Koho milujete víc? Manžela nebo dítě?

verkapce
10. nov 2008

Děti zatím nemám,takže (zatím) miluji jenom manžela.
Ale zajímalo by mě,jestli se ten vztah po porodu/příchodu dětí na svět změní.
Miluje ta maminka víc to dítě než manžela nebo ten vztah zůstane stejný?

melanche
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rimmel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubaka
17. feb 2010

alca - jo, rimmel má pravdu, on ten mateřský počáteční "výlev" převálcuje všechno ostatní. Ale ono to bude odeznívat v závislosti na tom, jak dítě bude starší a samostatnější. Taky to dělá hodně kojení a hormony, pokud kojíš, tak je to opravdu hodně znát. Prostě patříš celičká dítěti, příroda to tak zařídila, aby mládě přežilo. Já třeba nesnesla ani aby se mi MM kouknul na ňadra - prostě byla to restaurace pro jednoho - miminko 😎

rimmel je naše obecně oblíbená kamarádka 🙂

rimmel
17. feb 2010

kubaka 😵 cmuk!

diddi
17. feb 2010

melanchie,to si ma asi mylis.....nesuhlasila som s pravidlami bazaru....v tom je zial rozdiel

diddi
17. feb 2010

chvalabohu rimmel!!! 😀

kubaka
17. feb 2010

rimmel - my nemáme citoslovce líbání - to je teda vada češtiny - cmuk - že by třeba "mlask", blbý co 😀
jeden cmuk diddi, a nebuď furt tak naježená - co z toho máš? Trochu klídek néééé.
Jsem grogy 😔

diddi
17. feb 2010

kubaka,vobec nie som najezena....nepoznas ma.....su temy a temy....ja len nechapem,ze napisem sem svoj nazor,ktory btw.maju niektore rovnaky,ze tato tema je blbost....na ziadnu z vas neutocim,neoslovim a vy hned ako supy do mna...a to nie je prva tema!!!

melanche
17. feb 2010

diddy, nemylim sa. je to ale mimo temy tak ip

brumdinka
17. feb 2010

teda já se nestačim divit, jak zas z čistě teoretickýho tématu uděláte horor - můj muž by řek no jo slepičky 😀 😀

já to teda s tim kocourem pochopila hned, ono taky co z chlapem těch všude běhá mraky 😀 😀 ale takovej chlupatej kocour 😀 😀 😀 😀

simlenka
17. feb 2010

Kubaka,ja jako citoslovce pro pusu rikam "muck" - jako muckat se... musim rict,ze me treba objeti od chlapa delalo dobre,ale jakmile jsem vycitila,ze ode me neco chce a nejen sex,cokoli - tak mi to taky vadilo. proste ac ho miluju desne moc a jsem s nim opravdu stastna,tak s moji malickou jsem stastnejsi a miluju ji tak nejak jinak,nevim jestli vic,ale asi jo. ona je moje vsechno,ale nastesti to nemusim rozhodovat,nejlip to asi vystihne,kdyz reknu,ze miluju nasi rodinu!

kubaka
18. feb 2010

simlenka - jo, objetí bylo fajn, to ostatní už taky horší 😀 A jo, muckat se - muck, to jde - myslím, že čeština ale psané citoslovce pro polibek nemá - píše se "pusu" neblo "líbá" a jméno. měly bychom nějaké ještě vymyslet. 😎

flamenga
18. feb 2010

len tak ďalej dámy... napriek tomu, že táto téma je absolútne nezmyselná... tieto vaše žabomyšie vojny ma baví čítať 😉 😎 😝

zelmirka1
18. feb 2010

co takyto vtip
zaplavy v ciganskej osade....zena s detmi ostala v dome ktory sa postupne zaplavuje a manzel moze zachranit len
jedneho....zena krici....ratuj mna dzeci si urobime... 😀 😀 😀

hadam je tato tema a debata o tom koho zahranit skor vtip ci nie ?
v zivote moze clovek vela milovat a je dobre ze je tolko moznosti lasky ci uz k partnerovi, detom, rodicom, zvieratam....praci, konickom a co ja viem k comu este. Porovnavat lasku sa predsa neda tak hlavne milujme vela.

mimkao
18. feb 2010

rimmel a teba to veľmi trápi, keď "nejaká" matka viacej miluje svojho manžela, ako svoje deti? 🙄 Všetky matky musia byť ako ty? 😖

rimmel
18. feb 2010

mimkao vobec ma to netrapi, len to nechapem, nakolko ja nedokazem niekoho lubit viac a ineho menej..ja lubim a to celym srdcom vsetkych rovnako.

mimkao
18. feb 2010

Veď tu kopec žien napísalo, že svoje deti milujú viac ako svojho manžela. Tak prečo si sa potom pohoršila nad tými, ktoré napísali, že milujú viac manžela, ako deti?

rimmel
18. feb 2010

no lebo to ze lubia deti viac viem mozno viac pochopit, hlavne ked vidim a citam co za vztahy mnohe maju...ale opak prepac ja nic zle tym nesledujem, iba to nechapem to je vsetko.

moravanka
18. feb 2010

taky nechapu jak nekdo miluje vic manzela. a co kdyby ten manzel nebyl otcem vasich deti a rekl at je date na vychovu trebas k babicce?
kamoska z brna ma autisticke dite a kdyz jeji druhy muz chtel, at ho da do domova a tlacil na ni, tak se s nim rozvedla. proste uprednostnila dite.
fakt byste kvuli chlapovi odsunuly dite na druhou kolej? nebo poslaly toho chlapa do haje.
souhlasim s rimmel, nechapu matky, co je jim chlap dulezitejsi.

mimkao
18. feb 2010

dobre, ja som sa do teba ani nechcela obuť, len mi to hneď udrelo do oči...
zase, hej aj ja chápem tie ženy, aj keď u mňa je to ináč. Deti zlostia, papuľujú, nepočúvajú, a s manželom máme zase veľmi pekný vzťah, tak preto je to u mňa asi opačné... navyše, môj manžel je môj najlepší priateľ.
Aj keď zase, moje deti sú tiež veľmi zlaté a priniesli kopec radosti do života, ale predsa len-manžel nepapuľuje... 😀 😀
Ale keď sa nad tým zamýšľam, tak začínam súhlasiť, že láska k mužovi a láska k deťom sa nedá porovnať...

inkinka
18. feb 2010

moravanka, to je pekny priklad 🙂

filipal
18. feb 2010

este citoslovce "pus" puuuuus 😵

mimkao
18. feb 2010

moravanka... neriešim, čo by bolo, keby bolo keby. Môj manžel je otcom mojich deti.... 😉

zuzi118
18. feb 2010

Tazka otazka. Syna nemilujem viac ako manzela a manzela nemilujem menej ako syna.

Kazdopadne inenzivny celozivotny vztah budem mat s manzelom, dieta mi vyleti z hniezda za par rokov. Teraz je na mne zavisly a potrebuje moju intenzivnu lasku a opateru, ale to sa casom zmeni. Jeho city sa neskor nasmeruju k niekomu inemu - vlastnej zene, detom. Uvedomujem si, ze nas vztah s manzelom je to, na com sa stavia. Ak bude dobry, intenzivny a laskavy - bude taky aj domov nasho syna. Je tazke v tomto narocnom obdobi, ked skoro vsetka moja energia je nasmerovana k synovi, nezabudnut na to, ze manzel je ten prvy, ten bez koho by to co teraz mam nebolo mozne.

mimkao
18. feb 2010

zuzi118- perfektné, úplne si vystihla to, čo prežívam. Do bodky súhlasím. 🙂

rimmel
18. feb 2010

zuzi ano, jasne bez manzela by som nemala syna, za to mu mozem byt vdacna dosmrti ale nemusim ho zato do smrti milovat, ono moj manzel je moj svet, je to moj najlepsi kamarat, jediny dovernik, milenec, perfektny otec, manzel......milujem ho...

syna, ci zlosti ci nie, tiez milujem a milovat budem.

ci vzdy milovat manzela budem? neviem, rada si myslim ze ano, ale zivot je svina plny chorob mysle i tela..co samozrejme dufam ze mojho muza nepostihne..

kdezto u deti...ale ked nad tym tak rozmyslam...su mamicky ktore su schopne svoje deti opustit...koli muzovi..

takze suma sumaru = je to indi vindi 😀 😀 😀 😉 😉

rimmel
18. feb 2010

ale ano, to ze synovi nedavam vsetku svoju energiu je samozrejme, som nielen matka ale aj manzelka a bez muza to co mam, by nemalo zmysel..ale to u mna neznamena ze muza milujem viac..nikoho nemilujem viac...ja proste milujem.

marinka
18. feb 2010

Zuzi, nádherně napsané, naprostý souhlas 😵

rimmel
18. feb 2010

zuzi ale v jednom sa myslis

ze dieta vyleti z hniezda...a co si myslis ze potom co? prestane byt tvojim dietatom? prestane ta potrebovat? prestane potrebovat tvoju lasku a tvoju blizkost? to teda nie ;) dieta je na zivot, chlap, chceme aby bol, ale nie kazdemu to tak vyjde...

marinka
18. feb 2010

rimmel,tak to zuzka určitě nemyslela..Jde o to, že je průser, když se nepečuje o partnerský vztah v době, když jsou děti malé, protože když vyrostou, založí si vlastní rodinu, najednou spousta párů zjistí, že už nejde dohnat to, co předchozí roky zanedbávali a rozchází se, protože láska vyprchala. Ale uprímně věřím tomu,že v mnoha případech by to tak být nemuselo, pokud by lásku manželskou nedávali na druhou kolej, kdyby o ni pečovali po celou dobu..