Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
12. feb 2008

no ja sa uz vsetkeho chytam - kedysi som sa nevedela donutit zacat merat BT, teraz uz spekulujem aj nad ovu testami... 😅 no co - bieda donuti... 😔 ja totiz nemam v tej ovulke doteraz jasno, zakazdym sa nieco domrvi a ja potom len dufam, ze bola ozaj vtedy... 😠 no ak som este neskrachovala na tehu testoch, tak mozem na ovulacnych... 😅 🙄

bobess
12. feb 2008

no neviem či je ešte niekto zodpovednejší ako Vy ... to určite nie je v tom, možno skôr naopak ☹

čo sa skrachovanie týka - dala som si prísny zákaz kupovať testy, takže už netestujem , proste keď nepríde tak nepríde ... tiež som z toho šedivá - nebyť blondýna tak už som na farbách 😀 a teda nemienim podporavať farmacuetické firmy ani drogérie ... radšej si kúpim niečo na seba ... ozaj cestou sme sa stavili v Martine v ecco a kúpila som si 3 topánok, manžel 2, a svokra tiež 3. Okrem toho som si kúpila košele a nohavice, takže ma ľahšie živiť ako šatiť, ale čo - čomu inému sa už poteším, nie?

a ešte sa teším na víkend, prídu naši - teda mama so ségrinou rodinou a otec sa k nám chystá už vo štvrtok - treba už totiž robiť na zahrade, tak príde 😀 . rozhodla som sa "ušetriť" aj na rešitke a tak navarím, strašne sa teším ...

weja
autor
12. feb 2008

bobess - no super vikend sa crta pred tebou... 🙂 to potesi take rozptylenie, clovek aspon pride na ine myslienky...
ja som si uz tiez povedala, ze netestujem, ale hlavne, ze testy nakupene uz dopredu, takze ked v den ocakavenej ms sa BT stale drzala hore, hned som trielila do kupelne testovat... 🙄 ach jo... som nepoucitelna... 😔
ale dnes som objednana ku kadernicke, spravim si radost aj ja... 🙂

alexa27
12. feb 2008

bobess, tak to znie ako uzasny vikend, uplne rodinna atmosfera sala z tvojho prispevku 🙂
drobec, este som ti zabudla napisat, ze som vcera zacala citat tvoju knihu. je skvela. zatial sa mi velmi paci 🙂 .

jablonka
12. feb 2008

teda vy ste to tu dnes rozbehli 🙂
ja som dnes nemam velmi dobru naladu, tak si ma velmi nevsimajte 🙄
ten pondelok by som rada prisla na stretnutie, moze byt ten Aupark?

bobess
12. feb 2008

jablonka a čo sa stalo?

alexa27
12. feb 2008

jablonka, co sa deje?
aupark moze byt, jasne. okolo 18.00?

bubatenko
12. feb 2008

dobré ránko prajem... aj ja sa rada prídám na stretko....miesto a čas mi vyhovuje.

už druhý krát sa snažím poslať príspevok... ten prvý bol tak na štvrť strany o mojej dnešnej "pozitívnej" návšteve u lekárky.... nechce sa mi to opäť písať, ale podľa mojej Dr. som zdravá ako rybička... nič mi nie je... a mala som prednášku o mesačnom cykle ženy a ako vzniká babatko (aj s obrázkami)..... asi tak... už mi len samopal dať do ruky a neviem či by som sa zdržala..... 🙂

jablonka nesmúúúúúúúúť.... musíme dať všetky hlávky hore ... a byť tu jedna pre druhu....veseléééééééé bruškáááááááá... veseléééééééééé bruškááááááá a donich mimuškááááááááááááááááááááá 😀

bobess
12. feb 2008

bubatenko -takže 60 dňové cykly sú ok?????
ja som ťa nepochopila ... som blb a vraj na metarskej sa blbe, tak ja fakt už nebudme mať z čoho

bubatenko
12. feb 2008

áááááno podľa mojej dokiny som ok...... po prednáške, ultrazvuku a pod. sa ma spýtala , či chcem vyvolávačku, takže ked som si ju vypýtala som ju dostala.... a že mam prísť na konci februára, lebo mi vzniká nárok na ročnú pravidelnú prehliadku... a moje vyšetrenie bolo ukončené... takže nová doktorka to istíííííííííííííí 😒

alexa27
12. feb 2008

bubatenko, tak to by si asi fakt mala zmenit doktorku, 60-dnovy cyklus predsa nemoze byt ok 😲

sa tesim na pondelok 😉 , ja mam dnes lepsiu naladu, vcera mi bolo hrozne, ale dnes som sa uz zase nejak nastartovala 😎

bubatenko
12. feb 2008

ešte som zabudla... sa tam rozplývala ako perfektne jej ukazuje ultrazvuk obrázky... videla moje malinké folikuly... aj sestričku zavolala , aby jej ukázala ako to je krásne vidieť, že by to od toho prístroja nečakala... ja neviem, či bola dnes ona nahúlená, ale ja som z údivu nevychádzala počas celej prehliadky

weja
autor
12. feb 2008

jablonka - no taaak... usmev na tvari a optimizmus v hlave... to je zaklad... 😉
bubatenko - fakt neuveritelne 😅 clovek nevie, ci sa ma smiat alebo plakat nad takouto "odbornostou"... 🙄 mala si sa spytat, ci si tie obrazky nemozes pozicat domov, lebo aj manzel sa chce "poucit"... mam pocit, ze si z nas niekedy tito doktori robia srandu... 😠

alexa27
12. feb 2008

😀 😀 bubatenko, tebe dnes ide 😀
.....ale tak mozno ti fakt vsetko dozrieva tak ako ma, len to dlhsie trva 😕 .....ked tam tie folikuly videla.......a ty si uz bola na tej folikulometrii, tak ako chodila jablonka?

weja
autor
12. feb 2008

holkyyyyy... ja som teraz naaaahodou zistila, ze dnes mame 3.vyrocie ako sme s drahym spolu... 😎 😵 a on je chudatko v sluzbe, tak ani romantika nebude... ☹ esteze sa vecer vrati, musim mu prichystat dake prekvapko... 😵

bubatenko
12. feb 2008

dakujem za poklonu 😀

no ked mi robila ultrazvuk tak jeden kandidát bol uplne, že nadherný 1,2*1,8 mm.... že čakam na malých bojovníkov, lebo idem prasknúť, asi tak 🙂 .... vieš alex... jedna vec je, že rastie a druhá, aby praskol... no uvidíme, teraz ako mi pichla agolutín predpokladam, že by sa to malo celé urýchliť.... tak budeme snažiť ako draci.....

jablonka
12. feb 2008

juj, baby nic strasne sa nestalo, den zacinal ako "den blbec", ale uz to bude dufam len lepsie, chystame sa s kamaratkou na obed, my sme uplne rovnaka skupina, tak dufam, ze sa mi zlepsi nalada na cely zvysok dna 🙂
mimochodom, nevie niekto z Vas o mieste pre pravnicku, ktora ma prax na sude aj v poistovni a vie vyborne anglicky?...to je moja kamaratka a konci jej u nas zmluva k 1.4.08 ☹
bubatenko - ja tomu teda dobre nerozumiem ze s takymi cyklami - vies ze aj ja mam take dlheee - je to OK? 😕
a riesit to vyvolavackami? 😕 ked chce clovek otehotniet? 😕 nehovorim, normalne by mi take cykly vobec nevadili, este by som bola rada ze nemam casto mrchu 😅
a potom akoze kedy by mala byt ovulacia? kolkaty den pri takom cykle? 😕

jablonka
12. feb 2008

ved o to ide, ze tie folikuly rastu, rastu a neprasknu ☹
ja ked som chodila na folikulometriu, tak tiez mi folikul narastol, ale nakoniec zrejme nepraskol, lebo o par dni uz nebol a nebola vidiet ani nejaka tekutina, co po prasknuti ostane...a teraz podla grafu to bolo to iste 😠

bubatenko
12. feb 2008

jablonka však práve, ale už sa nejdem vyjadrovať k mojej lekárke.... som sa len utvrdila v tom čo som už dlho chcela a to ju rýchlo zmeniť......

bobess
12. feb 2008

no asi zmena bude najlepšia ...
mne sa niekedy zdá že lekári z toho majú takú prču, keď sa takto trápime ...
mne tiež v práci niektoré problémy klientov (napr. hľadá dva dni 10 korún v účtoch) a volá mi každú hodinu čo a ako, tiež mi je na zasmiatie ale viem že jemu to vadí, tak mu tých 10 korún pomôžem nájsť. nestaviam sa k tomu, že je to ok, alebo čo ja viem čo. a to sú len nejaké blbé účty ???

weja
autor
12. feb 2008

kde steeee? 😕 ja som uz aj napapana a vas nikde...
poobede zas ideme s kolegynou - tou tehulou - preberat tych jej zakaznikov... 🙄 neeeechce sa miiiiiiiii do tohooooo........ 😖

alexa27
12. feb 2008

no s bohom, tak nech ti to rychlo ubehne weji 😝
ja mam na poobedie toho tiez dost, mam tri mitingy a medzitym este nejaku administrativu....uz sa tesim na vecer 🙄

drobec123
12. feb 2008

caute baby, ja som bola cele dopoludnie mimo office, az teraz som si vas docitala. tak bubatenko, ty si dnes dobra ! som tu pred tym monitorom vysmiata ako leco 🙂 no este ze mas zdravy rozum a vies ze toto je naozaj len zly sen ... bez od tej lekarky prec !!!

weja
autor
12. feb 2008

no uz som zasa tuuu... je to o nervy - tam rychlo rychlo prebrat co najviac, potom mi moja robota stoji... 😝 z kazdej strany niekto otravuje 😠 tak som si povedala, ze kaslem na nich a idem chvilu konikovat... 😎
a vas zasa nikde... 😕

drobec123
12. feb 2008

ja som tu, len je tu nejako prazdno ....

bobess
12. feb 2008

ja som už späť zo sona, a to by som nebola ja keby bolo všetko ok. už som si poplakala ale fakt nič sa mi nedarí.
na chvíľu sa odmlčím ...

drobec123
12. feb 2008

bobess, co sa deje ?! 🙂 aby sme si poplakali spolu ...

alexa27
12. feb 2008

ahojte dievcata, uz som tu aj ja. bobess, co sa stalo?

drobec123
12. feb 2008

inac alex, som rada ze sa ti knizka paci, je velmi zvlastna ale zaujimava

alexa27
12. feb 2008

ano, je tak zvlastne pisana, uplne inak ako sme zvyknuti v pripade kvazi lubostnych pribehov, ked sa to tak da nazvat. normalne rozmyslam, ze si ju kupim 😉 . dnes vecer budem pokracovat v citani, vcera som zvladla len styri kapitoly

bobess, dufam, ze v pondelok aspon prides na stretko? 😕 bolo by nam bez teba smutno 😔 .