko ignorujem pracovnú morálku..... 😀
Vlčiačikovia je veľmi krásne plemeno - moje najoblúbenejšie a keď sú šteniatka.... júúúúúúúúúj museli byť krásne .... 😉
Ja som inak taký istý obľúbenec zvieratok ako vy.... doma tak max. rybičky v akváriu..... 🙂
Čo inak plánujete na víkend, nech sa už trošku nabudíme víkendovou náladou 😀

bobess
1. feb 2008

to zase nie, len na nich vidím, ja sa moc so psami nehrám, teda s labradorom občas v lete v tráce, ale nejak toto blbnutie so psami nemá význam. dávame ich na mesiac do školy keď majú 3 mesiace - tam ich naučia nejaké pokyny a vodenie a potom sú takí striedmejší. v lete sa dá blbnúť na tráve ale teraz tak kopnúť loptu, aportovať alebo behať, a cez pracovnú dobu sú vzadu, nemáme ich pustených na klientov 😀 😀 😀
ráno ich zavriem a večer pustím na celú záhradu, dám papať, trochu pobeháme a tak.

weja
autor
1. feb 2008

drobec - macky su nebezpecne hlavne cudzie... ale suhlasim s bobess, ze na zaciatku tehu nie je moc vhodne zaobstarat si noveho milacika, lebo clovek si vraj potrebuje "navyknut" na novy zvieraci organizmus... ale niekedy si clovek proste nepomoze... 🙂
inak my sme sa uz s manzelom tiez rozpravali, ze na jar dame Richarda k nasim - je sice ockovany, zdravy a toxo nema, ale bude to tak istejsie... aj tak by sme si ho nemohli nechat, keby sme mali male babo, lebo macky su dost nevyspytatelne a mohol by ziarlit... teraz je este chladno, to by sme mu nespravili, ale ked uz bude pekne teplo a slniecko, dame ho k nim - oni byvaju v dome so zahradou, myslim, ze mu tam bude dobre... 🙂

maja.ka
1. feb 2008

ahojte, uz som tu davno nebola, co mate nove, okrem toho ze je piatocek 😀
je tu niektora potencionalna tehulka?
bobess blahozelam k prirastku hoci zvieraciemu, ale verim, ze coskoro bude aj prirastok v podobe babatka 😉
inac ja mam tiez velmi rada zvierata a hlavne mojho milacika, na ktoreho nedam dopustit-je to psik Bery 😀

weja
autor
1. feb 2008

ahoj majka - no ja sa vysledok dozviem niekedy buduci tyzden...
a ty co mas nove?

maja.ka
1. feb 2008

ahoj weji, dufam, ze ten vysledok budu 2// 😉 silno drzim palce
ja zatial cakam na tretiu MS a potom ideme na ostro snazilkovat o 106 😅 sice ma manzel uz pokusal aj teraz aby sme uz zacali, prave teraz mat tie plodne dni... 😕

weja
autor
1. feb 2008

jaaaj majka uz tretiu ms...??? 😕 ved ja tiez ne/budem mat tretiu... nejako ma dobiehas... 😅 😉 ale to je samozrejme dobre, ze mavas presne stvortyzdnove cykly... mne to s tymi 35DC trva dlhsie... 😖 no super, tak vela stastia v snazilkovani, bodaj by vam to vyslo na prvy krat... 😉

drobec123
1. feb 2008

baby, aj ja vam to prajem obidvom, nech sa netrapite, ved uz mate toho dost za sebou !
pozdravuje vas alex, ze nestiha ale chcela by aspon na chvilu mrknut na MK, tak snad sa jej to podari ...

maja.ka
1. feb 2008

dakujem vam velmi pekne 🙂 aj ja vam z celeho srdca prajem, aby vam to uz konecne vyslo 😉
weji coskoro ta chytiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

weja
autor
1. feb 2008

majka - tak tomu celkom verim... 😉
kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyy.......????????? 😕

jablonka
1. feb 2008

som tuuuu 😉
nemam dnes velmi dobru naladu, neviem preco, teploty sa mi stale drzia nizko, uz si zacinam mysliet ze ovulka nepride ☹
vcera sme isli este do inych obchodov pozerat ten stolik pod TV, a nakoniec sme nasli jeden co sa nam velmi pacil, tak sme ho kupili a k tomu aj novy stolik k sedacke do obyvacky - aby boli podobneho stylu a aj nove kozene kancelarske kreslo k PC, farby champagne 😉 ...teraz mame plny byt krabic kym to manzel posklada 😅
prisla som domov dost unavena, manzel isiel do nocnej, pozrela som si Poistovnu a tot vsjo 😎
dnes konecne pojdem cvicit, sa celkom tesim 🙂
bobess - to musi byt nadherne stena - trosku zavidim, ze budes mat taku krasnu gulicku na pritulenie 🙂

weja
autor
1. feb 2008

jablonka - tak ste urobili riadne nakupy 😉 a kolky DC si ? mozno je to ovplyvnene aj tym, ze minuly cyklus si mala taky dlhy 😒 takze ovulka podla mna pride, len neskor... 😉

drobec123
1. feb 2008

ja som naspat z obeda a nic sa mi nechce ☹ chcem ist dnes skor, takze musim zamakat aby som vsetko stihla ....
jablonk - nezufaj, ovu pride v ten spravny cas !

weja
autor
1. feb 2008

babyyyy, vy ste sa tu na to vykaslaliiiiiiiiii....... ☹
tak ja vam teda prajem krasny vikend plny oddychu a dobrej nalady 😉
tesim sa na vas zasa v pondelok 😝 (pre upresnenie to " 😝 " patrilo pondelku, nie vam 😀 ) papaa

jablonka
1. feb 2008

pekny vikend vsetkym...s Alex sa este uvidim, ideme cvicit 🙂

alexa27
1. feb 2008

dievcata, prepacte, nestiham, ale dobre som sa pobavila takto na konci dna:

Manželský pár je na večeri, ona sa zagebrí jedlom a hovorí: „No, vyzerám ako prasa." A manžel jej hovorí: „A ešte si sa aj zagebrila." 😀

krasny vikend vsetkym

drobec123
1. feb 2008

baby .... aj za mna vam prajem krasny vikend, verim ze si oddychnete a nacerpate vela energie 🙂 a poniektore aj spermijky 😀