Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
23. feb 2008

no nič nového pod slnkom, hlavne že si zdravá
a chápeš tie babenky na diskotékach - veď keby si sa jej spýtala čo to je ovu - tak by z toho bola celá paf ...

ináč už sme úplne choré, nie že sme v práci prvé a posledné ale ešte aj cez víkendy ... 😀
dúfam že už si preč ...

drobec123
23. feb 2008

no prave ze este len zacinam, musim dokoncit kooopec veci, co tvoje DPHcky ? ci teraz auditujes ? hej hej sme sibnute, ale tak zase asi vieme preco to robime, na druhej strane co ine sa da robit cez vikend ak nie pracovat ?

bubatenko
23. feb 2008

čafteee...... drobec to som rada, že správy sú ok...inač tí lekári majú v niečom pravdu... veľa párom stačilo len vymeniť posteľ, prostredie a už bolo všetko, tam kde malo byť a o par mesiacov bolo malé na svete..... btw. a čo manželík... bol vnútri, alebo čakal vonku?

bobess
23. feb 2008

tak to máš blbé že začínaš, ja ešte hodku dve a končím. od 7 v sobotu to je už na pováženie ...
bubatenko - ani ty nemáš čo robiť? ale dobrá otázka ...

drobec123
23. feb 2008

manzelik nakoniec ani nesiel so mnou, upratal zatial bytik. podla mna sa toho tak trosku bal 🙂 ale je rad ze je vsetko ok, len stale teda nevieme ze co s touto informaciou mame robit kedze tehu nie som. este mi vravel ze moze byt problem s nejakymi cievkami a potom by bolo vhodne ist na laparoskopiu, tak toho som sa trosku zlakla .... ja nechcem ist na ziadnu laparoskopiu, ja chcem byt tehu !!!

bubatenko
23. feb 2008

baby ja som dnes stráášne lenivá..... som do 13,00 spala od 22,00 hodiny večernej.... som spravila obed a teraz sme vymeriavali dierky na obraz, čo sme dostali ako dar.... no absolútne nič nerobenie.....
drobec... ono psychika robí veľa..... obe ty aj bobess musíte povoliť v práci a začať viac myslieť na seba... začnite sa starať o vaše telo, duševnú pohodu... pozrite na alex a evidentne to funguje.... po zdravotnej stránke je všetko ok, tak problém treba hľadať niekde inde..... ja viem, že sa to ľahko hovorí.... vypnúť počítač a šup, šup domof za mangelíkmi...... 😉

bobess
23. feb 2008

neboj žiadna laparoskopia ... to asi hovoria všetkým ...
tento mesiac to niektorej z Vás určite vyjde ...
už nevidím na písmenká takže sa idem zbaliť a idem robiť domov ...

bobess
23. feb 2008

peknú nedeľu a oddychujte a naberajte silu na "nechcené" snaženie

drobec123
23. feb 2008

bubatenko mas ty svatu pravdu, ale nie je to take jednoduche... inac ja som domka, pekne som dnes navarila obedik a naozaj tak zvolna pracujem. este musim naozaj uspesne urobit akciu s prezidentom a potom by som uz mohla zvolnit. tak aj vam peknu sobotu a aj nedelu, zajtra ideme na velky vylet do karpat, tak sa na to naozaj tesim !

bubatenko
23. feb 2008

pekný víkendík vám ešte prajem..... v pondelok sa vidíme 😉

drobec123
24. feb 2008

ja som opat online, tak mi neda neprist vas tu pozdravit, dufam weji ze je vsetko ok po tvojej prehliadke a neozyvas sa len preto ze oslavujes a myslis na vsetko pozitivne co ta caka 🙂

weja
autor
25. feb 2008

dobre ranko 😎
ja sa ospravedlnujem, ale cely vikend som sa na rozdiel od vas pracujucich k PC ani nedostala...
ja som bola v sobotu u dr. az poobede, lebo doobedu mi odkazala, ze ma planovane 3 porody, takze nestiha... takze som prisla poobede na dohodnutu hodinu a aj to som na nu este dalsiu hodinu cakala, lebo mala dalsi porod... sobota bola nejaka "super porodna" 🙂
ako som predpokladala, len sme sa zatial porozpravali, nevysetrovala ma, kedze som ziadny vazny problem nemala... no v podstate mi povedala, ze kedze prvy krat som otehotnela hned, nie je dovod nejako zasahovat do organizmu prostrednictvom nejakych liekov na upravu cyklu alebo na podporu ovu... vraj je na to este skoro, to bude nasledovat v pripade, ze by sa nedarilo dlhsie... a ze telo asi este nie je pripravene, ja som uz sice 4 mesiace od kyretu, ale normalne sa odporuca pockat 3-6 mesiacov... a kedze ta vyssia hranica este neuplynula, nechame to zatial tak... 😒
takze tiez som sa nic nove nedozvedela, ale v podstate ma asi pravdu - este je asi predcasne robit nejake ine vysetrenia... ale co je dolezite, je to velmi mila osoba - ochotna vsetko vysvetlit a dohodli sme sa, ze mozem teda chodit k nej... 😵
uff... tak... vycerpavajuca sprava, tak teraz vy - aky ste mali vikend? 🙂

bubatenko
25. feb 2008

dobré ránko prajem,
takže sa prídavam k čajíčkovím...ranný čajik sa pripravuje práve, teplota už zmeraná a poobede idem na akupunktúru, čo ma veľmi tešííí 🙂
weja tak to je fajn potom a dohodli ste sa na ďalšom postupe, alebo nechávate to také voľné, podľa potreby.
Víkend u mňa v pohode, som si poriadne odpočinula, sme boli vonku keď bolo také pekné počasie - som včera strávila celé poobedie s mojou ročnou neterkou... strašne krásne a poslušné babatko..... takže u mňa celkovo fajn 😉

weja
autor
25. feb 2008

aj ja uz chlipem cajik 😵
bubatenko - no v podstate sme sa na ziadnom postupe nedohodli - zatial tomu nechavame volny priebeh, mam si dalej sledovat BT - to nie je na skodu a keby som mala nejaky problem, mam prist... Alebo keby som este za nejake 2-3 mesiace neotehotnela, tak potom budeme zvazovat dalsi postup...
ozaj, viete co som precitala v takej knihe horoskopov na rok 2008? Bolo to rozpisane po jednotlivych tyzdnoch a v niektory jarny tyzden tam bolo, ze ak sa nam nedari splodit potomka, mam si to nechat na leto, kedy budem urcite uspesna... 😒 hmmm, len do leta cakat... dufam, ze nie...! 😲 😅 🤐

drobec123
25. feb 2008

weji, nemysli na leto, sustred sa na pritomnost 🙂
ja som mala uzasny vikend, okrem toho ze som naozaj dost pracovala, stihla vybavit gynekologa, prat, zehlit, varit a typicke domace prace, sme vcera boli na 6 hodinovej ture v karpatoch. baby uuuuzasne som pritom nacerpala energiu a nadychala sa jarneho vzduchu. hned mam cistejsiu hlavu, a ani prezident ma nemoze vyviest z miery 🙂 aj ked uz sa mi snivali v noci vselijake haluze ze ako to vsetko dopadne 😠
na buduci vikend som sama, drahy ma firemnu lyzovacku, na jednej strane sa tesim - lebo mam naplanovane jarne upratovanie, ktore si robim najradsej ked som sama, na druhej strane mi bude smutno. inak prajem dobre ranko a krasny zaciatok tyzdna ....

alexa27
25. feb 2008

dobre ranecko vsetkym,
weji, tak fajn, som rada, ze mas z doktorky dobry pocit, to je dolezite.
drobec a tebe ako dopadlo vysetrenie? a neboj, prezident bude z teba ocareny, ved ty si sikulka 😉
my sme mali tiez velmi pekny vikend. v sobotu sme boli na cely den na vylete. isli sme za muzovou babickou do brna a po ceste sme sa zastavili v mikulove. je to krasne mestecko a s velmi peknym zamkom a je vraj zname kvoli vynikajucim vinam, ale to sme sa dozvedeli az potom.
v nedelu sa bol muzik bicyklovat a ja som zatial bola na cintorine v limbachu a v ciferi, mam tam dedkov. no a v ciferi mame kopec rodiny, tak som ich bola pozriet. bolo super a to nadherne pocasie...... 😵 😎

weja
autor
25. feb 2008

my sme sa vcera boli prejst, pocasie je fakt super 😵 a tiez sme cele poobedie stravili so sesterkinymi detmi - hlavne malu Emku "zeriem" 😵 ma 2 roky a je to take slniecko - usmev az po usi ma takmer cely den a je to taky smajchlosko... 🙂 clovek nacerpa pri tych detoch kopu energie... 😵

jablonka
25. feb 2008

ahojteee 🙂
tak uz som s5 v praci 😖 ...sa mi neeechceee, manzel je s Diankou doma a ja som od nich musela ist prec ☹
v Piestanoch nam bolo vyborne, velmi sme si oddychli, nas hotelik bol naozaj pekny a utulny a k tomu relax procedury a prechadzky...no oddychli sme si 🙂
vcera som vas vecer precitala, co ste popismenkovali, som rada ako vam dopadli navstevy u lekara 🙂
inak to divadlo by bolo super, sa pridavam, ze by sme mohli ist v tom termine co sme spominali 🙂
teplotku meriam, a je zaujimave ze ju mam uplne inu ako minule - minuly cyklus som mala dost rozhadzany, teploty mi dost skakali a teraz je ta krivka taka "hladsia" 😨 - neviete co je lepsie? - krivka "skakava" alebo pomerne "hladka"? - alebo je to jedno? 😕

weja
autor
25. feb 2008

ahoj jablonka 🙂
to je super, ze ste si takto paradne oddychli, len tie navraty do prace su horsie... 😒
ja myslim, ze lepsia je taka "vyrovnana" krivka... velke skoky medzi jednotlivymi meraniami su vraj jednym zo znakov anovulacneho cyklu... tak snad to tentokrat dopadne inak a ovu dorazi ako na koni 🙂

alexa27
25. feb 2008

ahooooj jablonka 😀 , tak to som rada, ze ste sa mali dobre 🙂 .
ta krivka je asi jedno aka je ci hladka alebo skakava, hlavne aby tam bol ten narast teplot po ovu.
ja mam tiez nejaku divnu tu krivku, mozem vam ju tu skopirovat, ale neviem z nej zatial nic vycitat 😒
pojdes tento tyzden cvicit?

drobec123
25. feb 2008

jablonka vitaj naspat ! dobre sa to cita ze ste oddychnuti a nacerpani novou energiou 🙂 podla mna rovnomernejsia teplota je lepsia.
alex, pisala som cez vikend - vyssie ako som dopadla u lekara, nic zavratne som sa nedozvedela, ale tak aspon na dusi mi to pomohlo.
weji, zavidim vikend s detmi, to sa hned zda vsetko krajsie a lepsie ze ? 😀

alexa27
25. feb 2008

ahhha drobec, uz som docitala aj vikend 🙂 . tak super, som rada, ze je vsetko aj u teba ok.
baby, nespravime nejaku zurku? mozno dojde k skupinovemu otehotneniu 😀

weja
autor
25. feb 2008

alex - no dnes si 14DC, mozno mas dnes ovu, ked je teplota taka nizka, uvidis, ako sa to bude dalej vyvijat... 😉
mne hovorila kamaratka, ktora chodi este na VS, ze tento rok uz dve jej spoluziacky otehotneli... tak ja neviem... mozno treba zacat zit zasa taky vysokoskolsky zivot - vecer sem-tam drinky v bare, cigarety, ponocovanie, nepravidelna strava... 😒 asi sa to skor podari... 😖

jablonka
25. feb 2008

alex 😀
tu je moj sucasny cyklus http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480 - oproti zaciatku minuleho cyklu je to dost rozdiel 😉
to teda dufam ze mi tento cyklus dobre zacina, ja totiz tento mesiac otehotniem 😵
alex - Dianku by mal moj ocino v piatok brat zo skolky, tak sa tesim na cvicenie 🙂

drobec123
25. feb 2008

jasne ja som za zurku ! som sama doma tento vikend 🙂 ste vitane !!! 😀
ja sa mam snazit v stredu a stvrtok, tak neviem ako a s kym kedze drahy je na sluzobke od dnes a ja mam ten moj velky event, zurku s prezidentom 🙂 inac uz som z toho sediva a to je len pondelok, neviem co bude do stredy .....

alexa27
25. feb 2008

no som teda velmi zevdava baby ako to u mna bude, ale obavam sa, ze z ovu zase nic nie je 😖 som vedela, ze nemam merat tu teplotu lebo som z toho len nervozna 🙄 .
jablonka, na cvicenie sa tesim a tvoj grafik vyzera zatial fajn 😉

weja
autor
25. feb 2008

jablonka - mas pravdu, uz vyzera ten graf uplne inac ako ten predtym 😉 tak drzim palce, nech to teda vyjde 😉
drobec - a kedy sa ti drahy vrati? mozno to este stihnete 😉 neboj nic, budeme drzat vsetkych dvadsat, ty si sikovnica, isto to zvladnes 😉 pomaha ti s tou akciou niekto? ci vacsina lezi na tvojej hlave?

jablonka
25. feb 2008

drobec - inak ja som strasne zvedava osoba 😎 ...nenapises mi aspon do IP co to je za akciu? ...lebo ani neviem co vlastne robis 😅 , tak nech som trocha v obraze 😉

weja
autor
25. feb 2008

aleeex - nova fotka 😵 kocka 😉