Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
6. mar 2008

dobre ranko 🙂
ako sa dnes mate?
bubatenko -dufam, ze hlava uz neboli... dnes je uz aj pocasie o 100% lepsie, aj ked kosa je riadna... 😝
alex - dufam, ze ste sa s manezlom riadne potulkali 😀

ja som vcera odisla uz o druhej, isla som pozriet kamosku do nemocky, co som spominala, uz je na tom lepsie, takze dnes ich pustaju domov 🙂 no a vcera porodila dalsia Mikulastanka - malinka mala 3,7 kg a 54 cm!!! riadna baba, co? 😉 😀

bubatenko
6. mar 2008

alex ufam, že ste včera poctivo uhniezďovali s mangelíkom 😀
weja to som rada, že sa tvojej kamarátke polepšilo - ešte chvíľku nech potiahne, aby bolo babanko silne 😉
weja tak to je teda poriadna babisko...... to ten zdravý liptovský vzduch robí pravdepodobne svoje 😀 , lebo tu v BA sa rodia taký drobci väčšinou, ale priemer... malokedy nejaký extrém

weja
autor
6. mar 2008

bubatenko 😀 no neviem veru, cim to bude... ale uz bola z toho nestastna, lebo na prvy TP sa malinka nenarodila, vypocitali jej dalsi TP o nieco neskor... aj ten uplynul... tak uz bola chudiatko ako na ihlach... 🙂 ani sa jej necudujem... 😅 ale to povedala aj mne ta nova doktorka, ze dlhsie cykly vobec nemaju vplyv na plodnost, akurat sa z nich tazsie vypocita TP... a to bol vlastne pripad aj tejto baby... 🙂

alexa27
6. mar 2008

dobre ranko 🙂
bubatenko so mrada, ze ti je lepsie.
my sme mali vcera s manzelikom velmi pekny vecer, boli sme na tej veceri a potom sme poctivo uhniezdovali, ako pisete 😀 . moj manzel je uplne uzasny lebo ako som ja bola presvedcena pred dvomi mesiacmi, ze to vyslo, tak on je teraz. na veceri mi kazal vsetko zjest, ze predsa jem uz za dvoch a ze uz nikam nebudemem chodit do restik, lebo vsade sa zatial fajci a to nie je dobre a ze nech opatrne jazdim, aby sa nieco nestalo a cely vecer ma volal maminka 😅 . no celkom som sa pobavila, bolo to velmi mile, ale som mu hovorila, ze je velmi mala sanca a ze nech sa moc netesi, aby sme neboli sklamani 😔 . ale zlaty bol 😵

alexa27
6. mar 2008

no dievcata vy kde ste? 😕
ja vam tu vypisujem akeho mam mileho manzela a nikde nikto 😕 🙄 😀

drobec123
6. mar 2008

dobre ranko, ja som dorazila az teraz. som nabalena ako keby som sa stahovala z domu 🙂
ideme na lyzovacku do jasnej, drahy pride v sobotu z BA rano za mnou, polyzujeme a vecer pojdeme k mojim rodicom a v nedelu naspat do ba. musim povedat ze aj ked sa tesim na lyze, uz sa tesim na nedelu ked pojdem domov. neviem preco .....
alex, krasne si to napisala a dobre sa to cita ako sa k tomu vsetkemu stavaju nasi chlapi ! aj ten moj mi zo sluzobky stale vola a pyta sa uz nieco citis, uz si tehu ? no mile ale na zblaznenie ..... ale aj tak som rada ze su taki aki su !
inac ako vidite odber krvi som prezila, ale neviete si ma predstavit ake divadlo to bolo a ako som tahala prec ruku -...... brrr uz na to nechcem mysliet. a mam listky do divadla !!!!! jupiiiiii uz sa straaaaaaaaaaaaaasne tesim !

alexa27
6. mar 2008

drobec, inac mne sa o tebe vcera snivalo! ze si bola na tom odbere a strasne si sa bala, chudatko a uplne si bola bleda....tak som rada, ze si ziva a zdrava 🙂 .

inac aj moj muz idu s chalanmi do jasnej tento vikend, tak budete na jednom mieste 🙂

weja
autor
6. mar 2008

alex, drobec - no hotove poklady mate doma 🙂 aj moj drahy mi uz vselico zakazuje - kavu, cvicenie... ze vraj som uz isto tehu, tak aby som babu neublizila 😀 darmo mu mozem vysvetlovat, ze aj keby to zrovna bola pravda, tie prve dni drviva vacsina ani netusi, ze su tehu a robia kooopu veci, skodit to zacina az od toho 6-7tt... no ale je zlaty... 🙂 ale ta moznost, ze som tehu, tu je, tak sa radsej nepretrham... 😀

drobec - idete do Jasnej...? Tak to budes odo mna len kuuusok... 🙂 a kde budete nocovat? v nejakom hoteli alebo na chate? inak, Jasna je este stale dost plna, ale vy ste na to urcite zvyknuti ako aktivni lyziari... 😉

drobec123
6. mar 2008

alex, tak ti budem na draheho davat pozor ! 🙂 a to sa ti uz fakt nevedela snivat vacsia blbost ako moj odver krvi, moja zlata to som naoazaj nechcela aby si sa kvoli mne trapila - prepac mi to.
ideme do nejakeho hotela do lipt. jana, ja viem ze budem weji kusok od teba, budem ti mavat a kyvat do LM, dobre ?
bubatenko nech ti ta pozitivna energia z dnesneho slnecneho dna vydrzi co najdlhsie !

bubatenko
6. mar 2008

alex..... no sú na spapanie.... musím konťatovať, že sme sa všetky naozaj dobre vydali, mali sme neuveriteľné šťastie 🙂
drobec a kam do jasnej idete, lebo ja chcem zabukovať nejaký hotel teraz, neviete mi odporúčiť nejaký dobrý hotel, lebo ja sa teraz priznám mojej osobnej veľkej hanbe - nebola som v Tatrách 15 rokov 😅

alexa27
6. mar 2008

drobec dikes 😉
...a neboj, ten sen bol ok, len mi ta bolo chudatka luto 😔 🙂

drobec123
6. mar 2008

bubatenko mas to v IP. my ideme teraz do nizkych tatier, co sa tyka vysokych viem ti dat viac tipov na sukromne ubytovanie, ale rataj s tym ze cez velku noc tam bude brutaaaaalny naval ludi a lyzovacku si uzijete len ak mate bozsku trpezlivost stat v rade na vlek.

weja
autor
6. mar 2008

drobec - ozaj a kedy budes mat vysledky z krvi? a aky bude dalsi postup? nerozpravali ste sa zatial o tom?

alexa27
6. mar 2008

bubatenko, do vysokych ti mozem dat kontakt ja na nasich 😉
ale teraz cez velku noc tam ideme my 😔 , ale pre iny pripad keby ste nahodou chceli 😉

bubatenko
6. mar 2008

drobec dakujem... sme si toho vedomí, ale pri Peťovej práci nemáme príliš na výber a ja nemôžem čerpať dovolenku teraz kvôli štátniciam, tak to musíme teraz využiť cez veľkú noc, lebo inak neviem kedy by sme mohli ísť mi dvaja preč na viac ako dva dni 😒

drobec123
6. mar 2008

alex vasi maju penzion ? hod kontakt do IP, mam vela ludi ktori sa ma z casu na cas pytaju na ubytko v tatrach, tak preco by som vam neurobila business 🙂 ked uz kvoli mne nespavas 😀
weji, mam si zavolat v pondelok priamo doktorovi, aby sme sa dohodli co dalej podla vysledkov. mala by som ist este na hormonalny profil 3-5DC, ale kedze ja uz novy cyklus nezacnem, ved som tehu tak dalsieho odberu sa teraz nebojim 🙂

alexa27
6. mar 2008

drobec, nie penzion, len dva apartmany na prenajom 😉 . poslem ip 😉
za business budeme vdacni 😀

bubatenko
6. mar 2008

samozrejme alex ..... dakujem ... určite keď pôjdeme niekedy inokedy aj v lete napr. rady využijeme.
Drobec a nepozeral ta ultrazvukom, keď už si tam bola, alebo ti len zobral krvičku.

drobec123
6. mar 2008

ja som nebola u lekara len u sestricky na krv. ako som spominala chce sa presvedcit ze naoazj mam ovu a ze folikul praskne - vtedy sa vyluci nieco/hormon, ktory vedia zistit ci je v krvi. ked tam nie je znamena ze folikul nepraskol ale sa vstrebal ..... som ale muuuuudra 🙂 takze v pondelok budem vediet ci moje ukazkove krivky su naozaj znakom toho ze ovu mam. a potom bude robit horm. profil, tz ze ci nemam v sebe nejake protilatky ktore mozu blokovat oplodneniu atd. a ked bude vsetko ok tak potom su moznosti: laparoskopia (konecne viem co to je) alebo priame oplodnenie alebo umele. ale naco to pisem ved uz som povedala ze som tehu, tak som tehu ! 😉

alexa27
6. mar 2008

drobec, jasne, ze si tehu, neviem co sa tu rozpisujes 🙄 😀

bubatenko
6. mar 2008

inak tehulky pozerali ste sa kedy by vám vychádzal termín pôrodu? 🙂 Ja ked som si zadala moju priemernú dlžku cyklu tak mi vychádza termín na narodeniny mojho tatinka.... to by bol preňho ten najkrjaší darček... mne vychádza 2. december 🙂

alexa27
6. mar 2008

jeeeejkoooo, to rovno pod vianocny stromcek 😵
mne 18. november, vsetko s osmickou je moje statsne cislo, takze mooooze byt 😉

bubatenko
6. mar 2008

hej, hej... to by boli tie najkrajšie vianoce pre nás...... my by sme mali dvoječky.... berieme 🙂

alexa27
6. mar 2008

🙂 😵 😵

weja
autor
6. mar 2008

no mne vychazda 16.november 😵

alexa27
6. mar 2008

chi chi, weji, tak budeme rodit skoro naraz 😀

weja
autor
6. mar 2008

alex - jasneeeee 😀 😀 porovname potom zazitky 😀 😉

bubatenko
6. mar 2008

a mne odovzdávať skúsenosti a vyvarovať ma chybám 😉

alexa27
6. mar 2008

😀 😀 😀 aj drobec bude s nami rodit, ta bude mat termin tiez blizko a bubatenku a jablonke dame potom rady do zivota na december a bobess ma na vyber, ci sa chce pridat do novembra alebo decembra 😉

alexa27
6. mar 2008

bubatenko 😉