Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
6. mar 2008

dievcata pekny vecer, tak do hodky to tu balim. drobec aj tebe pekny vikend a dobre si zalyzujte 🙂 .

drobec123
6. mar 2008

alex, dakujem. aj vam pekny uhniezdovaci vikend ! 😀

bobess
10. mar 2008

dobré ránko všetkým
všetkých zdravím, vidím že ste na dobrej ceste ešte tento rok stihnúť tých 25 tis.SK, len aby ste ich stihli minúť pred EUROM !!!!
tak sa na Vás budem chodiť kukať častejšie ... teda dnes/zajtra - potom som v Rožňave, Fiľakove a pod. držte sa tehuľky ..

bubatenko
10. mar 2008

dobré ránko prajem všetkým a ešte krajší a úspešný týždeň 🙂
pre mňa bol bohužial záver minulého týždňa úplna katastrofa - vo štvrtok večer mi ukradli auto 😢 , nikomu neprajem predýchavať taký sok, tak som si do polnoci posedela na polícii, a celý víkend sme strávili s mangelíkom na pohotovosti, dostla zápal okostnice kvôli jednému zubu, včera keď sme sa tam museli vrátili a usúdili, že asi bude lepšie ho vytrhnúť, celý je spuchnutý - volám ho knedlík a chúďa moje dnes ráno musel ísť do práce..... ☹
Dúfam, že vy ste mali krásny víkend a načerpali ste veľa pozitívnej nálady.

weja
autor
10. mar 2008

dobre ranko 🙂
ja som sa chystala, ze si vas pri cajicku v klude precitam a ako pozeram, vy ste to tu v piatok uuuplne odflakli 🤐

bobess - ahooooj, som rada, ze si sa konecne ukazala, uz si nam chybala 🙂

bubatenko - juuuj, tak to je mrzuteeee... ☹ a to odkial ti ho ukradli??? no hruuuza, ale snad uz tento tyzden bude pre vas lepsi... 😉

my sme boli v sobotu pri manzelovej rodine v TN, ja som ich este ani nepoznala 😅 ale bolo super, su to mili ludia... a v nedelu som bola pozriet nasich, lebo drahy bol zase cely den v sluzbe, takze tak... ale velmi mi pomohol ten volny piatok, konecne som sa v nedelu citila taka oddychnuta, cize som prisla na prevratnu myslienku - najidealnejsie na regeneraciu by boli fakt tie 3 dni volna... 😀

drobec123
10. mar 2008

bubatenko, uffff tak toto sa naozaj nepocuva velmi dobre co vas postrehlo !!!! je mi to veeeeelmi luto a dufam ze uz teraz bude len lepsie a lepsie. kde ti ukradli auto ? myslim ci doma alebo pred pracou, to si neviem ani len predstavit ako by som sa citila !
ja som mala vikend celkom ok, az na to ze zomrela nasa mila susedka. mala 51 rokov a tazko si viem predstavit co cela rodina preziva. mali sme s nimi uzasny vztah, boli nam ako rodicia ktori sa o nas starali - potom sme sa prestahovali do PK ale stale sme boli s nimi v kontakte a chodili na navstevu. jooj tazko mi je, ked si predstavim ze ma caka pohreb tento tyzden.

bubatenko
10. mar 2008

ufff drobec, to mi je ľúto, to je oveľa väčšia tragédia, ako tá naša.....nech ťa to čo najskôr prebolí

ako mi ukradli auto? - mamina ma poprosila, či by som jej nepomohla s nákupom, lebo chcela minerálky a tak a naši nemajú auto, tak som im väčšinou pomáhala ja. Boli sme OD Tesco v Lamači a pravdepodobne tam, si ma musel niekto vyhliadnuť. Tam ho nemohli podľa mna ukradnúť, lebo som parkovala na mieste, kde sa zdržiavalo príliš veľa ľudí. Keď sme sa vrátili späť, som vyložila mamin nákup, pozamykala auto, že jej ho len vynesiem, ale práve som stretla sestru, tak sme sa zakecali medzi dverami (podotýkam, že som parkovala presne pred vchodom a moji rodičia bývajú na prízemí) o 10-15 min. som sa vrátila a auto nikde ☹ Najhoršie je, že mi máme garážované auto a mi ho využívame väčšinou len cez víkend, alebo na nákup, mi ho nepoužívame pri ceste do práce a z celkového času, čo sme na Slovensku - t.j. 8 mesiacov strávilo 95% času v garáži a keď ho vytiahneš na tých 5% tak ti ho ukradnú...... to ma na tom najviac štve.

Hned sme to aj pocítili cez víkend, lebo sme behali na pohotovosť stále a museli sme niekoho otravovať, či nám nepožičia auto..... je to len kus plechu, tak sme sa aj k tomu postavili, lebo by sme sa zbláznili, ale ten šok a prispôsobeniu sa k realite trocha potrvá. 😒

alexa27
10. mar 2008

dobre ranko,
joooj dievcata, tusim toto nebol najlepsi vikend. bubatenko, teda dost blbe, mrzi ma to ☹ . a kde sa ti to teda stalo? no hrozne neico.
drobec, tvojej susedky mi je luto. bola asi chora, ze? vzdy je hrozne, ked niekto zomrie, ale ked sa to stane relativne mlademu cloveku, je to este o to horsie 😢 . kedy ides na pohreb?
bobess, som rada, ze si sa ohlasila, urcite to sprav castejsie 😉
weji, no tak aspon ty vyzeras, ze si mala prijemny vikend, tri dni volna su naozaj uzasne 🙂 .
ja som mala tiez pekny vikend, mala som tu maminku, tak sme cely vikend kecali jedna cez druhu, boli sme aj nakupovat v auparku a potom sme sli do kina na "tato krajina nie je pre starych". cely vikend bol skvely az vcera vecer sa mamine chudatku rozbila v kuchyni flasa s cervenym vinom, tak sa strasne zlakla, ze uplne sa triasla a hrozne ju to mrzelo, ze mi narobila starosti a tak...tak som ju musela upokojovat, ze sa stavaju aj horsie veci a hlavne, ze sa neporezala a tak...ale viete ako to je, ked si spravite nieco u seba, tak ste nastvane ale je to u vas doma, ale ked sa to stane niekde inde, tak vas to hrozne mrzi, tak mamina chuda nemohla ani poriadne spat ake mala vycitky. no ale aspon ma to donuti rozmrazit chladnicku, lebo ju budem musiet odsunut, lebo nejake to vino bude urcite zaschnute aj pod nou, a mame zafarbene spary na cerveno 😅 , ale nevadi vsetko sa vycisti, viac mi je luto jej aky mala z toho stres, ze co vyviedla, som si pripadala skor ako keby ja som bola mama a ona dieta 🙂 .
a mimochodom, testovat nemusim, mrcha je od vcera v plnom prude 😝

weja
autor
10. mar 2008

drobec ☹ tak to mi je luto... 😢 kedy idete na pohreb? budem na teba mysliet, drz sa!
a aka bola lyzovacka? 🙂

bubatenko - ludia, ktori su zvyknuti na auto, su potom nahle ako bez ruky, to veru pozname... dostanete aspon nieco z poistky?

holky a ako vyzeraju vase grafy? tento tyzden by sa to malo vyjasnit, ja som 11DPO, ale uz zacinam mat nervy 😅 do piatku budem zase stresovat, ako sa poznam 😀

alexa27
10. mar 2008

bubatenko, tak to je ina haluz, to je neuveritelne, mna by asi slaktrafil.....to bolo asi nove auticko, ze? mozem sa spytat ake? a mali ste ho dufam, aspon poistene? 😕

bubatenko
10. mar 2008

nové - podľa mna hej - mali sme ho 18 mesiacov a bola to nová Škoda Octavia a poistené bolo, ale mi sme ho kupovali v zahraničí s dipl. zľavami a bez DPH a teraz už ani zďaleka nebudeme môcť kúpiť auto v takej výbave, za takú cenu. Keby som aspoň mala predstavu ako vypočítava poisťovňa zostatkovú cenu, ktorú nám vyplatia, ale to ti nikto nepovie.... zostáva nám len čakať a to nevieme ako dlho.

alex maminy sú už také - viem ťa pochopiť, moja mamina si tiež vyčíta, že mi ukradi auto kvôli nej, lebo ona ma nahovorila na nákup a tak a nespí už tri dni..... a môžeš vysvetlovať , to nepomôže .... ale to sú naše maminy najmilovanejšie 🙂

Ja mam tuším včera, dnes ovulku.... uvidíme... ale chcem sa spýtať, môj mužík musí brať antibiotika kvôli tým zúbkom..... môže to mať vplyv na spermie, príp. plod, keby sme sa teraz snažili? Je to blbá otázka, ale ..... však viete

alexa27
10. mar 2008

bubatenko, presen si to vystihla, s tymi maminami 😵

s tym autickom ma to fakt mrzi, bohuzial octavky su na toto najhorsie, tie sa kradnu uplne najviac 🙄 . tusim ani nepoznam cloveka, ktoremu by zatial neukradli octavku 😝

ukaz grafik 🙂 ....s tymi antibiotikami neviem, viem ze zena, ked ich berie by ste nemali moc snazilkovat, ale ci aj muz, kazdopadne antibiotika su svinstvo, mozu zrejme dost ovplyvnit aj kvalitu spermii, ale skor v takom zmysle, ze ich bude menej alebo budu pomalsie, nemyslim, ze by to mohlo mat vplyv aj na babatko samotne, ale neviem presne 😕

weja
autor
10. mar 2008

ano, tie Octavky su na zozname kradnutych aut asi prve... 😖
bubatenko - aj podla mna mozu mat ATB vplyv na spermije, ale kebyze niektora silnejsia sa uchyti, na babatko by to nemalo mat ziaden vplyv 🙂

alex - az teraz citam, ze mrcha dorazila ☹ no je to skoda, ale tak co uz... ide sa dalej... 😉

drobec123
10. mar 2008

alex, to mi je luto s tou mrchou ! mne prave volali z gyn. ze vysledky su v poriadku, teda co sa hormonu kvoli ovu tyka, to som ale tusila ze to bude ok, ved ovu citim ze prebieha.
weji a ty citis nieco co by mohlo byt predzvest tehu ?
bubatenko, ja si myslim to iste ze ant. mozu mat vplyv na to ze spermijky nemusia byt take vykonne ale tehu by to nemalo ovplyvnit. takze ja by som na tvojom mieste nevahala 🙂

bubatenko
10. mar 2008

môj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1760bf
včera som zaspala, tak som merala neskoro, ale ovumikroskop ukazal ovu a dnes cítim strašné bolesti v podbrušku... ale ešte som netestovala ovu..... no pokúsim prehovoriť mužíka keď príde v noci domov a ešte mam aj jonášovky zajtra 😉

jablonka
10. mar 2008

ahojte 🙂
bobess - ahoooj, som rada ze si nakukla 🙂
weji - dufam ze to s tebou vyzera tento mesiac nadejne, drzim palce 🙂
alex - skoda ze mrcha dorazila ☹
drobec - tesim sa, ze mas testy v poriadku a ze bola ovu, to je hlavne 🙂
bubatenko - je mi strasne luto, ze vam ukradli auticko, to je strasne co sa deje s tymi kradezami 😠 , a doplatia na to poctivi ludia 😢
no s tym poistenim to nie je ruzove, ale stale lepsie ako nic...problem je v tom, ze vozidla sa poistuju na cenu noveho auta ale plnenie je z aktualnej ceny auta, teda znizene o amortizaciu 😠 ...nemate to nahodou poistene v Allianz - SP? 😕

weja
autor
10. mar 2008

drobec - necitim sa nijako specialne, radsej sa uz ani nesledujem, lebo by som si isto nasla nejake priznaky 😅 akurat, ze som hrooozne unavena, ale to bude skor z toho pocasia - asi jarna unava... 🙄

weja
autor
10. mar 2008

jablonka - ahoooj 🙂 a ako to vyzera s tebou?

jablonka
10. mar 2008

weji - blbooo ☹

drobec123
10. mar 2008

jablonka vitaj, tiez si tu dlhsie nebola. aky si mala ty vikend ?
weji, mas pravdu, radsej sa nesledujme. moj drahy dnes rano povedal ze by som si uz nemala merat tu teplotu lebo nam uz z toho sibne. ale dnes som si ju merala prioritne kvoli tomu ze som dost nachladena a len som chcela vediet ci nemam horucku. ale uz sa citim trosku lepsie ako vcera. teplota je hore, aj ked tazko povedat ci to nie je ovplyvnene aj tym ze nie som uplne fit.

bubatenko
10. mar 2008

ahoj jablonka... my sme poistení vo Wustenrote... čakam dnes telefonát, takže uvidíme čo nám povedia....
weja s tou únavou by som vedela rozprávať.... keď sme neboli cez víkend na pohotovosti , tak som spala, spala a nevedela som sa dospať.....v sobotu som išla spať o 15,00 a som sa zobudila o 21,00 a ptom som do druhej písala diplomovku a v nedelu to malo podobný priebeh..... ja som bola asi v minulom živote medveď, alebo ja neviem čo 🙂

weja
autor
10. mar 2008

jablonka - preco blbo...? 😨 ☹
drobec - a aka bola lyzovacka? este si nenapisala... 😉
bubatenko - no ja malokedy zaspim poobede, len ked som chora, vtedy spim skoro nonstop, no ale cez vikend som bola uplne k.o. 😝 este aj na tej navsteve v TN som poobede skoro zaspala posediacky opreta o draheho 😀 hold - plne brucho je u mna najlepsi uspavaci proces... 😀

jablonka
10. mar 2008

bubatenko, drzim palce v poistovni 😉
no vikend normalka, nic moc, velmi ma to nebavi ked cez tyzden makam a cez vikend musim iba upratovat a zaoberat sa skolou, lebo na nic ine nemam cas ☹

bubatenko
10. mar 2008

jablonka vydrž už len pár mesiacov.... a ten veľký balvan s menom škola zahodíme ďaleko za seba 😉 Ja sa utešujem aspoň takto 🙂 Ale ja ta obdivujem, resp. každú maminu čo študuje a má dieťa.... to musí byť strašne vyčerpávajúce.... máš/máte môj neskutočný obdiv 😉

jablonka
10. mar 2008

dakujem bubatenko...ale je fakt ze uz mi dochadza dych 😝

weja
autor
10. mar 2008

tak ja som uz aj naobedovana, teraz som si zaliala cajik a vas nikde... 😕 😒 tak tuho pracujete?

drobec123
10. mar 2008

ja som mala cele dopoludnie meetingy, teraz ma caka este jeden a okolo 16.00 posledny. ale som tu. weji prepac, ze som neodpovedala. na lyzovacke bolo skvele ! v piatok bol typicky katalogovy den - nadherne slniecko, teplucko, kopec snehu - parada ! v sobotu trosku poprsalo tak som zmokla teraz som aj nachladena. prave rozmyslam ze ked bude zajtra pohreb, ze by som si zobrala cely den volno a minimalne to trosku vylezala, nechcem brat ziadne lieky ved co ked som tehu ! 🙂

weja
autor
10. mar 2008

drobec - ano, v piatok bolo uplne uzasne pocasie 😵 mali sme s manzelom nejake vybavovacky v meste, ale sli sme peso, ja som mala vyslovene chut prejst sa, ked bolo tak super 🙂
jasne, len to vylez, ked sa ti bude dat... ved robota neutecie a aspon si trochu oddychnes... 😉 kedy by si mala dostat ms? v stredu...?

drobec123
10. mar 2008

hej v stredu, necitim zatial nic ani ze mam dostat ani ze nemam .... ale teraz sa tym fakt netrapim, aj ked uprimne uz zijem len preto aby som bola tehu a vypla z tohto hnusneho kolobehu ! ked dostanem mrchu pojdem opat na krv aby mi spravili cely hormonalny profil a zase budeme mudrejsi. krok za krocikom sa k miminku dostaneme ....

weja
autor
10. mar 2008

drobec - urcite 😉 raz sa nam to vsetkym isto podari... 🙂