Koľko detí je ideálny počet?

deina2005
17. okt 2008

ahojte.som mamina 3 deticiek.kazdy v mojom veku sa chyta za hlavu ked im odpoviem na otazku kolko mam deti.aky je pre vas idealny pocet deti?asi som blazon ale este tuzim po jednom dievcatku mam doma 1 dievca skolacku a 2 chlapcov.asi mi sibe ale je to take nadherne mat krasne a zdrave deti a este ked vam kazdu hodinu povedia mamka ja ta tak milujem a budu vas pusinkovat 😅

telinka
2. jan 2009

domuliemka....kuk mi do pasu....sme na tom rovnako...tiez si to teraz neviem vynachvalit 😉

tuti....ja som to nebrala az tak tragicky 😅 a MM tomu teda neveril ze by to bol chlap / asi vedel preco/ no co ..aspon som sa nemusela nicomu novemu priucat 😀

domulienka
2. jan 2009

telinka veru skoro aj rovnako stare mame tie baby.U nas to bolo ze ja a najstarsia sme chceli dievcatko,stredna chlapceka a manzel tusil ze to bude baba aj ked by sa chlapcovi urcite potesil/ako kazdy chlap/a dievcatka su milsie,pritulnejsie tak povedal. 🙂

tutifruti
2. jan 2009

Baby a podobá sa aspoň jedno z dievčat na vás... lebo tie moje dve teda nie..., no čo mohli byť pekné... 😀
Včera som akurát Alžbetke hovorila, že ako sa strašne podobá na tatinka... a ona, že: "No to určite, nemám také chlpy na rukách... 😀 /má štyri roky/

domulienka
2. jan 2009

najstarsia je cely ocino aj povahou,stredna je taka miesana ale viac ocino zas povahou po mne a najmladsia je zatial tiez taky miesanec po oboch ale vlasmi a pokozkou je po mne,tie dve starsie su tmave,crty ma po oboch no ono sa to este zmeni.Tak uvidis ak sa zadari tretie mozno bude podobne tebe.

tutifruti
2. jan 2009

Aj mne sa zdá Alžbetka celý tatinko, aj s tou povahou... Dory je taká namiešaná... povaha zatiaľ zúrivá... takže po tatinkovi 😀 ....
Aj tak je super, aké sú tie deti rozdielne...

digysa
9. jún 2009

deina2005: zakladatelka tejto diskusie...prave som si pozrela tvoje fotky a tiez vidim, ze sa chystas na to 4-te baby.

No musim ti povedat, ze ak bude to 4-te babtko take pekne, ako tvoje ostatne deti....tak sa moja draha nezastavuj...a narobte ich este viac... 😀 😎

baby kuk:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Dve modrooke okane...Mama a dcera 🙂

avanti
17. jan 2013

2 deti - ideal, kazde dalsie bonus navyse 😉