Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
17. mar 2008

no ona mi to tam vysvetlovala , ale už si to nepamätám... vtedy mi nasadila duphaston... jedine čo viem, že mam malo hormónu na vytvorenie a udržanie žltého telieska a na podporu ovulácie... niečo takéé.....
drobec ak máš dobrého doktora a ty ho máš, tak on vie čo má robiť. Môžem ti len povedať, že Diveky vyliečil jednu známu,ktorá mala tiež MA a potom menšie problémy, robil jej všetky možné testy.... a pred troma týždnami sa jej narodili krásne dvojičky 🙂 😉

drobec123
17. mar 2008

bubatenko, dakujem za info. hej ja mu fakt verim ze vie co robi 🙂 no ved uvidime ako dopadnu vysledky a budeme mudrejsi ...... a ty nemusis ist teraz na nejaku kontrolu ci sa to zlepsilo po duphastone ?

bubatenko
17. mar 2008

ja som prestala brať ten duphaston, lebo mi nerobil dobre.... a reakciu mojej dokiny som už opisovala... sme sa s mangelom dohodli, že uvidíme kedy dostanem teraz mrchu... a potom idem aj ja asi k Divékymu, alebo k Janákovi..... v tomto prípade nehrajú peniaze žiadnu rolu a manžel ma v mojom rozhodnutí podporuje 🙂

drobec123
17. mar 2008

bubatenko spravne rozhodnutie ! 🙂 clovek sa uplne inaksie citi ked je o neho postarane a v tomto pripade naozaj tie peniazky nehraju rolu, radsej sa uskromnim. ktory DC si ?

bubatenko
17. mar 2008

drobec som dnes 29 DC, ale pri mojich cykloch môžem očakávať mrchu tak za týždeň, dva... a to by som bola veľmi rada 😉
Babeny utekám, dnes mam muža doma ...... sa teším ako malé decko - pekný zbytok dňa 🙂

weja
autor
18. mar 2008

dobre ranko 🙂
drobec, ako si dopadla vcera na krvi?
u nas uz konecne svieti slnko, vcera riadne lialo... 😖 ako je u vas?

drobec123
18. mar 2008

dobre ranko, no vcera to bolo ovela horsie ako minule. sestricka sa bala ze trhnem rukou tak som ako male dieta dostala do ruky cokoladku za odmenu 🙂 vysledky by som mala mat do konca tyzdna. a potom sa asi objednam k lekarovi nech mi teda povie co dalej 🙂

weja
autor
18. mar 2008

drobec - no supeeer, gratulujem k hrdinskemu vykonu 😀 som zvedava, ake budes mat vysledky a co ti dr. povie... hadam sa to pohne konecne k lepsiemu... 😉

drobec123
18. mar 2008

uvidime ..... ale verim ze to na nieco dobre bude, inac by som to teda naozaj dobrovolne nerobila ! 😉 uz sa tesim ze je utorok, v stvrtok mam dovolenku tak to nejako este dnes a zajtra vydrzim.... ale uz meliem z posledneho. aj ked to by som tu pisat nemala, lebo ked si spomeniem na bobess tak si vzdy poviem ze sa mam dobre ! ty ako weji ?

jablonka
18. mar 2008

ahojte 🙂
drobec - 😀 ...si statocna 😀 ...pocuvaj, musis ist na skolenie k Dianke, keby ste videli ako ona hrdinsky zvlada injekcie 😅 ...zato nenavidi vytery z nosa a hrdla, to ju musia traja ludia drzat 😅
mne zasa presunulo vraj ovulku na 31 DC 😅 ...ale aspon keby to tak bolo, lebo prave v ten den sme sa po siestich dnoch snazilkovali 😉

jablonka
18. mar 2008

dnes sa tu so mnou nikto nebavi? 😕

weja
autor
18. mar 2008

no uz som tu... 😉
jablonka - no tvoja ovulka zostane asi riadnou zahadou 😅 no uvidis, co z tejto zahady vznikne... 😉
drobec - ja by som tiez najradsej mala vo stvrtok dovolenku... 😒 ale neviem este, ci mi ju schvalia... ale moc sa mi tu uz nechce byt ani dnes, nie to este vo stvrtok... 😅 okrem toho, manzel ma cely tyzden volno, tak mne sa moc nechce do roboty chodit... 😖

jablonka
18. mar 2008

no ja si ani nie som ista ci to vobec bola ovulka...a ze tento mesiac mam uz treti termin ovulky 😕 ...je to dost divne 😅
ja nebudem zajtra v praci, idem s Diankou k tej novej imunologicke, som zvedava, ale vsetky testy co jej robili pred dvoma tyzdnami /krv, moc, stolica, vytery/ ma takmer ukazkove, ziadne zavazne odchylky 😕 , doktorka hovorila ze bodaj by vsetky deti take mali 😕 , tak ja nechapem z coho je potom stale chora 🙄
a vo stvrtok to v praci nejako vydrzim, sef tu nebude 😎

weja
autor
18. mar 2008

no tedaa... 😕 tak to je dalsia zahada vo vasej rodine... ktovie, cim to moze byt... 😕 a teraz sa ako tak drzi? teraz by som sa ani necudovala, keby bola chora, z tohto pocasia... 😖 tu normalne snezi...! 😠
tak drzim palce, snad vam ta nova dr. nejako pomoze... 😉

bubatenko
18. mar 2008

dobré ránko všetkým prajem,
som doteraz behala po celej budove, tak mám konečne chvílinku kľud 🙂
drobec nič nie je na tom, keď si povieš, že si unavená, našťastie idete na lyžovačku a sa poriadne zrelaxuješ a prídeš na nové myšlienky 😉 a udeľujem ti bobríka statočnosti za včerajšok 🙂
ani mne sa moc nechce... aj tu v office sa to pomaličky vyprázdňuje, nikde nikoho... no neviem si naozaj predstaviť, čo tu bude vo štvrtok
btw. čo sa deje s alex.... asi to prehnala cez víkend s mangelíkom a nevládze ani do práce prísť 😀

jablonka
18. mar 2008

no teraz sa Di celkom drzi, ale chodi malo do skolky, vacsinou je doma alebo ked uz tak len doobeda...malokedy na cely den, takze asi aj to jej dost pomoze 😉
aj tu dosla o deviatej snehova metelica, uplna tma zostala a snezilo, ale uz zasa svieti slnko 🙂
nech uz je letoooo 😵

weja
autor
18. mar 2008

no ktovie co je s alex... 😕

inak, pamatate si, ked nam tu alex niekedy uz v novom roku oznamovala, ze z nasej povodnej temy zostali 2 holky tehu? Boli to baby, ktore sme uz moc nepoznali, lebo prisli az ked my sme uz zakladali tuto temu... teraz som nahodou mrkla do missediek a jedna z nich - buri.furi o babatko prisla... 😔 aaaach jo... hrozna doba... ☹

jablonka
18. mar 2008

tiez som sa chcela spytat co je s alex? 😕
weji, to je hrozne, nechapem preco je toho tak vela ☹

jablonka
18. mar 2008

inak, weji, co povies svojim odbornym okom na ten moj graf, stale ho studujem, neviem co si o tom mysliet, lebo uz som cakala mrchu, som si myslela ze po tom Clostile mi pride zasa tak ako minuly mesiac 😕
inak cez vikend ma dost bolelo brucho a pichalo v lavom vajecniku, so si myslela ze uz mrcha prichadza 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480

weja
autor
18. mar 2008

jablonka - no na mrchu sa mi zda este skoro... 😕 aj keby bola ovu 27DC, stale by si len bola 7DPO...
ale mozno bola ovu naozaj len cez vikend a tym padom ta mozno preto pichalo v podbrusku...
pozerala som, ze 30DC si nemerala v rovnaky cas... podla mna, keby si tam tu vyssiu hodnotu vobec nezapisala, tak by ti nechalo ovulku na ten 27DC... 😒 vtedy ste sa nesnazilkovali?

jablonka
18. mar 2008

mne tu ovulku zaznacilo predtym na 29 DC, tiez by sa mi to skor zdalo na 27 DC, ale bolo to na 29 DC a potom mi to prehodilo tak ako to je teraz...ono to vlastne ani ovulka nemusi byt, ukazu to este len nasledujuce teploty, ale pri mojich skakavych teplotach to vobec ovulka nemusi byt...uz dost rezignujem 🙄
inak na buduci mesiac mam brat Clostil posledny krat a ostalo mi 10 tabletiek, teda 5 by mi ostalo nevyuzivanych - myslite ze by som si mohla davat dve denne miesto jednej? lebo kockam ktorym ta jedna tabletka nezabera beru potom dve denne 😕

weja
autor
18. mar 2008

tak to je fakt divne... na 29DC by som ovu netipovala ani nahodou... 😨 no ved uvidis, ako sa to cele vyvinie... asi nezostava ine, len cakat... 😒
ja by som asi nebrala 2 tabletky naraz... hlavne nie tak svojvolne... mozno ti dr. povie, ze ti nezaberaju tak, ako by mali a nasadi ti nieco ine... radsej to ber tak, ako mas predpisane... moj nazor...

drobec123
18. mar 2008

jablonka, suhlasim s wejou, ja by som asi tiez nebrala lieky samovolne, ved ono to musi mat nejaky vyznam preco mas brat po jednej tabletke. inac ten graf vyzera naozaj zvlastne. asi uvidime ako sa to bude dalej vyvijat.
alex sa fakt stratila, asi spracovava zazitky z vikendu 🙂
baby nezabudnite ze ideme na buduci tyzden do divadla ! teda jablonka, alex a bobess !! ja som prave vcera kupila listky na modelky (gunagu divadlo) a straaaaaaaasne sa tesim aj na to ! tolko kulturnych zazitkov naraz som uz dlho nemala ....

jablonka
18. mar 2008

alex mi pisala ze ma toho vela, potom sa ozve, ale pozdravuje Vas! 🙂
ja sa do divadla tesim a myslim na to, idem posledny krat do skoly a potom sa pekne odreagujem s Vami 🙂

weja
autor
18. mar 2008

my chceme ist s drahym na koncert Teamu 😀 tiez sme si povedali, ze sme dlho nikde neboli a aspon si trosku zaspominame na nase "mlaaaadiiii" 😀 mala by ist s nami aj kamoska s priatelom, tak snad sa z toho vyvinie celkom dobra akcia 😵
inak, ten piatok po Velkej noci mam aj ja stretko s Mikulastankami z MK 🙂 tesim sa, len zasa nas bude o jednu menej - kazdy mesiac jedna porodi... 😅 ale tesim sa, ked uz v lete pridu na stretko aj s krpcekmi 😵

jablonka
18. mar 2008

inak citali ste v novinach alebo na bleskovkach o tom, ako vcera nejaka mamina skoro porodila v zapche na D 1? to muselo byt ako z filmu 😅 ...a ten maly drobcek je zlatucky, ako na tej fotke ziva...aj nasa Di v porodnici stale zivala, na skoro vsetkych prvych fotkach ziva...je to neuveritelne zlatunke, ked take mini cerstve babetko otvara tu mini pusinku 😵
a kto vcera pozeral ten cisarsky rez na Jojke? 😕

weja
autor
18. mar 2008

ja som o tom porode v zapche pocula 😨 no ja by som asi zomrela od strachu, predpokladam, ze by sa ma chytala ina panika... 😝 esteze to vsetko dobre dopadlo a stihla to nakoniec do nemocky... fakt ako z filmu, malicke ma asi okolo seba vela straznych anjelov uz od malicka... 🙂
cisarsky rez...??? 😕 uff, to som nepozerala... a neviem, ci by som to chcela vidiet, ja neznasam pohlad na krv a operacie, bojim sa, ze by som chytila panicku hrozu z porodu 😅 😝
bolo to moc hrozne...? 😅

jablonka
18. mar 2008

no nebolo to velmi prijemne ale ani nejake na odpadnutie 😉 , aspon som videla, ako vyzera maternica 😅 ...ale to ako strcil lekar dnu ruku a vytiahol to krasne babenko, to bolo strasne dojimave, az mi slzy vyhrkli, aky to bol krasny okamih 😅
inak ten cisar musi byt pekny sok pre babetko, ono si tam v teplucku krasne buvinka a pocuva maminkine srciecko a zrazu ho zdrapi za hlavu ruka a taha von do zimy a ostreho svetla ☹ ...chudatenka moje malinke 😅

jablonka
18. mar 2008

ozaj, a cudovbala by si sa, krvi tam ani nebolo - neviem ako neskor pri siti - to uz neukazovali, ale z toho co som videla tam bolo malicko krvi 😉

weja
autor
18. mar 2008

fuuuha, no ja mam z toho opisu normalne zimomriavky... 😲 no musi to byt riaden sok a nielen pre toho drobceka... 😅 ale manzelova sesternica rodila obidva razy cisarskym a nevie si to vynachvalit... ja by som porod najradsej prespala 😀 a potom by ma mohli zobudit a uz len dat malinke do narucia... to by sa mi pacilo... 😵