Koho milujete víc? Manžela nebo dítě?

verkapce
10. nov 2008

Děti zatím nemám,takže (zatím) miluji jenom manžela.
Ale zajímalo by mě,jestli se ten vztah po porodu/příchodu dětí na svět změní.
Miluje ta maminka víc to dítě než manžela nebo ten vztah zůstane stejný?

sirinka
10. nov 2008

agnesska nemyslim, ze by boli az take blbe....ja napr. ked sa nam prvykrat nevratil kocur domov, plakala som za nim...lubim ho...ale urcite nie tak ako svojho MM, deti, ci rodicov...ja poznam rozne formy lasky... 😉

agnesska
10. nov 2008

no tak to jseš dobrá,já mam naše psy a koně ráda,ale že bych je milovala... 😀 😀 😕

agnesska
10. nov 2008

přeci jen-jsou to jenom zvířata...

grmitko
10. nov 2008

ja milujem manzela a deti rovnakou mierou, ale kazdeho inym sposobom 😀

sirinka
10. nov 2008

nas kocur je nas clen rodiny 😀 ved ti vravim, ja poznam rozne formy lasky...

agnesska
10. nov 2008

sirinko-jako že seš schopná říct-miluju svýho kocoura? 😲

sirinka
10. nov 2008

agnesska ved uz som ti to tu napisala 😉

agnesska
10. nov 2008

grmitko-takže jako kdyby ti někdo dal na výběr(je to opravdu blbá úvaha)mezi dětma a TM,tak bys nevěděla,koho si vybrat???

agnesska
10. nov 2008

sirinka -ok ,to mi sice hlava nebere,ale neodsuzuju 😀 😉

sirinka
10. nov 2008

agnesska mozem to iste povedat o tvojom vyjadreni sa na lasku 😉 takze ok

pipi1211
10. nov 2008

tak ja milujem aj svojho manzela aj svoju dcerku no kazdeho inym sposobom!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

babalala
10. nov 2008

Miluju je oba stejně, maximální láskou, které jsem schopná.. ale kdyby v našem domě hořelo a já měla možnost zachránit jen jednoho, bylo by to dítě - prostě by zvítězil můj zvířecí pud, který mi velí, že musím zajistit pokračování rodu..

suki
10. nov 2008

Já miluju oba samozřejmě, každého jinak, ale vůbec nevím co bych dělala obejít se bez jednoho z těchto dvou milovaných lidí. Takže nad tím ani nedumám a nic takového si nepřipouštím.

sirinka
10. nov 2008

mimochodom, pred prvym porodom mi MM tiez povedal, ze keby sa musel rozhodnut pri porode, nevahal by a dal by zachranit mna...

kitty68
10. nov 2008

sirinka souhlas 😉 zrovna js to tu chtela napsat, pze muj manzel rekl presne to same a vsichni se na nej divali pres prsty

sirinka
10. nov 2008

babalala pokracovanie rodu by si zaistila aj zachranou manzela...keby nemal moc obhorene ustrojenstvo....to len tak zo zartu 😉
tiez by som najprv zachranovala dieta asi preto, ze predpokladam, ze dospely clovek si dokaze skor pomoct sam a zaroven dokaze dlhsie vydrzat pri vedomi atd, bla bla bla...ze by som sa mozno stihla vratit aj po neho...

agnesska
10. nov 2008

sirinka-já vim,že tu nejsem ta,co jde s davem 😀
a s tím manželem-to je jasný-co by si sám s dítětem počal 😀

kitty68
10. nov 2008

no ja si myslim ze my zenske to berem tak ze bysme zachranily dite, ale chlap by zachranil nas, kdyz to berem nejak pudove pro zachovani rodu

agnesska
10. nov 2008

sirinka-a kdyby byl nemohoucí?čistě spekuluju...

agnesska
10. nov 2008

kitty-to je jasńačka 😀 😉

sirinka
10. nov 2008

agnesska o to tu nejde...ja tiez casto byvam na druhej strane, ja som sa len chcela uistit, ci som ta spravne pochopila, to ze nesuhlasim, je moj problem, alebo moja vec.... 😉

sirinka
10. nov 2008

agnesska asi by som aj tak najprv odtiahla dieta a snazila by som sa vratit mu pomoct....

agnesska
10. nov 2008

jj to že podstata lásky je jasně daná a tudíž láska je jen jedna-za tím si stojím...
a je jasný,že sto lidí,sto názorů...

agnesska
10. nov 2008

snaha se oceńuje 😉

agnesska
10. nov 2008

holky dobrou noc

kitty68
10. nov 2008

no a ja juz radsi drzim hubu pze js vzdycky ta nejhorsi 😀

sirinka
10. nov 2008

agnesska aspon v tom sa s tebou zhodnem...podstata lasky je vzdy rovnaka, ale potom ma kazda laska svoje odtiene, sfarbenia, vasne...
ale podobne to je asi aj z inymi pocitmi...smutok, stastie... podstata je rovnaka, ale prezivame ich rozne a v roznych situaciach a s roznou intenzitou...
kitty ved ti tu nikto nenadava

babalala
10. nov 2008

Sirinka - ano, dá se i tak uvažovat, ale příroda volí vždycky tu výhodnější možnost pro zachování rodu. A tou by byl mladý, zdravý jedinec, navíc mužského pohlaví. 😉

kitty68
10. nov 2008

sirinka nemyslela js tady, to bylo jinde 😉

ale stejne si myslim ze ta materska je silnejsi nez partnerska