Koľko chcete mať detí?

etuska
21. jan 2008

🙂

verulka
23. jan 2008

alex aku 16tku mas 😕 ale dobiehas, to je fakt 😀

mimikyky
23. jan 2008

ahojte kočky 😉

ja som vždy snívala o dvoch deťoch, no a dnes mám detičky štyri 😀 😀 😀 😀
som veľmi rada, že ich všetkých mám, a toho posledného máme veru riadne rozmaznaného, a veľkáči mi so všetkým riadne pomáhajú, sú super

revayova
23. jan 2008

ja som tiez vemi milo prekvapena, ze chcete mat viac deticiek.Ja tiez chcem tri.mame dve , ale bojim sa ako financne?

molnitko
23. jan 2008

Ahojte, nám sa po deviatich rokoch narodila druhá dcéra a ten vekový rozdiel je super. zatiaľ určite končíme, ale možno keď sa zbavíme všetkých dlhov, skúsime ešte toho "chlapa", ale to je zatiaľ v nedohľadne 😀

kkatrina
23. jan 2008

ja mám dvoch chlapov 😀 a snívam o malej Karolínke 🙂 ale tiež tak za 10 rokov 😀

ja sa viac ako finančnej situácie bojím môjho zdravotného stavu, lebo toto druhé tehotenstvo a pôrod ma úplne odrovnalo ☹

dvojmama
23. jan 2008

ahoj, já jsem vždy chtěla 3 😉 tak ted dvojčátka a pak se uvidí, ale to tak nejdřív za 5-6let 😉

nika251
23. jan 2008

Ahoj. No my chceme 3. Ale ak sa druha podari dcera tak ja koncim- ale neviem ci muz tiez 😀 a ak bude druhy tiez chlapcek 😵 😵 tak este jedno skusime.- Chcela by som dvoch synov a jednu dcerku. Ale ak budu traja chlapci- budem happy aj tak 😵

sue
23. jan 2008

...keď sa pozerám na nášho Macina a spomínam na tehotenstvo a pôrod, tak mám chuť napísať, že by som ich brala aj 5 😵 ale reálne asi 3, uvidíme či námbude dopriate ešte jedno bio alebo budú obe adoptované... ale to ešte chvíľku potrvá 😒

abies
23. jan 2008

Ahojte, my by sme chceli dve ratolesti.Chlapceka a dievcatko. A ak by sa nahodou pritrafilo i tretie, draheho to len potesi 😎

musa
23. jan 2008

moj manzel by pristal na jedinacikovi-milacikovi,ale uz som ho spracovala,tak pracujeme na druhom 😵

abies
23. jan 2008

A pristali by sme aj na dvojicky chlapcek-dievcatko. To by bola parada 😀

lenka78
24. jan 2008

Ja sa tiez pripojim.Chcela by som dokopy 3.No uvidime 😀 😀 😀

blovitc120
24. jan 2008

3, dufam ze to stihneme a ze nam bude dopriate 🙂. a ze ich dobre vychovame.

alexandra
24. jan 2008

verulka deti mojho partnera, ktore mam rada ako vlastne 😵 Cize veeeeeeeeeeeeeeeeelmi najviac na svete 😵

verulka
24. jan 2008

Alex, chapem 😉

mracik
24. jan 2008

keby to záležalo len na mne, rodila by som každé tri roky 😉 Ale manžel má už teraz dosť, no aj tak dúfam, že ho aspoň na jedno (adoptované) dievčatko ukecám. No mám na to ešte nejakých tých 10 rokov 🙂 tak sa snáď podarí...

tretulka
24. jan 2008

dve....pomaly by sme mali zacat pracovat na tom druhom 😀 😵, manzel velmi tuzi po dcerke .... a keby sa pritrafilo aj tretie, tak by sme to prezili 😵 ... najma ak to druhe bude chlapec, tak ma asi manzel predsa en bude nahovarat...ved do tretice vsetko dobre 😀

etuska
autor
24. jan 2008

My mame zatial 1dcerku,uvidime ci druhe bude dievca ,alebo chlapec a podla toho sa zariadime a 3-tie si adoptujeme-vitaj v klube Mracik 🙂

maca793
26. jan 2008

ja som vraj podľa veštice skončila pri 3 deťoch, ale čert nikdy nevie 😀 😀 😀 😀

lenka0005
26. jan 2008

ahojte,ja mám jednu dcéru a chcem pri tom aj ostať. 🙂 😉 🙂

maca793
26. jan 2008

a prečo, nebolo by jej lepšie keby mala súrodenca?

lenka0005
26. jan 2008

možno by jej bolo lepšie,ale môj manžel je jedináčik,on už druhé nechce,tak som sa s tým zmierila už dávnejšie a proste to už ani neriešim. 🙂

maca793
26. jan 2008

keď manžel povedal, tak je to smutné, a nedalo by ho nejak prehovoriť? ja nie som za typ ženy, ktorá preferuje len jedno dieťa. som za 2 max 3 deti. a to je môj príklad, aj keď som Karolínku neplánovala tak, ako som chcela 😢 😢 😢 😢

lenka0005
26. jan 2008

vieš čo,mne je dobre a myslím,že nám ako rodinke je fajn,malá sa nemá čas nudiť,škola,krúžky,behá po vonku,má veľa kamarátou. 🙂

mimkao
26. jan 2008

My čakáme štvrté a chceli by sme max. 7.
Uvidíme, jak to celé nakoniec bude, ale myslim, že viac ako sedem to asi naozaj nebude, lebo potom by bol problém s autom. Mikrobusy sú drahé... 😀

denisaap
26. jan 2008

Jedno uz mam,a chceme este jedno.Uvidime ci sa podari 😉

livka299
26. jan 2008

mimkao, ako to zvladas? Ci pana ja mam uz 6 mesiacov depku ako to zvladnem s dvoma sintermi a ty cakas 4. bambulo s takym malym odstupom???

Ako to riesis s prechadzkami, s nakupom, alebo ked si potrebujes nieco vybavit??? Dufam ze sa nenahnevas 😅

mimkao
27. jan 2008

livka299 - Na nákupy chodíme autom, keď sa manžel vráti z práce. Čo sa týka prechádzok- máme tú dvojmiestnú rikšu(či ako to nazvať), takže tam vložím prostredného syna a zatiaľ najmladšiu a najstaršia dcérka chodí pešo. Stále doobeda mi ich berie susedka, pani, čo je už na dôchodku, tak sa s nimi rada chodí prechádzať. Bývame na dedine, takže máme aj záhradu, takže to neni až taký veľký problém. A ke´d treba niečo vybavyť, tak to stále ťahám všetkých, väčšinou ma čakajú v aute, hlavne teraz, keď chodím na poradne, alebo ich nosím ku kamoške, čo je zatiaľ bezdetná.
Nie je to až také náročné, máme doma veselo 🙂
A už sa teším, keď porodím, že budem viacej mobilná, ako takto... 😎

malena
28. jan 2008

Verulka, vyzeráš ako maturantka, si mladá, zdá sa, že máš dobrého manžela,...ešte nejaké detúrence pribudnú, nie ? 😉

digysa
29. jan 2008

mimkao: tak ja zasnem...v dobrom slova zmysle... To vazne chces 7 deti? Ja ta obdivujem. Moja kamoska ma 5 deti a tiez vravi, ze doma ma veselo....ale ona je prisna katolicka, takze u nich ked sa sexovalo, tak tam bud sa zadarilo alebo nie..... 😉