Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
20. feb 2008

to by bolo fajn, akože po divadle by sme si dali šálku čajíku????
už sme to divadlo zorganizovali?

alexa27
20. feb 2008

ee, iba sme vraveli, ze tusim 21.3. by bolo ok. ak to teda vsetkym vyhovuje.

alexa27
20. feb 2008

kocky, videli ste? zaruceny vypocet pohlavia dietata!!! 😀 dufam, ze coskoro otestujeme 😵
http://mimino.kvalitne.cz/

weja
autor
20. feb 2008

aj ja som myslela, ze dnes dam stretko s kamoskou, ale som nejaka utahana 🙄 normalne som este len prisla rano do roboty a uz som citila, ze som unavena... to sa mi casto nestava, ale asi som sa na figu vyspala 😖 a kedze chcem dnes aj nieco dobre uvarit a zaroven si ist lahnut v nejaku normalnu dobu, tak to stretko asi necham na inokedy... 😒
ja uz asi fakt starnem alebo co... 😅 🙄

alexa27
20. feb 2008

weji weji, len to nie, ved ty nam tu vylepsujes vekovy priemer 😅

alexa27
20. feb 2008

no haloooooo, nejak nam to tu dnes viazne 😕

weja
autor
20. feb 2008

alex - ten link som uz poslala aj manzelovi, nech postuduje... 😀 nam to inak vychazda podla tohto, ze do roku 2010 by to malo byt dievcatko, potom bude mat drahy cca 3 roky, aby sme splodili chlapca 😀
vekovy priemer mozem vylepsovat, ale priemer fyzickej zdatnosti a kondicky urcite nie... 😝 😀 ked sa uz raz nastartujem a rozbehnem, tak mam kopu energie..., no ale ked mam z casu na cas taketo "utahane" dni, tak to som potom cely den nejaka polozaspata... 🙄 no uz aby bol koniec pracovnej doby, doma ma urcite preberie... 😉

alexa27
20. feb 2008

🙂 super, takze teraz to bude dievcatko, hovoris 🙂
mne vychadza chlapec, ale mam strasne malinky rozdiel medzi dievcenskou a chlapcenskou linkou, su uplne tesne pri sebe, tak mozno dvojicky? 😕 😀

idem pomalicky na obed, tak dufam, ze poobede to tu rozbehneme 😉

weja
autor
20. feb 2008

ja sa uz tiez pomaly chystam papat, dnes si dam palacinkyyy - mnaaaaam 😵
inak som citala na niektorej tej bylinke, ze podporuje travenie a chut do jedla, tak musim povedat, ze minimalne tento ucel ten caj splna dokonale - ja som staaaaale hladnaaaaaa... 😀 a sladkosti by som jedla na kilaaa, snazim sa sice nejako oklamat ovocim, ale tu sladkost si aj tak nakoniec musim dat... 😠 no ale co by som si nedala - hned sa mi potom zda svet krajsi, tak co sa budem obmedzovat... 😵

dobru chut vsetkym 😉

bubatenko
20. feb 2008

jeeej to je super ten graf..... nám jednoznačne až do polovice roka 2010 vychádza chlapec..... inač táto metóda je založená na obmene krvi v tele rodičov... lebo ono sa hovorí, že každých sedem rokov dochádza k obmene krvi v tele človeka a ten z partnerov, ktorý má mladšiu krv, to pohlavie budete mať... 😉

bubatenko
20. feb 2008

a dobrú chuť vam všetkým prajem....
ja dnes nejak nemôžem... mi stojí všetko v žalúdku a necítim sa dobre.....som si kúpila minerálku , to je asi všetko na čo sa dnes cítim..... 😒

drobec123
20. feb 2008

baby ja to nechapem co mi to tu vychadza, ja mam ten graf s dvojiou ciarou modrou a cervenou, uplne rovnaky....
inac prave som skoncila conference call a o chvilu odchadzam do prahy, takze sa s vami potom rozlucim ale budem na vas mysliet ako klebetite bezomna 🙂
este si idem rychlo uvarit cajik aby som mala obednajsiu davku, vecer ani rano budem musiet vynechat kedze na hoteli mi ho asi neuvaria ze ? 🙂

weja
autor
20. feb 2008

no drobec tak stastnu cestu a nech ti to v Prahe dobre dopadne 🙂 my budeme na teba tiez mysliet...
kedy sa ozaj vratis?

drobec123
20. feb 2008

zajtra som naspat okolo obeda, takze poobede sa opat k vam pridam 🙂
a neviete mi poradit s tym grafom ako by to malo teda vyzerat ?

weja
autor
20. feb 2008

no z toho co si napisala som to pochopila asi tak, ze vam tie ciary idu stale stale rovnako...? podla mna to moze znamenat to, ze sa vam s manzelom skoro na chlp rovnako vymiena krv... 🙂 takze u vas je to asi o nahode 😉

lulu21
20. feb 2008

baby ako si vkladate deti zo slide show nad album, ja nechapem ako to mam ulozit uz mam urobene ale neviem co dalej

weja
autor
20. feb 2008

lulu - s tym ti tu asi neporadime, aspon ja to teda netusim... 😕
kde ste zasa vsetky zmizliiiii.......??? 😨

bubatenko
20. feb 2008

tu soooom......weja aké máte počasie, lebo tu v BA je krásne a sa veľmi oteplilo, ale mám pocit, že tu všetci spíme, ako keby jarná únava dorazila.... 🙂

bobess
20. feb 2008

ja som tu zase tak neskoro. asi mi to už nemyslí ale ja tomu grafu nerozumiem. mojej svokre bolia zuby (môj otec to komentoval že to znie docela dobre 😀 ) takže som v práci úplne sama na všetko. a dnes som sa rozhodnla jedného môjho kolegu pustiť preč, keďže mi už 2 mesiac spôsobuje neskutočné nervy (stále hovorím, že ak som potretila tak určite kvôli nemu) takže ak viete o nejakej mzdárke na TPP tak mi poraďte - nie tehu !!! 😀

bobess
21. feb 2008

dobré ránko,
čajík navarený, nechtuný prášok na plodnosť spapaný, teplota 37,1 ... poslušne hlásim
a Vy?

weja
autor
21. feb 2008

dobre ranko 🙂
bobess, teraz si prevzala funkciu drobca - prvy a posledny prispevok 😀 😉
no to je ale celkom mila teplota... ktory DC si?
ja som si uz tiez navarila cajik (normalne sa nan kazde rano tesim) a idem sa naranajkovat... 😵
tiez to mas v praci nejake pestre... tak tomu kolegovi ides dat vypoved?

bubatenko - tu bolo tiez od zaciatku tyzdna krasne pocasie - slniecko svietilo cely den, aj ked bolo dost chladno... no ale neviem, ci to bude aj dnes take pozitivne... 😒

bubatenko
21. feb 2008

dobre ránko,
káva spravená, mrcha sa konečne blíži ko koncu, teplota nenameraná, čajík idem dnes len kúpiť a mesačné snažilkovanie sa môže za pár dni začať..... 🙂
bobess graf si už pochopíla... dôležité je, ktorá čiara je vyššie, či modrá, alebo červená a priesečnik mu robí čiara, kde je napisané narodenie dieťaťa.....ktorá farba je vyššie to pohlavie by sa ti malo narodiť.... 😉

alexa27
21. feb 2008

ahoooj, ja bezim teraz na pol dna na skolenie o daniach, tak tu nebudem. cez obed idem ku dokimu, tak vam poobede budem hlasit co a ako. teplotka u mna 36.5 dneska. cajik nenavareny lebo uz nestiham, takze dnes asi az na obed 😒 .
cauteeeeeeeee a krasny den 🙂

weja
autor
21. feb 2008

alex - ahoj a prijemne skolenie 🙂 preco ides k dr.... nieco som nepostrehla...? 😕

bobess
21. feb 2008

bubatenko - áno pochopila, škoda že to nevyšlo mohli sme maž pekného chlapčeka ... 😢 no čo možno nabudúce ...

weja
autor
21. feb 2008

bobess, pochopila som to teda tak, ze teraz mate vo vyhlade toho grafu na najblizsie 3 roky dievcatko? 🙂 ved aj to je fajn, nie? 😉

bubatenko
21. feb 2008

weja a tebe čo vychádza? Mna celkom teší, že chlapček až do polovice roka 2010, lebo sme si s manželom uvedoili, že keď rozprávame o babatku, tak viac-menej stále v mužskom rode .....to by sa nám snaď mala dovtedy stihnúť 🙂

weja
autor
21. feb 2008

no mne vychadza az do buduceho roka dievcatko... 😵 nie som proti.... 😀 aj ked manzel by chcel syna, mne je to jedno... chlapceka budeme musiet potom stihnut do roku 2013... 😀

bobess
21. feb 2008

aha-tak pozerala som len na teraz ... nepozerala som na roky dopredu, idem skúsim, dám vedieť

bobess
21. feb 2008

takže chlapec - až do 2009 - tak to musí byť ... to je milé ... hlavne nech je zdravé a môže byť aj jedno aj druhé aj naraz keď chcú ... 😀
ako to ukazuje tým čo čakajú dvojčatá????
u nás jednoznačne ame priklonení k chlapcovi .. teda ja a manžel, všetka ostatná rodina chce dievčatko - hlavne teda môj otec !!! u nás totiž v rodine sú samé baby - ja nemám napr. len jedného bratranca - aj ten je lepší a vždy bol ako baba, takže proste u nás sú v láske baby ... ale ja chcem 2 chlapcov, pretože máme v podkorví pripravené miesto pre vláčik a autodráhu ... a to ste takú ešte baby nevideli !!!