Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
13. mar 2008

😀 tak to je fakt, dobre robis s tou zajtrajsou dovcou 😉
inak dievcata, viete co? nechcem to zakriknut, ale ked mi nezacne zase strajkovat mrcha, tak tymto 29-dnovym februarom sa mi posunula o 2 dni, tak, ze mi bude teraz ovu vychadzat vzdy na vikend, ked ju teda budem mavat takto 14. den stale. takze sa strasne tesim, lebo kedze sme s muzom len cez vikendy, tak mame tymto padom aspon vacsiu sancu 😵
tfuj tfuj tfuj, len aby som to nezakrikla, lebo mam pocit, ze vzdy ked nieco poviem, tak to prestane na druh yden platit 😝

alexa27
13. mar 2008

fiiiha, vy ste nejake rychle, ja kym nieco napisem, su tu uz dalsie styri prispevky.

bubatenko, chapem ta uplne, ved ja som doteraz na tom bola rovnako, tiez som sa minuly cyklus tesila ako blazon uz len z toho, ze bola ovu, bol to super pocit, ze konecne je to tu a hrozne ti ho prajem. neboj, urcite sa to coskoro podari, budem drzat palce 😵 🙂 .

ja chcem merat este tento cyklus bt aby so msi potvrdila, ze mam ovu znova a potom sa na to asi vykaslem a necham tomu volny priebeh. aj ked ako hovori drobec, na druhej strane, clovek aspon vie kedy co cakat, tak neviem. ale meram uz len tak kazdy treti den, len aby som zhruba vedela, ze ci ovu prebehla alebo nie. teraz by som ju mala mat cez velku noc 😉

weja
autor
13. mar 2008

ja tiez nejako nestiham registrovat, ako tie prispevky pribudaju... 😨
bubatenko - nezufaj, ovu mozno este pride, neviem sice ktory DC si, ale ja som ju mala tiez minuly mesiac az na 26DC 😖
drobec - ty sa maaaas... inak ja som si minuly tyzden tak fantasticky oddychla, kedze som mala tiez volny piatok... je to super vec.. 😉

drobec123
13. mar 2008

no aby sme sa zase velmi netesili z mojej dovolenky zajtra, musim pripomenut ze idem na pohreb a to uprimne povedane by som bola asi radsej v praci, to bude poriadny sok na moju psychiku a nebude to ani trosilinku lahky den pre mna. este ze rano idem aspon ku kadernicke a potom si budem musiet nieco vymysliet aby som zo seba dostala tu zlu energiu. drahy mi uz volala ze pojde vecer na squash s kamaratom aby sa odreagoval.
v pondelok idem opat na krv kedze som dostala mrchu a budu mi robit hormonalny profil, boze tolko stresovych udalosti ma caka najblizie dni ..... brrrrrrrrr
bubatenko, ktory DC si ?

alexa27
13. mar 2008

aha 😔 , to je fakt drobec, prepac, ja som si neuvedomila, ze ides na ten pohreb. tak to ozaj nebude oddychovy den 😔

bubatenko
13. mar 2008

môj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1760bf

však pzrite - ja už naozaj neviem , čo si mam o tom myslieť 😠

weja
autor
13. mar 2008

drobec - tak to budes potrebovat vela pozitivnej energie, budeme na teba mysliet, aby si to zvladla 😉

bubatenko - no zatial to na ovu nevyzera, to je pravda... 😒 ale teplota moze zacat stupat kazdym dnom... zatial nevesaj hlavu... 😉

bubatenko
13. mar 2008

drobec..... pripájam sa k weji a snaž sa aj keď viem , že to bude ťažké nájsť na zajtrajšom dni, niečo pozitívne 😉

alexa27
13. mar 2008

pocuj a 1.-7. den si teploty nemerala? nemohla si mat ovu tesne po ms, na deviaty den? mam kolegynu, ktora mava ovu na 9. den a pritom ma normalny 28. dnovy cyklus. hm? skus buduci cyklus merat bt od prveho dna, aby si si bola na istom.

bubatenko
13. mar 2008

nemerala, začalo som až po mrche...... tento mesiac to spravím, o uvidím - dakujem za vaše názory

alexa27
13. mar 2008

skus mojko, nikdy nevies, budem drzat palce 😉

alexa27
13. mar 2008
weja
autor
13. mar 2008

aleeeex - pekneee, uz som to videla v niektorych grafoch to holky mali... ako si k tomu prisla? 😅
mne sa pacia aj tie kvazi "kalendare", ktore podobnym sposobom odpocitavaju napr. kolko dni zostava do porodu a tak... viete co myslim... niektore tehulky to mavaju v albumoch... ja si potom tiez take daaaaam... 😵 😀 len este neviem, ako na to 😅 ale dovtedy to musim nastudovat...

alexa27
13. mar 2008

nad kalendarom je taka zalozka, ze "tickers" ta ta naviguje co mas robit, je tam toho kopec na vyber 😉

aj tie tehu kalendare su tam potom 😉 , mne sa to tiez pacilo u druhych bab, tak som to teraz studovala, ze kde sa to robi 🙂
este neviem ako sa to dava do albumu, ale ked ho vytvaras tak ta to asi tiez nejak navodi.

alexa27
13. mar 2008
weja
autor
13. mar 2008

dakujeeeem 🙂 nastudujem a poskusam...

alexa27
13. mar 2008

dievcata, tak spravila som si na skusku album, ale neviem ako sa tam vlozi ten ticker 😒 , musim sa niekoho spytat, lebo nezaspim 🙂

drobec123
13. mar 2008

alex a zobrazuje sa ti ticker aj ked ides doplnat data ?
aj ja som sa s tym teraz chvilku hrala, ale este to neovladam dokonale 🙂

alexa27
13. mar 2008

nie, len v sharingu

alexa27
13. mar 2008

dievcata kuk do albumu, uz tam mam jeden obrazok z glittery, este musim prist na ten ticker 😒

drobec123
13. mar 2008

alex, to je uuuuuuuuuuzasne krasne !!!!!

jablonka
13. mar 2008

alex, to je prekrasny ticker! 😵
ja mam jeden s Diankinou fotkou na babetku, a fakt som uz zabudla ako som si ho spravila 😔

weja
autor
13. mar 2008

alex - to je krasne 🙂 budem potom tahat od teba rozumy, ked si budem chciet nieco podobne spravit 🙂

no momentalne nic podobne nebudem tak skoro potrebovat, moja mrcha sa totiz prave rozbieha... ☹ tak... a som jasna... 😔

drobec123
13. mar 2008

weji, to je ale super sprava ! ved tz ze dnes zaciname obidve od zaciatku naplno 🙂

weja
autor
13. mar 2008

no to je fakt... ale momentalne sa z toho neviem az tak tesit... 😔 ale snad nam bude sudene to vianocne babo... 🙂

drobec123
13. mar 2008

ja viem weji ako sa citis, prepac nechcela som to ta este viac nahnevat, chcela som to len uvolnit. prave som volala s kamoskou, som vam ju spominala ze je na rizikovom a tiez mi hovori, ze kasli na to co sa deje okolo teba, snaz sa byt tehu a bude ti dobre. tak som sa jej pekne podakovala za radu .... pochopila velmi rychlo a sa mi ospravedlnovala no ale to uz bolo jedno.

alexa27
13. mar 2008

joj, weji a u teba to vyzeralo najnadejnejsie, no skoda preskoda, ale ideme dalej 😉

ja som chcela poskusat ako sa tie obrazky davaju do albumu, tak som si jeden zalozila na skusku, ale tiez neviem ci ho nezrusim, uvidim este, lebo na druhej strane kebyze cakam na bejbi, tak bohviekedy by som si nejaky album zalozila 🙄 . takto sa vytesujem uz teraz 😅

a dakujem za pochvalu vsetkym 🙂 😵

jablonka, ten ticker s Diankinou fotkou musi byt tiez krasny 🙂

weja
autor
13. mar 2008

drobec - ved ja viem, ze si to nemyslela zle 😉 ja som len taka hlupa, ze aj ked to vyzeralo na figu, aj tak som dufala... 😔 co uz, som nepoucitelna... 🙂 ale aspon som usetrila tehu test na buduci mesiac... 😀
a to, ako sa na vsetko vykaslat a proste byt tehu, ti ta kamoska nepovedala? 🙂 ved ti, co nam davaju dobre mienene "rady do zivota" to tiez nemyslia zle, len sa asi tazko dokazu vzit do nasej situacie... 😒

alex - len poskusaj, ked uz budes robit album pre babo, budes uz odbornicka cez glittery... 😀 aspon sa budeme mat koho spytat, ako na to 😉

alexa27
13. mar 2008

kuk, pridala som dalsie foto. xi xi normalne ma to bavi 😅 nechcete si aj niekto dalsi zalozit album? 😀

drobec123
13. mar 2008

alex, veeeelmi pekne ! no ja som si slubila ze si zalozim album a prva fotka budu //ciarky a nechcem to preskocit, takze na mna si pls este 28 dni pockaj 🙂