Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
18. feb 2008

baby vy to tu dnes flakate ! nam opat nejde elektrika, este ze mam nabitu baterku na notebooku, ale nejde ani kurenie a je straaaaaaaaasna zima ! alex sa dnes este neozvala ze ?

alexa27
18. feb 2008

ozvala ozvala, posledny prispevok, predchadzajuca strana 😉

alexa27
18. feb 2008

inak, meriam teplotu uz siedmy den cyklu a mam stale taku istu, 36.5, to je normalne? alebo strajkuje zase teplomer podla vas? 😒

drobec123
18. feb 2008

jeeej, prepac, mna to hodilo hned na dalsiu stranu tak som si to nevsimla ..... takze sme tri na tom rovnako ze pijeme tento bylinkovy odvar ! 😀

alexa27
18. feb 2008

😀 tak tak, no snad nam pomoze 🙂
a ty si si ho na koniec miesala sama, ci v lekarni?

este k tej teplote, pred tym ked som si nahodne zmerala par krat, tak som mala skor ciki caki teploty, uplne mi skakali a teraz zase uplne rovnake, tak ja neviem, asi si kupim dlasi teplomer, alebo co 😕

drobec123
18. feb 2008

nasla som ho v bio obchode na dunajskej, vedla toho kde si bola ty na prednasku o feng shui. kupila som si bylinky a doma som si ich pomerom namiesala, ale kedze nemam dobru vahu tak 6g som dala len podla oka 🙂

no inac ja mam tiez po mrche pomerne dlho rovnaku teplotu kazdy den, takze alex nezufaj, mozno to je dobre znamenie 🙂

alexa27
18. feb 2008

no oki, tak ked to ty hovoris, tak ja este pockam ako sa ta moja teplotka bude vyvyjat.

bubatenko
18. feb 2008

ahojte, práve som po obedíku.. a idem sa Vám pochváliť... dostla som konečne mrchu..... neuveriteľnééééééééééé... len neviem, či mam byť štastna, alebo plakať... fňuk, fňuk...

idem si aj ja namiešať čaje, merať teplotu, papať homeopatká a ešte musím začať cvičiť mojžišku.... musim sa k snažilkovaniu postaviť trocha zodpovednejšie.... 🙂

weja
autor
18. feb 2008

babyyyy, som taka vytocenaaaa... mali sme poradu - 2,5 hod.!!! 😲 😠 Samozrejme sa na nic neprislo, akurat kazdy do kazdeho skakal a to, co som pisala minuly tyzden, ze moja buduca nadriadena si vsimla, ze toho budem mat moc, tak sa to tam preberalo a moj terajsi sef si skratka mysli, ze to voooobeeec nebude problem, ved my cele dni hadam len prespime v praci a zavalil tym okrem mna este dalsiu kolegynu... 😠 😠 😠 Tak na jednej strane uz v tom aspon nie som sama, ale na druhej strane ma takyto pristup neskutocne vytaca... 😠 keby som neplanovala tehu tak si asi fakt zacnem hladat nieco ine...

bubatenko - no gratulujem k mrche 🙂 tak sa dufam pridas do klubu cajickariek... 😉
alex - skus odmerat teplotu napr. vecer, alebo ked prides domov, len aby si sa uistila, ze teplomer dokaze namerat aj nieco ine... ak ti zasa nameria to iste, co by samozrejme nemal, tak kup iny 🙂 Ale inak je to normalne - BT moze byt par dni aj rovnaka...

bubatenko
18. feb 2008

weja kľud... nerozčuluj sa..... energiu dávaj do snažilkovania a nie do práce... tým skôr im zamávať na rozlúčku 😉

alexa27
18. feb 2008

weji, spravim to tak, odmeram dneska vecer a uvidim. a na robotu sa vykasli, ved mas uz uplne ine plany 😉

drobec, inak mam tu dnes aj tvoju knizku, aj ked este mi chyba posledna kapitola, ale velmi sa mi pacila a tak rozmyslam, ze si ju kupim, takze som ti ju priniesla, ze ti ju dnes vratim, ale na koniec, ked sa nestretavame j uaspon dnes vcer v klude docitam. ale inak je fakt super, ale dobre psycho 😉 .

idem si uvarit druhu salku cajiku

weja
autor
18. feb 2008

ved to - cim viac ma vytacaju, tym viac sa tesim na matersku 😎 este som povodne myslela, ze ak by som zostala na PN, ze by som nieco mohla pripadne robit aj z domu... to som chcela byt charakter, ze ich nenecham len tak v stichu, ale po tomto ohromnom "rozhovore" a pristupe mojho sefa - nech si poradia ako vedia, ja sa nicim nebudem zatazovat...
alex - aku knihu to citas? uz som fakt zvedava, ked ju tolko spominate... 😅 ale psycho by som asi nechcela - toho mam dost v praci... 😀 😖

drobec123
18. feb 2008

cafte poobede. ja uz mam tiez druhu davku cajiku na stole 🙂 lezie mi to tu dnes na nervy, kedze nesedim pri svojom stole lebo v nasej casti open spacu stale nejde elektrika, tak som musela ist inde kde je vela ludi, vsetci sa tu bavia, riesia a je veeelky ruch. a neviem sa sustredit ! alex, kludne tu knizku docitaj, ved stoji za to ! ja mam tvoju knizku tiez v praci a ked sa nabuduce dohodneme na stretku tak ju prinesiem a vratime si ich navzajom 🙂

weja
autor
18. feb 2008

ja uz mam tiez uvarenu druhu salku caju 😀 sranda, ake hromadne cajickovanie nas chytilo 😉

drobec123
18. feb 2008

hej hej, u mna to je prvy den tak dufam ze ma to neprejde ! musime si to pripominat ! 🙂

alexa27
18. feb 2008

a tretiu davku si uz uvarite doma, alebo este v praci?

drobec123
18. feb 2008

ja doma ! pekne k telke nech si ju vychutnam 🙂

jablonka
18. feb 2008

vy cajickarky 😀
ja zacinam od zajtra merat BT, tak uvidim, davam do tohoto cyklu velke nadeje, lebo som to tak mala vyvestene /marec - materstvo, po 10/08 syna 😵 /...ked to tak nebude, uz neverim nicomu!!! 😀 .....jasne ze to som teraz pisala s rezervou, ale casto si na to spomeniem a dost ma to utesuje 😅 ...a mam aj Jonasa a predpokladanu ovulku po prvy krat blizko seba 😉
vsetky co sa hnevate v praci kaslite na to, ved o chvilu nas mateeerska vola 🙂

alexa27
18. feb 2008

baby, tie kocky rijen/oktober ma stale mylia, vzdy si myslim, ze ste to v ya potesim sa a potom pozriem lepsie a nic 🙄 .....pred tym ma mylili kociky z Polska a teraz este aj toto 🙄 😅

ja si spravim cajik asi este tu, lebo doma uz budem lenivec 😕

alexa27
18. feb 2008

juuuj jablonka, tak to znie ozaj super, straaasne ti to prajem nech ti to vyjde, budem drzat vsetky prsteky a kedy by si mala mat ovu?

bobess
18. feb 2008

hlásim sa bez čajíku ale s jablkom,
ale dnes mám strašnú chuť na kávu - fakt, všade vo firmách mi ju núkajú, a už sa mi zbiehajú slinky... no musím si zvykať. aj v sobotu, také dobroty som navarila a napiekla a nakoniec som jedla iba šalát. ale aj zeleninový aj ovocný. mňamka a ten bol úžasný

a vidím že zase nás "otravuje" ten pracovný stres ... už nech nás zachránia tie dve paličky ... 😀

jablonka
18. feb 2008

no najprv je dolezite aby ovulka bola a ak bude, tak hadam okolo 5 - 10 marca 😕
ale ved tento mesiac musi byt ked mam byt tehu, nieeee? 😀

alexa27
18. feb 2008

jasne, ze hej, ina moznost neprichadza do uvahy 😉

drobec123
18. feb 2008

jablonka som rada ze konecne niekto pretrhne tu snuru a pojde nam prikladom ! a som rada ze to budes prave ty ! 😉
a potom my starsie mame prednost (ze bobess) a nasledne nase cajikove kolegynky 🙂 a mame to v suchu .... potom nas alex nemusi hladat medzi oktobrovkami ..... a stale som ale nepochopila tie kociky z polska, ved o tom sme sa este ani nebavili, alebo ?

drobec123
18. feb 2008

bobess a nemozes pit bylinkove caje ?

alexa27
18. feb 2008

nieeee, ale "kociky" sa mi mylilo s "kocky" na prvy pohlad, ked som le ntak mrkla na rychlo na stranku a potom ked som pozrela lepsie tak som zistila, ze to je nieco ine

drobec123
18. feb 2008

aha ... uz mi to je jasne, takze ideme na nakup kocikov do polska 🙂

alexa27
18. feb 2008

baby mne sa chce straaaasne spat, najradsej by som sla uz domov 🙄

drobec123
18. feb 2008

alex a nemozes ? ja dnes chcem tiez ist normalne a radsej robit z domu, tu je taka zima, ze mi tuhnu prsty na klavesnici .... ale este sa chcem zastavit v avione a pozriet si topanky ku kostymu co som si vcera kupila, aby som bola kocka na nasom velkom evente ....

alexa27
18. feb 2008

nemozem, musim tu byt minimalne do piatej. takze este aspon hodku musim vydrzat. dnes mi to pripada ako vecnost.
to ta lutujem, ze tam mas taku zimu, len prosim ta nenachladni.
nam tu zase prerabaju na kazdom druhom poschodi wecka, nepochopila som sice preco, lebo vsade strasia, ze musime setrit a toalety, ktore boli vylozene v pohode, tak prerabaju a kvoli tomu musim stale behat na ine poschodie. dufam, ze uz to kazdu chvilu dokoncia.