Koľko ma bude stáť výlet do Disneylandu v Paríži?

alionuska
10. aug 2008

Ahojte!Chcem sa vas spytat na Disney land.Tie mamicky,ktore ste tam uz boli,ci mi viete poradit,kolko penazi budem potrebovat na taky vylet.Chceme navstivit Pariz este toto leto.Pojdeme autom,takze cestu a naklady na nu neratam.Iba ma zaujima,ci sa tam nie je tazke ubytovat,kolko stoji vstup do Parku a vsetko okolo toho.Velmi sa tesime,ale nemam ani predstavu,kolko nas ten vylet bude stat.Dakujem za kazdu odpoved a napiste mi,co by sme mali urcite vidiet! 😉

sisa2
13. feb 2010

erika, bohuzial mi tie videa neotvori, lebo ich mas nastavene asi ako sukromne.

jaj, mc donald je u nas v kurze, takze hladom neumrieme 😀

erikasadek
13. feb 2010

sisa tak si ma pridaj , na FB; ak ho mas.. erika sadek...a pozri si alebo s apozriem ci mozem zmenit nastavenei teraz;.

erikasadek
13. feb 2010

tak uz som dala ze ho mozu vsetci vidiet a urobim hend to aj s druhym.. 😉

erikasadek
13. feb 2010

obe upravene;. moes pozerat bez toho aby si ma prijala na FB 🙂

bibione
13. feb 2010

mne to slo v pohode...videa nemaju nic spolocne stym ci ho mas v priteloch ci nie...ked hodis link,vsade ta to spoji 😉 hej,hej,aj ja to mam natocene

erikasadek
13. feb 2010

islo ti tak fajn;. 😉
tak si nasla aj , cars.. 🙂

erikasadek
13. feb 2010

bibione tak potom si videl aaj na autocka.. mas ich hned na zaciatku v prvom videu.. 😉

chrustatko
15. jún 2010

@erikasadek
Ahoj, som tu novacik 😀 , chystame sa do Disneylandu 15.7. a chcela som sa ta opytat, ci by si nemala moznost(ako domaca) zohnat nam lacnejsie listky do parkov? Bola by som ti nesmierne vdacna, ideme cela family, teda 4 kusy a bude to veeelice drahe ☹ . Dakujeeeem (aj za odpoved) 😉

anaret
21. apr 2011

dá prosím Vás niekto nové info o dysneylande???? alebo snáď nejakú radu okolo ceny??? sme 4 a chcela by som to spraviť nejak cenovo v pohode, lebo sen je sen ale cena je cena... a druhé vec - cestovky síce ponúkajú zájazdy, ale dysney je len 1 deň a ako som vyššie čítala, že jedeň deň je málo....

milek
24. apr 2011

@anaret My sme tam boli s dcérou teraz v marci, to bolo ešte lacnejšie lebo ešte nebola sezona takže hotel sme mali ya cenu dvoch dospelých a dve deti mali ubytko za banalitu . Bývali sme v hoteli Santa Fe je to taky rodinny hotel v mexickom štýle žiadny prepych ale aj tak sme tam len prespali.Cenu za ubytko v hoteli ti ale presne nepoviem dostali sme to ako darček.V cene boli zarátané aj vstupy do parku a zaplatili sme si + ranajky s Disney postavičkami to sa fakt oplatí sú to švedske stoly a na ne príde aj Mickey, Gooofy a iný , tu sa snimi možu deti aj odfotit lebo v parku nemáš šancu je tam veeela ludí.Ináč ceny sú tam vysoké len za taxík z letiska do parku sme dali 100 eur .Najlacnejšie je asi sa najest v Mac Donalde je v Disney dedine ale ber niečo aj y domu hlavne detom nejaké drobnosti lebo ceny su tam podla mna dost vysoké.My sme nestihli obíst park ani za dva dni lebo na každú atrakciu čakáš min. pol hodinu. Pri hoteli máš hned aj parkovisko a každých 15 min premáva autobus medzi hotelom a Disneylandom ten je zadarmo.

kaja73
25. apr 2011

@anaret My sme boli autobusom pred dvomi rokmi-ja som bola v 15 tt a zvladla som tu cestu-da sa to a je to lacenjsie ako lietadlom.Cenu si už nepamatam,ale bol to klasicky autobusovy zajazd-prvy den prehliadka Pariža,druhy den disneyland a treti den asterix park.Ak sa v disnylande nechystaš do jeho dvoch casti-klasicky disny a televizny-tak sa to da zvladnut.My sme boli len v klasickom,v radoch sme moc necakali,pretože sme si oražali casenky a vždy sme sli potom na cas-takto sa da stihat toho vela.Synator jazil hadam aj 100krat rozne atrakcie-hlavne vystrelenie do kozmu-tam bol hadam 15 krat. Asterix je pre vačšie deti-tam su len horske drahy- klasicke alebo do vody-dobre je zakupit si pršiplast-tam predavaju.V cene sme mali cestu,ubytovanie, 2 krat ranajky ,raz obed a vstupy do parkov.Vratili sme sa unaveni,ale fakt spokojni.

spik28
17. máj 2011

ahojte, chcem sa spytat, kto už bol na poznavacom zajazde Paris , Disneyland, je tu jedna ponuka autobusom na 4 dni s tym že sa ide aj do Verssailles pozriet a posledny den do Disneylandu a cena je 219 EUr, myslite že su v tom aj vstupenky do parku?alebo sa to plati osobitne?

tinesa
17. máj 2011

@spik28 podla mna nie, ja som bola v disney lande v roku 2007 a vstup na osobu sme platili 50 eur

tinesa
17. máj 2011

zabudla som napisat, 50€ je pre dospeleho, deti mali menej , ale netusim kolko, ja som bola vtedy len s drahym, mala bola v brusku :D

mivin80
27. sep 2011

ahojte oprasujem temu 🙂
chcem sa spytat na dopravu z letiska do hotela, poradite mi, co je najlepsie? chystame sa v oktobri.... hotel budeme mat cca 10min od disneylandu.... dakujem

izabelka14
25. dec 2011

dobri den prosim vas vo vstupnom do disnylandu su zahrnute vsetki atrakcie a kolotoce alebo sa potom este zvlast nieco doplaca

barcelona94901
25. júl 2012

máte niektorá aktuálne ceny,skusenosti,cestu autom?

timka257
28. feb 2013

pekny den prajem ,ja som tu nasla prispevky ale z roku 2010 mohol by mi niekto poskytnut aktualnu cenu vstupeniek do disneylandu?popripade nejak hotel blizko aby sme nemuseli dlho dochadzat za rozumnu cenu pretoze ideme s dvomi detmi 4 a 1,5 roka takze si to viete prectavit a chceli by sme ist teraz v maji ak by sa tu nasiel niekto kto by mi mohol poskytnut viac informacii? dufam ze nebudem otravovat a chceli by sme ist autom dakujem velmi pekne

timka257
28. feb 2013

@mivin80 pekny den prajem vy ste boli v disneylande?a mozte mi povedat v akom hotely ste boli a kolko vas to tam stalo?popripade nejaku stranku kde by som nasla nejake hotely poblizku disney parku?dakujem velmi pekne

seba1
28. feb 2013

@timka257 na stránke www.settour.sk nájdeš ponuky ubytovania priamo tam od 95,- celá rodina na noc, lístky neporadím

timka257
28. feb 2013

jeej dakujem velmi pekne a ty si tam bola tiez a kedy?ak mozem vediet

timka257
28. feb 2013

@seba1 ,len mi sme moentalne v Holandks a odtialto chceme ist do pariza autom ale musime najprv zohnat obytko a achceli by sme ist v maji je to dobre?

seba1
28. feb 2013

@timka257 to neva, že ste v Holandsku, dovolenka sa dá zajednať z domu a neverím, že napriamo to bude lacnejšie ako cez CK, nebola som v Disneylande, le som aj ja pozerala ponuky, ale zatiaľ neplánujem tam ísť v najbližšej dobe, takže neviem, či je máj ok, ale podľa mňa je lepší ako leto, kedy je moc teplo.

timka257
28. feb 2013

dakujem za radu pekny den prajem

mivin80
1. mar 2013

ahoj timka257 ak je to este aktualne napisem

mivin80
1. mar 2013

timka257 tu je link na hotel vyberies si ktory chces nam uplne stacil ten 2hviezdovy nakolko sme tam len prespali, listky do disneylandu sme mali uz v cene hotela co bolo super a pri prihlaseni nam ich dali..... bolo super ze do disneylandu chodil zadarmo autobus kazdych 10min.... ak mas nejake otazky kludne mi napis 🙂 su este partnerske hotely ale my sme boli priamo v disney hoteloch a tam chodi ten autobus 🙂
http://hotels.disneylandparis.co.uk/index.xhtml#

jarus1
6. mar 2013

ahojte, neviete mi poradiť, s akou cestovkou letecky do Paríža?
ďakujem

timka257
10. apr 2013

@mivin80 jeeej dakujem ti velmi pekne asi buduci tyzden by sme chceli ist asi na 3 noci tak ja si to tam popozeram este raz ti dakujem 🙂

mivin80
10. apr 2013

timka257 nemas zaco 🙂 potom daj vediet ako ste sa mali 🙂

afibenka
15. máj 2013

@bibione
Ahojky bibione, reagujem na troska starsiu debatu o Disney, ale pre mna je to teraz aktualne a rada by som sa Ta spytala na ubytovanie, spominala si nejake lacnejsie v blizkosti arealu... za 20 eciek, vies mi dat nejaky kontakt alebo link, chcem tam so synom travit jeho narodeniny a je jasne ze peniazky sa rychlo rozkotulaju, tak si to chceme uzit a ubytko nemusi byt 5* ved ide len o prespanie, vies mi prosiiim pomoct? velmi pekne dakujem, prajem pekny dnik 🙂