Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
1. feb 2008

už som vás nestihla, tak na diaľku všetkým pekný víkend ...

bobess
1. feb 2008

ešte som zabudla- našej známej sa pred pár chvíľami narodila malá Amálka, tak prajem nech sa uberáme týmto smerom aj my ...

drobec123
1. feb 2008

gratulujeme .... a uz bez ! ved je piatok a uz si tu nemala byt !

bobess
1. feb 2008

ani TY ... 😀 😀 😀

weja
autor
4. feb 2008

dobre pondelkove ranko vam zelam... 😎
ja som v piatok poobede prisla domov a manzel uz na mna maval pohladnicou... 🙂 skoro som ODPADLAAAA.... 😀 ste zlate, ze ste na mna mysleli, prekvapko to bolo ako hrom... fakt som sa potesila... 🙂 tak vam teda vsetkym veeeelmi pekne dakujeeeeeeeem 😉
aky ste mali vikend?

bubatenko
4. feb 2008

Dobrééé sviatočné ránko prajem 😀
Weja všetko naj, naj, naj želám , hlavne veľa usmievavých a slnečných dní v tvojom živote 😉

Víkend? TAký nejaký ubehaný, upracovaný.... som viac unavená ako v piatok..... ale inač fajn.... 🙂

bobess
4. feb 2008

weji ešte raz všetko najlepšie ... a splnenie snov

víkend bol úžasný - od soboty máme psíča - psa a nie fenku, keďže jeden odstúpil. Takže máme Derika. Je zlatučký, strašne živý a čulý. Náš staroušek (12 rokov) je dosť žiarlivý a stále za ním chodíí čo v jeho veku je už dosť namáhavé. V noci spal u susedov lebo si pricvikol hlavu do plotu a susedia museli páčiť mreže. Ale bolo prekvapenie keď sme ráno prišli a pes u susedov ... 😀
okrem psíčkovania z čoho som pravdepodobne nachladla a mám zápal hrdla, som objednala Londýn, tkaže na výročie svadby 4 dni v Londýne ... už mám bedecker a budem študovať a plánovať cestu ...

bubatenko
4. feb 2008

asi najpozitívnejšia vec tohto víkendu bola, že mojej naj kamarátke - ako moja sestra sa v sobotu narodil synček 🙂 ..... som celú sobotu rodila s ňou, chúdaťko sa 15 hodín trápila a nakoniec išla sekciou, ale výsledok je nádherný... ked mi jej mangelík poslal foto malého som celý večer pozerala do compu a plakala od šťastia, dojatia... sa neviem dočkať, bo budem jej dnes volať prvý krát... lebo bola pod celkovou narkózou, takže včera bola určite ešte celá rozbitá.....

bobess ja som si práve včera pozerala môj album s mojej návštevy Londona..... som tam bola na 5-dňovom úlete s kamarátkami.... je to úžasné mesto..... jednoznačne úžasné miesto na strávenie 1. výročia.... 😉

weja
autor
4. feb 2008

este raz dakujem 😉
bobess - tak mate s novym havom veselo 😀 a kedy mate 1.vyrocie? neviem, ci si to uz spominala alebo mi to uslo...
bubatenko - to je mile... 🙂 vytrpela si asi chuda dost, ale za ten pohlad na svoje malinke babo to urcite stalo... 🙂
my sme mali tiez taky "detickovsky" vikend - v sobotu sme boli u sesternice, jej 2-rocna Emka mala meniny, ale je to uzasne dieta, skoro nonstop ma usmev na tvari a ked ju prideme pozriet, vzdy sa rozbehne cez pol bytu, aby nas tymi malinkymi rucickami vyobjimala... 😀 😵 a vcera bol u nas zasa svagrov 3-rocny syn pozriet Richarda 😀
inak - co sa Richarda tyka, bol v piatok na tej operacii a ujo veterinar povedal, ze predsa len je to kocur... 😅 zjavne v tom maju chaos... no ale hlavna vec, ze uz ma po, a celkom statocne to nesie chudacik 🙂

drobec123
4. feb 2008

dobre ranko vam prajem ..... weji, vsetko naj prajem este raz, a nech ta pozitivna energia neopusta !
my sme mali tiez super vikend, v sobotu sme sa premotali, boli na nakupoch a dali doporiadku bytik. vecer sme mali navstevu, nasich najjj kamosov s ich rocnym synatorom. a pochvalili sa ze cakaju prirastok 🙂 strasne sa s nimi tesime, aj ke musim povedat ze ma pichlo pri srdiecku. ked sme boli spolu cez vianocne sviatky tak mi ta baba vravela ze si zabudla v BA tabletky takze uz kaslu na to a idu to skusit s druhym, a booom je to tu. hmm, ale straaasne im to prajem. a vcera sme boli na lyziach a bolo uzasne, aj ked trosku fukal vietor, vyvetrala som si poriadne hlavicku !

weja
autor
4. feb 2008

drobec dakujem 😉
to si ti vasi kamarati naplanovali deturence dost skoro po sebe - aspon na moj vkus... ale radsej hned ako keby sa im potom nemalo zadarit... 🙂 a neboj sa, raz dojde aj na vas... 🙂
juj baby, dnes som 33DC a teplotka je staaaale vysokooo... 😅 ale uz dnes som siahala po tom teplomeri so strachom v ociach... minuly cyklus som mala 33-dnovy, ten predtym 35-dnovy, takze teraz je to rozhodujuce obdobie a ja som z toho nervozna ako fras... 😅 😠 😖

alexa27
4. feb 2008

ahojte kocky 😉
weji, este raz vsetko najlepsie k meninkam 🙂 . sa tesime, ze ta pohladnica prekvapila a potesila 😉 .
bobess, to je super, ze mate noveho psika, gratulujem 😵 .
babenky prepacte, ze som sa vam vobec nevenovala minuly tyzden, ale mala som toho neskutocne vela, dufam, ze teraz to uz bude lepsie. my sme mali tiez taku babatkovsku sobotu, boli sme pozriet kamaratov co maju trojrocneho synceka Martinka a je uzasny, sme sa s nim riadne vyblaznili. mna sice potom celu noc bolelo brucho lebo sme robili vselijake lietadielka a supermana a neviem co vsetko a je dost tazky, ale nevadiii, bolo aj ta ksuper a stalo to za to 😀 😵 .
teraz na vikend sa chystame do tatier. drobec, vy ste tiez minule vyrazali v piatok vecer, ze? kolko vam trvala cesta?
bubatenko, bola som na tej tvojej akupunkture vo stvrtok. bolo vyborne, dakujem este raz za tip 😉 . a odporucam dalej. bola som u pani doktorky tri hodiny, vsetko sme spolu rozobrali do detailov a povedala, ze jej sa ani nezda, ze by som mal problem so zenskymi organmi, skor mam zaneseny vodny system (ladviny, mocove cesty, atd.), hrube crevo a zlu imunitu. ked mi davala ihly tak pri tom vodnom systeme som myslela, ze vyskocim z tej postele, ako by som pichla nohu do zastrcky, strasne to bolo, ale postupne bolest ubudala. potom som mala este bolestivu pecen, inak relativne v pohode. naordinovala mi kopec homeopatik, tak som zacala uzivat. na kontrolu idem v aprili. kazala mi dovtedy upravit aj stravu a odpurucila mi dalsie cajiky. tak skusim 😉

alexa27
4. feb 2008

weji, ved to znie uplne fantasticky 🙂 😵 😵 , moc ti drzim palce 😵 kedy chces robit test?

weja
autor
4. feb 2008

alex vdaka 🙂
tu je moj graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
este sa bojiiiim testovat, lebo ked mi vyde jedna / budem rozmyslat, ci je to preto, ze naozaj nie som tehu alebo som len testovala priskoro... 😒 chcela by som vydrzat s netestovanim do nejakeho stvrtku alebo piatku... ale fakt mam z toho normalne straaach... 😅 som uz asi sibnuta... 😀

alexa27
4. feb 2008

juuuuj 😵 vyzera to genialne, tfuj tfuj tfuj, ab ysme to nezakrikli, ale grafik mas idealny. mas pravdu, ked mas dlhsie cykly, radsej vydrz s testovanim do konca tyzdna, aby si nebola zbytocne sklamana. keby si testovala moc skoro.ale vyzera to vyyyyborne 🙂. a strach nemaj wejuska, viem, ze clovek je vzdy smutny, ked to nevyjde, ale cas leti tak rychlo a my sa raz vsetky urcite dockame. ale ty sa teraz s takymito uvahami netrap, lebo si na tom priam ukazkovo, takze esteraz drzim palce.

drobec123
4. feb 2008

weji ten graf vyzera ukazkovov !!!! skvele, drzim palceky. pockaj s testovanim asi radsej do 35DC ved to je uz o chvilu. a to ze si nervozna, to je jasne, ani ma to neprekvapuje. aj ja som, ale nemam z coho .... okrem toho ze sa nam teda zatial nedari ... a v piatok som mala ovu, ale kedze som tu mala svokru tak to bola len taka rychlovka, a tak tomu teda vobec neverim .... oproti minulemu mesiacu sme to odfklali.

weja
autor
4. feb 2008

joooj, baby ste zlate 🙂 ved viem, ze ked to nevyjde, nic sa nedeje a ideme dalej... len... toto cakanie je zaberak na psychiku 😠

bubatenko
4. feb 2008

alex som rada, že máš z toho taký dobrý pocit, hlavne ona je strašne fajn.... vidíš ju prvý krát a nemáš problém jej všetko povedať aj so svojho súkromia....ten pocit, ako keby si nohu vopchala do zástrčky poznám.... ale potom dokážem aj zaspať na tej posteli..... no ufam, že to bude mať pozitívne výsledky....

weja tfuj, tfuj, tfuj...... je to fakt najúkažkovejší graf, čo som kedy videla... hlavne nestresovať....... 😀

alexa27
4. feb 2008

bubatenko, presne. mala som pocit akoby som sa rozpravala s mamou, nemalaa som s nou vobec problem. je uzasny clovek. a na tom lehatku som tiez potom skoro zaspala 🙂 . normalne sa uz tesim na dlasiu navstevu.

drobec123
4. feb 2008

baby hodte mi pls do IP kontakt na tu uzasnu pani 🙂 ako dlho dopredu sa treba k nej objednat ? a boli to s tymi ihlami ? ja mam totizto panicky strach z ihiel

alexa27
4. feb 2008

drobec asi tri mesiace dopredu sa treba objednat, takze dost ☹ , ale stoji za to to cakanie.
tie ihly niektore nebolia vobec, samotny vpich ani necitis, ale ked ti uz narazy do toho bodu, ktory chce stimulovat, tak tam to boli jak slak, teda ani nie ze boli, je to taka tupa bolest, vacsinou ako keb yta kopla elektrina. kontakt ti poslem.

bobess
4. feb 2008

dnes nestíham
weji-tak ešte vydrž ... ale fakt to vyzerá dobre ...
drobec - rychlovka nerýchlovka - nikdy nevieš čo je dobrého ... teda účinného
bubatenko-ja že máš dneska skúšku !!!
alex - ty budeš pomaly už dokonale preliečená 😀

... čo sa týka tých pichuntí pri srdiečku keď ste s mimi, to myslím že každá z nás, ja osobne keď mi niekto povie že čaká mimi, alebo nejaké vidím vybehnú už aj slzičky (teda revem ako tur), ale nemyslím že v zlom skôr tak nejak mi je divne vo vzťahu ku mne samej a k danej situácii ...

pádim na ďalší audit ... prídem až keď tu bude už len drobec 😀 😀 😀

alexa27
4. feb 2008

bobess, tak ty len s drobcom?! no pekne. my ostatne ti nie sme dost dobre, co??? 😠 😀 😀 😀
bez bez a nech ti audit rychlo ubieha 😉

bubatenko
4. feb 2008

bobess... už mám po skúškach.... čakam na výsledok poslednej... konečne.... 🙂

Baby.... dnes ma môj chrusťo narodeniny a ja nemam žiadny darček. Kvôli skúškam som nemala čas sa tomu venovať a to čo som mu chcela kúpiť ako na potvoru nikde nemajú... normálne zúfalstvo so mňa kríčí.... 😠

Nemáte nejaký nápad.. na bleskový darček?

drobec123
4. feb 2008

bobess, neviem neviem ci ma tu dnes este uvidis 🙂 dnes sa s odchodom musim prisposobit situacii, auto som poziacala svokrovcom, ktory su dnes v BA a vecer odlietaju naspat domov. takze bud ma zoberu oni z BA do PK, alebo pride moj drahy po mna, alebo pojdem rovno z prace na letisko, co je ale ta najhorsia predstava kedze odlietaju az o 22.00

jablonka
4. feb 2008

weji - vsetko naj k meninkam a dufam, ze koncom tyzdna dostanes ten najkrajsi darcek, vyzera to velmi slubne, fakt ten graf je ukaaaazkovy 🙂
my sme mali taky normal vikend, vcera sme boli s Di na karnevale 🙂
nechcem vam velmi kazit naladu, hlavne wejke meninky, ale musim vam to povedat, lebo od rana placem...som cez vikend zaregistrovala nehodu pri Sekuloch, kedy zomrela zena v osmom mesiaci tehotenstva, a dost to vo mne zarezonovalo a casto som na to myslela, ze to je hrozne a nechcem si predstavit co preziva rodina...a rano sme v objati plakali s kolegynou - mojou naj kamaratkou v praci, lebo to bola jej buduca svagrina...jej priatela brat to bol, on zije, v soku po nehode im volal, oni tam leteli a Monika - tak sa ona volala, tam uz len lezala ako keby spala aj s tym bruskom 😢 ...som uplne hotova 😢 😢 😢
napalil to do nich nejaky clovek ktory isiel 170 km rychlostou na klukatej uzkej ceste, bola to sekunda, oni nestihli nic urobit, ani ceknut 😢 😢 😢 ...preco sa taketo veci stavaju???? 😢 😢 😢

alexa27
4. feb 2008

boze, jablonka, to je strasne ☹ ☹ ☹ 😔 ........ani neviem co mam povedat 😔

weja
autor
4. feb 2008

drobec - no prepaaana 😲 hadam len nebudes trcat v robote do 22,00h.! 😝
jablonka - dakujem 🙂 nic take som nezaregistrovala, ale vcera som spravy nepozerala, takze neviem co sa stalo... ale je mi to luto ☹ je to strasne smutne... a jej manzel/priatel to ako znasa? osud je niekedy strasne kruty... 😔

drobec123
4. feb 2008

do 22.00 urcite nie, musia byt min hodinu predtym na letisku 😀
ale myslim ze odidem skor ako zvycajne, ved sa im este musim venovat 🙂
a to co si napisala jablonka je veeeeeeeeeelmi smutne ! myslim ze nikto sa nedokaze vzit do ich situacie a ani im pomoct, zabila by som takeho sofera !

jablonka
4. feb 2008

no ten vinnik sa tiez zabil...
oni este neboli manzelia, chceli sa zobrat ked sa babetko narodi, ale strasne sa lubili, boli velmi stastni a zili len pre babetko...cela rodina je z toho zrutena 😢
baby, asi som mala cez vikend ovulku, podla grafu, aj ma pobolieval vajecnik a aj hlien na to vyzeral...len som zvedava ci este teplota stupne...aj sme dost snazilkovali, tak uvidime 😉