Koľko detí ste plánovali a koľko nakoniec máte?

mywiel
24. mar 2009

Zakladam tuto tému, lebo coraz viac kamosiek co chceli 3-4 a viac deti nakoniec ostali pri dvoch, nie z fyziologického hladiska, ale pretoze uz vraj nemaju taku trpezlivost a dve im daju dostatocne zabrat. Ja planujem tri, takze sme este neskoncili, ale sa bojim, ze tiez uz nebudem mat také nervy ako 25 rocné maminky. Ja fakt, ze teraz nam idu zubky, preskakali sme koliky, ale mala sa uz sama vie zahrat a je samostatnejsia. Kamaratky mi vzdy vravia, ze zas vsetko od zaciatku, v noci vstavat by sa mi uz nechcelo. Ako ste to prezivali vy, nelutujete, ze mate len 1-2 deticky a chceli ste viac? Mala urcite nechcem aby bola jedinacik. 😵

rovni
24. mar 2009

drahy stale hovori o troch-styroch,no ja asi uz len jedno planujem 😉
hoci clovek mieni,zivot meni 😀
inak myw kde ti zmizol album?

titkovamiriam
24. mar 2009

4-mam tri 😀

petrahy
24. mar 2009

planovali sme dve-tri a mame tri a dost 😉

mywiel
autor
24. mar 2009

Rovni vymyzala som ho, nechavam si autorské prava na fotky malej pre moju blizku rodinu a priatelov, zda sa mi, ze na nete uz aj tak stracame vela zo sukromia. 😉 😵

alon111
24. mar 2009

ahoj mywiel tak ja som planovala dva a mame tri.po laurike som po roku povedala ze nechcem uz ani jedno pretoze mi davala zabrat ale casom ma to preslo a teraz som rada ze mam tri a som stastna.obcas u nas ide o zivot ale je to krasne a odporucam kazdemu 😉

rovni
24. mar 2009

aha-takze preto je Kaya Slniecko?
teda niezeby predtym nebola 😀

mywiel
autor
24. mar 2009

No nie je tu ziadna co planovala 1-2 a ma 3-5? 😀 😉 😵

mywiel
autor
24. mar 2009

Rovni preto 😉 😀 😵

mywiel
autor
24. mar 2009

Alon 😉 😵 super si ma povzbudila.

iinuska
24. mar 2009

Po prvom som povedala, ze staci, teraz cakame druhe a nemala by som nic ani proti tretiemu. 😀

magimary
24. mar 2009

my sme plánovali veľa a máme veľa... 😅
a chceme ďalšie (aj svoje, aj prijaté), ale uvidíme, ako ešte všetko vypáli... 😉
taký extrém, ako sme my, sa tu asi ani nenájde... 😀

mywiel
autor
24. mar 2009

Rovni ina mala ma krasny datum, Cinania beru 8cku za cislo stastia. Preto boli Olympijské hry v 8.8.08

telinka
24. mar 2009

mywiel , my ideme tiez podlaa planu......najprv 2 a potom na "stare kolena jedno pre potesenie" , ale mozem ti povedat ze ja som pri tomto tretom , ktore som porodila ked som mala cerstvych 34 daleko trpezlivejsia a pokojnejsia a vsetko beriem s vacsim nadhladom 🙂
to prve je len akysi prototyp na ktorom sa vsetko ucis za pochodu , pri druhom je to o cosi lepsie , alepri tom tretom uz mam vsetko v malicku a ide to samo 😵

alon111
24. mar 2009

mam kamosku ktora planovala jedno a ma styri a podla jej slov to stvrte nie je posledne. 😉 a aj sloluziacku ktora zacala rodit ked mala sestnast a do dvadsiatky mala styri a potom sa my stratila z dohladu takze presny pocet deti v dnesnej dobe uz neviem,ale podla jej sikovnosti ma uz mozno aj desiate 😀

emily3
24. mar 2009

Ahojte, my sme chceli 3-4 a cakame stvrte, ale ci to bude definitivne, neviem
alon malej Nine vseeetko najlepsie k prvemu rocku 😉

silvia0412
24. mar 2009

no my sme chceli, teda lepšie povedané plánovali dve deti a potom za nejakých 10 rokov dalšie no podarilo sa nám to omnoho skôr ako sme chceli, ale teraz toho už neľutujem lebo maličký je také nasše slniečko. Síce mám len 30 rokov a tri deti, ale môžem povedať že teraz si to naplno vychutnávam a mám oveľa viacej trpezlivosti . Asi preto lebo to mám už všetko tak povediac v malíčku. 😀

smilers
24. mar 2009

mywiel sem tady 😀 u nas se planovala dve ditka😀

mywiel
autor
24. mar 2009

Vazne? To muselo byt prekvapko 😀 😵 😵 😵 a aj sa vyspis? 🙂

silvia0412
24. mar 2009

smilers máš krásne dievčatká, a dá sa to prosím ťa zvládnuť, lebo ja mám medzi deťmi rozdiel presne po 4 rokoch a niekedy je to riadny zaberák 🙂 🙂 🙂

smilers
24. mar 2009

mywiel nebylo prekvapko😀 nechali jsme si dat tri prdolky a hoky se rozhodly, ze u me zustanou 😵 ale jo ted uz se sem tam vyspim, pac holky jedi 5x za den po 4 hodkach a v noci nastesti chrni

silvia diky, da se to zvladnout i kdyz ted je to u nas o hubu,holkam rostou zoubky, takze jidlo do nich musim pomalu pumpovat 😠 sem tam maji prdy a kdyz tak stoji zato

mywiel
autor
24. mar 2009

No krasne blahozelam 😵 😵 😵

zuzulik
24. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeee smilers, gratulujem k trojkam 😵 😵 😵 a velmi Ta obdivujem, ze to zvladas!!! super, kraaaasa!!! drzim palce, aby boli dievky zdrave a robili rodicom iba radost!! 😵 😅

smilers
24. mar 2009

zuz a mywiel diky 😉 😵

alon111
24. mar 2009

tak klobuk dole smilers traja drobci naraz.na jednej strane to musi byt nadherne ale kazdodenna starostlivost uz musi byt dobry zaberak.ja mam tiez tri ale medzi nimi je ale troj a dvojrocny odstup a je to niekedy o zivot 😉

smilers
24. mar 2009

Al jj nekdy uz to je zaber 😅

rovni
24. mar 2009

dakujem myw-aj ja som pocula o tom ze 8 je stastna pre cinanov
mala si sama vybrala tento datum,TP som mala az 4.9 😀
ja si myslim ci ju neovplyvnilo to zatmenie mesiaca-bolo zo soboty na nedelu,este som to pozerala z balkona,v nedelu rano mi odtiekla voda a pondelok popoludni sa narodila 😀

maruna75
24. mar 2009

ahojky 🙂 tak já plánovala dvě děti a třetí takovýho benjamínka a vyšlo to máme 14letého ,10letou chůvu a nejmladší zlatíčko 7 měsíců....a řeknu Vám super 🙂 🙂 doporučuji 😉 🙂

sasiki
24. mar 2009

ahojte, smilers, máš môj obdiv 😀
Plánovali sme 3-4, máme zatiaľ 2, nateraz to stačí, neskôr ešte to jedno 😵

adulikka
25. mar 2009

Ahojte my sme plánovali dve detičky ,ale akosi sa nečakane podarilo .,tak máme tri .