Koľko chcete mať detí?

etuska
21. jan 2008

🙂

babulina
22. jan 2008

lefika, ja mam tiez 25 a cakame prve, to bolo dost tazke pre niektorych to pochopit a myslim ze doteraz ani nechapu, ale dost je mi jedno 😀

lefika
22. jan 2008

babulina, najhorsie bolo, ako vsetci automaticky predpokladali, ze som otehotnela nechcene 😢 😠 to by som tych ludi vtedy skrtila najradsej 😖

mounty
22. jan 2008

my by sme chceli styri, dvoch chlapcov po sebe, potom oddych a zase dve dievcatka....ale je to tam hore 😉 asi to az tak od nas nezalezi, prve bolo vylezane komplet...

dadulka19
22. jan 2008

ja´som vždy chcela 3,ale po týchto dvoch rizikových tehotenstvách,nejak nemám odvahu na tretie... ☹

miriamka
22. jan 2008

My by sme chceli minimalne 2 deti,a idealne by bolo mat 3 🙂

pacna
22. jan 2008

ja by som chcela 3 mam dve ale manžel ani počut o tretom. 😀

verulka
22. jan 2008

hmmm, dobra otazka 😀 ja som nikdy nestihla uvazovat, kolko chceme mat deti 😀 vedela som, ze chcem viac ako dve 😉 teraz dufam, ze sme na konecnom cisle 4 😎

magg
22. jan 2008

verulka - to je moj sen, 4 deti, len nam sa to asi nepodari ☹

mishelin
22. jan 2008

lenka kde sa ty este nevopchas 😀 😀 mna sa tak rychlo a lahko urcite nezbavis 😀 😀
a ja chcem mat 2 deti,povodne som chcela 3 ale ako mam maleho tak mi uplne staci aj on..no ale dievcatko by som este uvitala.. 😉

mishelin
22. jan 2008

katika aj ty si tu?no hrozne ako sa vy tulate 😀 😀 ty ozaj chces mat len jedno?si ako ja 😀

katika1
22. jan 2008

mish aj ja by som uvítala babu, aby bol pár, ale ak tak o 5 rokov a viac.. 😅 Hanku 😵

mishelin
22. jan 2008

kati presne ako ja..az ovela neskor by som chcela mat Alexandru 😵

katy1979
22. jan 2008

Manžel je za 2 ja za 3. To druhé by sme chceli aby bol medzi nimi rozdiel tak dva roky. Aby sa aj prehrali a spolu vyrastali. Takže to už aby som v lete začala uvažovať. Uhhha to som si na seba ušila búdu a to ešte ani tento špunt nevyrástol.
Medzi mnou a sestrou je 7 rokov rozdiel a kamoškami sme sa stali až ked sme už boli dospelé. Dovtedy som nevedela že mám sestru.

zuzidr
22. jan 2008

my sme sa zhodli na 3 😀 druhé tak za 3-4roky potom 3po tridsiatke,kedže sme mladý 😀

slaviks
22. jan 2008

ja som vždy chcela dve, ale po prvom -je to dievčatko,som si to rozmyslela a nemám odvahu na druhé. Prežili sme si s ňou svoje, ešte stále nemôžem zabudnúť na jej trojhodinový plač. Malá bude mať dva roky, no neviem si predstaviť starať sa teraz hneď aj o druhé dieťa, keď s prvým mám čo robiť aby som sa nezbláznila.Možno keď vyrastie.

verulka
22. jan 2008

magg, vsak uvidis ako sa to cele vyvrbi 😉
inak podla mna je najtazsie 1. babo, potom uz ide akosi "lahsie" 😉
zuzidr, ja som chcela 4te do 30tky, ale akosi sme sa opat poponahlali 😀

aktak
22. jan 2008

slaviks nas adamko tak reval ze sme revali s nim prve tri mesiace, je to jednoducho tak a dalsie babenko plackat uz nemusi (v co dufame 😀 ) a aj keby tak tych par dni naozaj vydrzime, myslim ze dieta za to stoji 😉

vikuska
22. jan 2008

Ahojte,my mame chlapca a chceli by sme dievcatko zamiesit este toho roku..Ja som za 2 deti,ale manzel by chcel 3.tak uvidime,kto vyhra 😀

anamor
22. jan 2008

Ja by som chcela aspon dve. A mozno aj pri dvoch skoncim. Dufam, ze nezostanem pri jednom.

mishelin
22. jan 2008

slaviks my sme si tiez uzilidost pri malom..a aj si uzivame..takze tiez ma tie chute na druhe presli..ale uvidime ked bude Patko vacsi aky bude.. 😉
zuzidr a kolko mate rokov obaja?

verulka
22. jan 2008

inak moj muz podla mna ratal s dvoma detmi 😀

nanyka
22. jan 2008

ja by som v budúcnosti chcela 2 - najideálnejšie dvojčatká dievčatká 😀 alebo aspoň minimálny vekový rozdiel medzi nimi 🙂 .

riuska
22. jan 2008

ja chcem urcite dve 😅 a mozno este tretie neskor,, ale mozno aj nie 😉

susik77
22. jan 2008

ja 3...ale neviem kedy...asi by som chcela teraz aspon 5 rokov prac.po materskej tak 3.na stare kolena, aby sme nezostali sami-okolo 40-tky 😎 ak vyjde...

eli77
22. jan 2008

Zaujimava otazka...tak my uz mame dvoch synov a jednu dcerku...v podstate by sme si mohli povedat, ze aj staci...ALE... 😀 ...v lete by sme sa chceli prestahovat do domu a potom by sme chceli este jedno dietatko 😀

sofik
22. jan 2008

ja by som chcela 2. Kedze sa mi prve narodilo predcasne dost uvazujem ci bude aj druhe, ale chcela by som este jedno dievcatko. 🙂

adetka
22. jan 2008

rada by som k Mirke este jedno dietatko (takze 2)... ale zalezi to od mojich zdravotnych predpokladov a financnej situacie (v marci budem mat 34 rokov)...

marse
22. jan 2008

tymto tehotenstvom koncim cize dve deticky nam stacia 🙂

yonanevi
22. jan 2008

ja som chcela mat 4 , ale budem rada ak jedno budem mat 😀

margaretka11
22. jan 2008

tak ja som vždy chcela dve deti, len som nerátala, že budú takto naraz 😀 . Teraz mám taký pocit, akoby ma niekto okradol o jedno tehotenstvo (to je tým, že toto tehotenstvo bolo krásne, tak som to chcela zažiť ešte raz). A aj keď sme si s manželom povedali, že dve deti nám stačia, tak ja si nechávam otvorené zadné vrátka pre prípadné jedno bábo (ale prosím si už naozaj iba jedno 😀 ), keď budú drobci väčší 😉