Koľko chcete mať detí?

etuska
21. jan 2008

🙂

digysa
29. jan 2008

zabudla som doplnit: ja by som aj 3 rada, ale uz mam dost rokov.....

zuz11
22. apr 2008

huma3 • Dnes o 21:23
taak piste 🙂 tesim sa

mamartinka • snž • Dnes o 22:12
ahojkaj huma3.my zatial planujeme 2.simona a amalku.zial sa nedari zatial.

bauerka • 1d • Dnes o 22:13
ahojky holky, my zatím máme jednoho chlapečka. Jsou mu tři roky. A ted mu chceme pořídit sourozence tak se snažíme(snad to brzy vyjde). Plánujeme zatím dvě děti. A pak třeba za deset let další. No tak celkově chceme děti 3, ale ted v nejbližší době je aktualní otěhotnět.

debra • 1d • Dnes o 22:15
ahojte...ja mám 1 dcérku,a plánujeme ešte jedno...čoskoro...ak by bolo dievčatko....tak porozmýšlam ešte o tretom,aby bol xlapec... 😉

jerryjanka • Dnes o 22:16
3 🙂
bauerka to je tvoje priezvisko? volala som sa tak za slobodna - alebo teda volali ma tak inak som normalne ova 😀

sisulik • 2d • Dnes o 22:17
mamartinka... amal v arabcine znamena nadej...tiez je dost beznym menom medzi dievcatami..ale pekne meno.. 😉

my mame dve deti..ja by som chcela aspon este jedno niekedy v buducnosti.. 🙂

lyzenka • 1d • Dnes o 22:17
asi tri.. 🙂

cicushka • 1d • Dnes o 22:20
asi 4

musko • 1d • Dnes o 22:21
asi tri

mywiel
22. apr 2008

My 3, ale zatial sme len pri prvom takze uvidime po roku a daco ako na tom budeme a ci sa hned pustime do 2. 😀 😉

marfusaklimca
22. apr 2008

Maminky, myslíte si že mať jedno dieťa je sebectvo??? Ak to beriem z tej stránky, že ako to bude v budúcnosti, tak si myslím že voči tým rodičom to sebectvo je.
Čo ak sa tomu dieťaťu niečo stane? kto zostane rodičom? kto sa o nich postará? A kto zostane rodičom?? kto ich uteší, pohladí, poláska???
Ak sa nad tým zamýšľam, tak aj dve deti sú málo...

januliak
22. apr 2008

2-3 😉

charlinka
22. apr 2008

no mě stačí to jedno, ale uvidíme až trošku povyroste....

xena22
22. apr 2008

dvoch chlapcov mam a nad daslim dietatom uvazujeme coraz viacej,tak je to uz len otazka casu,kedy sa to "prevali"

marfusaklimca
22. apr 2008

charlinka- písala som ti na skype 😉 ale si mi tam zmizla, takže ešte raz: gratulujem!!!!!!!!!!!!! 😀

pipi1211
22. apr 2008

3 😀

egyptanka
22. apr 2008

v momentalnej situacii staci jedno a keby mali byt dve tak hned za sebou

emaso
22. apr 2008

Chcela som dve,ale budu tri,fajn,uz som predychala a tesim sa.

baskaj
22. apr 2008

my planujeme 4 kusy 😀 😀 😀 😀

renika
22. apr 2008

1

krajcoanka
22. apr 2008

baskaj, to je fajn a kedy začnete? 😀

My chceme v lete začať pracovať na poslednom treťom. 😉 🙂

zuzkap2
22. apr 2008

3 zatial máme dvoch chlapcov a o to tretie sa snažime 🙂

emmka333
23. apr 2008

Ahojte,
ja som odmalicka vravela,ze budem mat 2deti.Aj ja mam len 1 sestru ale s tou moc ani nevychadzam.Nikdy sme sa nevedeli normalne porozpravat,ani o chlapcoch ci tajomstvach.Je medzi nami 2.5r. rozdiel.Ja mam 1 dcerku,bude mat o par mes. 2r.Chcela som max.3 rocny rozdiel medzi detmi,ale kedze chceme stavat dom a byvame u svokrovcov,tak som si myslela,ze az za take 2r. sa pokusime o 2.dieta.Chcem mat uz kludnejsie tehotenstvo a kludnejsie prostredie pri vychove 2.dietata vo vlastnom dome 😅 No zacali sme uz rozmyslat,ze by bolo pekne mat aj 3deti.Mozno jedno adoptovane alebo v "profi rodic." No nedavno som sa dozvedela od mamin,ktore uz 2 deti maju,ze je dobre rodit max. do 3 rokov od prveho porodu,ze vraj je lahsi a rychlejsi 😀 No a to je moja otazka na vas maminy,ktore uz mate viac ako 1 dieta.Myslite ze to je pravda (neviem ci to nahodou nepovedal aj nejaky gynekolog).Moja mamina to len potvrdila,lebo sestru rodila po 2.5r. a ledva stihla prist do nemocnice.Ja som mala 1.porod tazky,trval 27h a 3h v tazkych bolestiac.Tak som si povedala,ze uz nikdy viac 😠 Ale samozrejme ze chcem este dieta alebo deti.Aj ked som na "to" este stale nezabudla 🙄 A to by som uz musela otehotniet najneskor tento rok v decembri aby som to stihla do tych 3rokov 😕 Viac mamin to potvrdilo,ze to je pravda,tak sa prosim vyjadrite k tomu,napr. MIMKAO; VERULKA a dalsie... DAKUJEM 😀
Neviem ci to je naozaj taka velka pravda alebo len nahoda.Ja sa teraz totiz neviem rozhodnut,ze co,lebo nechcela som uz vychovavat 2.dieta u svokrovcov,necitim sa tam dobre a stale mi tam nieco vadi a predsa,vlastny dom je len vlastny dom a pohoda a klud v nom (dufam)

pralinka25
23. apr 2008

ja asi dve parik s 5 rocnym rozdielom

...ale človek mieni ...

emmka333
23. apr 2008

No a tie 3 deti sa mi viac pozdavaju,lebo vo vacsej rodine je viac radosti (aj starosti),ale ked si predstavim,ze tie deti budu mat raz deti a my budeme stari,tak k nam vsetci budu chodievat v nedelu na obed a budeme sa takto stretavat... To je pekna predstava,moj ocino je z 5-tich deti a vsetci sa takto s rodinou stretavame u nasich starych rodicov,ktori uz maju aj prve pravnuca-moju dcerku 😀 Stale sa rozrastame a keby ste videli aka tlacenica je v nedelu u babky a dedka v kuchyni... Tam vsetci sedavame,rozpravame sa jeden cez druheho... Je to mile,ze sa takto mozme stretavat,nikdy neboli ziadne rodinne hadky alebo tak.No tak si to predstavujem aj ja 😀

vroni
23. apr 2008

Marfusa, pobavila si ma 😀 Podľa mňa je sebectvo porodiť dieťa (deti) pre vlastný rozmar, aby ma mal kto poláskať. Chcem svojmu dieťaťu (deťom) dopriať pozornosť a dať možnosti slušného rozvoja osobnosti (nie, to neznamená značkové oblečenie) A to väčšina ľudí zvláda len pri nižších počtoch. Klobúk dolu pred každým, kto sa dokáže uspokojivo postarať (materiálne i psychicky) o päť a viac detí. Ale kalkulovať s tým, že ak dieťa umrie, nebude sa mať kto o mňa starať - no, môj dobrý kamarát na to vravel: "Dekuji, už jsem blil!" Tiež mám síce len jeden kus domácej výroby (dve k tomu sú dovlečené od chlapa), ale rozhodne si neprajem, aby ma raz moje dieťa muselo opatrovať....
Takže k pôvodnej téme: chcela som jedno, mám tri.

mery.maja
23. apr 2008

kolko sa podarí 😀

lante
23. apr 2008

Pridávam sa k počtu 3 detičky. Jedno už máme tak uvidíme ako sa to ďalej vyvŕbi. Si z manžela robím srandu, že teraz sú na rade jednovaječné dvojčatá - dievčatá 😀

blovitc120
23. apr 2008

3 ak stihneme 🙂 . ale minimum 2

daniela1983
23. apr 2008

1 jednoznacne

alexa27
23. apr 2008

4 🙂 , len musim este presvedcit manzela 😉 😀

danulka2
23. apr 2008

ja som od detstva tuzila mat aspon 5deti 😅 ,ale som rada, ze mam moje dve zlaticka. Ved do 2izboveho bytu by sa nas asi viac nezmestilo, to uz by sme museli spavat vo visiacich sietach 😀 😀 😀

dadka212
23. apr 2008

Ja by som chcela 3, ale reálne to vidím na max. 2 aj to neviem kedy to druhé urobiť lebo tatinovi stačí jedno takže musím presviedčať 😅 😉

krajcoanka
23. apr 2008

emmka,ja som 1x rodila 27 hod. tiež (normalne,3500g)a druhe po 29 mesiacoch som rodila 33 hodin(cisarom,3980g).to som uprosila dr.,lebo oni čakali na normal. 😠 ☹
pýtala som sa prečo to tak dlho trvalo, lebo sa hovorí čím viac detí, tým to ide rýchlejšie.dr. mi nič nepovedal a pri nahliadnutí do zápisu (musela som ísť ku kožnému na ambul., inak mi tam nechceli docvoliť nahliadnuť 😠 😖 ) som čítala že uvolňovali malemu šnúru okolo hrdla.Tak fakt bolo aj na mieste urobiť ten cisársky. 😝
Ja na to tiež nezabudam,ale mam radosť že mam zdravé a živé detičky.mimochodom buduci rok si to chcem zopakovať, ale naposledy. 😅 😒

lenkamt
23. apr 2008

ja som chcela 2 😀

Dadka - môj muž tiež chcel iba jedno, na druhé som ho musela dlho prehovárať, nakoniec som mu sľúbila chlapca 😀

sakura77
23. apr 2008

dadka,tak to ja mam opacny pripad,moj by chcel 10 😀

anjelinka
23. apr 2008

krajci, ahoj moja 😉 , sa konecne nestretavame len v noci 😀

no, ale k teme...nas sen s muzikom su tri deturence, ale vdacne budeme aj za jedno 😉