Koľko ma bude stáť výlet do Disneylandu v Paríži?

alionuska
10. aug 2008

Ahojte!Chcem sa vas spytat na Disney land.Tie mamicky,ktore ste tam uz boli,ci mi viete poradit,kolko penazi budem potrebovat na taky vylet.Chceme navstivit Pariz este toto leto.Pojdeme autom,takze cestu a naklady na nu neratam.Iba ma zaujima,ci sa tam nie je tazke ubytovat,kolko stoji vstup do Parku a vsetko okolo toho.Velmi sa tesime,ale nemam ani predstavu,kolko nas ten vylet bude stat.Dakujem za kazdu odpoved a napiste mi,co by sme mali urcite vidiet! 😉

perla200
14. júl 2014

@martina642 no ved ona o tom sníva už rok.... a chcem jej to dat ako prekvapko na narodeniny a splniť si aj svoj sen - Paríž🙂

anetka1978
15. júl 2014

Letenka sa da objednat cez internet, alebo ako my - cez madarskú cestovku a tam sme si najsli hotel na ubytovanie. Strava...vsetko dost drahé, za 2 kavy a 2 koly, maly hamburger 2x sme zaplatili 54,50 EUR. Vratili sme sa pred 2 dnami. Leteli sme z Budapesti, kde sme 6 dni nechali aj auto na letisku, za poplatok spolu 15 EUR. To vybavila tiez cestovka. Ale krasny zazitok, ako aj pre dospelych, tak aj pre deti. Vyslo nas to dokopy so vsetkym asi tak 2,500 EUR na 4 os.

kiko2008
24. júl 2014

@reniii ahojky mala by som otazočku,my by sme chceli tiez ist do Disneylandu,ale skor nas zaujimaju Disneypostavičky nez atrakcie ,do ktoreho parku treba ist? dakujem krasne 🙂

mamaamy5
25. júl 2014

ahojte..,ja sa uz fakt zblaznim z toho Disneylandu 😝 Zajtra by som mala rezervovat posledne miesta odlet z BA+hotel ranajkamy..,pre 1dosp.+4deti /MOJE 😀 / fuuu,no nepoviem za kolko..,haha,ale by mi niekto mohol pomoct baby..,tolko rozmyslam.. + - x : a to je fura penaziii..,radsej by som sla autom sama /niejaka rodinka by sa mohla pridat / a tak by som sa vratila kedy ja chcem..,neviem cenovo by to bolo ako,aj tolko KM soferovat..,prosim pomozte aj ohldom vstupneho..,niekto vravi je lepsie si kupit PAS s fotkou celorocny,netreba stat v rade atd,ale asi 150EUR a kde mam este 4 deti??? Tak mi prosimmm HELLPPPPP..,vdakaaaa 😉

mamaamy5
25. júl 2014

@jana1047 Ahoj,aj ja idem s detmi,kedy a ako idete Janka? Dobre by bolo s niekym sa poznat,pridat,dakujemm :D

kartarom
2. aug 2014

Ahojte, práve sme sa vrátili z Paríža, boli sme 1 deň aj v Disneylande, tak napíšem, možno niekto pojme predstavu...
Takže môj celkový dojem, asi na rozdiel od všetkých ostatných, je dosť zlý...
Cena na dieťa na 1 deň na 1 park- 65 Eur
V 1 parku )my sme boli v Lande, nie v studios) je 5 oblastí, resp. 4 s atrakciami, leboúvodná časť obsahuje len ochody so suvenírmi...
No a vrých 4 oblastiach celkovo 41 atrakcií...Kto čakáte nejaký adrenalín, tak sa radšej rýchlo preorientujte na pasívny oddych trávený čakaním v nekonečných radoch (priemerná doba čakania cca 15-25 kmin.), aby ste sa potom 1-3 min. odbiezli nejakým vláčikom alebo loďkou a pozreli si nejaký výjav z rozprávky...Takže kulisy fakt pekné, ale ak čakáte, že vaše decká sa vybláznia, tak ste na omyle. Celkovo sú v parku asi 3 húsenkové dráhym ktoré poskytujú aký taký adrenalín, ale tam si najprv vystojíte rad na časenky a potom pofdľa časenky (čo je ca tak o 1-1,5 hod.) sa vrátite na atrakciu...Ostatné atrakcie lahodiace oku, ale navybíjajúce energiu vašich detí, ktoré sa potom čakaním v radoch nudia, visai všade, kde sa dá, sú hlučné, skáču....apod. Za celý deň sme zvládli cca 2/3 atrakcií, viac sa pre dlhé rady nedalo a stretli sme maximálne tak 3 rozpávkové postavičky- žiaden Mickey ano Popoluška, ako v reklamách...Takže u mňa maximálne sklamanie, u detí také vlažné "wau"

kiko2008
7. aug 2014

@kartarom fuha, no my sme chceli ist hlavne kvoli postavičkam 😒 😒

adri266
7. aug 2014

@kartarom no neviem, ja som tam bola s manzelom na svadobnej ceste. nas plan bol ist najprv na koniec, co sa nam aj vyplatilo. Boli tam aj pomerne adrenalinove jazdy, na ktore sa doteraz zivot pamatam.
A vtedy sme mali aj fastpassy, t.j. na urcite jazdy sme mali prednostne pravo ist skor.
Ale je pravda, ze Asterix park bol vhodnejsi pre vacsie deti, jazdy su divokejsie.

Ale disneyland sa nam obom pacil velmi 😀

macuch01
13. mar 2015

Prosím vás vo vstupnom sú zrátané všetky atrakcie a kolotoče?

alenanr
16. mar 2015

tu mas vsetky disneylandy na jednom mieste
http://destinacie.edovolenky.sk/francuzsko/zaja...
😵

thedrake
24. feb 2016

Listky na mieste uz stoja 90€ pre dospeleho ale existuje par stranok, kde si mozes vopred kupit lacne listky na Disneyland Pariz ako tato: http://sprievodcavparizi.com/prehliadky/lacne-l...

Podla mna je to tam krasne, oplati sa to s rodinkou ked si v Parizi 🙂

mariankamaruska
28. mar 2016

Juuuj tak ako čítam tak sa mi zdá že výlet do Disneylandu asi budem musieť odložiť ☹ dcérka bude mať v máji ešte len 2 roky... Tak neviem či s toho bude niečo mať.
Prosím poraďte mi nech to nie sú zbytočne vyhodené peniaze 🙂

asar15
19. jún 2016

V parku sme boli minulý rok v sezóne a môj dojem bol taký istý ako v príspevku vyššie dlhé rady, casenky na atrakciu, postavičky šli až večer v sprievode a deti boli také znudené a unavené, že sa im na ne nechcelo čakať. Pre mňa tam bol najväčší zážitok predstavenie ľadové kráľovstvo v krytom amfiteátri. Všetko sme ani nestihli prejsť takže si treba premyslieť čo chcete vidieť.

sisiska
29. jún 2016

bol tam niekto uz tento rok? ak ano, poprosim o dojmy, rady a vobec hociake info, ktore sa vzdy zidu....dakujem.

kiarasem
12. júl 2016

@sisiska My sa tam chystáme teraz začiatkom augusta, no celkom som zvedavá, ideme len do jedného parku, lebo si chceme pozrieť ešte Paríž a malá by viac asi nezvládla. Okrem toho bývame v hoteli s aquaparkom, takže aj tam sa budeme chcieť vyblázniť. Kedy tam idete alebo chcete ísť?

daniela1978
12. júl 2016

@sisiska
@kiarasem my sme síce neboli tento rok, ale myslím podľa fotiek čo sledujem, tak je to tam stále také isté. jeden ani dva dni na to, aby ste si to užili, tak to nestačí. to sa tam neoplatí ani ísť na tak krátko. najlepšie je ak financie dovolia bývať priamo v disneyhotely, ten púšťa svojich ubytovaných skôr do parku, keď ešte nie sú rady, tak isto je dobré si zobrať časenky a dá sa to zvládnuť. najviac sa čakalo na "autíčka a takú korytnačku" ale oplatí sa aj jedno aj druhé si vystáť 🙂

kiarasem
12. júl 2016

@daniela1978 My bývame v Explorers hotel at Disneyland, neviem, či to spadá priamo pod nich, ale však zistím, či budeme mať možnosť vstupu aj skôr. Pôvodne sme chceli dať 2 dni Disneyland, ale sme si to rozmysleli. Myslím, že malej bude stačiť aj ten jeden deň a kvôli jej radosti sa oplatí ísť aj na jeden deň. Aspoň budeme mať motiváciu tam ísť znova a pozrieť si aj druhý park 😀 😀 😀

marienka13
13. júl 2016

@erikasadek

Dobry podvecer , chystame sa prvy augustovy tyzden do pariza a samozrejme aj do disney a ak som sa spravne docitala viete vybavit lacnejsie listky do toho parku, je to este mozne ?

daniela1978
13. júl 2016

@kiarasem to musí byť priamo ten hotel čo je bránou do disneylandu, takžo to nič ten váš. želám veľa zdaru na ten jeden deň 🙂

sisiska
13. júl 2016

@daniela1978 prosim, nevies hodit link na ten hotel? dakujem

kiarasem
13. júl 2016

@daniela1978 to nevadi, este stale sa vieme rozhodnut tam ist aj na 2 dni, v tom hoteli sme 3 noci, takze uvidime..

kikina84
3. apr 2017

baby neviete ake su aktualne ceny listkov? ja to neviem nikde najst,potrebujem cenu listkov na dva dni pre dospelu osobu a dieta 6 rokov..diky moc

louloucik
18. apr 2017

kikina84
Dobry den,
My sme tam boli presne ked ste pisali tu spravu tak aktualne ceny su na dva dni do dvoch parkov pre dospeleho 147e a dieta od 3 do 11.rokov za 130e, ale treba pozerat rozne stranky a najst nejake akcie a zlavy lebo toto su ceny priamo pred vstupom do parku 🙂

euphoria
18. apr 2017

@louloucik
mate prosim tip na stranky s lepsimi cenami vstupov? vdaka

kikina84
18. apr 2017

@louloucik a to sú ceny na dva dni? Pre jedného?

louloucik
19. apr 2017

@kikina84 Ano ano to su ceny v pokladni pred parkom :( pre jedneho

smoulinka7
25. sep 2018

@erikasadek ahojky idem aj ja po radu ešte stále ste pri tom Disneylande?? chystam sa tiež s krpcom a poprípade poradiť nejaký hotel v pariži nie daleko od centra ifelovky chceme kuknut eifelovku, chansellise a louvre take tie zakladne veci.. dakujem pekne za odpoved