Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
5. mar 2008

ahojte, no som tu 🙂

weja
autor
5. mar 2008

drobec - to co je za pocasie...??? 😨 u nas je tiez dost chladno, ale da sa... snad to nepride aj k nam... 😖
aj tak su tie priznaky dost klamlive - nevies, ci je to PMS alebo tehu... 😅
jablonka - este sme ta len spomenuli a uz si tu... 🙂 mohli sme spomenut aj milion 😀 ako dnes vyzeraju tvoje teploty?

jablonka
5. mar 2008

weji,no biedne to vyzera ☹
fakt radsej spomenut ten milion 🙄

alexa27
5. mar 2008

aj ja uz som tu, ale neviem zase na kolko 😝
moje teploty su stale konstantne 36.8, uz tusim stvrty den 😒 , pri tehu by mali stupat, nie? hmmm, takze ako som predpokladala asi nic 😖 .

weja
autor
5. mar 2008

fakt biedne? ☹ ale ak su nizke, tak je sanca, ze sa mozu zacat kazdym dnom dvihat, nie? 😕
aku mas priemernu dlzku cyklu? od zaciatku ms odpocitaj 14 dni a vyjde ti presne den ovu 😉 asi teraz nehovorim ziadnu novinku 😅 ale mne sa to potvrdilo pri kazdom jednom cykle... mrcha zacala vzdy presne 14 dni po ovu... skoda len, ze pri mojich "pravidelnych" cykloch nikdy neviem, aky dlhy zrovna bude tento... 🙄

weja
autor
5. mar 2008

alex - nemusi to byt pravidlom, ze musia stupat... 😉 a niekedy stupnu az po 10 DPO... zase som studovala tu cesku stranku, tak som mudra 😀 ale je to fakt individualne...

alexa27
5. mar 2008

aha, tak super, ale ja mam stale od ovu to spinenie ☹ , tak to je tiez divne 😒 aaach jaj no neviem 😖 , porazi ma zo mna, najprv vam tu premudrelo vypisujem, ze nema sancu u mna nieco byt tento mesiac lebo sme sa viacmenej netrafili a potom, ked vyzera, ze nie je tak som aj tak sklamana 😝 som ja ale pripad nepoucitelny 😅

drobec123
5. mar 2008

to je dobre ze si to weji nastudovala, mne dnes klesla trosku teplota, som 6DPO a uz som sa zlakla 🙂 ale aka som bola vcera hrdinka - pisala som ze s tym vobec neratam, ale hned rano ked zistim zmenu teploty uz som cela nesvoja 🙂 ako sa hovori nadej zomiera posledna ..... tak to u mna 100% plati ....

alexa27
5. mar 2008

drobec, mozme si podat ruky 😉

drobec123
5. mar 2008

hej aj mna to napadlo alex 🙂 my dve heeeerecky 🙂

weja
autor
5. mar 2008

pridavam sa do klubu - stara stresacka 😀 baby ja tie posledne dni pred prichodom mrchy uz ani nespim dobre a hned, ked zazvoni budik, ma napadne - aka bude dnes teplota? 😅 keby sa dala udrzat hore silou vole, tak by som ju mala vysoku asi doteraz 😀
fakt sme asi chore 😀
drobec hod sem graf... medzi 5-10 DPO moze teplota klesnut - implantacny pokles... 🙂 mavas to vzdy?

drobec123
5. mar 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1af27c
weji, tu je moj graf. co sa tyka toho poklesu, to je velmi tazko povedat ci to je realny pokles. cez vikend som si merala teplotu o cca 2-3 hod neskor ako obycajne, takze mozno preto mi to aj takto skacka. myslim ze zajtrajsok bude smerodajny. v piatok-nedelu som na lyzovacke a to budeme asi spat velmi malo, ale tak pre istotu zoberiem teplomer, aj ked neviem ako to vysvetlim spolubyvajucej 🙂

bubatenko
5. mar 2008

čaute heeeeeeeeeerečky 🙂 zoberiete ma do klubu 😀 ja mam nervy tiež s tej mojej teploty, lebo viem čo sa deje - resp. u mna sa nič nedeje ☹ ale keď ju opäť nemeriam tak som nervozna, lebo nevem v ktorej etape cyklu sa nacházam.....spĺňam kritéria vstupu do klubu 😀

weja
autor
5. mar 2008

drobec - ahaaa, tak ktovie, co to je... uvidime, ako sa to bude vyvijat dalej... 🙂
to s tym teplomerom na lyzovacke je dobre... 😀 spolubyvajuca by sa asi velmi cudovala... 😀 ja by som ho tam asi tiez nebrala - ved uz mas po ovu a okrem toho meranie v inych podmienkach moze byt aj tak skreslene... + malo spanku... no ved uvidis, ako sa rozhodnes... 😉

drobec123
5. mar 2008

bubatenko, kriteria su jasne: musis verit ze nadej zomiera posledna, tz ze aj ked si netrafila/trafila ovu si presvedcena ze tento mesiac mozes, prepac si tehu 🙂

alexa27
5. mar 2008

jaaaj dievcata, uz nech je buduci tyzden nech vieme na com sme...

alexa27
5. mar 2008

vlastne nie vsetky budemem vediet, ale bubatenko s jablonkou by mohli mat minimalne ov udo vtedy a my ostatne budemem mat uz aj vysledky 😉

drobec123
5. mar 2008

alex, to je jasne ! 🙂 // ciarocky .....
a ten teplomer si beriem so sebou ma lyzovacku, ved uvidim aka bude situacia ci ho pouzijem.

alexa27
5. mar 2008

drobec, ty si ina optimistka 😀
mna stve to spinenie 😒

alexa27
5. mar 2008

haloooooooo, kde ste? 😕

alexa27
5. mar 2008

😔

bubatenko
5. mar 2008

tu som, tu som , ale už sa chystám domof, lebo mi ide hlavu odtrhnúť.....musím si ísť pospať, lebo je mi hrozne dnes...... 🙄
drobec nekupuj mi ten lístok, lebo sestra to s najväčšou pravdepodobnosťou sestra oslavuje v piatok.... ☹

bubatenko
5. mar 2008

však už aj píšem jak hotentot....... 😠

alexa27
5. mar 2008

no tak chod pekne domkof a pospinkaj si, to najlepsie pomaha na hlavybol.

mne pride dnes drahy, tak sa tesim 😵

drobec123
5. mar 2008

ja som mala same meetingy poobede ☹ ale uz som tu opat na chvilu. alex, to spinenie je uhniezdovanie !!! 😀
skoda bubatenko, ale chapem rodina je rodina.
cajiky ste vypili ?

alexa27
5. mar 2008

drobeeeeeees no konecneeee 😀
uhniezdovanie? ale uz vyse tyzdna? to sa chce to moje male nejak silno uhniezdit 😀

drobec123
5. mar 2008

no to je jasne, uz sa ta nepusti ! 😀
mate nejaky plan na vecer s drahym ? alebo len tak tutuli mutuli ?

alexa27
5. mar 2008

pojdeme asi na veceru a potom celuuuuuu noc tutuli mutuli 😀

drobec123
5. mar 2008

no toto 🙂 a ja som sama ako prst, ale dnes sa fakt tesim, v pondelok som mala stretavku do noci, vcera volejbal a zajtra po praci odchadzam na lyzovavacku, takze dnes budem domka sa balit a tak sa motkat 🙂

bubatenko
6. mar 2008

dobré ránko prajem všetkým 🙂
no dnes máme krásne slnečné ráno, som zvedavá ako dlho to vydrží, lebo včerajší deň by som nechcela ešte raz prežit.
Drobec ako ti závidim a kam idete lyžovať, tam niekde k Vašim? My rozmýšlame, že pôjdeme na veľkú noc, ale stále nevieme, či dostali milašek voľno......