Koláč Ženský rozmar. Skúšali ste ho?

mirka414
21. jan 2009

mamicky skusali ste ho niektora? http://www.diva.sk/recepty/kolace-a-dezerty/221... mne sa tie suroviny akosi nepozdavaju 😒 😖

maja22
21. jan 2009

Mirka, však vyskúšaj a uvidíš 😀 Ja nie som taká skúsená kuchárka, aby som hneď z pohľadu na recept vyčítala, či je pomer surovín správny, ale často si recepty "vylepšujem", resp. nedržím sa presne navrhnutej gramáže a na výsledok čakám s napätím 😀 Zatiaľ sa vždy dalo jesť... 😉

mirka414
autor
21. jan 2009

maja22 uz sa to kysne,ale neviem,neviem,tentokrat to bude asi pre lisky vonku 😀 😀 pise sa tam cesto zamiesat a vyvalkat a to moje bolo skoro tekute..

roasha
21. jan 2009

mirka tekute? 😅
ved tam ide 290g muky,a 6lyzic mlieka....to nemoze byt tekute.... 😅

mirka414
autor
21. jan 2009

a preco to potom mam tekute?? 😀 😀

elise
21. jan 2009

mirka možno ti nesadla múka niekedy recepty nevyjdu lebo vo je iná muka ako na sk kamoška čo býva vo švajčiarsku na to niekedy nádáva 😉

roasha
21. jan 2009

no neviem,ale to je celkom dost muky na to,aby to bolo tekute.... 🙂

elise
21. jan 2009

nedopísala som slová lebo je u vás 😀

mirka414
autor
21. jan 2009

skusim to zajtra odznovu,pockam,ci to niekto skusal uz spravit,vyzera to celkom dobre,nie?

daskak
21. jan 2009

ahooj miri.. vyzera supeeer.... 🙂 /uz som si nasla op, k malemu tak sa vytesujem/

jajax
21. jan 2009

mirka nedala si roztopene maslo?to je asi jediny dovod preco by si mohla mat riedke cesto.ako pise roasha pomer surovin sa zda byt v pohode.daj vediet ako si dopadla.

mirka414
autor
22. jan 2009

no vcerajsok skoncil v kosi a dnes som to hodila vsetko do pekarne,tam sa to dobre rozmiesalo,ale miesto praskovzch kvasnic som dala normalne,tak uvidim,ale hned to vypada lepsie a aj to inak vyzera...dam vediet ako to chutilo,ale yatial to len kysne...

mirka414
autor
22. jan 2009

no to cesto bolo otrasne po upeceny 😠 😠 akurat ten sneh a oriesky boli super...

geminis
29. jan 2009

miri,
tedy mě ten koláč nijak nezaujal, ale takových placek s mandlema, těch máš mraky. jen pozor na mandle, jsou silným alergenem pro děti.

mimakro
13. feb 2009

aj pre mňa ☹

ivanapav
13. feb 2009

fakt nič moc 😖

lasina
6. nov 2016

Ja milujem ženský rozmar a pečiem ho stále,cesto mam rovnaky recept akurat nedávam lekvár ale čučoriedky a nato sneh bez mandlí a je to super.Ale tiež sa mi par krát nepodaril,ked robim kvások s mliekom tak neodhadnem množstvo a mam cesto skoro tekuté.Dam trosku muky a je to.A niekedy nevalkam,ale rukou utlapkam cesto