Koľko zarábajú vaši manželia?

bobulka34
26. jún 2008

stale nadavam manzelovi, ze malo zarobi, ako je to u vas, teda ak chcete povedat?

maruschka
26. jún 2008

zarába k veľkej spokojnosti celej našej rodinky dobre...takže asi toľko k tejto téme 😕 😕

blovitc120
26. jún 2008

divne temy zaklada tato osoba. zvlastna potreba, co uz 😉

leishmania
26. jún 2008

ani ja nechapem preco niekto nevie manzelovplat? akoze ja si neviem predstavit planovat veci bez toho aby som vedela kolko mame penazi...kolko pride atd...

briluxina
26. jún 2008

moj muz zarobi tak akurat...hladny nie sme aj obliect si mame co, tiez neviem presne cislo lebo sa ta ciastka dost pohybuje ale pravdou je ze by mohlo byt este viac, strasne chcem ist k moru...
Majka35 ano pozname sa a pred casom sme sa stretli v dm drogerii. 😉

zuz11
26. jún 2008
lila794
26. jún 2008

Pozerala som, chuda, asi je nespokojna.

zuzkaprofant
26. jún 2008

oliwf suhlasim s tebou, dufam ze zakladatelka tem nechcela aby tu kazdy pisal presne sumy 😀 😀

sylvie
26. jún 2008

autorka tejto temy, musi byt velmi nevyrovnana osoba..

a inac ja okrem mojho manzela neviem kto kolko zaraba.. tiez je to u nas tabu.. nikdy by mi nenapadlo sa niekoho pytat na prijem..

womenne
26. jún 2008

No podla mna je trapne ked nadavaš svojmu mužovi zato kolko zaraba,asi privela minaš,namiesto vysedavania za počitačom makaj,a nestaraj sa kolko zarabaju iny.Podla nazvov tem asi sama zavidiš.Radšej sa venuje manželovi a dietatu ak nejakemaš a nezakladaj blbe temy 😠
SYLVIE suhlasim

katka27
26. jún 2008

Odpoved na povodnu otazku: Dost 🙂

jesika26
26. jún 2008

womenne - tak ked sa ti nepáči táto téma, tak sem nepíš, nemyslíš????Sme v slobodnej krajine, preboha.

kotenko
26. jún 2008

womenne, tak nepis do "blbej temy" kedsa ti nepaci.

mywiel
26. jún 2008

Xixi uz je tu 100 odpovedi... 😀 kto by tomu veril. 😉

mywiel
26. jún 2008

a uz tu zacina byt dusno... 😕 😅

womenne
26. jún 2008

no tak najskor sa niekto rozčuluje nad tym aka je to drzost sa pytat.No ok.
hadka na svete?sa zrazu obuvate

mywiel
26. jún 2008

slepacinec zacina, kde je vela zien vzdy to takto skonci... 😀 nechcem nikoho urazit, ale asi nema vyznam uz v tejto teme pokracovat nie?! 😉 🙄

womenne
26. jún 2008

ja si tiež myslim napisali že sme v slobodnej krajine a ja svojnazor nesmiem vyslovit?zaujimave že ostatny možu

quan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
26. jún 2008

no klidek baby, kto chce odpovie, kto nechce neodpovie

quan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jesika26
26. jún 2008

mywiel - nezačína žiadny slepačinec, prečo by mal 😀 😀 😀
womenne - neber to v zlom, ja tiež nie som ochotná napísat príjem,lebo pre niekoho je to vela a pre niekoho málo.Len nechápem prečo zakladatelka témy nadáva svojmu mužovi, že málo zarába, tak nech mu pomože mu nájst lepšiu prácu, alebo nech robí aj ona, ked jej to nestačí 😉

zuz11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
26. jún 2008

a na čo mysliš že som naražala?Temy ktore sa tykaju penazi vždy tak skončia.Vyplata zaleži podla vzdelania,postavenia a vysledkov v praci,takže jasne že niekto sa ma lepšie ako iny.

quan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
26. jún 2008

jesika ved preto som to napisala,prečo by som mala nadavat niekomu inemu ako na mna naražali.Ved je to blbost nevyvolavam hadky.Ja tiež nepišem kolko moj zarobia nenadavam mu že by mal viac.Minule sme sa na tuto temubavili so susedkou a ani jedna sme neprezradili sumu,ešte by sme si zavideli 😀

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jesika26
26. jún 2008

womenne - máš pravdu,peniaze sú chúlostivá téma 😀 😀 😀 .

mywiel
26. jún 2008

womenne 100 bodov 😀 😀 😉

zuz11
26. jún 2008

nie bola to dalsia expertka barabra1 😀 😀 😀