Koľko chcete mať detí?

etuska
21. jan 2008

🙂

revayova
22. jan 2008

ja by som chcela 3. Teraz mame skoro 5 rocnu slecnu a 5 tyzdnoveho spunta, ale za tych7rokov by som este chcela.Dufam, ze ma to neprejde a ani manzela a financie nam to dovolia 😀

dobromila
22. jan 2008

minimalne 2 a maximálne 4 😉

vavka33
22. jan 2008

Moj sen je mat tri deticky.Neviem preco,ale uz ako mala som vravievala,ze chcem tri deti.Asi preto,ze sme s bratom boli dvaja a bolo mi to malo.Stale sme s bratom pilili rodicom usi,ze chceme este surodenca 😀
Mozno si este jedno spravime,nech sa mi splni detsky sen 😀

tweety22
22. jan 2008

my strasne tuzime mat 3 vlastne a 1 adoptovane, takze zrejme budeme mat 4 deti ak vsetko dobre dopadne 🙂

danulik
22. jan 2008

ja mam 3 surodencov a vzdy som mala pocit, ze je nas privela 😀 ale cim som starsia, tym viac to ocenujem 🙂 je pekne mat velku rodinu, ale ja by som 4 deti asi nezvladla.. zatial s manzelom planujeme 2 a mozno to casom zmenime na 3 😉

kyliefox271
22. jan 2008

Mne staci aj jedno 🙂 ,ale pre svojho chlapceka by som chcela,nech ma surodenca, takze asi 2 🙂

katka432
22. jan 2008

ja som kedysi chcela 4....ale teraz budem rada,ak budem mat 2 teraz..s malym vek.rozdielom,a potom o takych 6-10rokov by som chcela este jedno,takze 3

adamko05
22. jan 2008

ja na "začiatok" dve... (teda na začiatok máme teraz jedno 😀 , na pokračovanie bude hádam druhé) a tak nejak, ako katka432 , ja by som sa tiež možno tak aj v 35-ke 🙂 dala nahovoriť na tretie... uvidíme, nám to život dovolí si zariadiť.... takže dve až tri 😀 😀 😀

alionuska
22. jan 2008

Ja by som chcela tri.Teraz mame malu Alenku a o druhe dievcatko sme prisli v juni.Nakolko mam uz dost rockov,dufam,ze po tom neskutocnom sklamani sa nam podaria hned dve naraz. 🙂 Aby som sa dozila aj vnucatiek 😀

sisulik
22. jan 2008

ja som vzdy chcela pat...manzel tri...ale teraz ked mame dve..ja by som chcela mat minimalne este jedno...spolu nie viac ako 4..ale bude tolko kolko ma byt...privitam hocijaky pocet 😅 len ci to zvladne prijat aj moj drahy 😵

katka432
22. jan 2008

sisulik,nielen drahy,ale aj rodinny rozpocet 😀 😀 😀
bo deti idu do penazi 😅
minule mi kamoska povedala,ze ona nechce deti,lebo su moc drahe 😀

eveen
22. jan 2008

ja chcem len toto jedno, to mi uplne staci, teda nam styrom to staci 🙂

bubba
22. jan 2008

4 len neviem kto mi ich porodi.tak stacia mi dva porody a keby boli dvojicky by boli aspon 3 😉

baskaj
22. jan 2008

no, my by sme chceli mat 4 alebo 5. A uz sa na ne veelmi tesime 🙂. A inac, prave zaciname cakat prve (23 r. 🙂 🙂 🙂 ). Ja pochadzam zo 4och deti a aj moj manzel. Je to omnoho veselsie byt viacej deti a vacsia rodina buduje aj vacsiu istotu pre dieta. Tak sa uz svojej velkej rodinky nevieme dockat...

julia225
22. jan 2008

3, ale myslim, ze este dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllho s tymy chybajucimi nezacnem 😉

eros
22. jan 2008

No bo som napisala aj 10deti len peniazky chybaju len kde ich ukradnut a viem ze by ma hrosik(mangel)zahlusil bo by musel aj kastiel kupit.a za takych 5r by som chcela este 1,ale uz teraz mi hroszi kladivom 😀 😀

blumka
22. jan 2008

ja by som brala 4...no zatial ma caka prvy porod, tak uvidim co poviem potom 😀

lubina
22. jan 2008

Chceli by sme dve,zatial mame dcerku,ale zacali sme sa snazit o druhe 😉

mimi
22. jan 2008

my sme planovali 4, ale ked moje dalsie tehotenstva budu ako to prve, tak neviem, neviem 😒

malena
22. jan 2008

Ja som nad tým tiež uvažovala...
mám len brata, vždy mi chýbala sestra a najviac v jednom ťažkom životnom období, podľa mna je najideálnejšie mať 4 deti: dve dievčatá a dvoch chlapcov - aby mali svoju spriaznenú dušu. Sestra mojej mamy má 4 deti a vždy som im tajne závidela, ako im bolo veselo, vždy bol niekto s kým si mohol niekam vyraziť, kto Ta mohol vypočut, jednoducho sa mi zdá veľká rodina úžasnááá, aj ked na chlieb nebude 😀
Mám zatiaľ len jednu dcérku, ale určite nechcem aby bola jedináčik,... lenže u mna je to bohužiaľ trocha komplikovanešie 😔
Videli ste film: 12 do tucta? Čo Vy na to?
Inak v susedstve žije rodina a majú 11 detí, tie deti sú uplne super, nadané, poslušé, milé, každé hraje na nejaký hudobný nástroj,....Ich mamu vidím večne usmiatu, a neverili by ste koľko ďalších aktivít tá žena má,... 😕

geegee
22. jan 2008

mne ku stastiu stacia 2 deti...prezila by som aj tri, ale to asi takeho benjaminka, ked bude mat Matko napriklad 10 rokov a druhe 6...ale to ja uz budem mat 38 a to uz asi ee 😠 😀

malena
22. jan 2008

geegee...
bola som zahraničí a poznala som jednu žienku a tá porodila v 38 rokoch svoje prvé dieťa....akože normálka 😉 a doktor jej povedal, že je v takej forme, že môže mať ďalších 10. Ale tam to je bežné...Aj ona vyzerala tak na 25.

geegee
22. jan 2008

no mozno aj ja budem v styridsiadke vyzerat na 25 😀 Ale asi by som sa bala - ci sa narodi zdrave...a co chuda ak by sa zenilo/vydavalo okolo 20 rokov, ja by som mala uz 60 - bola by som stara neuroticka a nemali by ma radi moje vnucata 😀 Budu mi stacit 2 deti...alebo to tretie skor? 😀

zuz11
22. jan 2008

no my planujeme 3.. tiez by sme si mali asi svihnut ak nechcem byt na stuzkovej najmladsiemu ako stara neuroticka 😀
geegee ale ked pocitam tak ked Matko bude mat 10 tak druhe bude mat 7 az 8 😀 alebo uz neviem ratat 😀 🤐 😀

malena
22. jan 2008

ale dievčatá čo počítate? Kedže takýto trend napreduje, tak budeme mať na stužkových všetci okolo 60, ale budeme vyzerať na 25 😉 No a ? 😀

zuz11
22. jan 2008

malena, no mam 30, druhe planujem najskor o 3 roky alebo este lepsie o 4 😀 a to tretie dalsie 4 roky po druhom 🤐 zda sa mi to neskoro ale zasa sa bojim mensieho intervalu medzi detmi 🤐 🤐 🤐

masinka
23. jan 2008

ja by som chcela stihnut do 30-ky 2 deti, takze to aby sme pomaly zacali pracovat na druhom...a potom ked zase nieco dosetrime (o takych 5 - 7 rokov) tak dalsie dve zase v takom mensom casovom rozpati

verulka
23. jan 2008

eros, som cakala kedy sa napises 😉
babulky, ja som fakt milo prekvapena, ze viacere z vas chcu viac ako 2 deti 😉 drzim place
malena, aj moja ajka strasne tuzila po spriaznenej dusi...nuz ale nevyslo, takze jej budem musiet stacit ja 😅 ale vdaka relativne malemu vek. rozdielu to snad s tou nasou bandou chlapov zvladneme 😎
zuz, prve dieta je najtazsie 😉

alexandra
23. jan 2008

No, ja mam spolu 4 - 16 rocnu dceru, 12 rocneho syna, potom mojho a dalsie sa narodi v lete.. verulka, dobieham Ta 😀

telinka
23. jan 2008

caute nadsene maminky!!!
aj ja som prekvapena,ze chcete viac ako dve deti 🙂 🙂 🙂
nam sa narodila po 10 rokoch tretia dcera/aj ked sme pracovali na chlapcekovi cha cha cha/ a mozem vam povedat ze je to super,ked mam take dve starsie relativne samostatne baby.velmi si vsetci babatko uzivame a stale sa z neho vytesujeme a vek vobec neriesime - ja mam 34 a moj milovany mal vcera 44 ale sa mi zda ze sa vytesuje z tejto tretej baby viacej ako z tej prvej pred trinastimi rokmi 😀