Koľko ma bude stáť výlet do Disneylandu v Paríži?

alionuska
10. aug 2008

Ahojte!Chcem sa vas spytat na Disney land.Tie mamicky,ktore ste tam uz boli,ci mi viete poradit,kolko penazi budem potrebovat na taky vylet.Chceme navstivit Pariz este toto leto.Pojdeme autom,takze cestu a naklady na nu neratam.Iba ma zaujima,ci sa tam nie je tazke ubytovat,kolko stoji vstup do Parku a vsetko okolo toho.Velmi sa tesime,ale nemam ani predstavu,kolko nas ten vylet bude stat.Dakujem za kazdu odpoved a napiste mi,co by sme mali urcite vidiet! 😉

martina642
23. máj 2014

@reniii Ahojky.. chcem sa opýtať či ste nakoniec boli v tom Disneylande na Veľkú noc ?? dakujem chcem sa opýtať na pár vecí ak nevadí ? 🙂 🙂

reniii
23. máj 2014

@martina642 ahoj. Boli sme, opýtaj sa 🙂

martina642
23. máj 2014

@reniii noo tak dnes ma sestra vystrašila že princezné nie su mimo sezóny,že jej to ktosi povedal,čo sa mi ale nezdá.. 🙂 sú tam Elsa a Anna z Frozen ?? 😀 😀 predávajú tam podpisové albumy na fotky ? zatiaľ takto 😀 😀

martina642
23. máj 2014

@reniii a ešte ma zaujíma,my sme boli minulý rok v Orlande v parku s princeznami 4 dni,bolo to veľké,toto je veľkosťou a atrakciami tak na dva dni ? a štúdiá jeden ?? ako to vám vyšlo ? dakujem 🙂 🙂

martina642
27. máj 2014

@milek Ahoj môžem sa opýtať ? my sa chystáme teraz v septembri do Disney,a rozhodujem sa medzi 3noci-4 dni a 4noci-5dní.. vieš mi ako človek čo tam bol poradiť či tam bude čo robiť 5 dní,aby sme dookola potom nebehali na atrakcie ? my sme boli v Orlande vo Worlde,to bolo super obrovské,len tu si neviem predstaviť tú veľkosť 😀 😀 preto sa pýtam..zisten= už mám všetko,len toto ma ešte trápi že či sa nebudeme "nudiť" posledný deň..ďakujem 🙂 🙂

milek
27. máj 2014

@martina642 My sme tam boli len na víkend a to sme stihli len zopár atrakcií kedže tam bolo dost ludí a cakacia doba na atrakciu bola cca.1 hodinu takže si myslím že za tých 5 dní stihneš akurát všetky atrakcie 😀 😀

martina642
27. máj 2014

@milek Ok tak teda dobre,rozhodnuté.. ďakujem za odpoveď 🙂 🙂 a ak sa ešte môžem opýtať,z akého letiska ste išli,vo Fr. a akým prostriedkom ? 🙂

milek
27. máj 2014

@martina642 prileteli sme na letisko Charlesa de Gaulla a odtial sme sli taxíkom ale už by som radsej pockala na bus ktorý tam chdí v pravidelných intervaloch , taxík bol drahý ako svina a v nedelu je este drahší.

adri266
27. máj 2014

@martina642 a inak tam su dva parky, Disney a vedla je filmovy, len sa nepamatam, ako sa vola. Ked sme boli my, boli sme aj v ASterix parku, je tam tiez krasne, a dokonca sa mi viac pacil ako Disney park. Bolo tam viac takych vodnych jazd.

martina642
27. máj 2014

@adri266 ďakujem,to viem o Disney parkoch..len tá veľkosť mi vŕtala hlavou.. a ten Asterix pozrieme 🙂 🙂

martina642
27. máj 2014

@adri266 teda ten Astérix vyzerá skvele.. koľko je to asi od Disney,nechce sa mi to hľadať,stačí na to jeden deň podľa skúseností ? 🙂 dakujem

alenanr
28. máj 2014

Hlavne nie cez zľavový portál. Tam vždy niečo nieje v poriadku. Radšej cez riadnu cestovku, potom záleží, či letecky alebo autobusom. Pozri aktuálnu ponuku http://edovolenky.sk/vyhladavanie?krajina=55&re...
🙂

adri266
28. máj 2014

@martina642 neviem presne, ako daleko to bolo, my sme spali v jednom hoteli a z neho sme robili vylety do Pariza, Disney a Asterix parku.
Z vlastnych skusenosti /zili sme v UK a tam sme pochodili kopu takych parkov/ by som si uz kupila taky Fast track listok, alebo mozno aj ponukaju vstupne za vyssiu cenu, ale nebudes musiet cakat v radoch. Oplati sa to, a tym padom by si mohla stihnut cely park. My sme tam boli od rana do polnoci, ked bol ohnostroj.

martina642
28. máj 2014

@alenanr ani portál(tomu neverím) ani cestovka(nechce sa nám prispôsobovať) ,sami na vlastnú päsť.. 🙂 🙂
ja už zisťujem len info také o parku a tak..

reniii
28. máj 2014

@martina642 Ahoj, pri vstupe dostanete denny/tyzdenny program, tam uvidite kde presne a o kolkej bude ktora postavicka - na fotenie a autogramy. Princezien tam naozaj bolo pomenej, ale videli sme ich sa tam prechádzať vo dvojiciach a popoludni potom boli na alegorickych vozoch - aj tie z Frozen 🙂 Myslim, ze mali aj svoje stanoviste pri pavilone princezien, ale velmi sme to nesledovali, lietali sme po atrakciach...
Album maju.

reniii
28. máj 2014

@martina642 - Ak nemáte obmedzený čas, tak by som počítala 2 dni na Disneyland a 1 deň na DisneyStudio. To by nám určite stačilo, na niektoré atrakcie by sme išli aj viackrát...My sme mali len 2 dni na všetko, tak sme všetky atrakcie nestihli...
Záleží aj od veku, veľa malých detí tam mrnčalo, boli otrávené, bolo toho na nich veľa, takým by som to rozdelila na viac dní, od 6-7 rokov to zvládnu lepšie, naše deti majú 7 a 9 rokov a vydržali na nohách od 10,00 od otvorenia do 22,00 až do ohňostroja....

reniii
28. máj 2014

@martina642 Ak by sme mali ešte dva dni navyše - ako máte vy - išla by som ešte aj do Asterix parku 🙂
My sme pobehali aj Paríž, zdala sa nám tichá a pokojná po tom Disneylande 🙂))

reniii
28. máj 2014

@martina642 Na najpopularnejsie atrakcie si vytlacte fastpass, dostanete casovy interval, kedy sa dostanete na rad a zatial sa mozete zabavit na vedlajsich atrakciach kde nie je taky natresk... 🙂

A odporucam ist cez pracovny den ak sa vam bude dat - my sme boli na velky piatok - vo francuzsku je to pracovny den a bolo to super, stihli sme vsetko v Disney parku az na par atrakcii...v sobotu to uz bolo o inom...

martina642
28. máj 2014

@reniii SUPEEER ďakujem krásne za odpovede.. to som presne potrebovala,že tam sú Frozen 🙂 a tie albumy pre deti.. 🙂 🙂 krásny večer

martina642
28. máj 2014

@reniii ako som už písala,tu hlavnú "politiku" poznám aj fastpassy už sme raz boli,len tých pár detailov o tomto Parížskom som nevedela..
no to som už kukala ten Asterix len to musím pokukať kde to je,ako ďaleko,my máme 5 dní,prvý od obeda a posledný do dákej 15.00 tak to veľmi zvažujeme.. 🙂

zlatusik2
3. jún 2014

ahojte,prave som sa vratila z disneylandu v Parizi,cestovali sme z UK,kedze tu zijeme,takze ohladom cesty zo slovenska neporadim. Sli sme autom a byvali sme v Davy Crockett Ranch,ktory je uplne uzasny!! Boli sme na 4 noci /5 dni.Ak potrebujete nieco poradit,kludne sa opytajte....Bolo uzasne,ale je to zaberak na nohy 🙂

jana1047
23. jún 2014

@zlatusik2 Ahoj, Tvoj príspevok mi riadne bodol, lebo mám veľa otázok (chystáme sa do Disneylandu v auguste). Ako sa dá dostať do zábavného parku z hotela, ideme letecky nebudeme mať k dispozícií auto? Ako ste riešili stravovanie? Ďakujem 🙂

zlatusik2
24. jún 2014

@jana1047 ahoj,no my sme boli autom,kedze sme boli ubytovani mimo parku,ale stale to bol disney hotel.Ak budes ubytovana v disney hotel(nie Davu Crocket ranch ako my),tak by mali premavat minibusy,ktore prepravuju hosti.Kde budete byvat?Stravu sme riesili sami,mali sme plne vybavenu kuchynu,nakupila som si jedlo,pecivo,maslo sunku zelenina na ranajky,robili sme si sendvice do vaku,ovocie atd...na obed sme chodili domov,lebo cely den do vecera je strasne unavne.....napacovala som si maso na 2 dni a stale ked sme prisli,len som urobila minutku na panvici,plus ryza...a bolo...🙂 a na veceru nieco suche...alebo detom som doniesla krupicu z domu,len mlieko som kupila...alebo spagety,kecup,syr....vsetko to boli len rychle,jednoduche jedla....ziadne vyvaracky🙂Pobliz disney parku je nakupne centrum Auchan,velky supermarket....ale ak nemate auto....pobliz kazdeho hotela je isto nejaky obchodik....len to bude asi drahsie....

jana1047
24. jún 2014

Jééééééééj ďakujem, ešte sa chcem opýtať ako veľmi ste využívali auto. Lebo uvažujem nad tým, že priletíme na letisko a prenajmeme si auto, aby sme ho mali k dispozícií.

vladka4
2. júl 2014

Ahoj, navštívila som Disneyland minulý rok, aj celý Paríž som si prešla.Vstupné je 49EUR a atrakcie sú zdarma, len nevýhoda je že tam sa strašne na nich dlho čaká aj hodinu a pol, niekde dva.A nestíhate prejsť všetko za jeden deň,bolo tam strašne super, ešte by som sa tam rada opäť pozrela,.Bola som autobusovým zájazdom...Oplatí sa tam ísť pozrieť...Len je to dosť ďaleko..

moonlight1210
11. júl 2014

viete mi niekto poradit ako je to s parkovanim v disneylande, ked tam ideme autom?

perla200
14. júl 2014

@martina642 už si nasla nejaký ten pobyt? lebo moje dieťa sníva o tom pariži a ja tiež🙂 a isla by som s nou ale neviem ako? či cez cestovku, či si to zajednat tam alebo na vlastnu past. poradte?

martina642
14. júl 2014

@perla200 Ahoj určite choďte sami.. my sme to nakoniec odložili,kvôli známym potrebujú počkať,tak čakáme na nich.. letenky pozeraj cez http://www.flyniki.com/en-SK/start.php alebo cez airfrance.com.. čo sa týka ubytka,priamo cez disneyparis.com alebo ak nechcete bývať priamo v disney cez booking.com tam je pri disney strááášne veľa ubytovania,a kyvadlová doprava zadarmo premáva ale nie všade,treba čítať-.. ale oplatí sa bývať v disney priamo,lebo v cene ubytka sú už aj vstupy,choďte do parkov tak na 4 dni určite,lebo neuvidíte všetko,a oplatí sa 🙂 🙂 ak ešte čosi pýtaj sa,ja som tam síce nebola,ale mám všetko zistené,a je to veľmi podobné ako v USA tam sme boli,tak viem že sa oplatí na viac dní ako cez cestovku že jeden na oba parky,to je málo..

perla200
14. júl 2014

@martina642 dakujem velmi pekne, aj som si to tak myslela🙂 skusim mrknut tie linky

martina642
14. júl 2014

@perla200 🙂 tvoja malá je presne vo veku keď sme my boli a bol to pre ňu neskutočný zážitok,a tak isto aj pre dospelého.. ak je na Dsiney rozprávky tak sa tam zblázni,je to jedna nádhera,všetko premyslené do detailov,je to drahšia záležitosť,ale stojí to za tie peniaze 🙂