Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
8. feb 2008

weji a mavas problemy s cyklom, viem ze ho mas dlhsi ale nespominam si ze by si vravela ze nie je pravidelny ...

weja
autor
8. feb 2008

no ved praveze nemavam nepravidelny cyklus... takyto dlhy som ho nemala ani po kyrete, kedy byva fakt najdlhsi... 😒 som z toho jelen... 🙄

drobec123
8. feb 2008

klud, pockaj este cez vikend a snad budes mudrejsia ....

weja
autor
8. feb 2008

no ved hej... zase len cakat... 🙄

drobec123
8. feb 2008

weji, aj na nas pride rad, a uvidis potom si povieme ze nam to cakanie stalo za to ! takze uzivajme si zatial to vsetko co mame doma !

weja
autor
8. feb 2008

noooo ved heeeej.... 😒 len to cakanie mi uz niekedy kvapka na mozog... 🙄 a je to o to tazsie, ked si pomyslim, ze teraz by som uz bola v 27tt... 😔
ach jo... no dnes nie som moc pozitivne naladena... 🙄 vlastne vobec... esteze je uz ten piatok, cez vikend si hadam precistim hlavu od prace aj od babatiek...

jablonka
8. feb 2008

weji, nechapem ten negativny test, ked pozeram na ten tvoj krasny graf 😕 ...este to nevzdavaj, uvidime ako to dopadne 😉
ja zasa utekam z roboty s Di k lekarke, ma silny zapal ocnych spojiviek, chudatko rano ani ocka nemohla otovrit, so uplne zuriva, co zasa dovliekla zo skolky po styroch dnoch 😠 😠 😠 !!!...a k tomu uz je zasa cela zahlienena, ma zeleny sopel, tak aj to musime poriesit...ja som uz zufala 😢
mozno sa este do roboty vratim

weja
autor
8. feb 2008

oooch, chuda Dianka ☹ ta si tiez chudatko uzije... ja len nechapem, ze sa s tou oslabenou imunitou neda nieco robit, nejako to liecit... 😕 ved si ani neuzije tej skolky... tak drzim palce, nech sa nejako cez vikend preliecite 😉 ozaj ak sa uz neukazes, tak pekny vikend prajem 😎

drobec - kde siiii? 😕 ty si sa ma zlaklaaaa...?! 😀 alebo tej mojej pesimistickej nalady? no nebude to take zle, uz som to celkom predychala... 🙂 mozes sa vratit... 😉 😀

jablonka
8. feb 2008

no uz som s5, mame ten zapal spojiviek, dostala antobiotikove kvapky a musi byt doma, nastastie muz ma iba nocne na dalsi tyzden, tak sa to da 😅
a ten zeleny soplik vraj suvisi s tymi ockami 🙄
a kde ste vsetci ? 😕

weja
autor
8. feb 2008

ahoj jablonka, no esteze ste to takto vyriesili 😉
ja neviem, kde dnes vsetci zmizli... 😕

drobec123
8. feb 2008

prepacte holky, ja som dnes rozlietana a nic nestiham, ale myslim na vas a weji nebojaj - ja sa len tak lahko nezlaknem ! budem na vas cez vikend mysliet, och boze zase budem musiet pracovat lebo nestiham ...

weja
autor
8. feb 2008

pekny vikend vam prajem dievcata 😎 a hlavne plny optimizmu... 😉

jablonka
8. feb 2008

pekny vikendik vsetkym 🙂

drobec123
11. feb 2008

dobre ranko .... nasa tema skoncila tak daleko ze som ju nemohla najst ... weji ako ? cakame na tvoje spravicky !

weja
autor
11. feb 2008

dobre raanko 🙂
no odo mna sa ziadnych pozitivnych sprav tak skoro nedockate - v nedelu mi klesla teplota a v priebehu dna dorazila aj ms, takze tak... ☹ ale nic ine som ani nemohla cakat po tych negativnych testoch... no tak startujeme nanovo... 🙂
a co zvysok? alex - mrcha prisla? a co ty drobec, kedy budeme ne/cakat s tebou?

maja.ka
11. feb 2008

dobre ranko 🙂
weji hned som sa tu sla mrknut, lebo som chcela vediet, ako si dopadla, je mi luto, ze to nevyslo ☹
pockala si si na mna co? weji pevne verim, ze tento mesiac ti to uz vyjde, asi fakt telo este po tom vsetkom nie je pripravene, ja som velmi zvedava, ako to bude u nas, ale asi nemozem cakat hned zazrak, lebo v teme do ktorej chodim, tiez jedna baba po potrate skusa a zatial nic 😒 ale na povzbudenie druhej sa to podarilo na prvykrat po troch mesiacoch 😉 tak ja uz neviem v com to je 😕 🙂

weja
autor
11. feb 2008

majka - ved ja som tiez zazraky necakala, ale kedze nam to vtedy vyslo na prvy krat a teraz uz dva razy nic, tak som z toho dost smutna... 😔
vy sa uz idete snazilkovat? 🙂

maja.ka
11. feb 2008

weji ja sa tiez spolieham na to, ze to prve tehu vyslo hned, sice u nas na druhy pokus, ale vyslo, ja si este musim pockat na mrchu, ktora ma prist v nedelu a potom hor sa na to 😉

bubatenko
11. feb 2008

dobre ranko,

weja to je mi ľúto, ale neboj telo sa potrebuje asi trocha ešte zregenerovať a v správny čas to príde 😉

Pozri na mňa ja mam dnes 60 DC, vy ste sa tu už dvakrát otočili a ja len stále čakam a čakam, kým sa milostivej uráči dôjsť.
Máš aspoň cyklus, všetko sa ti dostalo do normálu a aj to je vo svojej podstate úspech... teš sa aj z toho, že ti došla mrcha... lebo niektorým ani to nie.... 😉

drobec123
11. feb 2008

no ja teda vobec neratam s tym ze nieco bude takze na mna sa nespoliehajte ze vam prinesiem dobre spravy .... ja mam dostat tento tyzden piatok/sobotu. nic necitim, prisia ma nebolia, nic ma nepicha, takze je asi jasne ako to dopadne ... nasledne sa idem objednat ku gynekologovi a ideme sa na to pozriet z lekarskeho pohladu ci nemoze byt niekde inde problem.

drobec123
11. feb 2008

weji, fakt mi to je luto, ale ako pise bubatenko este je mozno skoro takze nezufaj. bubatenko, 60 dni cakas na mrchu ? a tvoj lekar si mysli ze to je v pohode, podla mna by s tym bolo asi tiez nieco robit, nie ?

bubatenko
11. feb 2008

však hej drobec... idem zajtra už k dokine, lebo moje stále pozitívne myslenie k danej situácii ma už opúšťa... a prechádzam do štádiu zúfalstva..... doteraz som mala skúšky, bola som zamestnaná, nemala som toľko času na to myslieť, ale posledný týždeň štekám kade chodím... mangelík ma stále ukľudnňuje...ale....však viete... ☹

mali sme už aj rozhovor, že budeme musieť začať brať naše snažilkovanie trocha zodpovednejšie, nahodiiť nejakú pravidelnosť, síce ako hovorí weja maximálne antiromantické, ale ako inak - on sa začal napchávať pravidelne zinkom na lepšiu životaschopnosť spermii a ja si najdem lepšieho lekára, ktorý sa začne o mna seriózne starať, nie ako tá, ktorú mam teraz, ktorá mi v jednej vete povie tri ktát , že som neplodná.... 😒

No, asi už je aj v písmenkach vidieť moje zúfalstvo ☹ sorry, ale musím sa už vykecať.... 😒

drobec123
11. feb 2008

bubatenko len sa vykecaj a postazuj, toto stekanie poznam aj ja .. som taka ista v poslednej dobe. aj ked teraz ked viem ze pojdem k lekarovi, tak som trosku kludnejsia lebo strasne verim ze nam nejako pomoze ..... ale vsetko sa ukaze. moj drahy vcera browsoval po nete aby vyhladal nejake info o imunologii a ci nahodou moja telo neodmieta jeho spermijky. tak to snad nie, ale uz rozmyslame nad vselicim ☹

bubatenko
11. feb 2008

drobec.... ty chodíš k Diveki(y)mu, alebo Alex? Nemáte naňho číslo?

weja
autor
11. feb 2008

bubatenko - ahoooj, dlho si sa tu akosi neukazala 😉 paaani, 60 DC je uz fakt trochu moc... nebola si este u dr. na vyvolavacke? ach jo... dnes je fakt asi raritou par, ktory nema s otehotnenim alebo tehu problemy... 😒
drobec - no nezahadzuj to este uplne... ako vyzera graf?

drobec123
11. feb 2008

ja k nemu chodim, Alex chodi k tomu druhemu co je v tej istej ambulancii. hodim ti cislo do IP

bubatenko
11. feb 2008

uvidíme .....už sa začíname uberať smerom.... topiaci sa aj slámky chytá.... čo robíme zle, nech mi niekto povie čo robíme zle..... zdravo žijeme, cvčímie.... a každý druhý, či tretí pár má problém mať babatko...

ja tiež pošlem toho môjho na spermiogram... aby čo najpresnejšie označili štrajkokaza..... 😒
Bobess , Drobec... vaši mangelíkovia boli na spermiograme, smiem sa spýtať kde boli?

drobec123
11. feb 2008

weji ja to nezahadzujem, graf vyzera ok, vzdy pred mrchou to vyzera ok 🙂 len mne v den kedy dostanem klesne, takze tak .... pozri sa: http://www.fertilityfriend.com/home/1af27c
len si myslim ze nic za to nedam ked sa na mna pozrie lekar, bola som u neho naposledy v juli a to som mu nespominala ze sa chceme od sept. snazit. uz to je predsa len viac ako pol roka a nic, takze idem si aspon po radu co si o tom mysli a ako dalej ...

drobec123
11. feb 2008

bubatenko moj bol u nejakeho sukromne lekara v petrzalke. ked najdem kontakt mozem poslat, ale ked si das cez google vyhladavanie urolog tak tam ich najdes kolko len chces.

weja
autor
11. feb 2008

drobec - no mas pravdu, zatial vyzera ten graf dobre... 🙂 jasne, tiez hovorim, ze za to clovek nic neda, ked sa da kompletne vysetrit... snad to k niecomu bude...
bubatenko - tiez si to neviem vysvetlit... kedysi taketo problemy s otehotnenim neboli, ani s MA... fakt neviem, ci je to naozaj touto prechemizovanou dobou plnou stresu alebo co je za tym...? 😕