Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
19. nov 2007

dobre ranko dievcata 😀 , mne sa dnes tiez nechcelo vstavat, ale teraz mam uz super naladicku, som vysmiata ja k slniecko na hnoji 😀 a to ani neviem preco, asi mi sibe 😀 😅

drobec123
19. nov 2007

alex, nech ti ten usmev dlho vydrzi 🙂

alexa27
19. nov 2007

🙂 dakujem, budem sa snazit. minuly tyzden som mala taky na prd, ze tento som si povedala, ze si nenecham nicim skazit, tak asi podvedomie funguje.
chudatko, a ty si bola aj u lekarky, ci len samoliecbu si nasadila?
inac bubatenko, to skuskove ma asi fakt nieco do seba 😉 len tak dalej 😅 .
weji a ty si sa ako rozhodla s pracou? vezmes to? ci este nevies?

weja
autor
19. nov 2007

bubatenko - tak ty si spojila prijemne s uzitocnym... 😉 Urcite to aj manzel ocenil, len si ho musis setrit, nieze ho znicis 😀
alex - to je spravny pristup, tak si ten usmev udrz minimalne do konca tyzdna 😉
drobec - tak to je neprijemne, no snad sa to zlepsi, skus si hrdlo vykloktat slanou vodou... A na com ste boli v kine? My chodime vacsinou na rozpravky 🙂 To je vzdy pre nas ohromny relax...
My sme si tiez urobili v piatok romantiku - dost dlho sme uz nikde neboli sami dvaja, takze sme sli na veceru a doma sme si urobili pokracovanie tej romantiky 😀 Celkom prijemny zaciatok vikendu... 😀

weja
autor
19. nov 2007

alex - no rozpravala som sa doma o tom aj s manzelom (teda ja som sa vyecavala zo svojich pocitov, ktore mam z tej roboty, zvazovala za a proti a on ma trpezlivo pocuval 😀 ) Kazdopadne, prilis sa mi do toho nechce, o nejake stresy navyse momentalne tiez nestojim... Teraz jednoducho nemam to obdobie, ked by som chcela nieco dokazat alebo sa niekam karierne posunut... tomu som sa chcela venovat az po materskej a napriek tomu, ze sa ta moja materska trochu oddialila, nic sa na tom nezmenilo... takze sa asi budem riadit svojimi pocitmi a zostanem tam, kde doteraz...

bubatenko
19. nov 2007

weji daj na prvý pocit, ten sa mi zatiaľ vždy osvedčil 😉
drobec a nemôžeš si na dnes zobrať dovču a vyležať to? Nemá zmysel sa takto trápiť. Organizmus potrebuje nabrať silu a myslím si , že tvoja práci ti v tom moc nepomôže. Šup, Šup do postielky 😉

biba
19. nov 2007

Ahojte kocky, tak ja by som po vikende potrebovala este den na oddych. Boli sme sa v sobotu a aj v nedelu sankonvat s nasimi detmi z rodiny a som totalne dolamana. Valat sa po snehu a hrat sa na herkulesa da teda poriadne zabrat 🙂 Hlavne ked som v sobotu so sebou tahala na kopec aj taku mensiu opicu 😅

jablonka
19. nov 2007

ahojte 🙂
ano, ten vikend bol teda kratky 😖
no ja som skoro skoncila na pohotovosti...vyhodili sa mi na rokach - hlavne zospodu na prstoch, take male pluzgieriky, velmi ma to bolelo, ani som nic nemohla do ruky, tak som isla do lekarne, aby mi na to nieco dali, a taka zlata mlada pani v lekarni na to pozera a hovori mi, aby som isla na pohotovost, na internu, lebo ze to vyzera by nejaka reakcia z vnutra tela, ze to este nevidela 😕 a nic ni na to nemoze dat 😒
ale na tu pohotovost som nakoniec nesla, v nedelu sa mi viac neurobilo a zacalo sa to vstrebavat, mam teraz z toho take cervene podkozne bodky a uz to nastastie neboli. Aj som surfovala po nete, ale vobec nic som nenasla. Uplne nahodou neviete niektora co to moze byt? Skusim s tym skocit ku koznemu pripadne.
No a dolezite - bola som pozerat foliukily, mam tam jedneho 9 mm kandidata, tak ho budeme sledovat, v stredu by som mala ist zasa.

jablonka
19. nov 2007

foliukily = folikuly 😅

bubatenko
19. nov 2007

jablonka a aký veľký musí byť ten folikul, aby bol životaschopný?

jablonka
19. nov 2007

on praska ked ma cca 20 mm 😉

jablonka
19. nov 2007

a vtedy by tam uz mali byt nastupeni kamarati aby sa preteky mohli zacat 😀

weja
autor
19. nov 2007

jablonka - ktovie, ci to nemalo nejaky suvis s tym hnisavym prstom... 😕 no ak sa to zacalo samo vstrebavat, tak to hadam bude ok... Ale mozno nebude na skodu, ak skocis predsa len k tej koznej...
Super, ze sa nasiel kandidat, snad z toho nieco bude 🙂 Fajn, ze budes mat takyto prehlad o svojom cykle... To chodis sledovat k svojmu dr. alebo niekam inam?
My sme si cez vikend popri tom "mojkani" nedavali nejako pozor, lebo som vedela, ze plodne dni su uz davno prec, ale az potom ma napadlo, ci sa to po missede nemohlo nejako zmenit 😕 ale asi skor nie, ako ano, aspon teda dufam 😅 lebo rada by som so snazilkovanim pockala na prvu ms a potom uvidime, ako sa budem citit... Aaaach jo, som ja ale nezodpovedna 😔 ale uz sme si nejako odvykli davat si pozor 😒 😔

jablonka
19. nov 2007

no ten suvis s tym prstom ma tiez napadol, lebo som ho mala cely zapaleny 😨 ...skusim toho kozneho ked mi to vyjde, a dufam ze ma neposle prec, lebo to mam vyslovene pod kozou 😅
weji - no je to trosku nezodpovedne tak skoro, ale myslim, ze tehulka ostanes ked bude telo pripravene, ale radsej si davajte aspon po tu prvu ms pozor
no chodim k svojmu lekarovi, tal mi taku tabulku, tam je taka krivka a tam mi vzdy poznaci ako to vyzera 😉

bubatenko
19. nov 2007

a ked vieš, že včera mal folikul 9mm , ako rýchlo riastie, kedy by mal dorásť na tých 20mm? Blbé otázky, ale dosť ma to zaujíma

jablonka
19. nov 2007

on rastie cca 2 mm/ deň, ale mne sa tomu nechce verit, to by mi ovulka vychadzala na 11 den cyklu, a pri mojich dlhyyyych cykloch fakt velmi neverim...myslim, ze tam bude u mna potom nejaky zadrhel 😒

bubatenko
19. nov 2007

neviem, či si písala a kedy ideš na dalšie meranie?

jablonka
19. nov 2007

v stredu 🙂

bubatenko
19. nov 2007

tak budem držať palčeky nech ma min 15mm . Inač ja odkedy beriem tie homeopatika tak sa mi tak pekne unormalnila teplota a super cítim... tiež som zvedava, čo to tento mesiac so mnou spraví, lebo som sa rozhodla, že nebudem brať duphaston a nechám to tento mesiac na prírodu. Potom dám vedieť ako sme dopadli 🙂

drobec123
19. nov 2007

no nemozem ist domov, mam tu novu holku ktoru musim zaucit a je toho tak strasne vela v praci. nastastie ma cez den hrdlo neboli, to len vzdy rano a vecer. ale citim ze nie som uplne zdrava ..... vecer ked pridem budem lezat a lezat, skoda len ze mam draheho na sluzobnej ceste az do stvrtka vecera ...

weja
autor
19. nov 2007

jablonka - inak aj mna tieto merania celkom zaujimaju, potom nas musis podrobne informovat o priebehu 😉
bubatenko - ake homeopatika beries? 😕 A inak mi nie je jasne, preco sa berie Duphaston aj mimo tehu? 😕 Ja som sa dr. pytala, ci existuju nejake prostriedky na podporu tehu, no a povedal, ze mi pravdepodobne pri dalsom nasadi Duphaston... Tak ma to zaujima, preco sa to predpisuje aj mimo tehu...
drobec - mozno si len prepracovana... niekedy telo samo signalizuje, ze uz ma dost a treba trosku ubrat... len si pekne doma oddychni 😉

jablonka
19. nov 2007

bubatenko - to je fajn ze citis pozitivny ucinok homeopatik, sa tesim na koniec mesiaca na konecny efekt 😀 😉
drobec- snad to vylezis, ale ja ked som chora, je mi najlepsie samej, ked mam absolutny klud 😉

drobec123
19. nov 2007

diky baby ze sa o mna tak starate, ja to skusim zvazit, ale nevidim to ruzovo, zase az tak zle mi nie je 🙂
ktovie ako dopadla bobess, ci uz ma potom alebo nie.

jablonka
19. nov 2007

weja - budem informovat 🙂
inac akurat rozmyslam ze musim povedat sefovi, ze budem potrebovat chodit aj dva krat do tyzdna na otocku k lekarovi, len neviem ako presne mu to mam povedat 😒

bubatenko
19. nov 2007

weja ja som bola na akupunktúre u jednej lekárke a nasadila mi na dva mesiace rôzne homeopatika, ktoré musím podla jej rozpisu pravidlné brať.. baby na stretku to videli... a zamerala sa hlavne na moje gynekologické problémy a beriem teraz napr. homeopatika z názvom foliculinum a hommeer.. nejak tak sa to volá... a nabudúci mesiac budem brať zase iné a potom na dalšiu konzultáciu - akupunktúru a predpíše mi dalšie homeopatiká...
weja ja nechcem brať chémiu.. mne ten duphaston nerobil vôbec dobre, neznášala som ho a berie sa z rôznych dôvodov ... napr. ak ma niekto nepravidelný cyklus ako ja, dlhé a bolestivé krvácanie, pri hroziacom potrate a tak... v príbalovom letáku je všetko rozpísané.....

bubatenko
19. nov 2007

jablonka normálne, že lekár sa rozhodol, že musíš kvôli zdravotným problém podstúpiť rôzne testy, ktoré si vyžadujú u neho návštevu každý druhý deň a bude to trvať... xx týždňou, či mu to bude robiť problém.... ja by som to nejak takto formulovala.

weja
autor
19. nov 2007

jablonka - aj ja by som to tak nejako formulovala, ze mas jednoducho zdravotne problemy, ktore si vyzaduju castejsie navstevy u lekara... Pokial to nie je nejaky magor, tak to isto pochopi...
bubatenko - tak to je super, ze ti zaberaju, hlavne je, aby pomohli... dufam, ze sa coskoro dostavi aj vysledok tej liecby 🙂
Co sa tyka toho Duphastonu - mne je uplne jedno, aku chemiu mi predpise a co budem musiet brat alebo podstupit, hlavne, nech je to babo v poriadku...

jablonka
19. nov 2007

a este som vam zabudla povedat, ake slaaadke babetka som vcera videla 😵 , lebo som bola v nemocnici v case navstevnych hodin a bola plna chodba cerstvych maminiek s babetkami, boli take malinke ze ani neboli vidiet zo zavinovaciek,sem-tam malinka rucicka vykukala, ani jedno neplackalo...no na spapanie boli 🙂 😵
a jedna maminka prisla, klakla s k takej asi dvojrocnej slecne a predstavila jej maleho braceka 😵 ...to bolo dojimave 😵 🙂

weja
autor
19. nov 2007

jablonka - mileee 🙂 uz nech je to obdobie tu!!!! 😵 😵

bubatenko
19. nov 2007

weja bude neboj... raz príde ten čas... ked si tu budeme písať texty typu napísala m sms, že malý chrustík sa narodil...., meria.... , važi... a obaja sú zdraví..... 🙂 raz to príde a čoskoro.... 😉