Koľko ma bude stáť výlet do Disneylandu v Paríži?

alionuska
10. aug 2008

Ahojte!Chcem sa vas spytat na Disney land.Tie mamicky,ktore ste tam uz boli,ci mi viete poradit,kolko penazi budem potrebovat na taky vylet.Chceme navstivit Pariz este toto leto.Pojdeme autom,takze cestu a naklady na nu neratam.Iba ma zaujima,ci sa tam nie je tazke ubytovat,kolko stoji vstup do Parku a vsetko okolo toho.Velmi sa tesime,ale nemam ani predstavu,kolko nas ten vylet bude stat.Dakujem za kazdu odpoved a napiste mi,co by sme mali urcite vidiet! 😉

sisa2
11. feb 2010

😀 no mne ten ruzovy hrad pride gycovy, nemozem si pomoct, ako by bol umely 😔 ale urcite sa nam tam bude pacit.

bibione
11. feb 2010

sisa: nejsi ty nejaka narocna 😀

sisa2
11. feb 2010

😀 😀 😀 vooobec nie 😀 😀 😀
ale uz teraz sa tesim. hm, neviem, ci sa bude tesit viac maly, alebo ja 😕 😀 mm z nas bude mat radost

bibione
11. feb 2010

hlavne si ten hotel zarezervujte,lebo ked pojdete cez leto,tak sotva nieco najdete...bude to plne,preplnene

trixi
11. feb 2010
erikasadek
11. feb 2010

ahojte az teraz som prisla domov..
talkze len kratko nestiham docitat.. neskor..

na moje meno a adresu mozete mat , listky ako parizanai podsatne , lacnejsie;. to je jedna vec s tym mozem hocikomu pomoct dajte vediet a to v kazdy cas roka;..
, co s atyka veku my sme tam skoro kazdy tyzden a mozem povedta z eaj moj syn uz 16 mesiacoch sa dokazal poradne zabavit v disnye....
ale aj teraz ma 2 roky a tesi ako divy a a je kde s nim ist na ostane vam odpoviem neskor./. 😉

erikasadek
11. feb 2010

takze tak rychlo som vas precitala, cars je atrakicia auticka;. 😉 super vec...
a inak hrad urcite n ie je gycovy.. 😉

skoda ze som uz vymazala na picasse , ohnostroje a vecernu paradu..
takze , zacinaju nove atrakcie otvaraju sa, teraz na jar.. 😉

a nove show pre deti... 😉
a plysakom sa nevyhnes ani nahodou su na kazdom rohu , vsetko je uroben tak aby si kupovala;.

urcite si musite pozriet , poodbednajsiu paradu postaviciek a hlavne vecernu ktora konci podl amna najkrajsim ohnossrtojom aky som v zivote videla, ak budem mat cas tak natahal znova ale na FB, a dam vam vediet.. zazitok n acely zivot , zamok ma uzasne osvetleni aa spolu je to nadhera ver mi , 😉

j eto zabava aj pre velkych lebo taka space moutain.. a ine podoben ako aj tower su uzasna vec pre dospelakov.. 😉 ver mi kazdy si prid en asvoje..
my sme tam stal e aeste stale najdem evel aveci kde sme neboli.. 😀

bibione
12. feb 2010

erikasadek: hovor mi o tom 😉 na space moutain som bola 3x po sebe a to som nemala robit 😀 hlava ma tak bolela,ze som az vracala...no hrdinka som bola 😝 ohnostroj jasan...nadhera,aj ten vecerny sprievod nemal chybu,som kukala jak puk,vysmiata ako slniecko aj ked nam bola kosa,lebo nam vtedy 2dni prsalo,ale nevadilo 😎

to vazne tie cars su atrakcia? alebo ja si nepamatam 😕 pripomen prosim...sa mi nezda,ze by sme to obisli??

jeeeej...to by sa vazne dalo?? si strasne zlata 😵 skoda,nas je este malicky...ale jednoznacne snim pojdeme aj keby co bolo 😉

erikasadek
12. feb 2010

janse ze je to atrakcia;. 🙂 v studiu park, vedla , aladinovko lietajuceho koberca a nema... atrakcia;. 😉 hned uvidis velke auto mC queen a ludiav autickach .. 😉

bibione
12. feb 2010

tak to sme nevideli ☹ ako je to mozne,sak sme boli vsade a studio neni tak velke ako park 😠

sisa2
12. feb 2010

baby moc vam dakujem, ste fakt zlate. ja som uz tak disneyland naladena, ze sa toho juna asi ani nedockam 😀

erika - ak budes niekedy stihat, tak prosim prosim nahraj tie videa, rada si to pozriem.
no mne je jasne, ze plysakom a vsetkym tym disney veciam sa clovek nevyhne, ved o to tam ide, aby to ludia kupovali. nevadi, nejako hadam prezijeme 😀
cars je nas druhy favorit, teda doteraz sme ficali na cars (2 roky mal narodeninove torty mc queena a teraz zasa vraj chce taku, este ze tam davame sviecky, tak budeme vediet rozoznat, kolko mal rokov, kedze torta je stale taka ista), tak z toho bude urcite tiez paf.
a s tym hradom sa ospravedlnujem 😀 ono na zivo to asi vyzera inak, ako na fotkach. jaj, sa tesiiiiim 😵
inak, da sa v pohode dohodnut anglicky alebo nemecky? ci mam oprasit francuzstinu???
a neviem, ci sa nam s mm podari dostat na nejake atrakcie, lebo ideme len my s malym, cize ho nemame kde nechat, aby sme aj my isli. jedine, ze by sme sa prestriedali a to neviem, ci mm pojde sam 😖

sisa2
12. feb 2010

bibione - tak mate dovod sa tam vratit 😉

bibione
12. feb 2010

sisa: ja mam tie videa 🙂 pokial sa dobre pamatam,,,postaci ti anglictina,neni problem sa dorozumiet aj nemecky ci francuzsky...co ti ide lepsie 😉 a ked idete v tom juni,nezabudnite si ten hotel rezervovat,mozno aj teraz kym to neni tak financne nakladne...to mas ako s letenkami...a ako idete?? autom ci lietadlom ci??

bibione
12. feb 2010

inac ked si das youtube.com a zadas disyneyland paris...tiez je tam toho vela 😉

erika: a tie auticka to bol len taky kolotoc pre prckov nie? lebo som sa pytala mm a nevie,ze by sme to presli

sisa2
12. feb 2010

bibione - mame tusim podobne zmyslanie. akurat pozeram tie videa na youtube 😀 hehe, ze pracovna napln 😅 😀

chceme ist letecky, neviem, ako by to inak drobec zvladol. nasla som letenky z viedne za ca. 400 € + doprava z letiska do hotela a spat 94 € + ubytko na tri noci s ranajkymi 255 € + vstupenky na 2 dni do 2 parkov 316 € ... to sme na 1.065 € + strava + peniazky na minanie. na 4-dnovy vylet dost, ale za tu radost mi to stoji.

vy ste boli autom, ci letecky?

bibione
12. feb 2010

sisa: moja...to si kde nabrala tie nehorazne sumy??? 😲 letenky...este ok..kedze skyeurpe uz nelieta,ale z letiska do disneylandu ti ide bus priamo pred letiskom stoji a ten stal na osobu 14eur...ubytko ok,lebo idete v sezone,ale vstupenky si kde zobarala tu sumu?? sak pre krpca je to lacnejsie...a nechodte do parkou v jeden den...to sa ti neoplati...sak co msom vas ratala to vychadza na 280eur do 2 parkov na 2 dni...to mate kua ze drahe 😲 😲 😲

sisa2
12. feb 2010

ta cena 1.065€ je pre nas troch spolu, nie na osobu.

pozerala som nejaky shuttle bus, co chodi priamo z letiska, maju to aj na stranke pisane, je to nejaky disneyland bus ... tak asi preto ta cena. on stoji 17€ na dospeleho a 13€ pre dieta / 1 jazda
listky na 2 dni / 2 parky - cena na stranke je 111€ pre dospeleho a 94€ pre dieta ... a to myslim cez leto bude este o nieco drahsie, v tom katalogu su ceny cez leto na 2 dni / 2 parky 118€ dospeli a 99€ deti

bibione
12. feb 2010

sak som neni blba,jasne ze spolu 😉 ...ten bus vyzera takto http://pokec.azet.sk/bibione2/fotoalbumy?i9=d8e...

no trosku to zdrazli,ale ja vidim na stranke
2 Day / 2 Park Hopper Ticket

Validity : 2 days for 1 year from date of purchase*.

Prices (valid until April 1st, 2010):
Adult: £96
Child (aged 3-11 years inclusive): £81

takze ako??

sisa2
12. feb 2010

hej, ten bus je taky nejaky.

ja mam stranku v nemcine a tam su vstupenky
2 Tage / 2 Parks Ticket die 2 Disney Parks unbegrenzt

Gültigkeit: 2 Tage innerhalb von 1 Jahr ab Kaufdatum.
Für Buchungen bis zum 1. April 2010.
Pro Erwachsener: €111
Pro Kind (Kinder 3-11 Jahre): €94

a teraz pozeram, ze ty to mas v librach, ja v eur, takze to je cca. to iste 😉

sisa2
12. feb 2010

tu je stranka na ten bus http://www.vea-pendelbus.com/

bibione
12. feb 2010

teraz kukam,ze fakt v librach 😅 furt ma to tam presmerovalo...tak potom je to ok 😀

sisa2
12. feb 2010

no nech to ratam akokolvek, stale som min. na 1.000€, lacnejsie to asi nepojde.

bibione
12. feb 2010

tak tak...ale este to mate stale dobre... 😉 jooooj....sa budete mat super...maly bude hotovy!!!

sisa2
12. feb 2010

no ja tiez myslim, ze este tych 1.000€ sa da, i ked to je kopec penazi. tak dufam, ze sa malemu bude pacit a nebude sa bat 😕

sisa2
12. feb 2010

este mi napadlo, ako to tam je s jedlom? stravovali ste sa v parku? predpokladam, ze na vsetkom je "disney" prirazka 😀

bibione
12. feb 2010

ale nieeee...nebude sa bat...nema coho 😉 ...nas to vtedy vyslo so vsetkym na 700eur na dva dni,v hoteli sme boli jednu noc

sisa2
12. feb 2010

no vies, male deti ... ja mam niekedy pocit, ze sa boji vsetkeho 😕 😀
my planujeme na 3 noci, takze to ani nie je az tak drahsie.

erikasadek
13. feb 2010

ahojte, pockaj ja mam aj video , s cars kde som s detmi..
inak stravovat, my si nosime so sebou stravu, ja doma navarim a nosim no pochybujem ze v hoteli budes mat varic.. 😀

ale mimo disny mas disnye village a tam mas , planet holywood kde s asuper najes, alebo velky MCdonald;v nutri parku male porcie a sakramentsky drhe;. 😠

takze moja rada.. 😉
co s atyka cars idem ti nahrat cez FB neake videa.. aby si videla;.
a co satyka, veci tak v obchodoch a kazdom kroku kupis co len nechces co s atyka cars.... 😉

erikasadek
13. feb 2010

http://www.facebook.com/video/video.php?v=13396...
tu je video s disney , na FB dufam ze s avam otvori.
hned na zaciatku mate atrakciu CARS 😉

erikasadek
13. feb 2010

http://www.facebook.com/video/video.php?v=13397...
tu mate este jedno video s disney ako som slubila;. 😉